کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
من فعلا هیچ کاری نمیکنم و تاجمعه صبر میکنم تا اپ شبانه نداشته باشیم بهمون ویزا نمیدن و در هر صورت من از سفارت زودتر میفهمم کلیر شدم یا نه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 2015reza ، hamed shayan ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 16:35)ebrahim1e نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر
الان مسئله ای که وجود داره و همه ما داریم بش فکر میکنیم اینه
آیا بریم سفارتهای مربوطه یا نریم ؟؟؟؟
حتی جناب مدیر کل آقای ناظم هم دیروز اومدن گفتن برید سفارتها و استناد کردن به پارسال که یکسری رفتن و ویزاشون را گرفتن و یک دوست ۲۰۱۳ ای دیگه هم اومد و داستان خودش را تعریف کرد که کلیر نشده رفته بوده و مدیکال را هم تمدید کرده و 19 سپتامبر کلیر میشه و بلافاصله پاسش را میبره و تنها کسی میشه از کلیری های 19 سپتامبر ۲۰۱۳ که ویزا میگیره
خب نکته مشترک در همه این افراد اینه که اونا همه کلیر شده بودند و بدون اینکه کلیر بشوند نه پاسپورتشون را تحویل میگرفتند و نه ویزایی در کار بود
داشتم چند روز پیش کامنتهای سیمون را میخوندم یک نفر پرسیده بود از سیمون که احتمال داره چون ویزا زیاد هست و آخر کار هستیم همه را کلیر کنند تا بخواهند سهمیه را پر کنند ولی سیمون پاسخ داده بود که ابدا این چنین کاری نخواهند کرد و مسئله این هست که کلیر شدن اون فرد مهمتر از پر کردن سهمیه هست
خب اینا برآوردها و اطلاعاتی بود که من داشتم منم مثله شما الان این موضوع برام حیاتی هست. برم ؟؟؟؟ یا منتظر بمونم؟؟؟؟
ممکنه نرم و کلیر بشم و زمان کم باشه واسه اینکه خودم را برسونم و ویزام بسوزه
از طرفی امکان داره برم و ویزا گیرم نیاد و کلی هزینه کنم و و وقتم گرفته بشه
حالا باید ببینیم کدوم اتفاق امکان رخ دادنش بیشتر هست ۱- کلیر شدن ۲- کلیر نشدن
و حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که تا کلیر نشید به هیچ وجه ویزایی در کار نیست
شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟
لطفا نظراتتون را بگید تا به یک جمع بندی برسیم به نظر من الان فقط ماها هستیم که میتونیم در مورد این موضوع جمع بندی کنیم نه فرد دیگه ای چون ما مشکل مشترک داریم
ما همه تو زندگی ضرر و زیان تا حالا زیاد دادیم اینم روش ... حتی اگه شانسم یک درصد هم باشه میرم .. اینم بگم دوستانی که روز آخر کلیر بشن و اونجا نباشن دقیقا می خوان چی کار کنن ؟ بشین از خونه ایمیل بزنن ؟ مطمعن باشید هیشکی پرینت نمیکنه ویزا تونو نگه داره تا شما بیایی ویزاتونو بگیرید ... ما هم نمی خوایم بریم اونجا التماس ویزا بکنیم اگه کلیر شدیم پاسپورتا رو میدیم اگه نشدیم که هیچ تازه یه بحث دیگه ای که هست اینکه در روز آخر به گفته آقای ناظم ممکنه پاسپورتها رو بگیرن اگه کلیر شده بودی بهت بدن اگه هم نه پاستون روبدون ویزا می گیری .. شاید هم همونجا در روز اخر تمهیداتی داشته باشن.. اونا خودشون هم میدونن سی سپتامبر اونجا شلوغ میشه شاید گرفتن اگه هم نگرفتن دعوا و التماس نداریم برمیگردیم ...پس بهتر به حرف با تجربه ها گوش کنیم و این کار رو انجام بدیم
در ضمن دیگه بدهکار خودتونم نیستین
ازاین شاید ها زیاده ما هم به امید همین شاید ها میریم
و نکته آخر امسال هنوز ویزا تموم نشده وگرنه خیلی راحت مثل پارسال جواب ایمیل میدادن برنامه تموم شده و نیایین
من خودم به شخصه یه کارمند معمولی هستم از رو شکم سیری هم حرف نمیزنم که فکر کنید حتما پولداره می خواد اینهمه خرج کنه بی برو برگرد آخرین شانسمونه اینو دیگه خودمون از خودمون نگیریم .
همیشه موفق باشید به امید کلیری تو همین یکی دو روز
تشکر کنندگان: behjan ، mahyaaa ، A2000 ، SAMBAR ، hamed shayan ، ebrahim1e ، hamid99 ، nara ، 2015reza ، m.ghoreishi ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 17:53)SAMBAR نوشته:  من فعلا هیچ کاری نمیکنم و تاجمعه صبر میکنم تا اپ شبانه نداشته باشیم بهمون ویزا نمیدن و در هر صورت من از سفارت زودتر میفهمم کلیر شدم یا نه.

آورين، آورين،من هم مي خوام تا 28 ام منتظر باشم. اگه کلير بشم، دوستان هورا مي کشن و من مي فهمم. راستي اگه ابوظبی باشين مثل من که ده ها سفارت کار پيک آپ را انجام مي دن، نيازي هم نيست، قيافه درب و داغون ما به رويت آفيسر هاي محترم Sad برسه.Big GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: A2000 ، SAMBAR ، ebrahim1e ، amir piri ، alireza51 ، Alex 2014
سیاهی روبرومون بود ، دیگه چیزی نمیدیدیم
تموم راهو جون کندم ، تموم راهو ترسیدم
چراغ جادمون ماهه ، منم با ماه همراهم
نمیدونم کجا میرم ، ولی با راه همراهم
یه وقتایی یه جاهایی آدم چیزی نمیدونه
یکی راهو یکی چاهه دوراهی روبرومونه
یه وقتی راضی از اینی که میبینی خطر کردی
همیشه قصه رفتن نیست یه جایی خوبه برگردی
از این جایی که ماهستیم ، یه دنیا نور معلومه
ببین جاده تهش چی شد ، که عشق از دور معلومه
تو میبینی کسی از دور،داره دستی تکون میده
همیشه لحظه ی آخر یکی راهو نشون میده
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Azer ، hamed shayan ، ebrahim1e ، Pariba ، behjan ، Alex 2014
ابراهیم جان خبر ایروان رو نداری ؟
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Pariba ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 16:15)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  
(2015-09-23 ساعت 16:03)fafar2 نوشته:  سلام دوستان به نظرتون ما هم بريم ابوظبي و ايا ميذارن بريم داخل سفارت؟

دوستان عزيز سفارت كشورها ديگه را نميدونم ولي ابوظبي تحت هيچ شرايطي اجازه ورود به سفارت نميده مگر با قرار قبلي و درج شده در سيستم يا اينكه سيتزن امريكا باشي.

اگر امارات ميانند مشكلي نداره ولي لطفا به سفارت كاري نداشته باشيد چون برخودي ميشه كه در شايسته ما نيست.

بع اميد اينكه همه با نامه كليري به اونجا بريد. امين

سفارت هاي ديگه هم همين طوره، البته سفارت هر کشور جهان اول در هر جاي دنيا. سفارت هر کشور خاک اون کشور حساب مي شه، و هيچ شخصي بدون مجوز اون سفارت نمي تونه داخلش بره.
البته بعضي افرادِ زياددان اين را نمي دونند واز بالاي ديوار وارد سفارت مي شن، که مردم غيورش بايد تاوان اون افراد زياددان را بدن، و واسه همين به ساير هم وطن هاي افراد زياد دان کليرنس بيخودي مي زنن. بهشون هم بگي چرا، مي گن اين به اون در. خوب ديگه اينجوري هاس. Big GrinBig Grin
تشکر کنندگان: A2000 ، ARSAMNEW ، 2015reza ، hamed shayan ، ebrahim1e ، m.ghoreishi ، Pariba ، amir piri ، alireza51 ، Alex 2014
ما که بلیط و خریدیم واسه هتل هم خدا یزرگه
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، Aliz12363 ، 2015reza ، Pariba ، A2000 ، حاجی واشنگتن ، alireza51 ، Alex 2014
سلام دوستان
اگر نمیتونید تو سایت ceac برید مراحل زیر رو انجام بدید درست می شه:
1- Open network and sharing center
2- Change adapter setting
3- Right-click on the internet connection you use and choose properties
4- (choose Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4
5- Properties
6- Choose use the following DNS server address
7- Preferred DNS server: 8. 8. 8. 8
8- Alternate DNS server: 8. 8. 4. 4
من هم مشکل تبلت رو اینطور حل کردم و هم لپ تاپ.
تشکر کنندگان: hamid99 ، Pariba ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 18:00)Aliparto نوشته:  سیاهی روبرومون بود ، دیگه چیزی نمیدیدیم
تموم راهو جون کندم ، تموم راهو ترسیدم
چراغ جادمون ماهه ، منم با ماه همراهم
نمیدونم کجا میرم ، ولی با راه همراهم
یه وقتایی یه جاهایی آدم چیزی نمیدونه
یکی راهو یکی چاهه دوراهی روبرومونه
یه وقتی راضی از اینی که میبینی خطر کردی
همیشه قصه رفتن نیست یه جایی خوبه برگردی
از این جایی که ماهستیم ، یه دنیا نور معلومه
ببین جاده تهش چی شد ، که عشق از دور معلومه
تو میبینی کسی از دور،داره دستی تکون میده
همیشه لحظه ی آخر یکی راهو نشون میده

آقا اين" یکي که راهو نشون ميده" را بگين لحظات آخر داره مي رسه، دِ دست تکون بده ديگه، مگه نمي بينه به آخر خط داريم مي رسيم. حالا دستت بنده، نمي توني تکون بدي، پايي، اشاره اي ، آپي، خلاصه بدجوري منتظريم. والا اگه بايد برگرديم هم بگين که زودتر برگرديم. خسته شديم ديگه. باور کن چشمام ديگه آلبالو گيلاس مي چينه
تشکر کنندگان: mahyaaa ، ebrahim1e ، Pariba ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
قصد نداشتم از وقتی‌ که جناب ناظم بدون هیچ درنظرگرفتن شرایطی اخطار بده بخاطر فینگلیش نوشتن، دیگه تو مهاجرسرا حرفی‌ بزنم. اما چون شرایط شما دوستان رو میدونم چیه و از اونجا که ۲ سال پیش یکی‌ از دوستان من همین‌جوری ویزا گرفته بهتون میگم که حتما روزی آخر برید سفارت و پستن رو بهشون بدید. ضمنا من از گوشم دارم تایپ می‌کنم، قابل توجه جناب ناظم.
تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، ebrahim1e ، Pariba ، SAAM_60 ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 18:07)mordad نوشته:  ما که بلیط و خریدیم واسه هتل هم خدا یزرگه

آفرين درسا آفرين.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: Pariba ، mordad ، alireza51 ، Alex 2014
ما که تو این مملکت هم که فکر میکنیم وطنمون هست جا نداریم اشک اورش رو میخوریم از تحصیل محروم میشیم ارتش و برای سربازی انتخاب میکنیم ولی نمیدونم چرا از س سردر میاریم خدایا رحمتت رو شکر ما که نفهمیدیم چند چندیم فقط یه چیزی رو میدونم من نمیذارم پسرم چیزهایی رو که من و همسرم چشیدیم رو تجربه کنه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.

شما برای کی بلیت گرفتین؟ چه روزی ترکیه هستین؟
Case:3xxx
Interview: 9 Feb ,Ankara
Persons in case: 2
status: AP
Case updates: 19 FEb, 10 Jul email

Cool
*** Difficult is what we do, Impossible! takes some time
تشکر کنندگان: mahyaaa ، nara ، Pariba ، mordad ، alireza51 ، Alex 2014
(2015-09-23 ساعت 18:10)boshra نوشته:  قصد نداشتم از وقتی‌ که جناب ناظم بدون هیچ درنظرگرفتن شرایطی اخطار بده بخاطر فینگلیش نوشتن، دیگه تو مهاجرسرا حرفی‌ بزنم. اما چون شرایط شما دوستان رو میدونم چیه و از اونجا که ۲ سال پیش یکی‌ از دوستان من همین‌جوری ویزا گرفته بهتون میگم که حتما روزی آخر برید سفارت و پستن رو بهشون بدید. ضمنا من از گوشم دارم تایپ می‌کنم، قابل توجه جناب ناظم.

بشري جان ببخشيد "پستن رو بهشون بدید" منظورتون چي بوده؟؟؟ (فکر کنم اشتباه تايپيه" . بشري جان، آيا امکان داره بدون کليري بريم در سفارت و اونها بهمون ويزا بدن؟؟؟؟ آيا تا بحال حتي يک کيس هم بوده؟؟؟
اگه بوده که من حتماً مي رمBig GrinBig Grin ولي اگه نبوده با اين شانسي که من دارم مسلماً اوليش من نخواهم بود.SadSadSad
تشکر کنندگان: nara ، Pariba ، alireza51 ، Alex 2014
برای هتل میتونین برید هتل اپارتمان تقریبن شبی 40 لیره
تشکر کنندگان: mordad ، nara ، Pariba ، amir piri ، mahyaaa ، A2000 ، alireza51 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان