کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان ميخواستم از دوستاني كه دارن ميرن آنكارا خواهش كنم كه اگر براتون مقدوره ما رو هم در جريان اتفاقاتي كه اونجا رخ ميده بگذاريد و اگر حضورمون اونجا تأثير داره ما هم خودمون رو برسونيم
به اميد اينكه همگي با لب خندون و ويزا گرفته برگرديم
اگر دسترسي به تلفن نداشتيد ميتونيد از تلگرام استفاده كنيد
تشکر کنندگان: 2015reza ، kimfar ، Pariba ، Jefferson ، mahyaaa ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 11:49)Azer نوشته:  بچه ها من همين الان مي خوام برم يک جاي معنوي و فقط دعا کنم براي کليرنس همه مون. فکر کنم تاثير بهتري تو روحيه ام داشته باشه. اميدوارم هيچایوایدست خالي برنگرده.

لطفاً ما رو هم فراموش نكنيد شما توي اين چند ماه خيلي از لحاظ روحي به من كمك كردين اميدوارم خدا دعاتون رو بي جواب نذاره....
تشکر کنندگان: smpf ، amir piri ، Manamehr ، kimfar ، Pariba ، nara ، Jefferson ، alireza51
دوستان من دیروز دنبال ایمیل خصوصی رییس سفارت آنکارا گشتم که احتمالن همون سفیرش هست ولی چیزی پیدا نکردم. حالا اگه دوستان سواد نتی و کامپیوتریشون از من بیشتر هست جستجو کردند و به نتیجه رسیدن اطلاع بدن.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
سلام، دوست عزیز با ایدی yesorno اگه امکان داره کیس ما رو هم بررسی کنید:
مصاحبه ۱۳ اگوست ابوظبی آخرین اپدیت ۲۸ اگوست. شماره ۷۳۴۶
ممنون میشم اگه خصوصی برام بفرستی
دانیال
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، nara ، Daneshjo ، alireza51
باید تورو پیدا کنم شاید هنوز هم دیر نیست
تو ساده دل کندی ولی تقدیر بی تقصیر نیست...

تشکر کنندگان: khalilkhah ، smpf ، areb1356 ، aria802 ، yesorno ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Pariba ، nara ، Jefferson ، Daneshjo ، alireza51 ، A2000 ، SAAM_60
سلام دوستان کیس ما 6518 شوهرم 24 sep اپدیت خورده به نظر شما کلیر شده؟ ما ابوظبی بودیم لطفا راهنمایی کنین چی کار کنیم صبر کنیم ایمیل کلیر بیاد یا قبلش پاسپورت رو بفرستیم به جواب فوری شما نیازمندیمCoolBig Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، حاجی واشنگتن ، smpf ، SAMBAR ، Pariba ، nara ، alireza51 ، A2000
(2015-09-25 ساعت 12:37)dv1393 نوشته:  سلام دوستان کیس ما 6518 شوهرم 24 sep اپدیت خورده به نظر شما کلیر شده؟ ما ابوظبی بودیم لطفا راهنمایی کنین چی کار کنیم صبر کنیم ایمیل کلیر بیاد یا قبلش پاسپورت رو بفرستیم به جواب فوری شما نیازمندیمCoolBig Grin

دوست عزیز
برای شما که دیروز هورا کشیدیم تشریف نیوردین تحویل بگیرین / شیرینی بدین / رتبه بدین و.... Big GrinBig GrinBig Grin
کیس شما (نفر دومش ) توی آخرین فایل YesorNo کلیر شده بود.
کلیری شما یکشنبه که سفارت ابوظبی باز میشه اعلام خواهد شد.
شما اگه می خوای پیکاب کنی بفرستین زودتر بره پاسهاتون

ارجاع مجدد به سطر اول : هوووررررررررااااااا Cool
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، dv1393 ، smpf ، bidaad ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، Pariba ، nara ، Jefferson ، A2000 ، arveen100 ، moj21 ، matin86 ، SAAM_60
(2015-09-25 ساعت 12:41)areb1356 نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 12:37)dv1393 نوشته:  سلام دوستان کیس ما 6518 شوهرم 24 sep اپدیت خورده به نظر شما کلیر شده؟ ما ابوظبی بودیم لطفا راهنمایی کنین چی کار کنیم صبر کنیم ایمیل کلیر بیاد یا قبلش پاسپورت رو بفرستیم به جواب فوری شما نیازمندیمCoolBig Grin

دوست عزیز
برای شما که دیروز هورا کشیدیم تشریف نیوردین تحویل بگیرین / شیرینی بدین / رتبه بدین و.... Big GrinBig GrinBig Grin
کیس شما (نفر دومش ) توی آخرین فایل YesorNo کلیر شده بود.
کلیری شما یکشنبه که سفارت اوظبی باز میشه اعلام خواهد شد.
شما اگه می خوای پیکاب کنی بفرستین زودتر بره پاسهاتون

ارجاع مجدد به سطر اول : هوووررررررررااااااا Cool

ممنون از لطفتون مثل هر شب ساعت 11 در دعای همگانی حضور دارم امیدوارم پاسپورت همه بچه های منتظر و پاسپورت شوهرم روز تا قبل از 30 سپتامبر مزین به ویزای طلایی us شود
هوووووووررررراااااااااا برای بچه های گل مهاجرسرا Cool
امیدوارم کسی از این تاپیک نا امید نرودSmile
تشکر کنندگان: areb1356 ، حاجی واشنگتن ، HERMES7 ، kimfar ، SAMBAR ، smpf ، Pariba ، nara ، Jefferson ، ARSAMNEW ، behjat ، alireza51 ، A2000 ، arveen100 ، moj21
(2015-09-25 ساعت 12:11)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 11:49)Azer نوشته:  بچه ها من همين الان مي خوام برم يک جاي معنوي و فقط دعا کنم براي کليرنس همه مون. فکر کنم تاثير بهتري تو روحيه ام داشته باشه. اميدوارم هيچایوایدست خالي برنگرده.

لطفاً ما رو هم فراموش نكنيد شما توي اين چند ماه خيلي از لحاظ روحي به من كمك كردين اميدوارم خدا دعاتون رو بي جواب نذاره....

ما رو هم دعا کنید
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: areb1356 ، kimfar ، SAMBAR ، smpf ، Pariba ، nara ، ARSAMNEW ، alireza51

سلام دوستان عزیزم

یه سوال داشتم از خدمتتون.
اینطور که من متوجه شدم سفارت آنکارا چند روزیه که خاموشه . منم سفارتم آنکاراست و هنوز نامه دوممون نیومده .راستش یکم نگران شدم البته نه شغل حساس دارم نه سربازی س .
میخواستم بدونم آنکارا کلا چه جور سفارتیه نسبت به بقیه ؟

ممنون
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، smpf ، Pariba ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 13:00)Siamak.k نوشته:  
سلام دوستان عزیزم

یه سوال داشتم از خدمتتون.
اینطور که من متوجه شدم سفارت آنکارا چند روزیه که خاموشه . منم سفارتم آنکاراست و هنوز نامه دوممون نیومده .راستش یکم نگران شدم البته نه شغل حساس دارم نه سربازی س .
میخواستم بدونم آنکارا کلا چه جور سفارتیه نسبت به بقیه ؟

ممنون

اینجور که من برداشت کردم تو کیفیت مصاحبها و راحتی و کلیرنس اول ابوظبی بعد ایروان بعدم انکارا.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Siamak ، nimashariat ، SAMBAR ، smpf ، Pariba ، Jefferson ، alireza51 ، matin86
سلام ایروان کیس امروزش را هم زد

YRV2014571024

بریم تا شب دوباره ببینیم خبری میشه یا نه
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: areb1356 ، حاجی واشنگتن ، Siamak ، Manamehr ، SAMBAR ، ARSAMNEW ، smpf ، hamed shayan ، Pariba ، alireza51 ، matin86
ایشالا همه دوستان هر چه زودتر کلیر بشن و قال قضیه کنده بشه.
از همه دوستان معذرت خواهی می کنم که پست نمیذارم اما همیشه پیگیر تون هستم . براتون دعا می کنم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

امید که هر چه زودتر دوستان جمعی کلیر شن. ما هم لحظات سختی داشتیم ولی بدون شک نه به اندازه شما در لحظات کنونی. امیدوارم که همه دوستان موفق و خوشحال و ویزا به دست پا به امریکا گذارند. واقعا از ته دل برایتان دعا می کنم.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: 2015reza ، kimfar ، smpf ، Pariba ، nara ، Jefferson ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 13:18)mfte.teacher نوشته:  ایشالا همه دوستان هر چه زودتر کلیر بشن و قال قضیه کنده بشه.
از همه دوستان معذرت خواهی می کنم که پست نمیذارم اما همیشه پیگیر تون هستم . براتون دعا می کنم.

مرسي تيچر جان ، لطف داري. موفق باشي و دعا كن فقط شايد معجزه اي بشه.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: kimfar ، SAMBAR ، smpf ، Pariba ، nara ، Jefferson ، alireza51 ، mfte.teacher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان