کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
خیلی گرون کردن.ایران ایر پره ماهاتم پره.من باقطارم شده خودمو میرسونم
تشکر کنندگان: بابراس ، vahid.sa ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 14:35)mehrdad_123 نوشته:  هرکی ۳.۵ به وقت ایران به بعد آپ میخوره احتمالش هست از آمریکا باشه من دیروز ۳.۵ زنگ زدم سر کار بودند
شما با چه شماره ايي تماس گرفتين؟
اپراتور پاسخ ميده يا ماشين؟
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 15:45)alifarjadfar نوشته:  خیلی گرون کردن.ایران ایر پره ماهاتم پره.من باقطارم شده خودمو میرسونم
با سلام دوست عزیز چه تازریخی میخوای بری اگر 27 سپتامبر بری ماهان بلیط خوبی داره قیمیت نرمالش هست و میشه پیدا کرد.
امیدوارم موفق بشی
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,587)
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014
سلام دوستان به نظرتون ما هم بريم ابوظبي و ايا ميذارن بريم داخل سفارت؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، nara ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 16:03)fafar2 نوشته:  سلام دوستان به نظرتون ما هم بريم ابوظبي و ايا ميذارن بريم داخل سفارت؟

دوستان عزيز سفارت كشورها ديگه را نميدونم ولي ابوظبي تحت هيچ شرايطي اجازه ورود به سفارت نميده مگر با قرار قبلي و درج شده در سيستم يا اينكه سيتزن امريكا باشي.

اگر امارات ميانند مشكلي نداره ولي لطفا به سفارت كاري نداشته باشيد چون برخودي ميشه كه در شايسته ما نيست.

بع اميد اينكه همه با نامه كليري به اونجا بريد. امين
Big Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، hamed shayan ، nara ، SAAM_60 ، alireza51 ، Alex 2014
سلام دوستان برای تمدید مدیکال آیا دوباره تست PPD برای بچه ها انجام می شه ؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، Alex 2014
سلام به همه دوستان منتظر
الان مسئله ای که وجود داره و همه ما داریم بش فکر میکنیم اینه
آیا بریم سفارتهای مربوطه یا نریم ؟؟؟؟
حتی جناب مدیر کل آقای ناظم هم دیروز اومدن گفتن برید سفارتها و استناد کردن به پارسال که یکسری رفتن و ویزاشون را گرفتن و یک دوست 2013 ای دیگه هم اومد و داستان خودش را تعریف کرد که کلیر نشده رفته بوده و مدیکال را هم تمدید کرده و 19 سپتامبر کلیر میشه و بلافاصله پاسش را میبره و تنها کسی میشه از کلیری های 19 سپتامبر 2013 که ویزا میگیره
خب نکته مشترک در همه این افراد اینه که اونا همه کلیر شده بودند و بدون اینکه کلیر بشوند نه پاسپورتشون را تحویل میگرفتند و نه ویزایی در کار بود
داشتم چند روز پیش کامنتهای سیمون را میخوندم یک نفر پرسیده بود از سیمون که احتمال داره چون ویزا زیاد هست و آخر کار هستیم همه را کلیر کنند تا بخواهند سهمیه را پر کنند ولی سیمون پاسخ داده بود که ابدا این چنین کاری نخواهند کرد و مسئله این هست که کلیر شدن اون فرد مهمتر از پر کردن سهمیه هست
خب اینا برآوردها و اطلاعاتی بود که من داشتم منم مثله شما الان این موضوع برام حیاتی هست. برم ؟؟؟؟ یا منتظر بمونم؟؟؟؟
ممکنه نرم و کلیر بشم و زمان کم باشه واسه اینکه خودم را برسونم و ویزام بسوزه
از طرفی امکان داره برم و ویزا گیرم نیاد و کلی هزینه کنم و و وقتم گرفته بشه
حالا باید ببینیم کدوم اتفاق امکان رخ دادنش بیشتر هست 1- کلیر شدن 2- کلیر نشدن
و حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که تا کلیر نشید به هیچ وجه ویزایی در کار نیست
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟
لطفا نظراتتون را بگید تا به یک جمع بندی برسیم به نظر من الان فقط ماها هستیم که میتونیم در مورد این موضوع جمع بندی کنیم نه فرد دیگه ای چون ما مشکل مشترک داریم
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: marya.1 ، mahyaaa ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، khalilkhah ، A2000 ، farrokh33 ، h_researcher ، SAAM_60 ، bidaad ، alireza51 ، Alex 2014
لعنت به ١٠ آگست
تشکر کنندگان: Jefferson ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 16:35)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر
حتی جناب مدیر کل آقای ناظم هم دیروز اومدن گفتن برید سفارتها و استناد کردن به پارسال که یکسری رفتن و ویزاشون را گرفتن و یک دوست ۲۰۱۳ ای دیگه هم اومد و داستان خودش را تعریف کرد که کلیر نشده رفته بوده و مدیکال را هم تمدید کرده و 19 سپتامبر کلیر میشه و بلافاصله پاسش را میبره و تنها کسی میشه از کلیری های 19 سپتامبر ۲۰۱۳ که ویزا میگیره
خب نکته مشترک در همه این افراد اینه که اونا همه کلیر شده بودند و بدون اینکه کلیر بشوند نه پاسپورتشون را تحویل میگرفتند و نه ویزایی در کار بود
داشتم چند روز پیش کامنتهای سیمون را میخوندم یک نفر پرسیده بود از سیمون که احتمال داره چون ویزا زیاد هست و آخر کار هستیم همه را کلیر کنند تا بخواهند سهمیه را پر کنند ولی سیمون پاسخ داده بود که ابدا این چنین کاری نخواهند کرد و مسئله این هست که کلیر شدن اون فرد مهمتر از پر کردن سهمیه هست
خب اینا برآوردها و اطلاعاتی بود که من داشتم منم مثله شما الان این موضوع برام حیاتی هست. برم ؟؟؟؟ یا منتظر بمونم؟؟؟؟
حالا باید ببینیم کدوم اتفاق امکان رخ دادنش بیشتر هست ۱- کلیر شدن ۲- کلیر نشدن
و حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که تا کلیر نشید به هیچ وجه ویزایی در کار نیست
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟
لطفا نظراتتون را بگید تا به یک جمع بندی برسیم به نظر من الان فقط ماها هستیم که میتونیم در مورد این موضوع جمع بندی کنیم نه فرد دیگه ای چون ما مشکل مشترک داریم

منم دقیقا موندم تو همین مساله، ولی خوب به نظرم رفتنش بهتره که بعدا تو مخ ادم نره که کاش میرفتم شاید فرجی میشد
تشکر کنندگان: maryam2020 ، ebrahim1e ، lighthouse ، hamed shayan ، mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 16:47)sadeghebg نوشته:  
حتی جناب مدیر کل آقای ناظم هم دیروز اومدن گفتن برید سفارتها و استناد کردن به پارسال که یکسری رفتن و ویزاشون را گرفتن و یک دوست ۲۰۱۳ ای دیگه هم اومد و داستان خودش را تعریف کرد که کلیر نشده رفته بوده و مدیکال را هم تمدید کرده و 19 سپتامبر کلیر میشه و بلافاصله پاسش را میبره و تنها کسی میشه از کلیری های 19 سپتامبر ۲۰۱۳ که ویزا میگیره
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟

منم دقیقا موندم تو همین مساله، ولی خوب به نظرم رفتنش بهتره که بعدا تو مخ ادم نره که کاش میرفتم شاید فرجی میشد
سلام
به نظر من هم رفتن تنها گزينه منطقي ميتونه باشه و بهتر از نرفتنه. موفق باشيد.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، vahid.sa ، alireza51 ، Alex 2014
فايده رفتن فقط از اين نظر هست كه اگر سه روز آخر كلير بشيم اونجا باشيم. احتمال گرفتن ويزا فقط و فقط در همين صورته و لا غير و نظر سيمون كاملا درسته. بنابراين رفتن فقط براي كسي توجيه داره كه يا آپ تو اين چند روز خورده باشه يا وضع اقتصاديش به گونه اي باشه كه رفتن بهش آسيب جدي مالي نزنه كه اگر هم نشد چيزي رو از دست نده.

(2015-09-23 ساعت 16:34)DDDDD نوشته:  سلام دوستان برای تمدید مدیکال آیا دوباره تست PPD برای بچه ها انجام می شه ؟

كاملا سليقه اي برخورد مي كنند، ولي طبق دستورالعملشون ، اصولا بايد مجددا انجام بدهند. پس شما سه روز زودتر اونجا باشيد.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، SAMBAR ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
دوست عزیز هولگرام نزدیک عکس و زیر ان قرار دارد که مشخص میکند و اما اگر روزی ویزا گرفتی و رفتی بخصوص که قسم میخوری اگر بفهمند حتما دردسری برات ایجاد میکنند تجربه که من از دولت امریک دارم به دروغ حساس میشن و کامل زیر ذره بین میری ۱ جوری از دزدی براشون مهمتره فقط به قول دوستمان بگو کار بی ارزشی داشتی مثل خدمات
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، ben123 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 10:42)yesorno نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 03:28)bobinio نوشته:  [عکس: 9g2dmqa0vhfx.jpg]

نمیدونم چرا کیسمو میزنم اررور میده ولی تو سیس AP هست.

شما به آنکارا ایمیل بزن که نمیشناسدت. ممکنه فرجی بشه و بگو کیست رو پیگیری کنن.
البت شما کیس نامبرت رو هم غلط وارد کردیا Big Grin

اونایی که or بودن الان / شدن:
۱. پاسشون رسیده سفارت
۲. سفارت بدون دریافت پاس، داره ویزاشونو ایشود می کنه

چرا اشتباه ؟
کیسم سه رقمیه
بلیط آنکاره 1.100.000 تومان.
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، alireza51 ، Alex 2014
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟

ابراهيم جان،
بدون کلير شدن و حداقل بدون آپ شبانه به سفارت رفتن به نظر من اشتباه محضه. نه تنها اجازه ورود به سفارت داده نخواهد شد، بلکه ممکن است جسارت هم به مراجعين بشود، و در نهايت پرونده خوبي اون مراجع نمي تونه داشته باشه، اگر به هر دليلي بعداً بخواد به همون سفارت، يا سفارت آمريکا تو کشور ديگه اي مراجعه کنه.
وانگهي اينطور که مشخصه، اگه به شما ايميل بدهند، که کلير شدي و به فرض تا اين تاريخ مراجعه کن، بر اساس نامه سفارت به يکي از کلير شده ها ، گفته شده اگه تا اون تاريخ (برا اون کيس خاص 27 سپتامبر) نمي توني بياي ولي قصد اومدنت را داري کانفرم کن که ما ويزات را چاپ کنيم.
مهم چاپ ويزا تا 30 سپتامبر است، که اگر کلير بشيم با توجه به عدم کمبود ويزا مي تونيم درخواست چاپ ويزا را بديم و بعداً بريم و ويزا را پيک آپ کنيم.
اين نظر من بود، اگه اساتيد راهنمايي بهتري دارند بفرمايند. باز تاکيد مي کنم، بدون کلير شدن و ارسال نامه حضور در سفارت، امکان نداره سفارت اجازه ورود به شما را اعطاء کنه چه امارات باشيد(چه دوبي و ابوظبي)، چه ترکيه باشيد، چه ايروان باشيد و چه ايران باشيد.
اگر براي تفريح مي ريد، که با اين حال و روز بعيد مي دونم اعضاي اين فروم بخوان سفر تفريحي برن، که بحثش جدا، ولي اگه برا ويزا مي ريد، مگه شانس بياريد و نامه کليري همزمان صادر بشه، وگرنه هيچ دردي دوا نمي شه. موفق باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، Majjid ، SAMBAR ، Pariba ، A2000 ، hamed shayan ، alireza51 ، Alex 2014
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم تازه با این تفاوت که من امروز به رییسم گفتم ممکنه مجبور شم 3 روز برم سفر گفت نمیشه ،گفتم آخه خیلی برام مهم و ضروریه گفت پس اگه ضروریه که برو و دیگه برنگرد یعنی من باید خیلی ریسک کنمSad حالا شما اگه جای من بودید چکار می کردید؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mahyaaa ، Pariba ، hamed shayan ، alireza51 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان