کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان با نیم چه اشنایی که من با امریکا یی ها دارم احساسی برخورد کردن ما ها بیشتر برای اون ها جنبه تمسخر داره و تاحد زیادی ادب منتطقی بودن و اعتماد به نفس بالا براشون مطلوبه البته کلی گفتم و نه تک شخصیتی پس دوستان مد نظرشون باشه بد شاید نباشه لطفا اگر واقعا ضرورت داره برید و هزینه کنید والا با این شرایط اقتصادی البته برای خودم و شاید تعدادی از دوستان میگم ۲ میلیون خرج کم هم نیست هزینه های اولیه اقذام برای کانادا که میشه.........عقلانی فکر کنید
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: ehsan_pars ، A2000 ، nara ، hamed shayan ، alireza51 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo ، arveen100
دوستان از ابوظبی خبری نیس
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: nara ، amir piri ، alireza51 ، Pariba ، Daneshjo
چیزی که من ب خاطرم رسید لازمه بگم و نظر شخصیم هست اینه که واسه ی شنبه و یکشنبه هیچ سفری نکنین.
حتی من باشم دوشنبه رو هم نمیرم مگر اینکه بخوام کار خاصی در سفارت انجام بدم
امشب امکان آپ تا ساعت 3_4 هست
از ساعت سه امشب تا روز دوشنبه عصر ساعت 6 هیچ آپ طلایی آپ شبانه آپ کلیری نداریم، تمام اتفاقات فقط توی این مدت ایمیل کلیری ها هست که سفارتها میفرستن و or شدن اونایی که کلیر شدن. این اتفاق هم از یکشنبه صبح رخ میده.
کلا شنبه ها تعطیله. سفارت و امریکا شنبه تعطیلن
امریکا شنبه یکشنبه تعطیله
دوشنبه از 6 عصر شروع میکنه.
بازم خودتون بیشتر از من در جریان هستین. برنامه ای بریزین که از زمان درست استفاده کنین
موفق باشین.
من همیشه آنلاین هستم اما باور کنین خیلی خستم
کلا در این روزها مگر اینکه معجزه ای رخ بده وگرنه بجز کسایی که آپ 23 و 24 سپتامبر خوردن دیگه خیلی انتظار کلیری نمیشه داشت.
285 روز انتظار و پرونده ما هنوز تحت بررسی کارشناسانه است! مدیونید اگه فکر کنید بررسیشون الکیه.
خوشحالم که هر کاری که میشده کردم:
امروز چک کردم تا حالا 31 ایمیل به ابوظبی برای پیگیری پروندم زدم.
به کی سی سی ایمیل زدم.
به کی سی سی زنگ زدم.
از طریق یکی از آشناها از داخل آمریکا هم به کی سی سی زنگ زدیم.
مدیکالمو تمدید کردم و به سفارت تحویل دادم.
از طریق یک وکیل از داخل آمریکا سوال کردم و گفتن که کاری نمیتونن بکنن.
چون آفیسر های سفارت به هیچ کس پاسخگو نیستند. خیلی شیک و قانونی.

گمون نمیکنم کار دیگه ای میتونستم بکنم و نکردم. شاید اگر فامیل ظریف بودیم یا فامیل داماد کری میشد یک کاری کرد!
فقط یک کار دیگه هست و اونم فرستادن پاسپورت هست.
فردا پاسپورت رو میفرستم ابوظبی برای پیکاپ. شاید روزهای آخر کلیر شدم.

برای دوستانی که خیلی بیقرار هستند و کاملا هم حالشون رو درک میکنم عرض میکنم که به نظر من چیزی که منشا ناراحتی میشه و آدم رو از درون داغون میکنه انتظاره. مثلا در این مورد، انتظار اینکه به ما ویزا بدن. اگه این انتظار رو بشه کم کرد یا از بین برد، یهویی خیلی از لحاظ روحی سبک میشید.
خیلی سادست: انتظار نداشته باشید -> این احساس بد از بین میره. باور کنید خیلی تاثیر داره.

اینکه برای بعد از این برنامه بریزید که مثلا از راه های دیگه به آمریکا یا جاهای دیگه مهاجرت کنید بحث دیگه ای هست. ولی در این برهه زمانی باید کم کم به خودمون بقبولونیم که نباید از سفارت آمریکا انتظار داشته باشیم که به ما ویزا بده.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
(2015-09-25 ساعت 21:20)bidaad نوشته:  کلا در این روزها مگر اینکه معجزه ای رخ بده وگرنه بجز کسایی که آپ 23 و 24 سپتامبر خوردن دیگه خیلی انتظار کلیری نمیشه داشت.
285 روز انتظار و پرونده ما هنوز تحت بررسی کارشناسانه است! مدیونید اگه فکر کنید بررسیشون الکیه.
به کی سی سی ایمیل زدم.
به کی سی سی زنگ زدم.
چون آفیسر های سفارت به هیچایوایپاسخگو نیستند. خیلی شیک و قانونی.

گمون نمیکنم کار دیگه ای میتونستم بکنم و نکردم. شاید اگر فامیل ظریف بودیم یا فامیل داماد کری میشد یک کاری کرد!

برای دوستانی که خیلی بیقرار هستند و کاملا هم حالشون رو درک میکنم عرض میکنم که به نظر من چیزی که منشا ناراحتی میشه و آدم رو از درون داغون میکنه انتظاره. مثلا در این مورد، انتظار اینکه به ما ویزا بدن. اگه این انتظار رو بشه کم کرد یا از بین برد، یهویی خیلی از لحاظ روحی سبک میشید.
خیلی سادست: انتظار نداشته باشید -> این احساس بد از بین میره. باور کنید خیلی تاثیر داره.

اینکه برای بعد از این برنامه بریزید که مثلا از راه های دیگه به آمریکا یا جاهای دیگه مهاجرت کنید بحث دیگه ای هست. ولی در این برهه زمانی باید کم کم به خودمون بقبولونیم که نباید از سفارت آمریکا انتظار داشته باشیم که به ما ویزا بده.

دوست عزیز واستون آرزوی کلیر شدن در همین وقت کم میکنم اما اگر هم نشد نهایتا انتظار آخر این هفته تمام میشه و همه چیز به پایان میرسه
موفق باشید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bidaad ، nara ، areb1356 ، alireza51 ، ليلا ١٣٩٤ ، hamed shayan ، SAMBAR ، farrokh33 ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa ، arveen100
از هيج تلاشي تو اين روزاي آخر دريغ نكنيد؛ اميدوارم به حق دل نكران تك تك شما، هيج كدومتون دست خالي از اينجا نريد؛راستش من واسه دوستامون كه خيلي زود بازمانده شدن با كارنت نشدن خيلي زياد ناراحت شدم؛اسماي آشنايي كه هيجوقت فراموش نميكنم كه با جه غم و اندوهي از اينجا خداحافظي كردن؛ Ali Kh, Reza Sadeghi,Alireza...,وخيلياي ديكه؛ اميدوارم بحق بزركي و رحمت خدا هيجكدوم از شما بازمانده نشين و با دل خوش اين برنامه رو به سرانجام برسونين؛ سفرتون بسلامت؛ خدا بهمراهتون، ما هم دعاتون ميكنيم
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
سلام، دوست عزیز با ایدی yesorno اگه امکان داره کیس ما رو هم بررسی کنید:
مصاحبه ۱۳ اگوست ابوظبی آخرین اپدیت ۲۸ اگوست. شماره ۷۳۴۶
ممنون میشم اگه خصوصی برام بفرستی
با تبریک فراوان برای کلیر شدن
دانیال
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 21:20)bidaad نوشته:  کلا در این روزها مگر اینکه معجزه ای رخ بده وگرنه بجز کسایی که آپ 23 و 24 سپتامبر خوردن دیگه خیلی انتظار کلیری نمیشه داشت.
به کی سی سی ایمیل زدم.
به کی سی سی زنگ زدم.
چون آفیسر های سفارت به هیچایوایپاسخگو نیستند. خیلی شیک و قانونی.

همسر صاحب اکنت:همدردی من رو بپذرین من هم باهاتون هم نظرم و خیلی امید وار نبستم و فکر کنم باید چشم انتظار مهاجرت از طریق خانوادگی داشته باشم این اخرین پست من تو این تاپیک هست دیگه نمیام اعصابم به هم میریزه اینجا و فقط همسرم استفاده میکنه نوشتتون رو خوندم خیلی ناراحت شدم همدردی منو بپذیرین
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، ARSAMNEW ، bidaad ، alireza51 ، sce ، SAMBAR ، farrokh33 ، APOLO5321 ، nara ، Pariba ، Daneshjo ، arveen100
سلام
دوستان کجا باید چک کنیم که ببینیم که آپ شدیم یا نه
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 19:28)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  سلام
من كاملا با گفته شما موافقم، اسم اين ويزا باز گو كننده همه چيز هست... لاتاري.... از دقيقاي كه نتايج مياد تا اخرين لحظه..... اما در اينجا بايد جوانب مختلف را سنجيد... اولا خيلي معذرت ميخواهم بفرما و بشين هر دو يك معني ميدن اما گفتن عمل عكي معده فكر نميكنم جالب باشه... اميدوارم امنطقي باشيد و بدون دلخوري بپذيريد. از طرفي افراد اين گروه الان تو شرايط عادي نيستن، گنجايش افراد تو شرايط متفاوت يك اندازه مبست. دوستان ما هم در حتل حاضد به اين صفحه و كساني كه يك شرايط را دارند تجربه ميكنند پناه اوردند. پس ما بايد. تا لحظه اخر همديگرو حمايت كنيم.لازم به ذكره اگر امريكا جاي مناسبي نيست استرس بيهوده براي كلير شدن به خودتون وارد نكنيد.... و حتما همه ما بايد از سفارت تشكر كنيم به خاطر خوبي ها و بدي هاشون!!!!حداقل اگر ما هم ويزا نگرفتيم به جاي خاطره بدي كه موند، يك خاطره، ذهنيت و تفكر زيبا از ايراني به جا بذاريم، تا اينكه بريم در سفارت و چهار تا پليس كه از نظر شخصيتي در حد مانيستند به ما بياحترامي كنند، اين بي ادبي با ايراني ها را من بارها با چشم خودم ديدم. پس درستش كنيد با تصميم و رفتار درست و منطقي

ما ز ياران چشم ياري داشتيم... حال ما منتظران معجزه را هيچ كسي نمي تونه درك كنه ليلا خانم .
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، alireza51 ، ليلا ١٣٩٤ ، sce ، SAMBAR ، farrokh33 ، APOLO5321 ، nara ، A2000 ، ehsan_pars ، Pariba ، Daneshjo ، Siamak ، arveen100
(2015-09-25 ساعت 20:55)yesorno نوشته:  چیزی که من ب خاطرم رسید لازمه بگم و نظر شخصیم هست اینه که واسه ی شنبه و یکشنبه هیچ سفری نکنین.
از ساعت سه امشب تا روز دوشنبه عصر ساعت ۶ هیچ آپ طلایی آپ شبانه آپ کلیری نداریم، تمام اتفاقات فقط توی این مدت ایمیل کلیری ها هست که سفارتها میفرستن و or شدن اونایی که کلیر شدن. این اتفاق هم از یکشنبه صبح رخ میده.
کلا شنبه ها تعطیله. سفارت و آمریکا شنبه تعطیلن
آمریکا شنبه یکشنبه تعطیله
دوشنبه از ۶ عصر شروع میکنه.
بازم خودتون بیشتر از من در جریان هستین. برنامه ای بریزین که از زمان درست استفاده کنین
موفق باشین.

یعنی به نظر شما ابوظبی روز یکشنبه کیس جدید اعلام نمی کنه؟اگه دوشنبه عصر اعلام کنه تا کی فرصت می ده پاسپورتها رو دستشون برسونیم؟و اینکه هنوز رو حرفتون هستید که ابوظبی همه رو کلیییییر می کنه؟
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo
میگم تو سایت سفارت کیس نامبر ما 21 سپتامبر آپدیت خورده
تو قسمت آپدیت سایت
یعنی کلیر شدیم یا نه
تو رو خدا جواب بدید
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 22:18)parsa84 نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 20:55)yesorno نوشته:  چیزی که من ب خاطرم رسید لازمه بگم و نظر شخصیم هست اینه که واسه ی شنبه و یکشنبه هیچ سفری نکنین.
از ساعت سه امشب تا روز دوشنبه عصر ساعت ۶ هیچ آپ طلایی آپ شبانه آپ کلیری نداریم، تمام اتفاقات فقط توی این مدت ایمیل کلیری ها هست که سفارتها میفرستن و or شدن اونایی که کلیر شدن. این اتفاق هم از یکشنبه صبح رخ میده.
موفق باشین.

یعنی به نظر شما ابوظبی روز یکشنبه کیس جدید اعلام نمی کنه؟اگه دوشنبه عصر اعلام کنه تا کی فرصت می ده پاسپورتها رو دستشون برسونیم؟و اینکه هنوز رو حرفتون هستید که ابوظبی همه رو کلیییییر می کنه؟
امشب تا 4 كلير اعلام ميشه بعدش ميره تا دوشنبه
دوشنبه سه شنبه و چهارشنبه هر روزي آپ شبانه بخورين فرصت ميده تا برين ويزا بگيرين
هنوزم منتظرم كلير بشين شك نكنين.
(2015-09-25 ساعت 22:27)yesorno نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 22:18)parsa84 نوشته:  
موفق باشین.

امشب تا ۴ كلير اعلام ميشه بعدش ميره تا دوشنبه
دوشنبه سه شنبه و چهارشنبه هر روزي آپ شبانه بخورين فرصت ميده تا برين ويزا بگيرين
هنوزم منتظرم كلير بشين شك نكنين.
یعنی امشب سایت آپدیت میشه
تشکر کنندگان: hamid99 ، alireza51 ، nara ، Pariba ، Daneshjo
کسی از دوستان از شرایطی که انکارا ماه اخری درست کرد واقعا سر در اورده؟>
اگر کلییر از امریکا مییاد ایا با چه احتمال نادری فقط برای ۲ سفارت دیگه میاد/ افراد که به طور رندوم نسبتا با شرایط متفاوت توزیع شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: hamid99 ، hadir ، alireza51 ، farrokh33 ، elnazd ، Pariba ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان