کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-25 ساعت 05:54)arveen100 نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 22:28)Azer نوشته:  دوستاني که قصد رفتن به ابوظبی در 29 و 30 سپتامبر را دارند، مي شه بفرمايند، چه ساعتي جلو درب سفارت مي خواهين جمع بشين. ساعت 14:00 بايد اونجا باشين يا مي خواهين از ساعت ۸ صبح برين و اونجا باشين. من هنوز تصميمم نهايي نشده، ولي دارم خودم را مجاب مي کنم که من هم بيام. کاچي بهتر از هيچ چي .
فوقش مي گن برو ديگه برنگردي و سعي مي کنيم، بدون هيچ گونه مشاجره و يا درخواست مصرانه اي سفارت را ترک کنيم. ممنون مي شم نظرات شما را هم بشنم. اگه شخصي هم نظرش اينه که نريم، اون هم نظرش را اعلام کنه. اگه مجاب بشم که رفتنمون اشتباهه. خوب نمي ريم. چي کارش مي شه کرد؟؟!!!!

قبلا گفتم، الانم هم لازمه بگم که رفتن جلوی سفارت هیچ دردی رو دوا نمیکنه...
افسر اون موقع که تیک میزد باید دلش بحال ما میسوخت تا AP ما زودتر تموم میشد، نه حالا که پرونده از دسترس سفارت خارجه و در دست نهادهای ا م ن ی ت ی اونجاست.
شرایط منم دقیقا مثل شماست و ۵ آگوست مصاحبه داشتم.
امیدوار باشین و عشق رو فراموش نکنین.
سلام دوست عزیزبه قصد تحسن و سرو صدا کردن نمی ریم ما میریم به امید خدا آپدیت که شدیم سریع جواب مدیکال که باید تمدید بشه رو با پاس رو بدیم تجمع کردن و اینکارا که وضع همه رو خراب میکنه و کار درستی نیست و در شان خودمون هم نمی دونیم که چنین کاری انجام بدیم دردی هم دوا نمیشه بهتر از زمان استفاده بکنیم همین
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 2015reza ، arveen100 ، Pariba ، ahmad3ptop ، Jefferson ، A2000 ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 07:49)sunn789 نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 22:28)Azer نوشته:  دوستاني که قصد رفتن به ابوظبی در 29 و 30 سپتامبر را دارند، مي شه بفرمايند، چه ساعتي جلو درب سفارت مي خواهين جمع بشين. ساعت 14:00 بايد اونجا باشين يا مي خواهين از ساعت ۸ صبح برين و اونجا باشين. من هنوز تصميمم نهايي نشده، ولي دارم خودم را مجاب مي کنم که من هم بيام. کاچي بهتر از هيچ چي .
فوقش مي گن برو ديگه برنگردي و سعي مي کنيم، بدون هيچ گونه مشاجره و يا درخواست مصرانه اي سفارت را ترک کنيم. ممنون مي شم نظرات شما را هم بشنم. اگه شخصي هم نظرش اينه که نريم، اون هم نظرش را اعلام کنه. اگه مجاب بشم که رفتنمون اشتباهه. خوب نمي ريم. چي کارش مي شه کرد؟؟!!!!

افسر اون موقع که تیک میزد باید دلش بحال ما میسوخت تا AP ما زودتر تموم میشد، نه حالا که پرونده از دسترس سفارت خارجه و در دست نهادهای ا م ن ی ت ی اونجاست.
سلام دوست عزیزبه قصد تحسن و سرو صدا کردن نمی ریم ما میریم به امید خدا آپدیت که شدیم سریع جواب مدیکال که باید تمدید بشه رو با پاس رو بدیم تجمع کردن و اینکارا که وضع همه رو خراب میکنه و کار درستی نیست و در شان خودمون هم نمی دونیم که چنین کاری انجام بدیم دردی هم دوا نمیشه بهتر از زمان استفاده بکنیم همین
دوستان
من حسم اینه که نامه ای که زدم یکی از دلایل تسریع در پرونده ام است شاید هم اشتباه باشه ولی به نظرم نامه بزنید و حضوری هم برید این اخرین تلاشه که بعدا دیگه هیچوقت خودمون رو بازخواست نکنیم
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، sunn789 ، 2015reza ، lighthouse ، Pariba ، Jefferson ، A2000 ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، alireza51
ایروان این هفته دست کمی از انکارا و ابوظبی نداشت کلا تعطیل بود .. اینقدر براشون مهم نیستیم که حتی این سی چهل تا کیس که مونده رو از اون سازمان مربوطه یک استعلام بکنن
.. امسال هم‌ظاهرا داره با همون عدد پارسال بسته میشه.. از اینکه ایرانیم واقعا متاسفم دود این کشمکش ها همیشه تو چشم مردم ایرانه و حق ما رو همه جا میخورن .. اگه نپالی بودم الان اونجا بودم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: sunn789 ، 2015reza ، Manamehr ، tamana2016 ، Pariba ، Jefferson ، A2000 ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 07:54)houshym نوشته:  

دوستان
من حسم اینه که نامه ای که زدم یکی از دلایل تسریع در پرونده ام است شاید هم اشتباه باشه ولی به نظرم نامه بزنید و حضوری هم برید این اخرین تلاشه که بعدا دیگه هیچوقت خودمون رو بازخواست نکنیم

ببخشید چه نامه ی زدید و چی نوشتید ؟ممنون اطلاع رسانی بکنید ما نامه قبل از تعطیل شدن به انکارا دادیم که جواب ندادن
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Pariba ، A2000 ، SAMBAR ، nara ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 08:09)sunn789 نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 07:54)houshym نوشته:  

دوستان

ببخشید چه نامه ی زدید و چی نوشتید ؟ممنون اطلاع رسانی بکنید ما نامه قبل از تعطیل شدن به انکارا دادیم که جواب ندادن
همون نامه معروفی که من متنش رو گذاشتم ولی به جمع بندی نرسید که همه امضا کنند ساختارش همون نامه خودم بود کاملا محترمانه
اینکه گفتم چند روزه منتظریم
برای بچه نمیتونیم برنامه ریزی کنیم
کی سی سی میگه سفارت سفارت میگه کی سی سی
اینکه ایرانیها همه کلیر میشوند ولی به دلیل زمان نمیتونن بگیرن و ....

دوستان
چند تا کیس دیگه باقی مونده از اون 70 یا 80 تا کیس؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Pariba ، sunn789 ، matin86 ، Jefferson ، SAMBAR ، amir piri ، nara ، alireza51
یک نکته که کشف کردم اینه که همچیز دست سفارته وحتی اپ شبانه جواب استعلام هایی هست که سفارت در روز از امریکا خواد و شب از امریکا پاسخشون رو میدن .. به طور مثال کیس های نصفه نیمه ایروان رو اگه ملاحظه کنید در طول یک روز همه رو کلیر کردن اما این اتفاق به هیچ عنوان در سفارتهای دگه اتفاق نیفتاد .. یا مثلا چند شب ایروان اپ شبانه داره ولی بقیه ندارند یا برعکس ایروان نداره وبقیه دارند ... این ها همه نشانه هایی هست که برعکس گفته سفارت که ما هیچ کنترلی رو کلیر شدن نداریم ... اتفاقا به صورت گزینشی و بر اساس سهمیه اون ماه شروع به کلیر کردن افراد میکنندو به این علت هست که در هفته گذشته ایروان شروع به کلیر کردن کیس های پر جمعیت کرد و دیگه خاموش شد و فکرم نکنم ببه این راحتی بیدار بشه اینها همه سیاست های سفارت هست
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: 2015reza ، Manamehr ، sunn789 ، Pariba ، matin86 ، Jefferson ، A2000 ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 02:01)SAMBAR نوشته:  دوستان آنکارایی عزیزم ازتون خواهش میکنم اگه ۲شنبه صبح دیدید دارن پرونده ها رو بررسی میکنند و اومدن نتیجه داره خواهشا خبر بدید خودم رو برسونم. اینم شمارم هست.۰۹۱۲۱۳۳۲۷۹۲

به روي چشم فرهاد جان. من شمارت رو اد كردم، اگه خبري بود بلافاصله خبرت مي كنم. خيالت راحت. به نظرم با توجه به شرايط روحي و خانوادگيت، تصميمت براي نيومدن كاملا منطقي هست. تو واقعا لايق ويزا هستي و برات دعا مي كنم دوست خوبم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Pariba ، samane1363 ، Jefferson ، A2000 ، SAMBAR ، nara ، mahyaaa ، alireza51 ، moj21
(2015-09-25 ساعت 03:00)M.d نوشته:  دوستاني كه ميخوان حضوري بروند جلوي سفارت من يك نظر دارم شايد درست هم نباشه
شما اولين روز كاري سفارت و همان ساعت اول يك نامه خيلي خيلي محترمانه به سفير كه بالاترين مقام سفارت هست بنويسيد و چند نفري امضا كنيد و شرح حال كه چندين ماه هست منتظريم،هزينه زياد كرديم، خيلي وقت گذاشتيم و الان هم كه اومديم و ...
حتي ميشه به اين نكته هم اشاره كرد با توجه به فايل سيمون و اطلاعات سايت هنوز ظرفيت ويزا هم پر نشده و ...
و ازش بخواين با توجه به اينكه چند روز بيشتر نمونده دستور پيگيري سريعتر بده ....

دوستان عزيز كه ميدونم خيلي خيلي نگران هستيد آفيسر و كي سي سي و سفارت و ... همه وسيله اند، فقط و فقط و فقط از خدا بايد چيزي بخوايم و ميدونم همگي تا حالا كلي كلي دعا كرديد
يكساعت همه چيز را از ذهنتون خارج كنيد و با تمام وجود و احساس از خدا درخواست كنيد كه كمك كنه مطمئنم حتما جواب ميده
راستي نذر به نيازمندان واسه حاجتتون يادتون نره

سلام به همگی.منم کاملا بانظر دوستمون موافقم.یه نامه محترمانه خطاب به سفیر شاید کارسازبشه.ازصمیم قلب برای همتون ارزوی موفقیت دارم.باورکنین بااینکه خیلی گرفتارم ولی روزی چندبارمیام این تایپیک ببینم به امیدخدا چندتاتون کلیرشدین.اینوگفتم بدونین تنها نیستین وخیلی های دیگه براتون انرژی مثبت می فرستن.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: 2015reza ، ARSAMNEW ، Manamehr ، sunn789 ، Pariba ، SAMBAR ، alireza51
دوستان عزيزم، يه نكته و شايد يه نگراني كه در بعضي از پستها ديده مي شه و البته با نيت خير مطرح ميشه، اين هست كه بچه هايي كه عازم انكارا و ابوظبي و ايروان هستن، از هر گونه اقدام دسته جمعي و خشونت آميز پرهيز كنند و حتي صحبت از زندان و حبس و اينجور چيزها ميشه. فكر كنم تا الان مشخص شده كه بچه هاي اين تاپيك ( غير از بنده حقير) از لحاظ اخلاقي و شخصيتي در چه حد بالايي قرار دارند. هدف رفتن ما گدايي ويزا نيست. هدف صرفا اين هست كه در سه روز آخر اگر معجزه اي روي داد و جواب كليرمون اومد،بتونيم خيلي سريع سفارتخونه باشيم و پاسهامون رو تحويل بديم. حداكثر يه بار هم ممكنه به صورت انفرادي بريم از نگهبان سفارت مودبانه بخواهيم كه اجازه بده با آفيسر صحبت كنيم كه به احتمال ٩٩ درصد، رد ميكنه و ما هم در نهايت عزت نفس بدون هيچ اصراري بر مي گرديم. براي شخص من و مطمئنم همه بچه هايي كه تصميم به رفتن گرفتن، خط قرمز، حفظ شخصيتمون و نشون دادان مليت اصيل ايراني هست و ما با آدمهايي كه از ديوار سفارت مي رن بالا يا آشوب مي كنن، يا التماس ويزا مي كنن ،اونم از نگهبانان يا كارمندان يا حتي آفيسرهايي كه ما به حق ،خودمون رو چه از نظر تاريخي، چه از لحاظ شخصيتي يه سر و گردن از اونها بالاتر مي دونيم ،فرق داريم . پس ضمن تشكراز همه دوستاني كه در اين مورد دغدغه دارند و نگرانمون هستند، با اطمينان مي گم كه خيالتون راحت باشه و ما حاضر نيستيم به هر قيمتي ويزا بگيريم ؛ اگه نخوان ويزا بدن عطاشون رو به لقاشون مي بخشيم و با سر بالا به ايران برمي گرديم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: Manamehr ، areb1356 ، ARSAMNEW ، tamana2016 ، sunn789 ، behjat ، M.d ، yesorno ، h_researcher ، matin86 ، A2000 ، SAMBAR ، lighthouse ، bidaad ، Pariba ، nara ، mahyaaa ، Arash gh ، arveen100 ، alireza51 ، moj21 ، AliReza.Sh
(2015-09-25 ساعت 08:19)ARSAMNEW نوشته:  یک نکته که کشف کردم اینه که همچیز دست سفارته وحتی اپ شبانه جواب استعلام هایی هست که سفارت در روز از آمریکا خواد و شب از آمریکا پاسخشون رو میدن .. به طور مثال کیس های نصفه نیمه ایروان رو اگه ملاحظه کنید در طول یک روز همه رو کلیر کردن اما این اتفاق به هیچ عنوان در سفارتهای دگه اتفاق نیفتاد .. یا مثلا چند شب ایروان اپ شبانه داره ولی بقیه ندارند یا برعکس ایروان نداره وبقیه دارند ... این ها همه نشانه هایی هست که برعکس گفته سفارت که ما هیچ کنترلی رو کلیر شدن نداریم ... اتفاقا به صورت گزینشی و بر اساس سهمیه اون ماه شروع به کلیر کردن افراد میکنندو به این علت هست که در هفته گذشته ایروان شروع به کلیر کردن کیس های پر جمعیت کرد و دیگه خاموش شد و فکرم نکنم ببه این راحتی بیدار بشه اینها همه سیاست های سفارت هست

منم مطنئنم همش دست سفارته چون کیسایی با شرایط دقیقا مشابه خودمون سراغ دارم آفیسر گفته دوهفته ای کلییر میشید و شدن
ولی ما موندیم
کاملا شانسیه
حتی خوش اومدن نیومدن آفیسرم تاثیر داره!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، tamana2016 ، matin86 ، A2000 ، SAMBAR ، Pariba ، nara ، mahyaaa ، alireza51
با توجه به اینکه به احتمال زیاد همچی دست سفارت مربوطه هست و ویزا هم هنوز هست نامه به سفیر هم میتونه بد نباشه حداقل اینکه بخوایم این چند کیس باقی مونده رو از هر نهادی که مسوولش هست یک پیگیری کلی بکنه به شرطی که دوشنبه صبح بتونیم به دستش برسونیم اینم اخرین تیر ترکش هست...
از نشستن و هیچ کاری نکردن به نظر من بهتر هست از بچه های اگر کسی موافق هست لطفا اعلام آمادگی کنه تا دوشنبه این نامه رو اماده کنیم همراه با شماره کیس امضا کنندگان تحویل سفارت بدیم .. چون هنوز ویزا هست
تشکر کنندگان: ahmad3ptop ، 2015reza ، A2000 ، SAMBAR ، lighthouse ، Pariba ، nara ، mahyaaa ، alireza51
دوستان عزیزم سلام
دوستی در ام ری کا دارم و به من گفت کیلرانس افراد در واشنگتن انجام میشه و اف بی ای سیستم اپی رو کنترول میکنه حالا من نمیدونم نقش ابو ظبی یا کی سی سی این وسط چیه بهرحال دوستان گلم ارزوی موفقیت رو برای همه دارم

تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، nara ، mahyaaa ، arveen100 ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 09:11)2015reza نوشته:  دوستان عزيزم، يه نكته و شايد يه نگراني كه در بعضي از پستها ديده مي شه و البته با نيت خير مطرح ميشه، اين هست كه بچه هايي كه عازم انكارا و ابوظبي و ايروان هستن، از هر گونه اقدام دسته جمعي و خشونت آميز پرهيز كنند و حتي صحبت از زندان و حبس و اينجور چيزها ميشه. فكر كنم تا الان مشخص شده كه بچه هاي اين تاپيك ( غير از بنده حقير) از لحاظ اخلاقي و شخصيتي در چه حد بالايي قرار دارند. هدف رفتن ما گدايي ويزا نيست. هدف صرفا اين هست كه در سه روز آخر اگر معجزه اي روي داد و جواب كليرمون اومد،بتونيم خيلي سريع سفارتخونه باشيم و پاسهامون رو تحويل بديم. حداكثر يه بار هم ممكنه به صورت انفرادي بريم از نگهبان سفارت مودبانه بخواهيم كه اجازه بده با آفيسر صحبت كنيم كه به احتمال ٩٩ درصد، رد ميكنه و ما هم در نهايت عزت نفس بدون هيچ اصراري بر مي گرديم. براي شخص من و مطمئنم همه بچه هايي كه تصميم به رفتن گرفتن، خط قرمز، حفظ شخصيتمون و نشون دادان مليت اصيل ايراني هست و ما با آدمهايي كه از ديوار سفارت مي رن بالا يا آشوب مي كنن، يا التماس ويزا مي كنن ،اونم از نگهبانان يا كارمندان يا حتي آفيسرهايي كه ما به حق ،خودمون رو چه از نظر تاريخي، چه از لحاظ شخصيتي يه سر و گردن از اونها بالاتر مي دونيم ،فرق داريم . پس ضمن تشكراز همه دوستاني كه در اين مورد دغدغه دارند و نگرانمون هستند، با اطمينان مي گم كه خيالتون راحت باشه و ما حاضر نيستيم به هر قيمتي ويزا بگيريم ؛ اگه نخوان ويزا بدن عطاشون رو به لقاشون مي بخشيم و با سر بالا به ايران برمي گرديم.

دقیقا ممنون که حرف دل همه ما رو زدی رضا جان
تشکر کنندگان: behjat ، hamid99 ، 2015reza ، samane1363 ، A2000 ، SAMBAR ، lighthouse ، Pariba ، nara ، alireza51
دوستان ایروانی که تا دوشنبه اونجا هستن اعلام امادگی کنن لطفا ببینیم کیا میان اونجا یه هم فکری بکنیم
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، nara ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 09:37)ARSAMNEW نوشته:  دوستان ایروانی که تا دوشنبه اونجا هستن اعلام امادگی کنن لطفا ببینیم کیا میان اونجا یه هم فکری بکنیم
من و یکی دیگه از دوستان از یکشنبه اونجاییم امییدوارم دوستان دیگه رو هم اونجا ببینم
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Pariba ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان