کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-25 ساعت 09:24)ARSAMNEW نوشته:  با توجه به اینکه به احتمال زیاد همچی دست سفارت مربوطه هست و ویزا هم هنوز هست نامه به سفیر هم میتونه بد نباشه حداقل اینکه بخوایم این چند کیس باقی مونده رو از هر نهادی که مسوولش هست یک پیگیری کلی بکنه به شرطی که دوشنبه صبح بتونیم به دستش برسونیم اینم اخرین تیر ترکش هست...
از نشستن و هیچ کاری نکردن به نظر من بهتر هست از بچه های اگر کسی موافق هست لطفا اعلام آمادگی کنه تا دوشنبه این نامه رو اماده کنیم همراه با شماره کیس امضا کنندگان تحویل سفارت بدیم .. چون هنوز ویزا هست

نظر شما نامه دستي هست يا ايميل؟
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Pariba ، nara ، alireza51
دوستان گفتن که در سال های گذشته مواردی بوده که در اکتبر ایرانی ها رفتن و ویزا گرفتن ....ایا در نامه کیلییر شون اکتبر ذکر شده بوده؟
ایا منظور ازاتمام زمان لاتاری مگر این نیست که میگه تا پایان ۳۰ سپتامبر ویزا نامبر از امریکا دیگه صادرنمیشه ؟؟ و کار سفارت (به زمان یا نوع ای پی کار ندارم)در این خصوص فقط تحویل پاس و چسبوندن ویزا روشه و این کار که به اتمام زمان لاتاری کاری نداره که تجارب اکتبر نشون داده منظور از ویزا فکر نکنم به معنی اون عکس برگردون روی پاس باشه ؟؟ (جنبه ظاهری) حتما ویزا نامبر اختصاصییه ....عکس برگردونشم امسال کیلویی تو همه سفارت ها موجوده .....................
دوستان شاید وقعا این لاتاری دیگه بیشتر از این ارزش اعصاب خوردی هزینه و زمان رو براش بدید نداشته باشه به نظرم اگر کلییر بشید در روز ۳۰ همان لحظه هم ویزا نامبر صادر شده ومیتونید چند روز بعد برید و پاس تحویل بدید
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: A2000 ، SAMBAR ، Pariba ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 09:37)ARSAMNEW نوشته:  دوستان ایروانی که تا دوشنبه اونجا هستن اعلام امادگی کنن لطفا ببینیم کیا میان اونجا یه هم فکری بکنیم

من و یک کیس مجردی و یک کیس متاهلی از دیشب اینجا هستیم . هر کسی از دوستان ایروانی که اینجاست یا میخواد بیاد ، اعلام کنه که جمع شیم یه جایی همفکری کنیم .
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAMBAR ، Pariba ، nara ، h_researcher ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 02:45)M.d نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 01:47)soshimohajer نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 19:16)soshimohajer نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 17:55)soshimohajer نوشته:  دوستان به امید خدا همه تا یکشنبه کلیر شده اید و در تدارک سفر .
یک سوال: اگر بخواهیم پاس را پیکاپ کنیم با توجه به اینکه تا 30 سپتامبر زمان کمی مانده بهتر نیست روز شنبه پاسپورت و برگه آبی را بدهیم به آژانس تا پیکاپ کنند . من از آژانس پرسیدم گفت ۲ روزه بعد پاس تو سفارته یعنی سه شنبه 29 سپتامبر پاس تحویل سفارت می شه (با توجه به اینکه ما شهرستانیم و آژانس ها پاس را می دهند به تهران برای پیکاپ) . فقط یک مشکل هست: سفارت هنوز نامه کلیر شدن را به ما نداده و اگر شنبه بخواهیم پاس را پیکاپ کنیم این نامه را نمی تونیم بفرستیم
حال این سوال پیش می آید که این نامه را حتما باید با پاس و برگه آبی بفرستیم یا نیازی نیست ؟
دوستان کسی می تونه در این مورد من را راهنمایی کنه

شما واسه پيكاپ كردن نيازي به ايميل كليري نداري،پاسپورت + برگه كليرنس كه روز مصاحبه آفيسر بهتون داد
به نظر من شما اگر نميخواين برويد ابوظبي شنبه پيكاپ كنيد و احتمال اينكه پاسپورت شما را از نماينده آژانس همراه با مابقي پاسپورت هاي افراد ديگر كه كلير شدند تحويل بگيرند هست ، ولي اگر خودتان ببريد تا كلير نشده باشيد نميگيرند
در ضمن پاسپورت را بفرستين تهران از اونجا پيكاپ كنيد كه واسه هماهنگي مستقيم با خودشان در ارتباط باشيد
ممنون از راهنمایی شما
تشکر کنندگان: SAMBAR ، M.d ، Pariba ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 10:13)2015reza نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 09:24)ARSAMNEW نوشته:  با توجه به اینکه به احتمال زیاد همچی دست سفارت مربوطه هست و ویزا هم هنوز هست نامه به سفیر هم میتونه بد نباشه حداقل اینکه بخوایم این چند کیس باقی مونده رو از هر نهادی که مسوولش هست یک پیگیری کلی بکنه به شرطی که دوشنبه صبح بتونیم به دستش برسونیم اینم اخرین تیر ترکش هست...
از نشستن و هیچ کاری نکردن به نظر من بهتر هست از بچه های اگر کسی موافق هست لطفا اعلام آمادگی کنه تا دوشنبه این نامه رو اماده کنیم همراه با شماره کیس امضا کنندگان تحویل سفارت بدیم .. چون هنوز ویزا هست

به نظر من هر دو... ولی دستی اگه بتونی برسونیم و بچه ها حضوری پاش امضا کنن با نام و شماره کیس به نظرم بهتره . شاید از نظر بعضی بی فایده باشه ولی اخرین اقداممون میتونه باشه .. هنوزم میگم چون ویزا هنوز هست پس شانس داریم اگه خودشون گفته بودن مثل سالهای قبل که ویزا تموم شده اینکار رو نمیکردیم و اثری نداشت
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: 2015reza ، SAMBAR ، Pariba ، nara ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 09:11)2015reza نوشته:  دوستان عزيزم، يه نكته و شايد يه نگراني كه در بعضي از پستها ديده مي شه و البته با نيت خير مطرح ميشه، اين هست كه بچه هايي كه عازم انكارا و ابوظبي و ايروان هستن، از هر گونه اقدام دسته جمعي و خشونت آميز پرهيز كنند و حتي صحبت از زندان و حبس و اينجور چيزها ميشه. فكر كنم تا الان مشخص شده كه بچه هاي اين تاپيك ( غير از بنده حقير) از لحاظ اخلاقي و شخصيتي در چه حد بالايي قرار دارند. هدف رفتن ما گدايي ويزا نيست. هدف صرفا اين هست كه در سه روز آخر اگر معجزه اي روي داد و جواب كليرمون اومد،بتونيم خيلي سريع سفارتخونه باشيم و پاسهامون رو تحويل بديم. حداكثر يه بار هم ممكنه به صورت انفرادي بريم از نگهبان سفارت مودبانه بخواهيم كه اجازه بده با آفيسر صحبت كنيم كه به احتمال ٩٩ درصد، رد ميكنه و ما هم در نهايت عزت نفس بدون هيچ اصراري بر مي گرديم. براي شخص من و مطمئنم همه بچه هايي كه تصميم به رفتن گرفتن، خط قرمز، حفظ شخصيتمون و نشون دادان مليت اصيل ايراني هست و ما با آدمهايي كه از ديوار سفارت مي رن بالا يا آشوب مي كنن، يا التماس ويزا مي كنن ،اونم از نگهبانان يا كارمندان يا حتي آفيسرهايي كه ما به حق ،خودمون رو چه از نظر تاريخي، چه از لحاظ شخصيتي يه سر و گردن از اونها بالاتر مي دونيم ،فرق داريم . پس ضمن تشكراز همه دوستاني كه در اين مورد دغدغه دارند و نگرانمون هستند، با اطمينان مي گم كه خيالتون راحت باشه و ما حاضر نيستيم به هر قيمتي ويزا بگيريم ؛ اگه نخوان ويزا بدن عطاشون رو به لقاشون مي بخشيم و با سر بالا به ايران برمي گرديم.

دقيقا همينه، فكر نمي كنم كسي بخواد بره التماس ويزا و دست به خشونت بزنه
تشکر کنندگان: 2015reza ، SAMBAR ، ariana80 ، Pariba ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 09:37)ARSAMNEW نوشته:  دوستان ایروانی که تا دوشنبه اونجا هستن اعلام امادگی کنن لطفا ببینیم کیا میان اونجا یه هم فکری بکنیم

همسر من یکشنبه صبح داره میره
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، Pariba ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 10:14)tamana2016 نوشته:  دوستان گفتن که در سال های گذشته مواردی بوده که در اکتبر ایرانی ها رفتن و ویزا گرفتن ....ایا در نامه کیلییر شون اکتبر ذکر شده بوده؟
ایا منظور ازاتمام زمان لاتاری مگر این نیست که میگه تا پایان ۳۰ سپتامبر ویزا نامبر از آمریکا دیگه صادرنمیشه ؟؟ و کار سفارت (به زمان یا نوع ای پی کار ندارم)در این خصوص فقط تحویل پاس و چسبوندن ویزا روشه و این کار که به اتمام زمان لاتاری کاری نداره که تجارب اکتبر نشون داده منظور از ویزا فکر نکنم به معنی اون عکس برگردون روی پاس باشه ؟؟ (جنبه ظاهری) حتما ویزا نامبر اختصاصییه ....عکس برگردونشم امسال کیلویی تو همه سفارت ها موجوده .....................
دوستان شاید وقعا این لاتاری دیگه بیشتر از این ارزش اعصاب خوردی هزینه و زمان رو براش بدید نداشته باشه به نظرم اگر کلییر بشید در روز ۳۰ همان لحظه هم ویزا نامبر صادر شده ومیتونید چند روز بعد برید و پاس تحویل بدید

از لحاظ عقلي، من کاملاً با شما موافقم از لحاط هيجاني، آدم فکر مي کنه اگه اونجا باشه کاري از دستش بر بياد! (هر چند بدون کليرنس مطمئناً هيچ کاري ني شه کرد).
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: A2000 ، SAMBAR ، Pariba ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 11:03)Demah.sol نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 09:11)2015reza نوشته:  دوستان عزيزم، يه نكته و شايد يه نگراني كه در بعضي از پستها ديده مي شه و البته با نيت خير مطرح ميشه، اين هست كه بچه هايي كه عازم انكارا و ابوظبي و ايروان هستن، از هر گونه اقدام دسته جمعي و خشونت آميز پرهيز كنند و حتي صحبت از زندان و حبس و اينجور چيزها ميشه. فكر كنم تا الان مشخص شده كه بچه هاي اين تاپيك ( غير از بنده حقير) از لحاظ اخلاقي و شخصيتي در چه حد بالايي قرار دارند. هدف رفتن ما گدايي ويزا نيست. هدف صرفا اين هست كه در سه روز آخر اگر معجزه اي روي داد و جواب كليرمون اومد،بتونيم خيلي سريع سفارتخونه باشيم و پاسهامون رو تحويل بديم. حداكثر يه بار هم ممكنه به صورت انفرادي بريم از نگهبان سفارت مودبانه بخواهيم كه اجازه بده با آفيسر صحبت كنيم كه به احتمال ٩٩ درصد، رد ميكنه و ما هم در نهايت عزت نفس بدون هيچ اصراري بر مي گرديم. براي شخص من و مطمئنم همه بچه هايي كه تصميم به رفتن گرفتن، خط قرمز، حفظ شخصيتمون و نشون دادان مليت اصيل ايراني هست و ما با آدمهايي كه از ديوار سفارت مي رن بالا يا آشوب مي كنن، يا التماس ويزا مي كنن ،اونم از نگهبانان يا كارمندان يا حتي آفيسرهايي كه ما به حق ،خودمون رو چه از نظر تاريخي، چه از لحاظ شخصيتي يه سر و گردن از اونها بالاتر مي دونيم ،فرق داريم . پس ضمن تشكراز همه دوستاني كه در اين مورد دغدغه دارند و نگرانمون هستند، با اطمينان مي گم كه خيالتون راحت باشه و ما حاضر نيستيم به هر قيمتي ويزا بگيريم ؛ اگه نخوان ويزا بدن عطاشون رو به لقاشون مي بخشيم و با سر بالا به ايران برمي گرديم.

دقيقا همينه، فكر نمي كنم كسي بخواد بره التماس ويزا و دست به خشونت بزنه

من از ايروان و آنکارا اطلاع ندارم ولي ابوظبی که احتمال پيک آپ ويزا را داره، رفتن خودمون يا ارسال پاسپورت با آژانس هيچ فرقي تو نتيجه نمي گذاره (به اين شرط که نياز به تمديد مديکال نباشه). تازهش هم، آژانس چون چند تا پاسو يکجا ميده احتمال دريافت پاسپورت و نگاه به سيستم توسط سفارت بيشتره تا اينکه شخصي ببري و بگي نامه کليري را نياوردم يا يک بهانه ديگه بياری که در نهايت همان جوابي که به آژانس مي خوان بدن به خودتون بدن!!!
تشکر کنندگان: A2000 ، 2015reza ، Pariba ، alireza51
جالبه سال ۲۰۱۲ بجز یه نفر هممممه کلییر شدن
خوش بحالشون
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، lighthouse ، Pariba ، ehsan_pars ، alireza51 ، arveen100 ، matin86
سلام، دوست عزیز با ایدی yesorno اگه امکان داره کیس ما رو هم بررسی کنید:
مصاحبه ۱۳ اگوست ابوظبی آخرین اپدیت ۲۸ اگوست. شماره ۷۳۴۶
ممنون میشم اگه خصوصی برام بفرستی
دانیال
تشکر کنندگان: SAMBAR ، amir piri ، Pariba ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 11:36)Dani_mah1360 نوشته:  سلام، دوست عزیز با ایدی yesorno اگه امکان داره کیس ما رو هم بررسی کنید:
مصاحبه ۱۳ اگوست ابوظبی آخرین اپدیت ۲۸ اگوست. شماره ۷۳۴۶
ممنون میشم اگه خصوصی برام بفرستی
دانیال

دوست عزیز
کلیه کیسهای آپدیت شده توی شبهای گذشته کیسهایی بودن که مصاحبشون نهایتن تا آخر جولای بود.
بچه های آگوست ابوظبی که حدود 36 کیس هستند هنوز آپ نشدن
امشب به احتمال خیلی زیاد نوبت این کیسها خواهد بود.
امیدوار باشین و برای ما هم دعا کنین
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: aria802 ، SAMBAR ، amir piri ، Pariba ، A2000 ، alireza51 ، arveen100
بچه ها من همين الان مي خوام برم يک جاي معنوي و فقط دعا کنم براي کليرنس همه مون. فکر کنم تاثير بهتري تو روحيه ام داشته باشه. اميدوارم هيچ کس دست خالي برنگرده.
(2015-09-25 ساعت 10:39)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 10:13)2015reza نوشته:  

به نظر من هر دو... ولی دستی اگه بتونی برسونیم و بچه ها حضوری پاش امضا کنن با نام و شماره کیس به نظرم بهتره . شاید از نظر بعضی بی فایده باشه ولی اخرین اقداممون میتونه باشه .. هنوزم میگم چون ویزا هنوز هست پس شانس داریم اگه خودشون گفته بودن مثل سالهای قبل که ویزا تموم شده اینکار رو نمیکردیم و اثری نداشت

Arsamnew جان، فكر نامه دستي رو اصلا نكنين. به نظرم اصلا قبول نمي كنن و حتي اگه قبول كنن، اون نامه بايد از هفت خوان رستم امنيتي رد بشه تا به سفير برسه. ايكس ري، آزمايش از نظر آلودگي ر ا د ي و ا ك ت ي و ، كشت ميكروبي از نظر آلودگي به باسيل س ي ا ه ز خ م و هزار و يك تا مانع ديگه كه تا به دست سفير برسه دو سه روز طول مي كشه. در اين صورت فرصت ايميل هم از دست ميره ، مگر اينكه هر دو رو مد نظر داشته باشيم. البته من تو همين مدت كم به non flexible بودن سيستم اداري اونها كاملا پي بردم و فكر مي كنم هيچ نتيجه اي نخواهد داشت.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، Pariba ، A2000 ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 08:22)2015reza نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 02:01)SAMBAR نوشته:  دوستان آنکارایی عزیزم ازتون خواهش میکنم اگه ۲شنبه صبح دیدید دارن پرونده ها رو بررسی میکنند و اومدن نتیجه داره خواهشا خبر بدید خودم رو برسونم. اینم شمارم هست.۰۹۱۲۱۳۳۲۷۹۲

به روي چشم فرهاد جان. من شمارت رو اد كردم، اگه خبري بود بلافاصله خبرت مي كنم. خيالت راحت. به نظرم با توجه به شرايط روحي و خانوادگيت، تصميمت براي نيومدن كاملا منطقي هست. تو واقعا لايق ويزا هستي و برات دعا مي كنم دوست خوبم.

دکتر جان خیلی ازت متشکر و سپاسگذارم واقعا به کن لطف داری ایشالا که خبرهای خوبی در راه باشه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: 2015reza ، Pariba ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان