کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
اميدوارم اخر اين هفته همه با هم هوراي طلايي بكشيم. حتما همين طور هست
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، amirgharibi ، Srod ، حاجی واشنگتن ، 2015reza ، hamid99 ، nara ، samirakn ، Pariba ، matin86 ، alireza51
سلام

آرزو دارم دوستان تو این چند روز باقی مونده خبرای خوب بشنون و سهمیه ایرانیا به حد اکثر برسه
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: Srod ، حاجی واشنگتن ، aria802 ، HERMES7 ، hamid99 ، nara ، samirakn ، samane1363 ، behjat ، Janilla ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 09:27)Srod نوشته:  سلام خدمت همه دوستان محترم،
من از برنده های قرعه کشی ۲۰۱۲ هستم متاسفانه یوزر و پسوردم را گم کردم دوباره ثبت نام کردم.
فقط به این دلیل که دقیقا حال شما رو درک میکنم که این روزهای آخر چه استرسی دارید.
من ۶ سپتامبر مصاحبه کردم و حتی خوشبین ترین آدم هم فکر نمی کرد که فرایند اداری یا کلیرنس من تا آخر سپتامبر برسه ولی من ۲۸ سپتامبر که روز آخر بود چون ۲۹ و ۳۰ میشد شنبه یکشنبه ویزا مو گرفتم .
فقط می خوام بدونین که خود مسئولین آمریکایی بهتر از من و شما میدونن که مهلت کی تموم میشه و اگر ویزا تموم نشه و شخص متقاضی مشکل خاصی نداشته باشه تا لحظه آخر حتما ویزا براش صادر میشه.
ما خانواده ای داشتیم که ۶ ماه منتظر بودن و فقط یک نفرشون کلیر شده بود و جواب بقیه افراد خانواده آخرین روز رسید.
خوشبختانه اون سال آنکارا فقط یک نفر جا موند.
امید داشته باشید و منتظر باشین، میدونم سخته، فقط خواستم بگم ایمیل زدن به سفیر یا وزیر خارجه یا هر کی چیزی رو عوض نمی کنه و خیالتون راحت باشه که اونایی که‌ مسئول این کارن تو آمریکا بدون تبعیض کارشون رو انجام میدن.
موفق باشید. به امید دیدن همتون در آمریکا
اگر کاری کمکی از دست من بر میاد من با کمال میل در خدمتتون هستم.

ممنون دوست عزیز. سوالی که برای اکثر دوستان پیش اومده اینکه اگه ما روز 29 یا 30 سپتامبر کلییر بشیم فرصت می دن که پاسپورت ها رو برسونیم؟
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: Srod ، nara ، Janilla ، SAMBAR ، غنچه ، Pariba ، alireza51
من از برنده های قرعه کشی ۲۰۱۲ هستم متاسفانه یوزر و پسوردم را گم کردم دوباره ثبت نام کردم.
فقط به این دلیل که دقیقا حال شما رو درک میکنم که این روزهای آخر چه استرسی دارید.
من ۶ سپتامبر مصاحبه کردم و حتی خوشبین ترین آدم هم فکر نمی کرد که فرایند اداری یا کلیرنس من تا آخر سپتامبر برسه ولی من ۲۸ سپتامبر که روز آخر بود چون ۲۹ و ۳۰ میشد شنبه یکشنبه ویزا مو گرفتم .
فقط می خوام بدونین که خود مسئولین آمریکایی بهتر از من و شما میدونن که مهلت کی تموم میشه و اگر ویزا تموم نشه و شخص متقاضی مشکل خاصی نداشته باشه تا لحظه آخر حتما ویزا براش صادر میشه.
ما خانواده ای داشتیم که ۶ ماه منتظر بودن و فقط یک نفرشون کلیر شده بود و جواب بقیه افراد خانواده آخرین روز رسید.
امید داشته باشید و منتظر باشین، میدونم سخته، فقط خواستم بگم ایمیل زدن به سفیر یا وزیر خارجه یا هر کی چیزی رو عوض نمی کنه و خیالتون راحت باشه که اونایی که‌ مسئول این کارن تو آمریکا بدون تبعیض کارشون رو انجام میدن.

سلام دوست عزیز.تو سال 2012 اگر گفته شما درست باشه و یک نفر اون هم در دوزه اخر جا مونده باشه...اون کیس 3 نفری بوده و نفر اخر هم دایی عیال بنده بود که جا موند و نتونست خودشو برسونه و امسال با ویزایه خانوادگی موفق به گرفتن گرین کارتش شد.
این مطلب درسته.ولی تو پستایه قبلی بنده رو اگر دنبال کنین متوجه میشین که به خاطر چی به اون شرایط افتاده بوده.
ولی بازم حرفتون درسته.
تشکر کنندگان: Janilla ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
پارسا جان ما روزای آخر پاسپورت رو دادیم به سفارت که اگر کلیر شدیم ویزا صادر شه اگر نه هم پاس رو پس بدن. الان نمیدونم ولی اگر امکانش هست شما هم بهتره همینکار رو بکنین.
تشکر کنندگان: nara ، Janilla ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba ، alireza51
آقا وحید من از بچه های مهاجرسرا منظورم بود. اون یه نفر مجرد بود و تا اونجا که من میدونم به خاطر رشته تحصیلی شون بود که ظاهرا از رشته های حساس بود.
تشکر کنندگان: nara ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba ، alireza51
یا حق نظری فرما...

تشکر کنندگان: Srod ، HERMES7 ، ehsan_pars ، nara ، samirakn ، samane1363 ، behjat ، SAAM_60 ، Janilla ، SAMBAR ، zohreh-gh ، mahyaaa ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 10:11)حاجی واشنگتن نوشته:  یا حق نظری فرما...

یا ذلجلال و الاکرام یا ارحمن اراحمین ، منتظر معجزت هستیم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-09-26 ساعت 10:00)vahid.sa نوشته:  

سلام دوست عزیز.تو سال ۲۰۱۲ اگر گفته شما درست باشه و یک نفر اون هم در دوزه اخر جا مونده باشه...اون کیس ۳ نفری بوده و نفر اخر هم دایی عیال بنده بود که جا موند و نتونست خودشو برسونه و امسال با ویزایه خانوادگی موفق به گرفتن گرین کارتش شد.
این مطلب درسته.ولی تو پستایه قبلی بنده رو اگر دنبال کنین متوجه میشین که به خاطر چی به اون شرایط افتاده بوده.
ولی بازم حرفتون درسته.

حالا وحيد خان، علت عدم دريافت ويزاي دايي عيال شما چي بود، کليرنس تموم نشده بود يا خودش نرفته بود يآ ...
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: Janilla ، SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
بچه ها ابوظبی امرروز بازه داره آپ میکنه
امروز صبح همه کیسمون آپ شد
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-09-26 ساعت 09:53)parsa84 نوشته:  

ممنون دوست عزیز. سوالی که برای اکثر دوستان پیش اومده اینکه اگه ما روز 29 یا 30 سپتامبر کلییر بشیم فرصت می دن که پاسپورت ها رو برسونیم؟
کیس نامبر های بالای 5 هزار چون مدیکالشون باقی مونده و کلیرشون انشاله اومد سفارت ویزاشون رو ایشو میکنه و شما میتونید بعد 30 سپتامبر هم به سفارت مراجعه کنید و ویزا رو بگیرید.
الباقی دوستان هم فکر کنم اکثرا مدیکال تمدید کردن
بنظرم اگر دوستان مواجعه میکنن به سفارت این روز ها و کیس نامبرشون پایین بوده مدیکال تمدید شده ببرن سفارت و نشون بدن واقعا قصد رفتن کردن.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mahyaaa ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 10:19)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 09:53)parsa84 نوشته:  

کیس نامبر های بالای ۵ هزار چون مدیکالشون باقی مونده و کلیرشون انشاله اومد سفارت ویزاشون رو ایشو میکنه و شما میتونید بعد 30 سپتامبر هم به سفارت مراجعه کنید و ویزا رو بگیرید.
الباقی دوستان هم فکر کنم اکثرا مدیکال تمدید کردن
بنظرم اگر دوستان مواجعه میکنن به سفارت این روز ها و کیس نامبرشون پایین بوده مدیکال تمدید شده ببرن سفارت و نشون بدن واقعا قصد رفتن کردن.

دوست عزیز به هیچوجه امکان نداره بعد از ۳۰ سپتامبر ویزا برای کیس ۲۰۱۵ صادر بشه حتی اگر شخص رییس جمهورشون دستور بده
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Ali Sepehr ، A2000 ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 10:04)Srod نوشته:  پارسا جان ما روزای آخر پاسپورت رو دادیم به سفارت که اگر کلیر شدیم ویزا صادر شه اگر نه هم پاس رو پس بدن. الان نمیدونم ولی اگر امکانش هست شما هم بهتره همینکار رو بکنین.

از چه طریق بفرستیم؟ دوستانی که منتظر کلیر شدن هستن پس بهتره که پاسپورت هامون رو بفرستیم لطفا هر کس نظری داره اعلام کنه که امروز به نتیجه برسیم و اقدام کنیم
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Pariba ، Daneshjo ، alireza51
هوراااااااااااااااااااااااااااااا خداااااااااااااااااااااا ايميل از ابوظبي اومد الان خدايا شكرت برادرم كلير شد

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
ابوظبی امروز اومدن سرکار!
کیس 2015AS1559 ابوظبی کلیر شد
همچنین 2015AS1696
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان