کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
بچه ها 4 روز دیگه مونده، ایشالا کلیریم. ایشالا همه مون کلیریم
(2015-09-26 ساعت 16:30)Azer نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 13:50)Aliparto نوشته:  گرفتی جامه فخر مرا از من
صبورانه کله را از نمد کردم
نشانم ده اگر یک مور آزردم
اگر یکدانه گندم را لگد کردم
مرا یارب نمیخواهی گناه از تو
اگر نفرین به این دنیای بد کردم

دوستان بزرگواران براتون بهترين ها رو ارزو ميكنم موفق باشيد
اين داستان باعث شد من ديگه به خدا هم اعتقاد نداشته باشم تصميم گرفتم ادامه زندگيم رو بدون هيچ ترسي بگذرونم ميخوام در لحظه زندگي كنم بدون ترس از عاقبت بدون اينكه بگن صلاح بوده يا خيري بوده...گناهش هرچي هست پاي خودش چون تمام اين راه دستم رو گرفت ولي تو پله اخر دستم رو رهاكرد و پرت شدم كاش از اول راه دستم رو نميگرفت

۱- هنوز که راه به پايان نرسيده. ۲- تو اون را از دست بدي اون چيش مي شه؟ ولي اگه تو اون و از دست بدي ديگه چي داري.
دوست عزيز، من به هيچ ديني، اسلام، مسيحيت، بهايي، هندي، یهودي، رزتشتي، .... تعصب خاصي ندارم، ولي در اين که خدايي هست، که امورات من را بهتر از من ميدانه، کوچکترين شکي ندارم.

کار مانیست شناسایی راز گل سرخ
کار ما شاید این است
که در افسون گل سرخ شناور باشیم
پشت دانایی اردو بزنیم
دوست محترم حرفهاي شما افكار من تا چند روز پيش بود ولي وقتي بر ميگردم عقب نگاه ميكنم اين راهي نبود كه من انتخاب كرده بودم حتي خودمم خبر نداشتم توسط كسي ثبت نام شده بودم پس كلا گزينه خير و صلاح حذف ميشه اگه قرار به اين روز بود چرا مسير زندگيم رو عوض كرد تا قبل مصاحبه هم جاهايي بود كه به بن بست رسيدم باز هم رد شدم كه از ارتفاع بيشتري زمين بخورم....استرس زندگي خانوادم رو خراب كرد واقعا به خاطر اين چيزا بود كه من تو اين مسير قرار گرفتم؟ پس عدالت و بزگيش كجاست؟
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، SAMBAR ، نیلوفرآبی ، alireza51 ، teele ، behjan ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 16:38)Janilla نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 16:16)marya.۱ نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 15:44)SAAM_60 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: 13ehrooz، A2000، ali_bf1، farbod_frz، farsan، fati.d، khalilkhah، mahyaaa، marya.۱، maryamg، mcbehnam، Memolkhan، mlkz، nimashariat، SAAM_60، SAMBAR، tabrizi، م ن ص و ر ی ، شیدا، 1367، ۳ کاربر مخفی، ۵ مهمان

تا پس فردا همه کلیریم Smile
انشاالله

ما رو هم دعا کنید لطفا و برای ما هم انرژی بفرستید
منم كه هميشه فراموش ميشم ...از 5 صبح تا 1 شب اين سايت رو هر نيم ساعت چك ميكنم ....همينكه Off ميشم يه دعايي نازل ميشه و بي بهره ميمونم....Rolleyes
تشکر کنندگان: sunn789 ، sunnyday ، میثم هاشملو ، marya.1 ، SAMBAR ، mordad ، M.d ، amir piri ، 123a ، alireza51 ، SAAM_60 ، teele ، Pariba
دوستاني كه راهي آنكارا هستيد در صورت تمايل شماره موبايل خود را به صورت پيام خصوصي به اكانت homayoon 1972 كه توسط خودشون و همسرشون چك ميشه بفرستيد.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: marya.1 ، Miip ، alireza51 ، Pariba
سلام
دوستان آنکارایی، منم بلیط گرفتم برای 3 شنبه صبح.
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، mordad ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 16:10)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 15:50)nimashariat نوشته:  سلام.تبریک به همه.آقای خلیلخواه هم جزو کلیری ها بودند؟

نه عزیز, هنوز همچین سعادتی نصیب ما نشده, شما دعا کن بلکه فرجی بشه

جناب خلیل خواه عزیز ایشالا هم شما و بقیه دوستان تو این چند روزه کلیر خواهید شد. فقط ایمان و امید تون رو به کلیری از دست ندین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

(2015-09-26 ساعت 16:58)Aliparto نوشته:  

اين داستان باعث شد من ديگه به خدا هم اعتقاد نداشته باشم تصميم گرفتم ادامه زندگيم رو بدون هيچ ترسي بگذرونم ميخوام در لحظه زندگي كنم بدون ترس از عاقبت بدون اينكه بگن صلاح بوده يا خيري بوده...گناهش هرچي هست پاي خودش چون تمام اين راه دستم رو گرفت ولي تو پله اخر دستم رو رهاكرد و پرت شدم كاش از اول راه دستم رو نميگرفت

۱- هنوز که راه به پايان نرسيده. ۲- تو اون را از دست بدي اون چيش مي شه؟ ولي اگه تو اون و از دست بدي ديگه چي داري.
دوست عزيز، من به هيچ ديني، اسلام، مسيحيت، بهايي، هندي، یهودي، رزتشتي، .... تعصب خاصي ندارم، ولي در اين که خدايي هست، که امورات من را بهتر از من ميدانه، کوچکترين شکي ندارم.

کار ما شاید این است
پشت دانایی اردو بزنیم
دوست محترم حرفهاي شما افكار من تا چند روز پيش بود ولي وقتي بر ميگردم عقب نگاه ميكنم اين راهي نبود كه من انتخاب كرده بودم حتي خودمم خبر نداشتم توسط كسي ثبت نام شده بودم پس كلا گزينه خير و صلاح حذف ميشه اگه قرار به اين روز بود چرا مسير زندگيم رو عوض كرد تا قبل مصاحبه هم جاهايي بود كه به بن بست رسيدم باز هم رد شدم كه از ارتفاع بيشتري زمين بخورم....استرس زندگي خانوادم رو خراب كرد واقعا به خاطر اين چيزا بود كه من تو اين مسير قرار گرفتم؟ پس عدالت و بزگيش كجاست؟

یادمه دو سه روز آخر مهلت ثبت نام لاتاری 2015 بود یکی از آشناهامون گفت شما ثبت نام کردین؟ ما تا اون لحظه هیچوقت بهش فکرم نکرده بودیم. من خودم و فرداش ثبت نام کردم و چون عکس از همسر نداشتم که به درد ثبت نام بخوره تا شب آخر منتظر شدم. آخرشم به زور بغل دیوار وایسوندمش با گوشیم عکس گرفتم و ادیت کردم و ثبت نامش کردم. کلا هم بعدش فراموشم شد این قضیه. تا اینکه یه روز ظهر دیدم خانم همکار همسرم زنگ زد بهم و کلی با ذوق تبریک گفت که اسم مهندس دراومده و لاتاری برنده شده. من کلا خیلی ذوق نکره بودم از اولم چون میدونستم قبولی اصلا به منزله گرفتن ویزا نیست. خلاصه گذشت و یه روز باز همسر زنگ زد که هورا هورا کارنت شدیم وقت مصاحبه مون اعلام شد و من بازم عین مجسمه فقط گفتم باشه و خداحفظی کردم. ( من کلا خیلی تو موقعیت هایی که باهاشون آشنا نیستم هیجان زده نمیشم Wink )
خلاصه اومدیم مصاحبه و با لبخند و تشکر از آفیسر از سفارت اومدیم بیرون و با اینکه مطمین بودم AP میخوریم اما هنوز 10 متری دور نشده بودیم که بغضم ترکید و زدم زیر گریه Big Grin (تازه اون موقع احساساتم فوران کردن) بعدشم که تا مدتهای زیادی من اصلا حتی سیس و هم چک نمیکردم و اینجا هم که اصلا نمیومدم فقط کلا مدل زندگیم جوری عوض شد که حتی یه دستمال هم برای خونه م نمیخریدم چون میخواستم برم U S Tongue
دردسرتون ندم الان که دارم این و مینویسم واقعا دلم خونه و ناراحتم. همش میگم خدایا مسیر این زندگی و فقط تو میتونی عوض کنی. خدایا از در خونت دست خالی برمون نگردون . خدایا به خاطر بچه هایی که شاید تو آینده بخوای بهمون بدی صلاح زندگیمون و توی این مهاجرت قرار بده.
و واقعا هم نمیدونم باید از آنکارا برگشتم اگه خدایی نکرده با پاس خالی چیکار کنم.
ولی تنها راهم فعلا اینه که امیدم به خدا باشه و برای همه شما ها و برای همسر خودم دعا کنم.
ببخشید پرحرفی کردم.
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
(2015-09-26 ساعت 17:10)mahyaaa نوشته:  دوستاني كه راهي آنكارا هستيد در صورت تمايل شماره موبايل خود را به صورت پيام خصوصي به اكانت homayoon 1972 كه توسط خودشون و همسرشون چك ميشه بفرستيد.

لطف کنید لیک پیج ایشون را بذارید.
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: mahyaaa ، SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 17:51)Miip نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 17:10)mahyaaa نوشته:  دوستاني كه راهي آنكارا هستيد در صورت تمايل شماره موبايل خود را به صورت پيام خصوصي به اكانت homayoon 1972 كه توسط خودشون و همسرشون چك ميشه بفرستيد.

لطف کنید لیک پیج ایشون را بذارید.

http://www.mohajersara.com/member.php?ac...mayoon1972
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: Miip ، SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
بچه ها اگر کسی تهران هست و فردا دوبی میره یه خبر به من بده ممنون
تشکر کنندگان: SAMBAR ، amir piri ، alireza51 ، SAAM_60 ، حاجی واشنگتن ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 17:49)mordad نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 16:58)Aliparto نوشته:  

کار ما شاید این است
پشت دانایی اردو بزنیم

یادمه دو سه روز آخر مهلت ثبت نام لاتاری ۲۰۱۵ بود یکی از آشناهامون گفت شما ثبت نام کردین؟ ما تا اون لحظه هیچوقت بهش فکرم نکرده بودیم. من خودم و فرداش ثبت نام کردم و چون عکس از همسر نداشتم که به درد ثبت نام بخوره تا شب آخر منتظر شدم. آخرشم به زور بغل دیوار وایسوندمش با گوشیم عکس گرفتم و ادیت کردم و ثبت نامش کردم. کلا هم بعدش فراموشم شد این قضیه. تا اینکه یه روز ظهر دیدم خانم همکار همسرم زنگ زد بهم و کلی با ذوق تبریک گفت که اسم مهندس دراومده و لاتاری برنده شده. من کلا خیلی ذوق نکره بودم از اولم چون میدونستم قبولی اصلا به منزله گرفتن ویزا نیست. خلاصه گذشت و یه روز باز همسر زنگ زد که هورا هورا کارنت شدیم وقت مصاحبه مون اعلام شد و من بازم عین مجسمه فقط گفتم باشه و خداحفظی کردم. ( من کلا خیلی تو موقعیت هایی که باهاشون آشنا نیستم هیجان زده نمیشم Wink )
خلاصه اومدیم مصاحبه و با لبخند و تشکر از آفیسر از سفارت اومدیم بیرون و با اینکه مطمین بودم AP میخوریم اما هنوز ۱۰ متری دور نشده بودیم که بغضم ترکید و زدم زیر گریه Big Grin (تازه اون موقع احساساتم فوران کردن) بعدشم که تا مدتهای زیادی من اصلا حتی سیس و هم چک نمیکردم و اینجا هم که اصلا نمیومدم فقط کلا مدل زندگیم جوری عوض شد که حتی یه دستمال هم برای خونه م نمیخریدم چون میخواستم برم U S Tongue
دردسرتون ندم الان که دارم این و مینویسم واقعا دلم خونه و ناراحتم. همش میگم خدایا مسیر این زندگی و فقط تو میتونی عوض کنی. خدایا از در خونت دست خالی برمون نگردون . خدایا به خاطر بچه هایی که شاید تو آینده بخوای بهمون بدی صلاح زندگیمون و توی این مهاجرت قرار بده.
و واقعا هم نمیدونم باید از آنکارا برگشتم اگه خدایی نکرده با پاس خالی چیکار کنم.
ولی تنها راهم فعلا اینه که امیدم به خدا باشه و برای همه شما ها و برای همسر خودم دعا کنم.
ببخشید پرحرفی کردم.

درسا جان....حکایت شما، به نوعی حکایت 2ساله گذشته همه ماست...منم تو این مدت دیگه روسری و مانتو و...نخریدم و خیلی تصمیمات مهم زندگیم رو به آمریکا و مسایل اونجا منوط کردم....اما پروسه لاتری تجربه بزرگی بود و برای من در این مسیر اتفاقات جالبی افتاد ...مهمتر از همه اینکه معنی دعاو صبر و انتظار و تقدیر و...رو به گونه ای متفاوت میفهمم....
تشکر کنندگان: mordad ، SAMBAR ، میثم هاشملو ، amir piri ، alireza51 ، teele ، behjat ، matin86 ، Pariba ، arveen100
[quote='HERMES7' pid='666334' dateline='1443251194']
دوستانی که کلیر شدن من نذر کردم براشون 50 هزار تومان ناقابل به موسسه محک واریز کنن .
انشاله تو این چند روز باقی مانده هم الباقی دوستان بی درد سر ویزاشون رو بگیرن
التماس دعا

لینک واریز :

http://www.mahak-charity.org/main/index....s/payments
[/quotاe]
واقعا به خودم مي بالم ' كه دوستان خوش فكرى مثل شما دارم ' مطمئن باشيد ' كه خبرهاى خوب در راهه ٠ من هم در اين نذر با شما همراه مى شوم ٠
دوستان دعاى همگانى ساعت ١١ را فراموش نكنيد ٠
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
سلام ما هم صبح سه شنبه بليط گرفتيم انشاا...كه همه دست پر برگرديم...[emoji120]
تشکر کنندگان: Miip ، SAMBAR ، mordad ، میثم هاشملو ، Jefferson ، mahyaaa ، homayoon1972 ، alireza51 ، behjan ، A2000 ، matin86 ، Pariba
سلام دوستان
آنکارا تو این چند روز اصلا ویزا صادر کرده
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba
جالبه که ما رو هم دوستم به زور ثبت نام کرد چون من اصلا اعتقاد نداشتم به اینکه شانس برنده شدن داشته باشم.حتی خودم نتیجه رو هم نگاه نکردم. ما که نفهمیدیم بالاخره چی کار کنیم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: mordad ، میثم هاشملو ، Jefferson ، mahyaaa ، Aliz12363 ، ehsan_pars ، alireza51 ، teele ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان