کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-26 ساعت 15:50)nimashariat نوشته:  سلام.تبریک به همه.آقای خلیلخواه هم جزو کلیری ها بودند؟

نه عزیز, هنوز همچین سعادتی نصیب ما نشده, شما دعا کن بلکه فرجی بشه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-09-26 ساعت 15:21)سجاد دال نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 15:17)aria802 نوشته:  خدا یا شکرت
ما هم کلیر شدیم تا ۳۰ سپتامبر بهمون وقت دادن

دعا میکنم خدا امید هیچ کدومتون را نا امید نکنه و همتون دست پر از این تاپیک برید بیرون الهی آمین
من همچنان دعا گوی همه شما دوستان هستم تا اخرین لحظه،

بسلامتی مبارکه....اخرین اپتون مال کی بود؟

ممنون ۲۲ سپتامبر
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، سجاد دال ، Janilla ، alireza51 ، Pariba
د رمورد انکارا جالب اینکه الان سه روزه صفحه فیس بوکشون خیلی فعال شده ، این برای من جالب بود
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Janilla ، میثم هاشملو ، homayoon1972 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 15:40)sasanoush نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 14:43)SAMBAR نوشته:  خدایا من دیگه نمیدونم به چه زبونی دعا کنم.خدا تو رو رحمت و بخششت قسم میدم هیچ بنده ای رو دل شکسته و ناامید رها نکن.

انشالله تویکی دوروز آینده شما هم کلیر میشید من مطمعن هستم که تمام دوستان کلیر میشوند.

من خیلی برات دعا میکنم سمبر جان که خدا به عظمتش تا فردا دلت را شاد کنه
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Siamak ، SAMBAR ، Janilla ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 15:44)SAAM_60 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: 13ehrooz، A2000، ali_bf1، farbod_frz، farsan، fati.d، khalilkhah، mahyaaa، marya.۱، maryamg، mcbehnam، Memolkhan، mlkz، nimashariat، SAAM_60، SAMBAR، tabrizi، م ن ص و ر ی ، شیدا، 1367، ۳ کاربر مخفی، ۵ مهمان

تا پس فردا همه کلیریم Smile
انشاالله
تشکر کنندگان: ho_tasha ، Janilla ، SAAM_60 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 16:15)aria802 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 15:40)sasanoush نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 14:43)SAMBAR نوشته:  خدایا من دیگه نمیدونم به چه زبونی دعا کنم.خدا تو رو رحمت و بخششت قسم میدم هیچ بنده ای رو دل شکسته و ناامید رها نکن.

انشالله تویکی دوروز آینده شما هم کلیر میشید من مطمعن هستم که تمام دوستان کلیر میشوند.

من خیلی برات دعا میکنم سمبر جان که خدا به عظمتش تا فردا دلت را شاد کنه
آریا جان ازت خیلی متشکرم خدا رو شکر که شما دوستان خوبم کلیر شدید باور کنید من و خانمم دیگه برای خودمون دعا نمیکنیم و تسلیم شدیم ولی برای تک تک دوستان خوبم که منتظرند هر لحظه دعا میکنم. ایشالا همه خوشحال و شاد باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: sunn789 ، سجاد دال ، Janilla ، aria802 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 16:14)sunn789 نوشته:  د رمورد انکارا جالب اینکه الان سه روزه صفحه FBشون خیلی فعال شده ، این برای من جالب بود

حالا که fbشون فعال هست ازشون سوال بپرسیم که این سه روزه رو میخوان چی کا کنند و یا اینکه بریم اونجا یا نه جواب میدن؟؟؟؟ متاسفانه من شیلتر پکن ندارم که ارتباط برقرار کنم.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: alireza51 ، sunn789 ، A2000 ، Pariba
خدایـــــــــــا ،
کـــم آورده ام !
صبــــری کــه داده بـــودی تمـــام شــد ،
ولـــی دردم همچنـــان بــــاقیست ،
بدهکــــار قلبـــم شـــده ام ،
میدانــــم شرمنــده ام نمیکنــــی ،
بــــاز هــم صبـــــــر میخواهــم !
2015AS74xx/ NO VISA
(2015-09-26 ساعت 14:38)areb1356 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 14:33)MASTAN1 نوشته:  سلام دوستان تبریک و موفق باشید در ادامه راه و یه هورا برای همه دوستای گل مهاجرسرا.
خدائیش دارم فکر می کنم تقریبا برای همه بچه های مهاجرسرا که ویزا گرفتن و یا کلیر شدن هورا کشیدم. تا اینجا بدرقه کننده خوبی بودم. Big Grin
بابا این شماره ما رو هم اعلام کنید یکی هم برای ما هورا بکشه. به امید خدا هیچکی رو 30 سپتامبر اینجا نبینیم همه تاپبک سفر به آمریکا باشند.

آقا اگه قبول باشه من از همین الان برای

S.Zare
Mastan1
Shaft
Bidad
Samm-60
Jefferson

هورا می کشم تا زودتر برن پیش خانواده هاشون.
به امید کلیری هممون .

جناب عليرضا....پس من چي؟؟؟؟ شما كه زحمت ميكشي ...منم اضافه كنBig Grin
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، SAMBAR ، نیلوفرآبی ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 13:50)Aliparto نوشته:  گرفتی جامه فخر مرا از من
صبورانه کله را از نمد کردم
نشانم ده اگر یک مور آزردم
اگر یکدانه گندم را لگد کردم
مرا یارب نمیخواهی گناه از تو
اگر نفرین به این دنیای بد کردم

دوستان بزرگواران براتون بهترين ها رو ارزو ميكنم موفق باشيد
اين داستان باعث شد من ديگه به خدا هم اعتقاد نداشته باشم تصميم گرفتم ادامه زندگيم رو بدون هيچ ترسي بگذرونم ميخوام در لحظه زندگي كنم بدون ترس از عاقبت بدون اينكه بگن صلاح بوده يا خيري بوده...گناهش هرچي هست پاي خودش چون تمام اين راه دستم رو گرفت ولي تو پله اخر دستم رو رهاكرد و پرت شدم كاش از اول راه دستم رو نميگرفت

1- هنوز که راه به پايان نرسيده. 2- تو اون را از دست بدي اون چيش مي شه؟ ولي اگه تو اون و از دست بدي ديگه چي داري.
دوست عزيز، من به هيچ ديني، اسلام، مسيحيت، بهايي، هندي، یهودي، رزتشتي، .... تعصب خاصي ندارم، ولي در اين که خدايي هست، که امورات من را بهتر از من ميدانه، کوچکترين شکي ندارم.

کار مانیست شناسایی راز گل سرخ
کار ما شاید این است
که در افسون گل سرخ شناور باشیم
پشت دانایی اردو بزنیم
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: nara ، SAMBAR ، Jefferson ، Daneshjo ، َalikh ، aria802 ، alireza51 ، behjan ، APOLO5321 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 11:44)yesorno نوشته:  دانلود فایل اکسل AP ایران ۹-26-۲۰۱۵ ساعت ۱۰ و نیم صبح

سلام
این گزارشها خیلی خوبه،ممنونم دوست عزیز
وضعیت(status) نفرات ابوظبی و آنکارا مثل فایل قبلی میمونه ولی برای ایروان مجموع نفرات از 169 به 167،AP از 104 به 92 و issued از 65 به 75 تغییر کرده، بی زحمت یه توضیحی میدی.
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 16:16)marya.1 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 15:44)SAAM_60 نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: 13ehrooz، A2000، ali_bf1، farbod_frz، farsan، fati.d، khalilkhah، mahyaaa، marya.۱، maryamg، mcbehnam، Memolkhan، mlkz، nimashariat، SAAM_60، SAMBAR، tabrizi، م ن ص و ر ی ، شیدا، 1367، ۳ کاربر مخفی، ۵ مهمان

تا پس فردا همه کلیریم Smile
انشاالله

ما رو هم دعا کنید لطفا و برای ما هم انرژی بفرستید
تشکر کنندگان: sunn789 ، SAAM_60 ، SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 16:26)nara نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 14:38)areb1356 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 14:33)MASTAN1 نوشته:  سلام دوستان تبریک و موفق باشید در ادامه راه و یه هورا برای همه دوستای گل مهاجرسرا.
خدائیش دارم فکر می کنم تقریبا برای همه بچه های مهاجرسرا که ویزا گرفتن و یا کلیر شدن هورا کشیدم. تا اینجا بدرقه کننده خوبی بودم. Big Grin
بابا این شماره ما رو هم اعلام کنید یکی هم برای ما هورا بکشه. به امید خدا هیچکی رو 30 سپتامبر اینجا نبینیم همه تاپبک سفر به آمریکا باشند.

آقا اگه قبول باشه من از همین الان برای

S.Zare
Mastan1
Shaft
Bidad
Samm-60
Jefferson

هورا می کشم تا زودتر برن پیش خانواده هاشون.
به امید کلیری هممون .

جناب عليرضا....پس من چي؟؟؟؟ شما كه زحمت ميكشي ...منم اضافه كنBig Grin

مستان خان ... من که گفتم منتظر کليرنس شما هستم، چون سابقه شما واسه چيزي که کليرنس خوردين نصف سابقه شوهر من نيست. حالا اسم ما را از ليستت جا انداختي!!! باشه مگه هيوستون نبينمت. Big GrinBig GrinBig Grin
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: SAMBAR ، SAAM_60 ، alireza51 ، Pariba
یعنی ممکنه از ایروانم خبری بشه؟
ای خداااا
من که هی دارم درباره مهاجرت به کانادا مطلب میخونم Sad
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Daneshjo ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 16:30)Azer نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 13:50)Aliparto نوشته:  گرفتی جامه فخر مرا از من
صبورانه کله را از نمد کردم
نشانم ده اگر یک مور آزردم
اگر یکدانه گندم را لگد کردم

دوستان بزرگواران براتون بهترين ها رو ارزو ميكنم موفق باشيد
اين داستان باعث شد من ديگه به خدا هم اعتقاد نداشته باشم تصميم گرفتم ادامه زندگيم رو بدون هيچ ترسي بگذرونم ميخوام در لحظه زندگي كنم بدون ترس از عاقبت بدون اينكه بگن صلاح بوده يا خيري بوده...گناهش هرچي هست پاي خودش چون تمام اين راه دستم رو گرفت ولي تو پله اخر دستم رو رهاكرد و پرت شدم كاش از اول راه دستم رو نميگرفت

۱- هنوز که راه به پايان نرسيده. ۲- تو اون را از دست بدي اون چيش مي شه؟ ولي اگه تو اون و از دست بدي ديگه چي داري.
دوست عزيز، من به هيچ ديني، اسلام، مسيحيت، بهايي، هندي، یهودي، رزتشتي، .... تعصب خاصي ندارم، ولي در اين که خدايي هست، که امورات من را بهتر از من ميدانه، کوچکترين شکي ندارم.

کار مانیست شناسایی راز گل سرخ
کار ما شاید این است
که در افسون گل سرخ شناور باشیم
پشت دانایی اردو بزنیم

انگار هر چي صبورتر مي شي، دنيا پر رو تر ميشه.... دركت ميكنم aliparto
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: maryam2020 ، SAMBAR ، Daneshjo ، alireza51 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان