کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان , اميدوارم اين چند روز باقى مانده , حامل خبرهاى خوبى براى همه ى دوستان باشه , و پرونده ى لاتارى امسال به بهترين حالت و بدون هيچ بازمانده اى بسته بشه , وانشالا آخر هفته ى آينده نامه اى تشکر آميز براى حسن انجام کار سه سفارت با همفکرى هم تنظيم کنيم و برايشان ميل کنيم , تا هم آنها را با فرهنگ ايرانيان آشنا کنيم و هم تأثير مثبتى براى کليرشدن دوستان عزيز 2016 مان داشته باشد . به اميد موفقيت و پيروزى شما دوستان . ( دعاى همگانى ساعت 11 را فراموش نکنيد )
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
(2015-09-25 ساعت 15:49)Pariba نوشته:  سلام دوستان , اميدوارم اين چند روز باقى مانده , حامل خبرهاى خوبى براى همه ى دوستان باشه , و پرونده ى لاتارى امسال به بهترين حالت و بدون هيچ بازمانده اى بسته بشه , وانشالا آخر هفته ى آينده نامه اى تشکر آميز براى حسن انجام کار سه سفارت با همفکرى هم تنظيم کنيم و برايشان ميل کنيم , تا هم آنها را با فرهنگ ايرانيان آشنا کنيم و هم تأثير مثبتى براى کليرشدن دوستان عزيز ۲۰۱۶ مان داشته باشد . به اميد موفقيت و پيروزى شما دوستان . ( دعاى همگانى ساعت 11 را فراموش نکنيد )
حالا اگر یک درصد هم نشد باز هم دوستان نامه تشکر امیز بفرستید و تشکر کنید.
خواهشا به کسی توهین نکنید و خیر ما در حالی هست که هستیم.

ان الله مع الصابرین .
(2015-09-25 ساعت 14:57)areb1356 نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 14:50)mohsen64 نوشته:  با سلام دوستان . من 22 و 23 سپتامبر آپ شده ام , به نظرتون کلیر شده ام ؟پاسپورتم رو برا سفارت بفرستم ؟ لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز
اگه شماره کیست این زیر هست آپ کلیری رو خوردی . سایت سفارت یکشنبه آپدیت میشه. دیگه تصمیم با خودته
6078
6429
6436
6505
6650
6745
5683
5398
5588
5615
5626
5630
5663
7508
4862

چند صفحه برگردی عقب شمارتو می تونی ببینی Cool
areb و حميد خان عزيز،
يه سوالي كه برام پيش اومده، اينه كه چند تا از اين كيس هاي بالا رو كه توي سياك وارد ميكنم، هيچ فرقي با آنچه كه از كيس خودم مي بينم ندارن، اين خبر كلييري رو به اين دوستان از جاي ديگه اي چك مي كنيد؟ قربون شما، همون نخودى!Tongue
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nara ، alireza51 ، amir piri ، SAMBAR ، moj21 ، matin86 ، Pariba
(2015-09-25 ساعت 02:53)sadeghebg نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 23:29)2015reza نوشته:  [quote='sunn789' pid='665811' dateline='1443118187']
دوستان انکارا یه لیست تهیه کنیم ببینیم کی قرار بره ، چند نفر میشیم ببینیم چه کنیم ، به قول دوستمون راه بادیه رفتن به ز نشستن
میخوام تو هواپیما داد بزنم بچه های مهاجر سرا دستاشون بالا بینیم چی میشه ، هوای هم دیگه رو داشته باشید ، توکل بر خدا ، میشه معجزه کنه

Sunn عزيز، ممنون از تلاشت براي هماهنگ شدن بچه ها. من تصميمم براي رفتن به انكارا( عليرغم آپ نشدن) قطعي شده. پيشنهاد مي كنم كه بچه هايي كه رفتنشون به آنكارا قطعي شده، زير همين پست اسماشونو بنويسن تا يه آماري داشته باشيم.

منم اومدنم قطعی شده، صادقم شماره ###۵

[quote='sunn789' pid='665811' dateline='1443118187']
دوستان انکارا یه لیست تهیه کنیم ببینیم کی قرار بره ، چند نفر میشیم ببینیم چه کنیم ، به قول دوستمون راه بادیه رفتن به ز نشستن

ما هم دوشنبه صبح با ماهان راهي هستيم.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: 2015reza ، nara ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
به امید کلیر شدن همه دوستان باقیمانده تا قبل از پایان سپتامبر.....انشالله
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: nara ، mordad ، alireza51 ، hamid99 ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba ، Siamak
(2015-09-25 ساعت 16:39)2015reza نوشته:  هنوز براي من يه علامت سوال بزرگ هست. اينها كه نمي خواستن بيشتر از ٢٠١٤ ويزا بدن؟ پس چرا براي نپالي ها كات آف زدن؟ اينها كه ٩٩ درصد نپالي ها رو ويزا دادن، يه دفعه كات آف نمي زدن به همشون ويزا مي دادن كه هم سهميه آسياشون پر بشه، هم ظرفشويي هاي رستورانهاشون و پمپ بنزينها و تعميرگاهاشون بدون كارگر روز مزد نمونه. اصلا اونا به كنار، چرا يه عده اي از بچه هاي با كيس نامبر بالا مثل عليرضا و alikh و ... رو كارنت نكردن؟ حداقل يه تعدادي از اين بچه ها يه ظرب مي گرفتند ويزا شونو. واي مغزم داره از اين فكرها مي تركه. خدا كنه زودتر سپتامبر تموم بشه، راحت بشم از اين فكرها . اصلا به ما چه

دقیقا سوال منم همینه!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Daneshjo ، 2015reza ، hamed shayan ، alireza51 ، A2000 ، amir piri ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba
سلام به همه دوستای گل مهاجرسرایی,
ایشالا که امسال همتون دست پر باشید و مانند ما که از دو ماه قبل گفتن بهمون ویزا تموم شده و خوش اومدین نشید,
اما اگه خدای نکرده ویزا تموم شد باز نگران نباشید ,چون پروسه چند ساله ویزای خانوادگی رو بچه های 2013 و تقریبا ما 2014 ها تست شد و این پروسه واسه شماها داره به یکسال و حتی کمتر میرسه, امیدتون به خدا باشه, اون خودش میدونه داره چیکار میکنه,من خودم شخصا شاید اولش از تموم شدن ویزا ناراحت بودم, اما با اتفاقاتی که تو این یک سال و اندی برام پبش اومد متوجه شدم که واقعا صلاح من در این بود که اون موقع نرم, الان هم خدارو شکر کارای ماها داره خوب پیش میره, اینها رو الان گفتم چون خوب میدونم خیلی از دوستایی که نصفه نیمه گ فتن چه حالی دارن, امیدتوم به خدا باشه,
یا علی
پروردگارا
((سرنوشت ما را خير بنويس، تقديري مبارك،تا هر آنچه را كه تو زود خواهي دير نخواهيم و هر آنچه را كه تو دير خواهي زود نخواهيم))

2014as5300
گرین کارت خانم و دخترم ، 2014November05
سهم خودمم فرم I 130
pD:18 Nov
اپروو 19 مارچ
کىس نامبر YRV20156*****
پرداخت 120$ وDS-261
فرم 2015/sep/15
مواردی عدم تایید شدن .

من از این اخلاق گندمون که تا چیزی به نفعمون هست همه تمجید میکنیم و بعد که به ضررمون میشه همه جور توهین و افترا میزنیم میخوام عمل عکس معده انجام بدم .

توجه کنید توووووووووووووووووووووجه!
درنامه اول همه ما گفته شد که هیچ تضمینی برای گرفتن ویزا نیست و خواهشا وقتی وارد این داستان میشین پیه همه چیز رو به تنتون بمالید .
خدا با صابرین هست.

بنظرم تنها چیزی که میتونید تو این لحظات اخر انجام بدین دعا و استعفار هست و اینکه خداوند رحمتش رو بر شما نازل کند و غیر از اون احدی نمیتونه جلوی ویزا نگرفتن شما بایستد.
التماس دعا.
(2015-09-25 ساعت 13:51)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 13:40)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 13:36)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 13:31)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 13:27)m.ghoreishi نوشته:  ابراهيم جان اينكه لاتارى نيست برادر من

میدونم داداش که این شماره خانوادگی هست و لاتاری نیست
منظورم اینه که امروز دیگه ایروان کیسی را اعلام نمیکنه و امروز تمام شد تا بینیم شب کسی آپ شبانه میخوره
موفق باشید

من الان ايروانم، شهر امن و امان است، همه كارمنداى سفارت دارن از هواى عالى لذت ميبرن، اصلأ هم براشون مهم نيست منه ايرانى ١٥-١٦ ماه از زندگيمو تلف كردم، اميدوارم به حق على به زمين سرد بخورن، خدا لعنتشون كنه

به سلامتی
خوش بگذره حسابی جناب قریشی
اجازه دادن برید داخل یا پاستون را تحویل بگیرند ؟؟؟؟
باهاشون صحبت کردید؟؟؟؟
ممنون میشم آخرین آخبار را برامون بگید ؟؟
امیدی هست تو اون سه روز هفته بعد؟؟؟؟

ممنون مرسى، برا تحويل پاسپورت هيچ گونه سختگيرى نميكنن و همه چه كليير شده يا نشده ميتونن پاسشونو دراپ كنن ولى مهم اينه كه تا حالا طبق امار هيچ كسى به اين صورت و قبل از كليير شدن ويزا نگرفته، انكارا بودن كسانى كه اين مدلى ويزا گرفتن ولى ايروان اصلأ موردى نبوده.

سفارت خلوته، زياد مراجعه كننده اى نيست بجز تعدادى ارمنى
سوالى چيزى داشتين من در خدمتم

دعاي خير ما بدرقه راهتان باد تا آخر هفته زمان زيادي هست انشالا همه دوستان از نگراني دربيان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، nara ، Kia robani ، aria802 ، hamed shayan ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، Siamak
(2015-09-25 ساعت 16:17)mahyaaa نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 02:53)sadeghebg نوشته:  [quote='2015reza' pid='665826' dateline='1443121144']
[quote='sunn789' pid='665811' dateline='1443118187']
میخوام تو هواپیما داد بزنم بچه های مهاجر سرا دستاشون بالا بینیم چی میشه ، هوای هم دیگه رو داشته باشید ، توکل بر خدا ، میشه معجزه کنه

Sunn عزيز، ممنون از تلاشت براي هماهنگ شدن بچه ها. من تصميمم براي رفتن به انكارا( عليرغم آپ نشدن) قطعي شده. پيشنهاد مي كنم كه بچه هايي كه رفتنشون به آنكارا قطعي شده، زير همين پست اسماشونو بنويسن تا يه آماري داشته باشيم.

(2015-09-24 ساعت 22:39)sunn789 نوشته:  دوستان انکارا یه لیست تهیه کنیم ببینیم کی قرار بره ، چند نفر میشیم ببینیم چه کنیم ، به قول دوستمون راه بادیه رفتن به ز نشستن

ما هم دوشنبه صبح با ماهان راهي هستيم.
من فردا اول صبح میرم دنبال بلیط، اگر بلیط گیرم بیاد میام.
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 02:53)sadeghebg نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 23:29)2015reza نوشته:  
(2015-09-24 ساعت 22:39)sunn789 نوشته:  دوستان انکارا یه لیست تهیه کنیم ببینیم کی قرار بره ، چند نفر میشیم ببینیم چه کنیم ، به قول دوستمون راه بادیه رفتن به ز نشستن

پایه ام اسیدی

وحید صا....vahid.sa....2015as2xx
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
تشکر کنندگان: mordad ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo
بچه ها زود باشید برید سیس رو چک کنید
از الان آپ ها شروع میشه
میخواییم کلی هورا بکشیم براتون به امید خدا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان: nara ، M.d ، HERMES7 ، mordad ، behjat ، hamed shayan ، alireza51 ، mahyaaa ، amir piri ، pari pari ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba ، Daneshjo ، حاجی واشنگتن
دوستانی که میرن جلوی درب سفارت خواهشا از تشنج و درگیری با مامورین ورودی سفارت جدا خودداری کنن. میدونم سخته و هیشکی اعصاب نداره. حق باشماست. اونا دروغ میگن!. زیادم دروغ میگن و اشتباه میکنن. همون پارسال که از یه ماه قبل به همه ایمیل میزدن که سهمیه منطقه شما پر شده، روز آخر سپتامبر یه یکی از آشناهای ما ویزا دادن!!. بهرحال دنیا دست اوناست و نه ما.
دعوا و تشنج جلوی درب سفارت فایده ای نداره. و فقط باعث میشه هموطنای دیگرمون هم که بعدا برای انواع کارهای مختلف میخان به سفارت مراجعه کنن به دردسر بیوفتن. نباید به سفارت ها بهونه داد. اینا همینجوریشم نزده میرقصن و دنبال بهونه میگردن که بازهم شرایط رو برای ماها سختتر کنن. یه کاری نکنیم که دودش بره تو چشم برنده های ۲۰۱۶.
ایشالا آخر سپتامبر همه ویزا به دست باشن
یاحق
تشکر کنندگان: mordad ، ARSAMNEW ، hamed shayan ، alireza51 ، mahyaaa ، A2000 ، pari pari ، SAMBAR ، matin86 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 18:26)samane1363 نوشته:  بچه ها زود باشید برید سیس رو چک کنید
از الان آپ ها شروع میشه
میخواییم کلی هورا بکشیم براتون به امید خدا
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
سمانه جان...لطفا منو چک کن....من کلا سیس زده شدم...از فردا حتی دعا هم نمیکنم...کلا موضوع رو رها میکنم....همانطوری که همه دوستان میدونند قانون جذب در حالت نگرانی،استرس یا بدبینی برعکس عمل میکنه. من از شدت ناراحتی دعا هام مستجاب نمیشه...البته دوشنبه میرم دبی...اونجا منتظر بودن بهتر از اینجاست...شاید در خلا فکری که از فردا واردش میشم...حاجت بگیرم....
تشکر کنندگان: samane1363 ، mordad ، behjat ، ARSAMNEW ، alireza51 ، behjan ، amir piri ، SAMBAR ، moj21 ، matin86 ، Pariba ، Daneshjo
من میدونم
خودم و همسر
محیا خانم و همسرشون
تو پرواز 6.5 دوشنبه صبح ماهانیم و ایشالا همدیگه رو میبینیم.
دیگه کیا هستن?
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: samane1363 ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، ehsan_pars ، moj21 ، Pariba ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان