کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
احتمالا ۲شنبه جلو سفارتا رو سیم خاردار میکشن
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba ، mordad
(2015-09-25 ساعت 19:35)homayoon1972 نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 19:14)sunn789 نوشته:  
(2015-09-25 ساعت 19:08)mordad نوشته:  من میدونم
خودم و همسر
محیا خانم و همسرشون
تو پرواز ۶.۵ دوشنبه صبح ماهانیم و ایشالا همدیگه رو میبینیم.
دیگه کیا هستن?
منم هستم

ماهم اگربليط گيرمان بيايدهستيم

دوست عزیز واسه آنکارا بعید میدونم بلیط گیر بیارین.... میتونین پرواز استانبول بگیرین که حدود 700-800 تومه..... بعد رسیدین اونجا بسته به شرایط ببینین که اگر بلیط آنکارا بصورت پای پرواز پیدا کردین میرین اگر هم نشد با اتوبوس میرین به آنکارا.... پرواز های خارجی مثل الاتحاد و غیره هست که فکنم بالای دو میلیون در میاد.....
با آرزوی موفقیت برای تک تک منتظران ..... روزهای خوش خواهند آمد....
سپاس
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: amir piri ، alireza51 ، moj21 ، م.صاد ، A2000 ، Pariba ، SAMBAR ، mahyaaa
دوست عزیز ابوظبی فعلا خوب عمل کرده و داره همینطورم ادامه میده بعد ابظبی ایروان خوبه و بعدش انکاراست که گند زده وکلا کاری نکرده.پس برو خدارو شاکر باش چون از ابوظبی بعید میدونم کسی جابمونه
تشکر کنندگان: Jefferson ، alireza51 ، amir piri ، میثم هاشملو ، moj21 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 00:57)Saeed_H نوشته:  سلام دوستان شرمنده تو این شرایط سوال اینجوری میپرسم من بعد یک سال و خورده ای از این داستان اولین بار هستش که پست میزارم تو مهاجرسرا Big GrinBig Grin . امیدوارم که همه خبرهای خوبی رو بشنویم
و یک سوال داشتم ازتون من تو ceac یه بار کلن آپدیت شدم و اونم روز بعد از مصاحبه تاریخشه تو سایت سفارت ابوظبی هم فقط روز مصاحبم آپدیت داشتم
ایمیلم به سفارت زدم جوابمو نداده تا الان به نظرتون امیدی هست البته من امیدوارمBig GrinBig Grin ؟

دوست عزیز
امید که باید داشته باشین 100%
شما یه مشخصاتی ، تاریخی ، وضعیت کاری ، سربازی ، چیزی بگو تا دوستان خبره بتونن راهنماییتون کنه
ببینید توی سیاک روز مصاحبه و تا 3..4 روز بعد از مصاحبه آپ خوردن طبیعی و معموله . بعد با یک فاصله حداقل یک هفته ای (حداکثرش متاسفانه هنوز معلوم نشده) باز هم باید آپ بشین ونهایتن یه آپ شبانه و کلیر .
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: amir piri ، alireza51 ، میثم هاشملو ، moj21 ، A2000 ، Pariba ، SAMBAR
(2015-09-26 ساعت 00:44)آسماني نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 00:27)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 00:14)alifarjadfar نوشته:  ابراهیم جان مبارکه ایملای هیجانی واست میاد این سیمون کیه؟

خبره ترین فرد در کار لاتاری هست تو دنیا علی جان
اینم سایتش
http://britsimonsays.com/easiest-way-to-...ment-20132

ابراهيم جان، خبرگى سيمون تا لاتاري ٢٠١٥ بود. ديگه با حضور اساتيد اين فروم، بايد واگذار كنه
سیمون باید بیاد جلو yesorno لنگ بنداره
توجه کنید سیمون چند سال طول کشید برنامش تکمیل شد
اما yesornoاین کار را در مدت کوتاه انجام د اد
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-09-26 ساعت 01:02)areb1356 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 00:57)Saeed_H نوشته:  سلام دوستان شرمنده تو این شرایط سوال اینجوری میپرسم من بعد یک سال و خورده ای از این داستان اولین بار هستش که پست میزارم تو مهاجرسرا Big GrinBig Grin . امیدوارم که همه خبرهای خوبی رو بشنویم
و یک سوال داشتم ازتون من تو ceac یه بار کلن آپدیت شدم و اونم روز بعد از مصاحبه تاریخشه تو سایت سفارت ابوظبی هم فقط روز مصاحبم آپدیت داشتم
ایمیلم به سفارت زدم جوابمو نداده تا الان به نظرتون امیدی هست البته من امیدوارمBig GrinBig Grin ؟

دوست عزیز
شما یه مشخصاتی ، تاریخی ، وضعیت کاری ، سربازی ، چیزی بگو تا دوستان خبره بتونن راهنماییتون کنه
ببینید توی سیاک روز مصاحبه و تا ۳..۴ روز بعد از مصاحبه آپ خوردن طبیعی و معموله . بعد با یک فاصله حداقل یک هفته ای (حداکثرش متاسفانه هنوز معلوم نشده) باز هم باید آپ بشین ونهایتن یه آپ شبانه و کلیر .

من 26 aug مصاحبم بود تو ابوظبی سربازی ارتش بودم که احتمالا به همین گیر دادش !!! شغلمم عکاسی هستش کلا هنر به افیسرم گفتم چون مشکل دیگه ای نداشتم استرس دارم که از اونروز با این فرصت کم یک دفم آپ نشدم
تشکر کنندگان: alireza51 ، areb1356 ، hamed shayan ، Pariba ، SAMBAR
(2015-09-25 ساعت 21:20)bidaad نوشته:  کلا در این روزها مگر اینکه معجزه ای رخ بده وگرنه بجز کسایی که آپ 23 و 24 سپتامبر خوردن دیگه خیلی انتظار کلیری نمیشه داشت.
285 روز انتظار و پرونده ما هنوز تحت بررسی کارشناسانه است! مدیونید اگه فکر کنید بررسیشون الکیه.
خوشحالم که هر کاری که میشده کردم:
امروز چک کردم تا حالا 31 ایمیل به ابوظبی برای پیگیری پروندم زدم.
به کی سی سی ایمیل زدم.
به کی سی سی زنگ زدم.
از طریق یکی از آشناها از داخل آمریکا هم به کی سی سی زنگ زدیم.
مدیکالمو تمدید کردم و به سفارت تحویل دادم.
از طریق یک وکیل از داخل آمریکا سوال کردم و گفتن که کاری نمیتونن بکنن.
چون آفیسر های سفارت به هیچایوایپاسخگو نیستند. خیلی شیک و قانونی.

گمون نمیکنم کار دیگه ای میتونستم بکنم و نکردم. شاید اگر فامیل ظریف بودیم یا فامیل داماد کری میشد یک کاری کرد!
فقط یک کار دیگه هست و اونم فرستادن پاسپورت هست.
فردا پاسپورت رو میفرستم ابوظبی برای پیکاپ. شاید روزهای آخر کلیر شدم.

برای دوستانی که خیلی بیقرار هستند و کاملا هم حالشون رو درک میکنم عرض میکنم که به نظر من چیزی که منشا ناراحتی میشه و آدم رو از درون داغون میکنه انتظاره. مثلا در این مورد، انتظار اینکه به ما ویزا بدن. اگه این انتظار رو بشه کم کرد یا از بین برد، یهویی خیلی از لحاظ روحی سبک میشید.
خیلی سادست: انتظار نداشته باشید -> این احساس بد از بین میره. باور کنید خیلی تاثیر داره.

اینکه برای بعد از این برنامه بریزید که مثلا از راه های دیگه به آمریکا یا جاهای دیگه مهاجرت کنید بحث دیگه ای هست. ولی در این برهه زمانی باید کم کم به خودمون بقبولونیم که نباید از سفارت آمریکا انتظار داشته باشیم که به ما ویزا بده.

حرف هاي شما کاملاً منطقي هست. ما هم پروسه مشابه شما را طي کرديم. اگر مصاحبه تون بيش از شش ماه باشه، وکيل مي تونه کمتر از يک ماه اون را به نتيجه برسونه، وگرنه کار زيادي از دستش نمي ياد. (البته نه الان)
اگه اعتقاد داشته باشيد، تنها دعا هست که مي تونه کمکتون کنه، اگه هم اعتقاد نداشته باشي، شايد شانس.
من هنوز خيلي اميدوارم. فکر مي کنم تو روزهاي باقيمانده مي شه تعداد زيادي کلير و ويزاشون چاپ بشه، و تو يک فرجه منطقي همه بتونن ويزاشون را دريافت کنن.
مي دونم اين طرز فکر خيلي ايده اله ولي دوست دارم خوش بين باشم.
دوست دارم يک بار بميرم، نه ذره ذره، پس اگر کلير نشم، مرگ (لاتاري من) در 1 اکتبر 2015 خواهد بود تا اون تاريخ، به هيچ وجه نا اميد نخواهم شد.Big GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، yesorno ، sunn789 ، hamed shayan ، A2000 ، Pariba ، bidaad ، 2015reza ، Mahboy ، SAMBAR ، mahyaaa ، alireza51
من با آشنامون تو کالیفرنیا تماس گرفتم چن روز پیش و ایشون امروز ساعت 6 عصر تونست با کی سی سی تماس بگیره ولی متاسفانه واحد مهاجرت جواب نداده و رو راهنمایی روبوت بوده...بعد با ان وی سی تماس گرفته که اونها هم گفتن یا باید وکیل قانونیمون باشه ویا خودمون تماس می گرفتیم تا جواب بدن..البته یه نیمچه صحبتی هم کردن که نتیجش همون حرف همیشه بوده که ما باید با سفارت هماهنگ باشیم.
اون آشنانون هم بالاخره به این نتیجه رسیده که پاس کاری میکنن اینا.
البته اگر کی سی سی دخل و تصرفی هیچگونه به پرونده نداره....پس اونوقت چطوری وقتی ایمیلی میزنیم و جواب میدن،آپ میزنن به پرونده؟!؟!
بعده تحقیق تو این مدت متوجه شدم که وقتی پرونده ای باز میشه در سیییس...از چند نقطه دسرسی پیدا میکنن به اون...در واقع مثل یجور دیتا بیییس میشه اون فضایه پرونده...به خاطر همینه که اون توضیحاته زیر پرونده که به صورت تمپلیت هست،بسته به آخرین دسرسیی که اون محل بهش داشته دجار تغییرات جزیی میشه.همون جریان /و or و یا .
چیزه دیگه ای هم که فهمیدم اینه که دوجور برخورد با پرونده هست و اون اینه که یا اطلاعات خواسته شده آفیسر از آمریکا در مورد پرونده...به صورت چک لیست مخفیی هست که ما فقط رویه اونو میبینیم ولی اونوریا پشتشو می بینن و گاها یا به صورت تیکه تیکه و مورد به مورد اضافه میشه که نتیجش آپ هایه متعدده...ویا به صورت یکجا قرار داده میشه در پرونده.
به خاطر همینه که گاهی orبه / تبدیل میشه دوباره.
حالا ممکنه / مربوط به بازدید آفیسر از پرونده هست و orمربوط به بازدید امریکاییا باشه....و یا نقطه . مربوط به جایی دیگه....
پس ممکنه با یه آپ or تمام اطلاعات خواسته شده آفیسر از آنریکا با هم در پرونده درج بشه و یا حتی با دیدن چیزایه دیگه،کفایت اطلاعات رو تشخیص بده و یهو بدونه orهم کلییر بشین.
در هر صورت این مرحله کلیری از دو جا انجام میشه...یکی با تحقیقات در دیتا بیس خوده سفارت و یکی هم با ارجا به آمریکا.
حالا بستگی داره که چقدر کفایت کنه اطلاعات.
تا جایی که من از وکیل داخل انریکا پرسیدم....اطلاعات معمولا از خزانه داری و اقتصاد و همچنین پلیس فدرال و همچنین سی آی اااییی و اینتر پل و دیتا بیس سفارتهایه خودشون و همچنین دیتا بیس سفارت هایه کشور هایه دیگه و در مورد ما ایرانیا...بلک لیست هایه مربوط به تحریمات مثل تکنولوژی و مالی و کاری و همچنین افراد ممنوع المسافرت مثل سیاسی و نظامی.
بازم خواستین می تونم بیشتر بپرسم ازش.
یه مطلب دیگه اینه که ما در کجا و با کودوم شر کت ها کار کردیم که تکنولوژی وارد نکنیم به ایران ویا اطلاعات کسب نکنیم اونم مربوط به تحصیل و تخصص مون داره.
به این ترتیب متوجه شدم که اگر شرایط زیر رو داشته باشیم،معمولا بهترین و بیشترین نمره رو برایه ورود به آنریکا داریم:
1_ سواد حداکثر و حداقل دیپلم بدونه تخصص.
2_معاف از خدمت به کل باشیم.
3_کاملا بیکار و بی عار باشیم.
4_تنها و مجرد باشیم.
اینا حاصل تجربه من از این چند مدت شرکت تو برنامه لاتاریه.
به دروووود...
2015as2xx___ آنکارا / اصلی: همسر محترمه / تعداد نفرات: 2 / رویت قبولی: 15 می / ارسال 260: 22 می / ارسال مدارک: 6 جولای / مصاحبه: 3 اگست / وضعیت:AP / سرباز: س 11 سال پیش / تحصیلات 1: کارشناسی ارشد غیر حساس / تحصیلات 2: کارشناسی مکانیک / شغل اصلی : پیمانی خصوصی آموزشی / شغل 2: پیمانی با سیستم نفت و گاز.
آپدیتها>>>>>>
CEAC:>> 4 aug _ 5 aug _ 12 aug _ 20 aug email _16 sep email
IVCS:>>17 aug_ 20 aug email_31 aug_1 sep_4 sep_14 sep_16 sep_21 sep
(2015-09-26 ساعت 01:10)Saeed_H نوشته:  

دوست عزیز
ببینید توی سیاک روز مصاحبه و تا ۳..۴ روز بعد از مصاحبه آپ خوردن طبیعی و معموله . بعد با یک فاصله حداقل یک هفته ای (حداکثرش متاسفانه هنوز معلوم نشده) باز هم باید آپ بشین ونهایتن یه آپ شبانه و کلیر .

من 26 aug مصاحبم بود تو ابوظبی سربازی ارتش بودم که احتمالا به همین گیر دادش !!! چون مشکل دیگه ای نداشتم استرس دارم که از اونروز با این فرصت کم یک دفم آپ نشدم
شرایط آپدیت شما مثل تقریبن تمام بچه های آگوستی هست.
بچه های آگوست اکثرن آپ ایمیل خوردن که شما احتمالن ایمیل نزدی (یا بخاطرش آپ نشدی)
یکی از دوستان با شرایط کاملن مشابه شما روز مصاحبه با ما بود (16 آگوست) و هنوز هم مثل شما آپ نخورده.
حالا هم توی همین تاپیک مثل همه ما منتظره و امیدوار

اندکی صبر سحر نزدیک است. Smile
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: amir piri ، میثم هاشملو ، Pariba ، Mahboy ، SAMBAR ، alireza51
داغون شدیم رفت
که میشه جواب بدن
تشکر کنندگان: Pariba ، Mahboy ، حاجی واشنگتن ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 01:16)areb1356 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 01:10)Saeed_H نوشته:  

دوست عزیز

من 26 aug مصاحبم بود تو ابوظبی سربازی ارتش بودم که احتمالا به همین گیر دادش !!! چون مشکل دیگه ای نداشتم استرس دارم که از اونروز با این فرصت کم یک دفم آپ نشدم
شرایط آپدیت شما مثل تقریبن تمام بچه های آگوستی هست.
بچه های آگوست اکثرن آپ ایمیل خوردن که شما احتمالن ایمیل نزدی (یا بخاطرش آپ نشدی)
یکی از دوستان با شرایط کاملن مشابه شما روز مصاحبه با ما بود (16 آگوست) و هنوز هم مثل شما آپ نخورده.
حالا هم توی همین تاپیک مثل همه ما منتظره و امیدوار

اندکی صبر سحر نزدیک است. Smile
ممنونم از شما از خواب و خوراک افتادیم Big Grin فقط به خدا میشه توکل کرد و امیدوارم هرچی خیر و صلاحه برای دوستان و من پیش بیاد .
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، areb1356 ، amir piri ، sunn789 ، A2000 ، Pariba ، Mahboy ، alireza51
(2015-09-26 ساعت 01:16)vahid.sa نوشته:  من با آشنامون تو کالیفرنیا تماس گرفتم چن روز پیش و ایشون امروز ساعت ۶ عصر تونست با کی سی سی تماس بگیره ولی متاسفانه واحد مهاجرت جواب نداده و رو راهنمایی روبوت بوده...بعد با ان وی سی تماس گرفته که اونها هم گفتن یا باید وکیل قانونیمون باشه ویا خودمون تماس می گرفتیم تا جواب بدن..البته یه نیمچه صحبتی هم کردن که نتیجش همون حرف همیشه بوده که ما باید با سفارت هماهنگ باشیم.
اون آشنانون هم بالاخره به این نتیجه رسیده که پاس کاری میکنن اینا.
البته اگر کی سی سی دخل و تصرفی هیچگونه به پرونده نداره....پس اونوقت چطوری وقتی ایمیلی میزنیم و جواب میدن،آپ میزنن به پرونده؟!؟!
بعده تحقیق تو این مدت متوجه شدم که وقتی پرونده ای باز میشه در سیییس...از چند نقطه دسرسی پیدا میکنن به اون...در واقع مثل یجور دیتا بیییس میشه اون فضایه پرونده...به خاطر همینه که اون توضیحاته زیر پرونده که به صورت تمپلیت هست،بسته به آخرین دسرسیی که اون محل بهش داشته دجار تغییرات جزیی میشه.همون جریان /و or و یا .
چیزه دیگه ای هم که فهمیدم اینه که دوجور برخورد با پرونده هست و اون اینه که یا اطلاعات خواسته شده آفیسر از آمریکا در مورد پرونده...به صورت چک لیست مخفیی هست که ما فقط رویه اونو میبینیم ولی اونوریا پشتشو می بینن و گاها یا به صورت تیکه تیکه و مورد به مورد اضافه میشه که نتیجش آپ هایه متعدده...ویا به صورت یکجا قرار داده میشه در پرونده.
به خاطر همینه که گاهی orبه / تبدیل میشه دوباره.
حالا ممکنه / مربوط به بازدید آفیسر از پرونده هست و orمربوط به بازدید آمریکاییا باشه....و یا نقطه . مربوط به جایی دیگه....
پس ممکنه با یه آپ or تمام اطلاعات خواسته شده آفیسر از آنریکا با هم در پرونده درج بشه و یا حتی با دیدن چیزایه دیگه،کفایت اطلاعات رو تشخیص بده و یهو بدونه orهم کلییر بشین.
در هر صورت این مرحله کلیری از دو جا انجام میشه...یکی با تحقیقات در دیتا بیس خوده سفارت و یکی هم با ارجا به آمریکا.
حالا بستگی داره که چقدر کفایت کنه اطلاعات.
تا جایی که من از وکیل داخل انریکا پرسیدم....اطلاعات معمولا از خزانه داری و اقتصاد و همچنین پلیس فدرال و همچنین سی آی اااییی و اینتر پل و دیتا بیس سفارتهایه خودشون و همچنین دیتا بیس سفارت هایه کشور هایه دیگه و در مورد ما ایرانیا...بلک لیست هایه مربوط به تحریمات مثل تکنولوژی و مالی و کاری و همچنین افراد ممنوع المسافرت مثل ۳۰ یا C و نظامی.
بازم خواستین می تونم بیشتر بپرسم ازش.
یه مطلب دیگه اینه که ما در کجا و با کودوم شر کت ها کار کردیم که تکنولوژی وارد نکنیم به ایران ویا اطلاعات کسب نکنیم اونم مربوط به تحصیل و تخصص مون داره.
به این ترتیب متوجه شدم که اگر شرایط زیر رو داشته باشیم،معمولا بهترین و بیشترین نمره رو برایه ورود به آنریکا داریم:
1_ سواد حد اکثر دیپلم بدونه تخصص.
2_معاف از خدمت به کل باشیم.
3_کاملا بیکار و بی عار باشیم.
4_تنها و مجرد باشیم.
اینا حاصل تجربه من از این چند مدت شرکت تو برنامه لاتاریه.
به دروووود...

وحید جان تا یه حدی رو درست گفتی و عالی متوجه شدی، البته همه ی مطلب درسته اما یه جاهاییش کمبود اطلاعات داره.
سایت سیس دیتا بیسه و این رو درست گفتی، id name هایی که در برنامه نویسی سیس استفاده شده در سایت ابوظبی هم استفاده شده و این نشون میده که سایت ابوظبی یا از سیس استفاده میکنه یا جفتشون از یک مرکز واحد داده میگیرن.
من خط به خط برنامه هاشونو خوندم اما نتونستم دیتابیس اصلی رو پیدا کنم و یقینا به این علت بود که در تخصصم نیست.
جالبه بدونین سایت سیس وقتی کیس نامبر رو میزنین بجز اطلاعاتی که قابل رویت هستن اطلاعاتی رو هم لود میکنه که اونا رو هم هنوز نتونستم از سایت بیرون بکشم. مثلا یکی از این اطلاعات response date هستش که احتمالا تاریخ پاسخگویی به آخرین استعلام کیس رو مشخص میکنه.
در خصوص or و / : اون آفیسری که اعلام کلیری میکنه آپ با or میزنه، اون افسری ک پاس میگیره آپ با / میزنه، جواب امریکا با / میاد.
واقعا AP اصلا قانونی نداره.
هرچند مطابق میلم نیست اما تمثیل از دوستان میزارم:
فردی که استاد مشاور پروژه ارشد بود
مدیر کنترل کیفی مجموعه خصوصی
رشته خاص مدرک ارشد
سرباز س
آفیسر: شاغلی؟
جواب نه
سابقه ی کار داری؟
نه
چرا؟
نمیدونم
ناگفته نماند مقاله در مورد سوخت جت داره و ایمیل باکسش پر از رزومه هاش که محل کار مختلف رفته، مقالاتش همه در خصوص پرتابه موشک و سوخت موشک
دوماه بعد کلیر شد
کلا وقتی اونا حتی سرچ های اسکولار فرد با آیدی گوگلش رو هم بررسی نکردن شما انتظار داری شغلت رو بررسی کنن؟ هیچی بررسی نمیشه.

بازم خواستین اطلاعات میدم بهتون . وحید جان کارت عالی بود.
تشکر کنندگان: sunn789 ، lighthouse ، vahid.sa ، A2000 ، nara ، areb1356 ، Pariba ، h_researcher ، hamed shayan ، SAMBAR ، ebrahim1e ، matin86 ، alireza51
امشب خبری نشد؟
تشکر کنندگان: yesorno ، Pariba ، alireza51
به نظر دوستان کار درستی بریم ترکیه منتظر ویزا باشیم یا نه
تشکر کنندگان: Pariba ، ریحانا ، alireza51
(2015-09-25 ساعت 21:43)fati.d نوشته:  از هيج تلاشي تو اين روزاي آخر دريغ نكنيد؛ اميدوارم به حق دل نكران تك تك شما، هيج كدومتون دست خالي از اينجا نريد؛راستش من واسه دوستامون كه خيلي زود بازمانده شدن با كارنت نشدن خيلي زياد ناراحت شدم؛اسماي آشنايي كه هيجوقت فراموش نميكنم كه با جه غم و اندوهي از اينجا خداحافظي كردن؛ Ali Kh, Reza Sadeghi,Alireza...,وخيلياي ديكه؛ اميدوارم بحق بزركي و رحمت خدا هيجكدوم از شما بازمانده نشين و با دل خوش اين برنامه رو به سرانجام برسونين؛ سفرتون بسلامت؛ خدا بهمراهتون، ما هم دعاتون ميكنيم
نفسه تون توفنده (دم شما گرم) ..........
تشکر کنندگان: Pariba ، Mahboy ، marya.1 ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان