کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-21 ساعت 21:37)Azer نوشته:  دوستان اميدوارم که همه مون تا 30 سپتامبر اميدوار باقي بمونيم.
فقط يک سوال، اگه به فرض کسي 30 سپتامبر کلير بشه، چه طور مي تونه به ويزاش برسه. پروسه که 30 سپتامبر تمومه. یعني ويزا بدون حضور ما چاپ مي شه و بعداً مي گن بيان ببرين؟؟!!! يا اينکه...
بگذارين اينجور سوال را مطرح کنم. آخرين تاريخ کليري که مي شه اميد به دريافت ويزا داشت کي هست. 30 سپتامبره، 29 ، 28، 27 يا ... کي دقيقاً.
اگه کسي جواب قطعي اين سوال را بدونه مي تونه کمک بزرگي بکنه. انشاء ا... که همه مون همين روزها کلير بشيم، و نيازي به انتظار بيشتر نباشه.Rolleyes

دقیقا تا آخرین لحطه ی سی سپتامبر 30 سپتامبر امید هست و هر کی تااون موقع ویزا بهش تعلق بگیره و بتونه پاسشو برسونه؛ توی روزای اول اکتبر بهش ویزا رو می دن.

این که اگه 30 سپتامبر پاست سفارت باشه مطمئنم اگر کلیر شده باشی بهت ویزا میزن اما اینکه اگه روز 30 سپتامبر کلیر شدی آیا بهش زمان می دن برای ارسال پاسپورت؟ این رو نمیدونم حقیقتا. اگه کسی تاپیک 2013 و 2012 رو کامل خونده لطفاً کمک کنه

(2015-09-21 ساعت 20:07)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 19:58)Aliparto نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:56)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:50)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 17:46)ARSAMNEW نوشته:  اگر اینها گه میگین کلیر بشن از گروه 28 جولای که 11 نفر بودیم من و یک کیس دیگه باقی می مونیم ...

دقیقا تو لیست دست نویس من دور تا دور شما همه رفتن شماره کیس شما تنها وسط کلی کیس که همشون های لایت شدن مونده
انشالله امشب کیس شما هم آپ بخوره و فردا این موقع ایروان باشی دوست عزیز
اینم شانس منه افتادم ته اتوبوس بخدا همش منم دارم به همین نگاه میکنم آخه چرا ؟ فکر کنم مشکل دارم خودمم به خودم شک کردم

ایشالا ابراهیم جان کلیر شما هم سریع اعلام بشه امروز و فردا

Arsam امشب شب من و تو اين رو قول ميدم يه حس عجيبي دارم
ایشالااااااااااااااااااااا شما هم از 28 جولای موندی ؟
راستی ابراهیم جان این کیس هم اپ 21 سپتامبر خورده 2015AS5910

کیس عجیبیه

چون 18 ام آپ شبانه خورد و کلیر شد.

جالب اینه که آپ 21امش هم آپ کلیری بود!!!!!

فقط می تونم بگم هیچی نمی فهمم ازش.

(2015-09-21 ساعت 21:00)Jefferson نوشته:  دوستان عزیز و گرامی درود بی پایان به همه شما چشم انتظارانی که این امریکن های نامرد یه تکونی به خودشون نمیدن تا قلبهایمان را شاد کنند.اساتید گرامی آیا ابوظبی واقعا ۴ روز تعطیله ؟ ۲ روزبرا عید قربان و جمعه و شنبه هم روش؟؟ آیا تعطیلی اینا نمیان اضافه کار؟؟بنظرمبارکتون اگه کیسی 30 سپتامبرکلیربشه سفارت مثلا تا ۱۰ اکتبر وقت میده برا صدور ویزا؟؟؟؟ممنون از پاسخهاتون
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بداد این دست و جمع باصفا و دل شکسته برس و شادمون کن الهی آمین

یه قسمتی از جوابتون رو که بالا عرض کردم
اینم ایمیل سفارت ابو ظبی برای کلیر شدن من که صراحتاً خودشون اعلام کردن که تعطیل هستن.

Please send us your passport(s) and updated medical exam(s). Your first medical exam was good for 6 months – if you plan to travel before that first medical exam expires, we can issue a visa good until that expiration date. Otherwise, you should come to the UAE to complete a new medical exam. Please ensure we have your passport(s) by September 27th in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays and on Sept 23rd and 24th. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medicals is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by September 27th, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family.
امشب از کی تا کی اپ ها شروع میشه؟؟؟

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: Jefferson
دوستان من 20 آگست مصاحبم بود و 21 آگست آپ داشتم و 10 سپتامبر به نظرتون امیدی هستSadSadSadSadSadSad
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: Jefferson ، nara ، mahyaaa
کاش انکارا هم از الاغ سواری خسته بشه شروع کنه سنگین کار کنه

ما موفق میشیم!!!!
تشکر کنندگان: areb1356
(2015-09-21 ساعت 21:50)alifarjadfar نوشته:  امشب از کی تا کی اپ ها شروع میشه؟؟؟

ما موفق میشیم!!!!

آپ همیشه وقتی بود از 6 شروع میشد تا همین وقتا....Sad
تشکر کنندگان: mahyaaa
دوستان اميدوارم که همه مون تا 30 سپتامبر اميدوار باقي بمونيم.
فقط يک سوال، اگه به فرض کسي 30 سپتامبر کلير بشه، چه طور مي تونه به ويزاش برسه. پروسه که 30 سپتامبر تمومه. یعني ويزا بدون حضور ما چاپ مي شه و بعداً مي گن بيان ببرين؟؟!!! يا اينکه...
بگذارين اينجور سوال را مطرح کنم. آخرين تاريخ کليري که مي شه اميد به دريافت ويزا داشت کي هست. 30 سپتامبره، 29 ، 28، 27 يا ... کي دقيقاً.
اگه کسي جواب قطعي اين سوال را بدونه مي تونه کمک بزرگي بکنه. انشاء ا... که همه مون همين روزها کلير بشيم، و نيازي به انتظار بيشتر نباشه.Rolleyes
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: nara ، Arshia2000 ، A2000 ، mahyaaa
وقتی با خودم حساب میکنم میبینم امسال باید برای شما واقعا سال طلایی باشه. حداقل روی کاغذ

2015 تعداد قبولی 125000، سهمیه ایران 4992 ویزا
یعنی 491 ویزا بیشتر از 2016 و همچنین خییییلی از افراد 2015 کارنت نشدند و از چرخه حذف شدند ولی من چیزی نشنیدم که تعداد ویزای ایران رو کاهش داده باشن.
2016 تعداد قبولی 84000، سهمیه ایران 4501 ویزا
اگه دوستان اطلاعاتی دارن لطفا نظر بدین.
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: Jefferson ، A2000 ، matin86
(2015-09-21 ساعت 21:52)ahmad3ptop نوشته:  دوستان من 20 آگست مصاحبم بود و 21 آگست آپ داشتم و ۱۰ سپتامبر به نظرتون امیدی هستSadSadSadSadSadSad

دوست عزيز هميشه اميد هست، و کيس به کيس شرايط فرق مي کنه. روز مصاحبه ما يک خانواده 4 نفري بود که زن و شوهر کارمند دولت بودند، برنده اصلي زن بود و مرد سربازي داشت. ما کيسمون 2 نفري بود ، که يکي مون کلير شديم. به نفر دوم گفت دو هفته اي کلير هستي.
حالا اون کيس 4 نفري همه شون کلير شدن. نفر دوم کيس ما که سربازي هم معاف بود، هنوز کلير نشده.
نتيجه، نه روز مصاحبه ، نه سربازي، نه کار دولتي هيچ کدام کلير شدن و يا نشدن را تضمين نمي کنه، همه اش شانسه، شانس! درست مثل برنده شدن لاتاري که شانسي بود.
انشاء ا... که شما کلير مي شين و حبرش را به ما مي دين و با هم خوشحال مي شيم.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Jefferson ، A2000 ، mahyaaa ، matin86 ، marya.1
(2015-09-21 ساعت 21:52)ahmad3ptop نوشته:  دوستان من 20 آگست مصاحبم بود و 21 آگست آپ داشتم و ۱۰ سپتامبر به نظرتون امیدی هستSadSadSadSadSadSad

آره اميد هست! ما هم كه از فوريه رفتيم اميد داريم!

به قول دوستمون: ما موفق ميشيم !!!!

Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: hamed shayan ، mahyaaa ، SAMBAR
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: hamed shayan ، SAMBAR ، h_researcher
هيچ كس آپديت نداشت؟

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان:
(2015-09-21 ساعت 20:51)Manamehr نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 20:42)2015reza نوشته:  در مورد اينكه گفته ميشه امسال سال طلايي لاتاريه، به نظرم سخن به گزاف نگفتن. ببينيد از مهاجر سرا فقط ٧٠ كيس باقي موندن. من الان دوستان قديمي رو نگاه مي كردم ، همه كلير شدند و رفتند. فقط ما مونديم و عملا تاپيك خلوت شده. بالاخره دل من هم گرفت. مي رم دعا ، براي هممون دعا مي كنم. انشاا... كه ما هم سهمي از ويزاهاي باقي مونده ببريم.

تا اونجایی که یادمه فقط از ایروان ۴۲ کیس موندن،بقیه سفارتا که بیشتر هم موندن
تعداد بیشتر از ۷۰ تاست

منم دلم گرفته ولی امیدم به خداست

دوست عزيز،
تعداد کل کيس هاي کلير نشده ايران بالاي 220 کيسه که نفرات آنها با همراه ها بالاي 500 نفر هستند.
79 نفر تعداد افراد کلير نشده مهاجرسرا هستند. که دوتا از اونها شما و بنده هستيم.
تشکر کنندگان: Arash gh ، A2000 ، SAMBAR ، mordad
سلام
هرروز دعا ميكنم بلاي سال گذشته سر دوستان نيايد اما واقعا از كار اين سفارتها در عجبم هر چند أوضاع بهتر از سال قبل است اما زمان زيادي هم نمانده واقعا چكار ميكنند ؟
به هر حال دوستان اماده باشند هر ان ممكن است كلير شويد پس سعي كنيد هفته اخر براي هر مسافرت ناگهاني اماده باشيد
موفق باشيد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Jefferson ، nara ، sunn789 ، m.ghoreishi ، A2000 ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، matin86 ، ARSAMNEW ، mordad ، AliReza.Sh
آقا من ویزای اماراتم جمعه این هفته باطل میشه به نظرتون برم دبی یا اگه هفته دیگه کلیر بشم بهم وقت میدن تا خودمو برسونم یا پیکاپ کنم
سفارت که به ایمیلم جواب نمیده.
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nara ، SAMBAR
(2015-09-21 ساعت 22:08)Azer نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 20:51)Manamehr نوشته:  
(2015-09-21 ساعت 20:42)2015reza نوشته:  در مورد اينكه گفته ميشه امسال سال طلايي لاتاريه، به نظرم سخن به گزاف نگفتن. ببينيد از مهاجر سرا فقط ٧٠ كيس باقي موندن. من الان دوستان قديمي رو نگاه مي كردم ، همه كلير شدند و رفتند. فقط ما مونديم و عملا تاپيك خلوت شده. بالاخره دل من هم گرفت. مي رم دعا ، براي هممون دعا مي كنم. انشاا... كه ما هم سهمي از ويزاهاي باقي مونده ببريم.

تا اونجایی که یادمه فقط از ایروان ۴۲ کیس موندن،بقیه سفارتا که بیشتر هم موندن
تعداد بیشتر از ۷۰ تاست

منم دلم گرفته ولی امیدم به خداست

دوست عزيز،
تعداد کل کيس هاي کلير نشده ايران بالاي 220 کيسه که نفرات آنها با همراه ها بالاي 500 نفر هستند.
79 نفر تعداد افراد کلير نشده مهاجرسرا هستند. که دوتا از اونها شما و بنده هستيم.
دوستان عزیز چرا می گین 79 نفر؟؟؟؟؟؟
79 کیس هستیم که از 1 نفر تا 4 نفر اعضای هر کیس هست.
تازه اکثر کیسها هم خانواده هستن.
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، A2000 ، SAMBAR ، matin86 ، mordad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان