کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-24 ساعت 13:44)alifarjadfar نوشته:  حمیدجان جدول انکارا و کیساس جامونده رو بذار لطفا عزیزم

(2015-09-25 ساعت 15:13)hamidrezamg نوشته:  یک سال پیش همین موقعها بود که ثبت نام ۲۰۱۶ شروع شد اونوقت یک درصد هم فکر نمیکردیم احتمال داره بازمانده بشیم و ثبت نام نکردیم . کی فکرش رو میکرد?

بیخیال ما که ثبت نام کردیم ولی در نیومد اسممون . شماهم فکر کن ثبت نام کردین و در نیومده.
ما اولین باری که ثبت نام کردیم اسم همسرم در اومد و خیلی برامون جالب بود.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، smpf ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo
دوستان کی آمار دقیق داره که تا به حال چندتا ویزا برای ایران صادر شده ؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، smpf ، nara ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 19:08)mordad نوشته:  من میدونم
خودم و همسر
محیا خانم و همسرشون
تو پرواز ۶.۵ دوشنبه صبح ماهانیم و ایشالا همدیگه رو میبینیم.
دیگه کیا هستن?
منم هستم
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، smpf ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa
گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شود
گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود

گاهی بساط عیش خودش جور می شود
گاهی دگر، تهیه بدستور می شود

گه جور می شود خود آن بی مقدمه
گه با دو صد مقدمه ناجور می شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت باتویار نیست
گاهی تمام شهر گدای تو می شود…

گاهی برای خنده دلم تنگ می شود
گاهی دلم تراشه ای از سنگ می شود

گاهی تمام آبی این آسمان ما
یکباره تیره گشته و بی رنگ می شود

گاهی نفس به تیزی شمشیرمی شود
ازهرچه زندگیست دلت سیرمی شود

گویی به خواب بود جوانی‌ مان گذشت
گاهی چه زود فرصتمان دیر می شود

کاری ندارم کجایی چه می کنی
بی عشق سرمکن که دلت پیرمی شود

شادروان قیصر امین پور
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
سلام
من كاملا با گفته شما موافقم، اسم اين ويزا باز گو كننده همه چيز هست... لاتاري.... از دقيقاي كه نتايج مياد تا اخرين لحظه..... اما در اينجا بايد جوانب مختلف را سنجيد... اولا خيلي معذرت ميخواهم بفرما و بشين هر دو يك معني ميدن اما گفتن عمل عكي معده فكر نميكنم جالب باشه... اميدوارم امنطقي باشيد و بدون دلخوري بپذيريد. از طرفي افراد اين گروه الان تو شرايط عادي نيستن، گنجايش افراد تو شرايط متفاوت يك اندازه مبست. دوستان ما هم در حتل حاضد به اين صفحه و كساني كه يك شرايط را دارند تجربه ميكنند پناه اوردند. پس ما بايد. تا لحظه اخر همديگرو حمايت كنيم.لازم به ذكره اگر امريكا جاي مناسبي نيست استرس بيهوده براي كلير شدن به خودتون وارد نكنيد.... و حتما همه ما بايد از سفارت تشكر كنيم به خاطر خوبي ها و بدي هاشون!!!!حداقل اگر ما هم ويزا نگرفتيم به جاي خاطره بدي كه موند، يك خاطره، ذهنيت و تفكر زيبا از ايراني به جا بذاريم، تا اينكه بريم در سفارت و چهار تا پليس كه از نظر شخصيتي در حد مانيستند به ما بياحترامي كنند، اين بي ادبي با ايراني ها را من بارها با چشم خودم ديدم. پس درستش كنيد با تصميم و رفتار درست و منطقي
Big Grin
(2015-09-25 ساعت 19:14)sunn789 نوشته:  
خودم و همسر
محیا خانم و همسرشون
دیگه کیا هستن?
منم هستم

ماهم اگربليط گيرمان بيايدهستيم
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، mordad ، A2000 ، amir piri ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa
(2015-09-25 ساعت 18:29)parsab نوشته:  دوستانی که میرن جلوی درب سفارت خواهشا از تشنج و درگیری با مامورین ورودی سفارت جدا خودداری کنن. میدونم سخته و هیشکی اعصاب نداره. حق باشماست. اونا دروغ میگن!. زیادم دروغ میگن و اشتباه میکنن. همون پارسال که از یه ماه قبل به همه ایمیل میزدن که سهمیه منطقه شما پر شده، روز آخر سپتامبر یه یکی از آشناهای ما ویزا دادن!!. بهرحال دنیا دست اوناست و نه ما.
دعوا و تشنج جلوی درب سفارت فایده ای نداره. و فقط باعث میشه هموطنای دیگرمون هم که بعدا برای انواع کارهای مختلف میخان به سفارت مراجعه کنن به دردسر بیوفتن. نباید به سفارت ها بهونه داد. اینا همینجوریشم نزده میرقصن و دنبال بهونه میگردن که بازهم شرایط رو برای ماها سختتر کنن. یه کاری نکنیم که دودش بره تو چشم برنده های ۲۰۱۶.
ایشالا آخر سپتامبر همه ویزا به دست باشن
یاحق
مطمعن باشید از این جمع حداقل کسی برای دعوا نمیره . همه بچه هابارها اعلام کردند فقط برای حضور به موقع در صورت کلیری میریم
نگران نباشید
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: nara ، alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، mordad ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa
منم دوشنبه صبح جلو سفارتم لطفا اگه از بچه های مهاجرسرایی کسی میاد اونجا نور بالا بزنه یا فلاشر بزنه بشناسیم همدیگرو
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، smpf ، farrokh33 ، mordad ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa
(2015-09-25 ساعت 19:41)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 18:29)parsab نوشته:  دوستانی که میرن جلوی درب سفارت خواهشا از تشنج و درگیری با مامورین ورودی سفارت جدا خودداری کنن. میدونم سخته و هیشکی اعصاب نداره. حق باشماست. اونا دروغ میگن!. زیادم دروغ میگن و اشتباه میکنن. همون پارسال که از یه ماه قبل به همه ایمیل میزدن که سهمیه منطقه شما پر شده، روز آخر سپتامبر یه یکی از آشناهای ما ویزا دادن!!. بهرحال دنیا دست اوناست و نه ما.
دعوا و تشنج جلوی درب سفارت فایده ای نداره. و فقط باعث میشه هموطنای دیگرمون هم که بعدا برای انواع کارهای مختلف میخان به سفارت مراجعه کنن به دردسر بیوفتن. نباید به سفارت ها بهونه داد. اینا همینجوریشم نزده میرقصن و دنبال بهونه میگردن که بازهم شرایط رو برای ماها سختتر کنن. یه کاری نکنیم که دودش بره تو چشم برنده های ۲۰۱۶.
ایشالا آخر سپتامبر همه ویزا به دست باشن
یاحق
مطمعن باشید از این جمع حداقل کسی برای دعوا نمیره . بارها همه بچه هابارها اعلام کردند فقط برای حضور به موقع در صورت کلیری میریم
نگران نباشید
خوب مصلما فقط برای ان میرویم که هنوز امیدواریم در روزهای اخر ویزا صاد رمیشود و کلیر خواهند کرد
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nara ، alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، hamed shayan ، mordad ، Pariba ، Daneshjo
لطفا اگه اشکال نداره تو پیام خصوصی من شمارتونو بذارید تا اد کنم تو انکارا همدیگرو پیداکنیم
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 19:35)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 19:14)sunn789 نوشته:  
خودم و همسر
محیا خانم و همسرشون
دیگه کیا هستن?
منم هستم

بلیط رو میتونید همین الان از طریق سایت ماهان خریداری کنید شد نفری 12228500 تومن
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، mordad ، homayoon1972 ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa
(2015-09-25 ساعت 19:47)homayoon1972 نوشته:  
خودم و همسر
محیا خانم و همسرشون
دیگه کیا هستن?

با سلام دوستان عزیز
من واقعاً نگران شما هستم و دعا میکنم که زودتر کلیر بشید.
من الان چک کردم برای دوشنبه ماهان اینترنتی جا میده میتونید بگیرید قیمت رفت تنها رو هم با همه مالیات 818 زده
امیدوارم موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,587)
تشکر کنندگان: farrokh33 ، homayoon1972 ، alireza51 ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa
دوستانی که عازم انکارا هستم شمارشونو تو پیام خصوصی برای من بذارن اونج در تماس باشیم
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، farrokh33 ، Pariba ، Daneshjo
(2015-09-25 ساعت 19:13)mohsen64 نوشته:  دوستان کی آمار دقیق داره که تا به حال چندتا ویزا برای ایران صادر شده ؟

حدود ٢٥٠٠ ويزا
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
سلام دوستان
ظاهرا کیس 5256 ایروان آپدیتش شبانه هست چون من تا 1 که چک کردم آپ نداشت
مبارکش باشه اگه مهاجرسرایی هست
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: nara ، hamed shayan ، ARSAMNEW ، M.d ، A2000 ، alireza51 ، hamid99 ، SAMBAR ، farrokh33 ، matin86 ، Pariba ، Daneshjo ، mahyaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان