کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستاني كه راهي آنكارا هستند اگر موافقن دوشنبه صبح همديگر رو دمه سفارت ببينيم كه اگر قصد داريم نامه اي نوشته شه و امضا كنيم تصميم گيري انجام بشه.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: SAMBAR ، hadir ، alireza51 ، Pariba
خدا یا شکرت
ما هم کلیر شدیم تا ۳۰ سپتامبر بهمون وقت دادن

دعا میکنم خدا امید هیچ کدومتون را نا امید نکنه و همتون دست پر از این تاپیک برید بیرون الهی آمین
من همچنان دعا گوی همه شما دوستان هستم تا اخرین لحظه،
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-09-26 ساعت 15:07)میثم هاشملو نوشته:  خدارو شکر امروز برای من ایمیل اومد و گفت که پاسپورتم رو هرچه سریعتر برسونم سفارت
خدایا صدهزاربار شکرت
امیدوارم همینطور که منو شاد کرد تمام دوستان منتظرم رو شاد کنه
از تمام دوستان خوبم در مهاجرسرا تشکر میکنم

(2015-09-26 ساعت 15:17)aria802 نوشته:  خدا یا شکرت

دعا میکنم خدا امید هیچ کدومتون را نا امید نکنه و همتون دست پر از این تاپیک برید بیرون الهی آمین

تبریک میگم دوستان

امیدوارم که بزودی بقیه منتظران هم کلیر بشن و دیگه کسی توی این تاپیک باقی نمونه Wink
+++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: mahyaaa ، APOLO5321 ، میثم هاشملو ، SAMBAR ، Janilla ، bahar101 ، Miip ، lighthouse ، alireza51 ، kimfar ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 15:17)aria802 نوشته:  خدا یا شکرت

بسلامتی مبارکه....اخرین اپتون مال کی بود؟
تشکر کنندگان: mahyaaa ، میثم هاشملو ، SAMBAR ، mordad ، Janilla ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 11:33)minan نوشته:  Please send us your passport(s) Please ensure we have your passport(s) by September 30th in order to be certain we have a visa number for your case. Please note that we are closed on Fridays and Saturdays. Please come as soon as possible to guarantee a Diversity Visa lottery visa number, even if part of your family is not ready for issuance. Our hours for bringing in your passport and medicals is any work day (Sunday- Thursday) at 2pm. If we do not receive your passport by September 30th, we cannot guarantee a Diversity Visa for you and your family.

Thank you,

Immigrant Visa Unit, Abu Dhabi

This email is UNCLASSIFIED.

سلام دوست عزيز ضمن عرض تبريك ميتونم بپرسم اين ايميل دقيقاً كي براي شما ارسال شده كه تا ٣٠ سپتامبر زمان داده بهتون ؟يعني بهتر بپرسم چند روز بهتون زمان داده؟!
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، SAMBAR ، marya.1 ، Janilla ، alireza51 ، Pariba
عليرضاجان سلام اگه همه بچه هاي ابوظبي كليربشن ازمن كم شانس خبري نخواهد شد كيس من طلسم شده بقرآن
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: SAMBAR ، mordad ، Janilla ، میثم هاشملو ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 14:43)SAMBAR نوشته:  خدایا من دیگه نمیدونم به چه زبونی دعا کنم.خدا تو رو رحمت و بخششت قسم میدم هیچ بنده ای رو دل شکسته و ناامید رها نکن.

انشالله تویکی دوروز آینده شما هم کلیر میشید من مطمعن هستم که تمام دوستان کلیر میشوند.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Siamak ، A2000 ، mordad ، Janilla ، میثم هاشملو ، Aliz12363 ، alireza51 ، kimfar ، Pariba
کاربران در حال بازدید این موضوع: 13ehrooz، A2000، ali_bf1، farbod_frz، farsan، fati.d، khalilkhah، mahyaaa، marya.1، maryamg، mcbehnam، Memolkhan، mlkz، nimashariat، SAAM_60، SAMBAR، tabrizi، م ن ص و ر ی ، شیدا، 1367، 3 کاربر مخفی، 5 مهمان

تا پس فردا همه کلیریم Smile
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
کل کیس ما امروز آپدیت شد .
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
(2015-09-26 ساعت 14:33)MASTAN1 نوشته:  سلام دوستان تبریک و موفق باشید در ادامه راه و یه هورا برای همه دوستای گل مهاجرسرا.
خدائیش دارم فکر می کنم تقریبا برای همه بچه های مهاجرسرا که ویزا گرفتن و یا کلیر شدن هورا کشیدم. تا اینجا بدرقه کننده خوبی بودم. Big Grin
بابا این شماره ما رو هم اعلام کنید یکی هم برای ما هورا بکشه. به امید خدا هیچکی رو 30 سپتامبر اینجا نبینیم همه تاپبک سفر به آمریکا باشند.
من دوست دارم اولین کسی باشم که برای شما هورا میکشد و سایز دوستان نیز در ادامه هورا بکشند (بعنوان یه 2016 ای اولین آرزویم کلیرنس نصفه نیمه های 2015 ایه و تمامی دوستان)
اونقد که نگران شماها هستم نگران آینده ی خودم نیستم
اینم مقدمه اش هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سلام.تبریک به همه.آقای خلیلخواه هم جزو کلیری ها بودند؟
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، bahar101 ، میثم هاشملو ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 15:44)SAAM_60 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: 13ehrooz، A2000، ali_bf1، farbod_frz، farsan، fati.d، khalilkhah، mahyaaa، marya.۱، maryamg، mcbehnam، Memolkhan، mlkz، nimashariat، SAAM_60، SAMBAR، tabrizi، م ن ص و ر ی ، شیدا، 1367، ۳ کاربر مخفی، ۵ مهمان

پس من چی؟

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، SAAM_60 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 15:52)لیدا59 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 15:44)SAAM_60 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: 13ehrooz، A2000، ali_bf1، farbod_frz، farsan، fati.d، khalilkhah، mahyaaa، marya.۱، maryamg، mcbehnam، Memolkhan، mlkz، nimashariat، SAAM_60، SAMBAR، tabrizi، م ن ص و ر ی ، شیدا، 1367، ۳ کاربر مخفی، ۵ مهمان

پس من چی؟

ای بابا . حالا 1 روز من نیومدم زل بزنم به این صفحه. شانس اگه داشتم من که الان تو خواب ناز بودم تو LABig Grin
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، SAAM_60 ، alireza51 ، A2000 ، Pariba
مبارک همهٔ دوستان کلیر شده باشه و ویزاشون پر خیر و برکت،‌انشالا خدا به ما آنکارایی ها رحم کند......آآآآآآممممممممممیییییییییییییینننننننننن
خدایا به خودت پناه میبریمممممممممممم..................
تشکر کنندگان: mordad ، Janilla ، hadir ، میثم هاشملو ، Jefferson ، Aliz12363 ، alireza51 ، behjan ، kimfar ، Pariba
با این روند خوب کلیر کردن ابوظبی فکر نکنم دیگه ویزا باقی بمونه که به ما آنکارایی ها برسه
مخصوصا که آنکارا کلا خیلی خ ر است( با عرض پوزش)
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، SAMBAR ، Janilla ، میثم هاشملو ، Aliz12363 ، alireza51 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان