کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
ما هم امروز ٥ امين آپديت رو داشتيم.
به اميد كلير شدن همه باهم هرچه زودتر
سال نو بر همه ويزا گرفته و نگرفته ها مبارك
كيس نامبر ٣٣٠٠- كيس ٢ نفره (برنده همسرم)- ارسال فرم ٩ آگوست- كارنت ٩ دسامبر- دريافت نامه ٢٣ ژانويه- مصاحبه ٩ مارچ آنكارا- آپديت ٢٠ مارچ-٢٤ ژوئن آپديت شبانه- ٢٥ ژوئن آپديت ايميل- ٢٧ ژوئن كلير بعد از ١١٠ روزSmile اولين ورود ٣٠ آگوست
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Samia ، Officer ، mfte.teacher ، bahar101 ، قصه گو ، goliii
سلام دوستان
ما هم برای ششمین بار امشب آپدیت شدیم ، امیدوارم معنی خوبی داشته باشه ..
سال نو پیشاپیش مبارک
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Samia ، mfte.teacher ، bahar101 ، قصه گو ، Mahboy
(2015-03-20 ساعت 23:07)ashkan.h56 نوشته:  
(2015-03-20 ساعت 21:25)mehdiii82 نوشته:  
(2015-03-20 ساعت 20:31)ashkan.h56 نوشته:  
(2015-03-20 ساعت 18:54)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان
ببخشید آپ شدن ربطی به تعطیل بودن سفارت داره یا نه؟
راستی عید همه تون مبارک به امید کلیر شدن سریع همه و چشم به انتظار کلیر گروهی.
کسی هم خبر داره کلیرنس دسته جمعی دوم احتمالا کی هستش؟

سلام دوست عزیز، در حال حاضر 2 آپدیت اصلی داریم:

با تشکر فراوون، پاینده باشید.
با ارزوي كلير همه دوستان
اقا اين اپديتها هيچ معني خاصي نداره
بنده خودم از اقاي سيمون پرسيدم و ايشون جواب دادن هيچ معني اي نداره اين اپديتها!!!

دوست عزیز، آپدیت های سیس همچین هم بی دلیل و علت نیست، در بدترین حالت، شما یه ایمیل برای پیگیری شرایط کیستون به سفارت بزنید، ببینید آپدیت میشید یا خیر؟

پاینده باشید.
والا قربان بنده عين عبارت سيمون و نقل قول كردم واستون وگرنه بنده از روز (٩مارچ) تا الان ٥ تا اپديت داشتم!!!
مسائل اينجا شخصي نيست!قرار اظهار نظرات مستند باشه ...
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: Officer ، bahar101 ، قصه گو
ضمن تبریک سال نو به کلیه دوستان مهاجرسرائی،
تجربه ای را که چند سال پیش هنگام دریافت ویزای توریستی داشتم شاید بیانگر علت کلییرنس خوردن بعضی از دوستان باشه و آن اینه که آفیسر بعد از موافقت با دادن ویزا به ما اعلام داشت که مدت AP خانمم به خاطر فراوانی اسم و فامیلش چند ماه(سه ماه) طول می کشه ولی مال من (با وجود کار دولتی و خدمت سربازی)بعد از 12 روز کلییر شد، بنابراین یکی از علل کلیرنس خوردن میتونه اسم و فامیل باشه. البته کلا روند اعطای ویزای توریستی تفاوت هائی با ویزای مهاجرتی داره.
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، bahar101 ، قصه گو ، m.ghoreishi ، mandikhanum
(2015-03-20 ساعت 20:57)nikoo2468 نوشته:  امروز 20 مارچ یک آپدیت برای گروه زیادی از بچه ها انجام شده! برای مت هم برای 8 امین بار
نیکو جان حالا که تقریبا یک ساعت و خورده ای به سال تحویل مونده آرزوی کلیر شدن برات دارم. با این وضعی که شما دارین امیدوارم که تو همین عید خبر کلیر شدنت تون رو بگیرین. ماشالا این ماه که برا شما خیلی اومد داشته ایشالا در بحبوبه کلیر شدن باشی. آمین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: bahar101 ، somayeh1363
پس عیدیمون چی شد خدا!؟
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: bahar101 ، قصه گو
منم چشمم به جمال آپدیت هفتم روشن شد. آخریش 9مارچ بود.
SELECTED 2015
توصیه: روزی 10 ساعت در روز زبان بخونید.
تشکر کنندگان: bahar101 ، قصه گو ، HERMES7
سوال دوم من در مورد تاریخ کلیرنس های دسته جمعی بعدی جواب نداد. تاریخ احتمالی هم خوبه اگه کسی مطلع باشه.
متاسفانه بنده امروز آپ نشدم و همون دو تا اپ که یکیش برا روز مصاحبس و تمام.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: bahar101 ، p00ya2001
سلام به تمامی دوستان گلم مخصوصا هم قطارهای عزیزم
خواستم سال جدید رو به هموتن تبریک بگم و ارزوم اینکه واقعا کسائی که از ته دلشون میخان در لاتاری عاقبت بخیر بشن و سال خوبی رو هموراه با سلامتی کامل که بهترین نعمت خداست رو داشته باشن.Smile[/color]
کیس نامبر=***5 ارسال فرم=21 می تعداد کیس= یک نفر سفارت=از انکارا به ایروان زمان مصاحبه=ماه می ورود به امریکا= انشالاه اگه خدا بخواد در اینده ای نزدیکShy
تشکر کنندگان: behjat ، HERMES7 ، satan ، somayeh1363 ، p00ya2001
منم امروز اپ خوردم.هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
تشکر کنندگان: HERMES7 ، p00ya2001
فکر کنم همه کسایی که اپ خوردن قراره کلیرنس بشند
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
تشکر کنندگان:
(2015-03-21 ساعت 04:27)fariborzzzzzz80 نوشته:  فکر کنم همه کسایی که اپ خوردن قراره کلیرنس بشند

آپدیتهای ابوظبی با آنکارا فرق داره ؟؟؟؟ما از ۸ فوریه تا الان همش سه تا اونم تو روزای اول!!!!!
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان:
یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل والنّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال( مخصوصا کلیرنس).
سلام
سال نو همگی دوستان مبارک. آرزوی بهترین ها رو واسه همه دارم.
دیروز منم آپدیت داشتم. تو این 15 روز 5 بار آپدیت داشتم!!!
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: قصه گو ، somayeh1363 ، Siavash-M ، rbrb-2015 ، goliii
نوروزتان پیروز
من هم مثل بقیه دوستان دیروز خودم اپدیت داشتم ولی خانوادام نداشتن . اینجور که بوش میاد من فقط چک خوردم چون فقط من دارم اپدیت میشم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: قصه گو ، Siavash-M ، rbrb-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان