کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
واقعا" قابل درک نیست کار اینا . دوستانی که 1ماه از مصاحبشون میگذره بالای 5 بار آپدیت شدن ولی مایی که بیشتر از 3 ماه از مصاحبمون میگذره 1بار اونم 2 روز بعد مصاحبه آپ شدیم !!! دوستان برای پیگیری باید به چه آدرسی میل بزنیم ؟؟
کیس : 2015AS00000### رویت قبولی : 1May سفارت : آنکارا تاریخ مصاحبه : 2Dec تعداد افراد : 3 نفر وضعیت :دریافت گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-03-21 ساعت 12:54)amirmz نوشته:  واقعا" قابل درک نیست کار اینا . دوستانی که 1ماه از مصاحبشون میگذره بالای 5 بار آپدیت شدن ولی مایی که بیشتر از 3 ماه از مصاحبمون میگذره 1بار اونم 2 روز بعد مصاحبه آپ شدیم !!! دوستان برای پیگیری باید به چه آدرسی میل بزنیم ؟؟

اي بابا ، دوست عزيز من حدود ٥ ماه از مصاحبه ام ميگذره ، نه سربازي رفتم ، نه هيچ وقت كار دولتي داشتم ، چند تا آپديت هم داشتم ، هم اتوماتيك و هم با ايميل ، ولي ميخوام عرض كنم نه به اين آپديت ها دل ببنديد و نه خيلي تو كار چگونگي كار دوستان عميق بشيد كه سال هاست هـيچ كسي سر در نياورده حساب و كتاب اين كلرينس چيه . انشالله همگي زود تر راححححححت شيم ، باور كنيد بيان بگن آقا كليرتون نمكنيم شرف داره به اين سردرگمي .
ولي بازم توكل به خدا.

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii ، mandikhanum
(2015-03-21 ساعت 12:54)amirmz نوشته:  واقعا" قابل درک نیست کار اینا . دوستانی که 1ماه از مصاحبشون میگذره بالای 5 بار آپدیت شدن ولی مایی که بیشتر از 3 ماه از مصاحبمون میگذره 1بار اونم 2 روز بعد مصاحبه آپ شدیم !!! دوستان برای پیگیری باید به چه آدرسی میل بزنیم ؟؟
سلام دوست من خودت رو اذیت نکن اول سالی میاد هدفت رو فقط گرفتن ویزا متمرکز کن که اصل همونه نه این آپدیت ها. سعی کن کمتر به سایت ها سر بزنین. روزی به دو دفه محدودش کنین.
ایشالا تمام کسایی که سال پیش کلیرنس خوردن تو کلیرنس گروهی یا زودتر کلیر بشن
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: goliii
سلام به همه دوستان.
نوروز رو به شما تبریک میگم. امیدوارم امسال سالی خاطره انگیز برای شما باشه. پارسال رو که به شخصه به جز 2 ماه اولش نفهمیدیم چطور گذشت امیدوارم برای شما و خودمون امسال هم سریع و شیرین بگذره. براتون زیباترین لحظه ها رو آرزو میکنم.
یک عرض پوزش هم بابت اینکه وقت نداشتم به شما سر بزنم الان هم عیده و در خدمت خانواده ام و یه مرخصی کوتاه از کارها گرفتم تا بعد از عید و دوباره کار. امیدوارم یکی دو ماه آینده سرم خلوت شه و وقت داشته باشم در کنارتون باشم. از بقیه مدیرها هم که به خاطر مرخصی بنده کارهاشون سنگین تر شده تشکر میکنم. به رضا 2015 عزیز هم بابت مدیریتش تبریک میگم.
شاد باشید و پیروز
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-03-21 ساعت 13:20)behdadK نوشته:  سلام به همه دوستان.
نوروز رو به شما تبریک میگم. امیدوارم امسال سالی خاطره انگیز برای شما باشه. پارسال رو که به شخصه به جز 2 ماه اولش نفهمیدیم چطور گذشت امیدوارم برای شما و خودمون امسال هم سریع و شیرین بگذره. براتون زیباترین لحظه ها رو آرزو میکنم.
یک عرض پوزش هم بابت اینکه وقت نداشتم به شما سر بزنم الان هم عیده و در خدمت خانواده ام و یه مرخصی کوتاه از کارها گرفتم تا بعد از عید و دوباره کار. امیدوارم یکی دو ماه آینده سرم خلوت شه و وقت داشته باشم در کنارتون باشم. از بقیه مدیرها هم که به خاطر مرخصی بنده کارهاشون سنگین تر شده تشکر میکنم. به رضا 2015 عزیز هم بابت مدیریتش تبریک میگم.
شاد باشید و پیروز

سلام و عرض تبریک هم برای نوروز هم ویزاتون،آقا بهداد شما میدونین ابوظبی چرا آپ نمیکنه؟؟من خیلی نگرانم،چرا آکارا آپدیت داره اما ابوظبی نداره؟؟؟؟
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: behjat ، kaamiran

دوست عزیز ضمن تبریک سال نو، اگه مقداری فرصت بزارید و پستهایی که دوستان وقت گذاشتن، تحلیل انجام دادن و برای اطلاع شما بزرگواران، آماده کردن رو مطالعه کنید، جواب حدودا بالای 80% سوالاتتون رو خواهید گرفت و موجب جلوگیری از طرح سوالات تکراری خواهد شد.

با عرض پوزش فراوون از سایر دوستان، مجبورم پستی رو که در چند صفحه قبل گذاشتم رو خدمتتون مجددا تکرار کنم.

نکته ای در خصوص آپدیت ها ی سیس و رابطش با شرایط کلیرنس هر کیس :
-------------------------------------------------------------------------------------
خوب، در حالت کلی، کلیرنس هر کیس با توجه به شرایط هر کیس میتونه متغیر باشه.
فرض کنید کلیرنس 5 نوع داشته باشه، در هنگام مصاحبه وقتی آفیسر با فردی مصاحبه میکنه، به تشخیص خودش یکی از انواع کلیرنس رو به اون فرد اختصاص میده، هر کدوم از انواع کلیرنس ها یه سری مراحل اداری مختص خودش رو داره، شاید یکیش 15 روز، یکیش 2 ماه و یکی دیگش 5 ماه طول بکشه، در یکیش 2 تا سازمان و در یکی دیگش 5 سازمان مداخله داشته باشند. پس به همین ترتیب هر نوع کلیرنسی شرایط و زمان خاص خودش رو داره.
آپدیت های سیس هم منطبق بر همین شرایطه، پس هیچ دلیلی وجود نداره که آپدیت های کیس های مختلف از لحاظ تعدادی شبیه به هم باشه، حتی این امکان وجود داره که افراد مختلف یک کیس چند نفره نیز آپدیتهاشون با هم متفاوت باشه و این مورد خیلی عرف و رواله.
-------------------------------------------------------------------------------------
اینها رو گفتم که بدونیم شاید یک نفر با 10-15 آپدیت در مدت دو ماه کلییر بشه و فرد دیگه ای با 2-3 آپدیت در طول 5 ماه کلییر شه، حتی این شرایط برای افراد مختلف یک خونواده در یک کیس هم مصداق داره. پس اصلا لازم نیست به خاطر آپدیت های زیاد در سیس خوشحال و یا به خاطر کمی تعداد آپدیت های سیس نگران باشیم.

پاینده باشید.
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
سلام دوستان سال نو مبارک
دوستان من 1بار تو سایت سیس ابدیت شدم 1بار تو سایت ابوضبی این داستان چه جوریه
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
(2015-03-21 ساعت 08:44)رضا2015 نوشته:  یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل والنّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال( مخصوصا کلیرنس).

سلام و تبریک سال نو به همه همراهان و منتظران همچنین تبریک ویژه برای مدیریت شما
ایشالله پاقدمت برای همه خوب باشه و همه تو سال جدید به آرزوهاشون برسن
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: visa2015 ، babak12 ، HERMES7 ، laleht ، Siavash-M ، goliii
سلام به هم دوستان عزیزم
سال نو به همه تبریک می گم
سالی پر از شادی و سلامتی و موفقیت ارزومندم
امسال سال شنیدن خبرای خوب برای همه منتظران باشه...
به رضا عزیزم هم تبریک می گم
خلاصه ما کم هستیم ببخشید آقا رضا زحمتش بیشتر میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: fa15 ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، laleht ، jupiterx ، Siavash-M ، reza.h ، Mahboy ، kaamiran ، Alex 2014 ، tandis_n_m ، goliii ، behjat ، mandikhanum
(2015-03-21 ساعت 17:53)babak12 نوشته:  سلام به هم دوستان عزیزم

به به ، صد سال به از این سالها, امیدوارم با ویزا برگشته باشید!
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: babak12 ، goliii ، SAAM_60
(2015-03-21 ساعت 13:45)ashkan.h56 نوشته:  

دوست عزیز ضمن تبریک سال نو، اگه مقداری فرصت بزارید و پستهایی که دوستان وقت گذاشتن، تحلیل انجام دادن و برای اطلاع شما بزرگواران، آماده کردن رو مطالعه کنید، جواب حدودا بالای 80% سوالاتتون رو خواهید گرفت و موجب جلوگیری از طرح سوالات تکراری خواهد شد.

با عرض پوزش فراوون از سایر دوستان، مجبورم پستی رو که در چند صفحه قبل گذاشتم رو خدمتتون مجددا تکرار کنم.

نکته ای در خصوص آپدیت ها ی سیس و رابطش با شرایط کلیرنس هر کیس :
خوب، در حالت کلی، کلیرنس هر کیس با توجه به شرایط هر کیس میتونه متغیر باشه.
فرض کنید کلیرنس 5 نوع داشته باشه، در هنگام مصاحبه وقتی آفیسر با فردی مصاحبه میکنه، به تشخیص خودش یکی از انواع کلیرنس رو به اون فرد اختصاص میده، هر کدوم از انواع کلیرنس ها یه سری مراحل اداری مختص خودش رو داره، شاید یکیش 15 روز، یکیش 2 ماه و یکی دیگش 5 ماه طول بکشه، در یکیش 2 تا سازمان و در یکی دیگش 5 سازمان مداخله داشته باشند. پس به همین ترتیب هر نوع کلیرنسی شرایط و زمان خاص خودش رو داره.
آپدیت های سیس هم منطبق بر همین شرایطه، پس هیچ دلیلی وجود نداره که آپدیت های کیس های مختلف از لحاظ تعدادی شبیه به هم باشه، حتی این امکان وجود داره که افراد مختلف یک کیس چند نفره نیز آپدیتهاشون با هم متفاوت باشه و این مورد خیلی عرف و رواله.
اینها رو گفتم که بدونیم شاید یک نفر با 10-15 آپدیت در مدت دو ماه کلییر بشه و فرد دیگه ای با 2-3 آپدیت در طول 5 ماه کلییر شه، حتی این شرایط برای افراد مختلف یک خونواده در یک کیس هم مصداق داره. پس اصلا لازم نیست به خاطر آپدیت های زیاد در سیس خوشحال و یا به خاطر کمی تعداد آپدیت های سیس نگران باشیم.

پاینده باشید.

بله این پست رو خونده بودم ممنون از دوستانی که زحمت میکشن واقعا" دستشون درد نکنه . واقعا" پروسه گیج کننده ایه
کیس : 2015AS00000### رویت قبولی : 1May سفارت : آنکارا تاریخ مصاحبه : 2Dec تعداد افراد : 3 نفر وضعیت :دریافت گرین کارت
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، goliii
دوستان عزيزم سال خوبى داشته باشيد من ٢ هفته است اومدم آمريكا و از كليرنس شوهرم هنوز خبرى نيست . طفلكى خيلى عصبيه . برامون دعا كنيد

شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، mfte.teacher ، babak12 ، Alex 2014 ، satan ، Siavash-M ، goliii ، behjat ، aaraam ، mandikhanum
سلام به همه دوستان و هموطنان ایرانی گلم ، امیدوارم امسال سالی با خاطره های شیرین و به یادماندنی براتون باشه و به آرزوهاتون برسین . ضمناً به اقا رضای گل هم بابت مدیریتشون تبریک میگم . سبز و آباد باشید.
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، babak12 ، fa15 ، HERMES7 ، satan ، Siavash-M ، goliii
روند اپدیت های این ماه دقیقا عین فوریه میومنه 6 الی 7 تا اپدیت خوردن دوستان که اخریش 20 فوریه بود الانم 20 مارچ بچه های مارچ یه اپدیت گروهی خوردن فکر کنم روندشون منظم و و برای همه ماهها یکسانه
تشکر کنندگان: satan ، goliii ، bahar101
(2015-03-21 ساعت 19:04)khalilkhah نوشته:  
(2015-03-21 ساعت 17:53)babak12 نوشته:  سلام به هم دوستان عزیزم

به به ، صد سال به از این سالها, امیدوارم با ویزا برگشته باشید!
سلامت باشید دوست من
نه خبری نیست فعلا منتظرم تا کلیر بشم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، goliii ، bahar101 ، kaamiran

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان