کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-26 ساعت 23:45)بابراس نوشته:  خدایا , .......ای پروردگار بزرگ این چندتا کیس نصفه نیمه ابوظبی رو هم کلیر کن
دوستان عزیزم و همراهان خوب مهاجرسرا خواهش میکنم من رو نیز در دعاهای خوب و قشنگتون یاد کنید واقعاً دیگه بریدم و کم آوردم ....از تک تکتون التماس دعا دارم
خدایا خواهش میکنم هیچ زوجی رو از هم جدا نکن به حق بزرگیت,به حق کرمت و به حق خدا بودنت
خدایا منتظرتم.....
الهي آمين، آمين، آمين
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: alireza51 ، ehsan_pars ، amir piri ، SAMBAR ، nara ، teele ، بابراس ، asal1372 ، Janilla ، mfte.teacher ، Pariba
خیلی خوشحالم امروز یه سزی ها اکی شدن دروود به همه و منتظریم بقیه هم اکی بشن
واقعا به لحاظ ریاضی هیچ دلیلی نداره کسی ویزا نگیره خدایا اینایی که منتظرن تا 30وسپتامبر دریاااب

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: alireza51 ، amir piri ، behjan ، Jefferson ، nara ، teele ، Janilla ، Manamehr ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 23:45)بابراس نوشته:  خدایا , .......ای پروردگار بزرگ این چندتا کیس نصفه نیمه ابوظبی رو هم کلیر کن
دوستان عزیزم و همراهان خوب مهاجرسرا خواهش میکنم من رو نیز در دعاهای خوب و قشنگتون یاد کنید واقعاً دیگه بریدم و کم آوردم ....از تک تکتون التماس دعا دارم
خدایا خواهش میکنم هیچ زوجی رو از هم جدا نکن به حق بزرگیت,به حق کرمت و به حق خدا بودنت
خدایا منتظرتم.....
امیدوارم کارتون درست شود.
من الان بیش از یکسال است همسر و دخترم را ندیده ام، واقعا سخت است.
خدایا برای این دوستانم چنین نکن و زودتر کارشان را درست کن.
بازمانده لاتاری 2014 (F2A)
Pd = 2014/10/06
Interview = 2016/05/16(ABD)
دو خطی = 2016/12/08
OR = 2016/12/12
Clear = 2016/12/13
Enter to = USA 01/22/2017

تشکر کنندگان: moj21 ، APOLO5321 ، amir piri ، SAAM_60 ، areb1356 ، Jefferson ، hamed shayan ، lotttery2015 ، nara ، Rira_1982 ، Mahboy ، بابراس ، A2000 ، Janilla ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 23:26)behjat نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 22:03)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 21:47)Manamehr نوشته:  خدای بزرگم چند روز مونده و کلی آدم منتظر ویزان
خدای ارای ،ابراهیم ،آرسام،خلیل خواه،لیدا۵۹،صابر،تیله،المیرا،سامبار،مستان،سجاد دال،علی فرجادفر،خودم و همسر و دختر کوچولومون و هرکی در آرزوی گرفتن این ویزاست و من اسمش یادم نمیاد میخوام که خیر رو در این هجرت بزرگ قرار بدی.

خدا خیرتون بده منم براتون دعا میکنم شما هم ویزاتونو بگیرید این روزای اخر آل کلیر کنن همه بریم ویزاها رو بگیرم بچها من فردا عصری ایروان هستم .کسی کاری داشت پیغام خصوصی بده نمیتونم همه صفحه ها رو چک کنم کلا هنگ هستم ..
.یعنی یکی از بدترین سفرهای عمرمه ایشالا ختم به خیر بشه .. براهمتون دعا میکنم ما رو فراموش نکنید

انشاالله بهترین سفر عمرتون باشه ، الهی آمین

همسر منم فردا صبح پرواز داره به ایروان
الهی همتون دست پر ب با ویزا برگردید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: alireza51 ، samane1363 ، moj21 ، areb1356 ، behjan ، Jefferson ، hamed shayan ، h_researcher ، bahar101 ، nara ، A2000 ، Janilla ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 23:23)mr_mo نوشته:  خیلی ممنون از پاسختون
یعنی من بلیط برگشت برای پنجشنبه بگیرم خیالم راحت باشه که پاس رو بهم میدن تا قبلش؟ واینکه یو پی اش دقیقا چه مکانیزمی داره؟ میارم دم هتل یا باید برم جایی تحویل بگیرم؟
خیلی ممنونم از راهنمایی شما

(2015-09-26 ساعت 22:25)Srod نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 22:14)mr_mo نوشته:  سلام دوستان (لطفا دوستان متخصص آنکارا پاسخ بدن)
آیا میشه به یه آژانس وکالت نامه داد و ازشون بخوای که پاسپورت ( و نامه سفارت) رو بدن به سفارت آنکارا؟ آخه من حتی آپ هم نخوردم که بخوام برم دم سفارت آنکارا و شرایط کاری من اجازه مرخصی بیش از دو روز رو نمیده. به فرض که برم و سفارت هم پاسپورتمو بگیره (بدون اینکه کلیر بشم) بعد باید پاس رو از پست تحویل بگیرم و این تحویل ممکنه چند روز طول بکشه و...

در مورد وکالت نامه مطمئن نیستم ولی طبق نوشته سایت سفارت وکیل قانونی شما هم اجازه این کار رو از طرف شما داره
ولی در صورت کلیر شدن یا نشدن حداکثر 24 ساعت زمان میبره تا شما پاس رو تحویل بگیری.
معمولا عصر ها پاس رو تحویل یو پی اس میدن و صبح یو پی اس تحویل شما.
البته اینم بگم که یو پی اس بیشتر نقش پیک موتوری های خودمونو داره تا اداره پست. برای همین خیلی سریع به دستتون میرسه

سیستم تحویل پاس در ترکیه pttهستش معمولا بین سه تا پنج روز کاری طول میکشه و خودتون جهت تحویل باید اقدام کنید پاستون چه ویزا بگیره چه نه این روند باید طی بشه
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، Pariba
ابراهیم کجاست؟
ایروان رفته؟
خبری نیست ازش
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: alireza51 ، hamed shayan ، nara ، Pariba
با سلام به دوستان عزیزم

تبریک به دوستان کلیر شده، ارزوی بهروزی برای خودشون وخانواده هایشون دارم.
وآرزوی اینکه درفرصت باقیمانده بقیه دوستان منتظرم هم کلیر بشوند.من هرروز تمام صفحات رو باکلی دعا وچشم انتظاری وامیدبه کلیری شماها میخوانم.ماشالاهم به سرعت افزایش تعداد صفحات!!!! یه وقت فکرنکنید که فراموش شدید!!!!!!! نه ،امکان نداره دوستان نادیده فراموش بشوند.برای تک تکتون به قول خانم بیداد ،بهترین وآنچه که خیروصلاحتون هستش رو آرزودارم وامیدبه اینکه کلیری دراین پروسه بی حساب وکتاب خیروصلاحتون باشه. با امیدبه خداواسه کلی خبرهای خوب وانرژی مثبت+++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++برای دوستان باقیمانده درانتظار کلیری
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
مثل اينكه صحبت اخير من به مزاج خيلي از عزيزان خوش نيومده و برخي هم طرفدار اميد و دشمن نا اميدي شدن در صورتي كه اكثر پست هاي قبليشون پر از ناله و نا اميدي بوده.....در هر صورت خصلت ما ادما اينه خودمون رو فراموش ميكنيم و قضاوت ميكنيم
در هر حال من اگر حرفي زدم چه درست چه اشتباه برداشت من از يه عمر زندگيم بود كه همش با جملات صلاح نبوده،حكمتي داشته گذشت و من هنوز به دنبال يه راهي هستم كه حكمتي توش باشه صلاحي داشته باشه...عزيزاني هم كه حرف صلاح و حكمت زدند جا داره كه عرض كنم صلاح و حكمت زماني ميشه ازش سخن گفت كه انسان خودش انتخاب كننده باشه و به خاطر انسان بودنش از اينده راهش و...خبر نداشته باشه ولي اما باز هم در مورد خودم مثال ميزنم كه به عزيزي بر نخوره من اين راه رو انتخاب نكردم و شما اگه به خدا و حكمت و صلاحش اعتقاد داريد بايد قبول داشته باشيد كه حتما چيزي تو اين راه بوده كه متمايز كرد از بقيه مسيرهاي زندگيم و تمام موانع رو از سر راهم برداشت ولي وقتي به اخرش كه امشب و فرداست نگاه ميكنم واقعا جز زمين خوردن و تباه شدن عمر و روزام چيزي نميبينم من در سني نيستم كه بگم خوب عيب نداره زمين خوردم شكست خوردم از يه جاي ديگه جبران ميكنم تو اين سرزميني كه ما زندگي ميكنيم كه به سختي به جايي ميرسيم اين زمين خوردن ها يعني تباهي در هر صورت اگر حرفي زده شد سخني بر خلاف عقايد ديگران گفته شد كسي به خودش نگيره انسانها خوبه بعضي وقتها با خداي خودشون هم دعوا كنن قهر كنن تا ببينن چقدر ارزش دارن پيشش
وسلام ........
تشکر کنندگان: alireza51 ، آسماني ، satan ، A2000 ، ehsan_pars ، SAMBAR ، Jefferson ، teele ، lighthouse ، APOLO5321 ، behjat ، sunn789 ، Pariba ، ebrahim1e
بجه ها من يك پيشنهادي دارم، لطفا بلند بشيد ، كامپيوتر و مبايل و هر چي كه دستتون براي يك مدت كوتاه بذاريد كنار، بريد فيلم ببينيد يا يك كار ديگه و اصلا به اين موضوع فكر نكنيد. فكر كنم نتيجه بهتر ميده. با سيس چك كردن هي نااميدتر و مضطرب تر ميشيد. فردا صبح زود چك كنيد يا يكي دو ساعت ديگه
خدايا......
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، A2000 ، Jefferson ، SAMBAR ، hamed shayan ، M.d ، teele ، nara ، alireza51 ، Mahboy ، Pariba ، arveen100
(2015-09-27 ساعت 00:20)Aliparto نوشته:  مثل اينكه صحبت اخير من به مزاج خيلي از عزيزان خوش نيومده و برخي هم طرفدار اميد و دشمن نا اميدي شدن در صورتي كه اكثر پست هاي قبليشون پر از ناله و نا اميدي بوده.....در هر صورت خصلت ما ادما اينه خودمون رو فراموش ميكنيم و قضاوت ميكنيم
در هر حال من اگر حرفي زدم چه درست چه اشتباه برداشت من از يه عمر زندگيم بود كه همش با جملات صلاح نبوده،حكمتي داشته گذشت و من هنوز به دنبال يه راهي هستم كه حكمتي توش باشه صلاحي داشته باشه...عزيزاني هم كه حرف صلاح و حكمت زدند جا داره كه عرض كنم صلاح و حكمت زماني ميشه ازش سخن گفت كه انسان خودش انتخاب كننده باشه و به خاطر انسان بودنش از اينده راهش و...خبر نداشته باشه ولي اما باز هم در مورد خودم مثال ميزنم كه به عزيزي بر نخوره من اين راه رو انتخاب نكردم و شما اگه به خدا و حكمت و صلاحش اعتقاد داريد بايد قبول داشته باشيد كه حتما چيزي تو اين راه بوده كه متمايز كرد از بقيه مسيرهاي زندگيم و تمام موانع رو از سر راهم برداشت ولي وقتي به اخرش كه امشب و فرداست نگاه ميكنم واقعا جز زمين خوردن و تباه شدن عمر و روزام چيزي نميبينم من در سني نيستم كه بگم خوب عيب نداره زمين خوردم شكست خوردم از يه جاي ديگه جبران ميكنم تو اين سرزميني كه ما زندگي ميكنيم كه به سختي به جايي ميرسيم اين زمين خوردن ها يعني تباهي در هر صورت اگر حرفي زده شد سخني بر خلاف عقايد ديگران گفته شد كسي به خودش نگيره انسانها خوبه بعضي وقتها با خداي خودشون هم دعوا كنن قهر كنن تا ببينن چقدر ارزش دارن پيشش
وسلام ........

دوست عزیز
عقیده هرکس ازجمله شما قابل احترامه.وگمان نمیکنم هیچکدام ازدوستان مهاجرسدایی نظری غیرازاین داشته باشندوبه کسی برخورده باشه.فقط امیدوارم که توی این فرصت باقیمانده ،ازته قلبتون شادشادبشید. واین آرزوی من برای تک تک دوستان نادیده است.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: A2000 ، Aliparto ، Jefferson ، teele ، nara ، alireza51 ، APOLO5321 ، behjat
Aliparto
به هرحال هركسي با عقايد متفاوت متمتيز ميشه از بقيه، به هر حال انچه كه ما ياد گرفتيم احترام به عقايد واجبه، پس من نظري راجع به عقايد بقيه نميتونم بدم.
اما شما بايد خيلي قوي تر از اين باشيد كه يك ويزا زندگي شما را دگرگون بكنه...درسته گرفتنش خيلي قشنگه و ادامشو خدا ميدونه، اما با نبودش محكوم به مرگ كه نميشيم. هميشه يادتون باشه كلا زندگي را بر اساس يك هدف نذاريد كه اگر نشد اينجوري مايوس بشيد و حرف هاي اكه بوي افسردگي ميزنه بزنيد. بگيد اگر اين نشد مورد بعدي. حتما هم اگر فكر كنيد راهاي ديگه هم هست.زندگي ما نبايد تو يك ويزا خلاصه بشه. مطمئنم همه ما ها روزهاي بد هم تو زندگيمون تجربه كرديم. اما جنگيديم نا پيروز از ميدون در بيايم. كلا به انتهاي زندگي كه فكر كني پوچه، اين همه تقلا براي چي. ولي به هر حال بايد اين عمر بگزره پس بهتره با اميدو اري. هنوز هم زمان هست. ارزوي موفقيت همه شما
Big Grin
تشکر کنندگان: teele ، hamed shayan ، behjan ، nara ، alireza51 ، behjat ، A2000 ، moj21 ، arveen100
دوستاي خوبم من با اينكه از اين مرحله رد شدم ،ولي هر شب به اين تاپيك سر ميزنم و حرفاتونو ميخونم. از خدا ميخوام بهترينها رو به همه بده

تشکر کنندگان: amir piri ، teele ، nara ، ehsan_pars ، alireza51 ، APOLO5321 ، Mahboy ، samane1363 ، moj21 ، arveen100
(2015-09-27 ساعت 00:44)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  Aliparto
به هرحال هركسي با عقايد متفاوت متمتيز ميشه از بقيه، به هر حال انچه كه ما ياد گرفتيم احترام به عقايد واجبه، پس من نظري راجع به عقايد بقيه نميتونم بدم.
اما شما بايد خيلي قوي تر از اين باشيد كه يك ويزا زندگي شما را دگرگون بكنه...درسته گرفتنش خيلي قشنگه و ادامشو خدا ميدونه، اما با نبودش محكوم به مرگ كه نميشيم. هميشه يادتون باشه كلا زندگي را بر اساس يك هدف نذاريد كه اگر نشد اينجوري مايوس بشيد و حرف هاي اكه بوي افسردگي ميزنه بزنيد. بگيد اگر اين نشد مورد بعدي. حتما هم اگر فكر كنيد راهاي ديگه هم هست.زندگي ما نبايد تو يك ويزا خلاصه بشه. مطمئنم همه ما ها روزهاي بد هم تو زندگيمون تجربه كرديم. اما جنگيديم نا پيروز از ميدون در بيايم. كلا به انتهاي زندگي كه فكر كني پوچه، اين همه تقلا براي چي. ولي به هر حال بايد اين عمر بگزره پس بهتره با اميدو اري. هنوز هم زمان هست. ارزوي موفقيت همه شما

دوست عزيز نگرفتن اين ويزا نه براي من نه فكر كنم براي هيچ كس ديگه اي زندگيمون رو دگرگون كنه و من به شخصه زندگيم رو تك بعدي نكردم ولي اگر شما يكم تعصب رو كنار بگذاريد و به نوشته هاي من دقت كنيد من حرف از اينكه چرا تو اين راهي كه به انتخاب خودش بوده حركت كردم باز هم به در بسته خوردم زدم همين....
تشکر کنندگان: maryam2020 ، teele ، nara ، ehsan_pars ، alireza51
عزیزان عزیز تر از جان چند مورد را یاداوری میکنم که زیاد تاثیر بدی در صورت نگرفتن ویزا روی وجودتون نذاره البته ذکر اعداد حدودی است اما نزدیک به واقعیت
۱.عزیزانی که در رشته های پزشکی درس خواندن متاسفانه بسیار مراحل زمان بر وقبول شدن در ازمون های پی در پی با صرف هزینه های زیاد جهت رسیدن به مرحله ایی که تازه در ایران بودن در صورت زبان فوق العاده قوی و بنیه علمی قوی مقدور است منظورم تا استاژری ایرانه بعدش که (تخصص) واقعا همت و سواد میخواد به عنوان مثال ازمون یو اس ال می سال گذشته فکر کنم ۱۵ تا قبولی داشت که تازه سال طلایی بود برای ایرانی ها و اکثرا هند وپاکستانی ها موفقند به خاطر زبان های قوی شون با بالا ترین نمرات جی ار یی و مابقی هم از پزشکی کم ندارن بخصوص داروسازی و دندان و خیلی اوقات طرف متقاعد میشه از ابتدا بخونه با قبول تعدادی واحد البته با هزار شروط و..........معمولا بین ۳ تا ۸ سال بسته به شرایط عقب افتادن از ایران
2-مهندسین عزیز در کل شرایطشون از پزشکی ها بهتره اما اما ......هر رشته شرایطش متفاوته اما به صورت کلی اولا جهت کار باید مجوز و دوره های ان طی شود مثل نظام مهندسی خودمون اما مجوزی که داده میشود بیشتر حالت فنی حرفه ایی دارد
و شما در واقع بیشتر نصاب/ مونتاژ کار/ و تعمیر کار خواهید بودواقعیت بیشتر خودتونو برای کار یدی باید اماده کرد تا مهندسی مگر با سیستم تحصیلی ایالت مربوطه اقدام کنید که خوب زمان و مقداری هزینه خواهید پرداخت و صد البته باید همت و زبان خوبی داشته باشید و بعد از گرفتن مدرک و سالیان بعداز ان هم فکر نکنید چه حقوق بالایی داشته باشید در موارد بسیار زیاد درامد از همان مدرک فنی بیشترمییارزه.....؟؟؟رشته های برق و مکانیک راحتتر جذب بازار میشن اما نفت /شیمی عمران سخت تر ودر مواردی مجبور به رفتن به ایالت دیگه...
3.رشته های انسانی به خصوص وکالت که کلا باید از اول بخونن .....دردسرای بعدش که زیاد خبر ندارم
4.مشاغل ازاد ۲ دسته شاید بشه گفت یا پول و سرمایه دارید یا ندارید اگر 3۰۰ میلیون به بالا باشه بسته به شغل / ایالت شاید بیشتر امورات خدماتی انجام داد اگر هم پول نباشد کارای سطح پایین اون هم تازه راحت گیر نمیاد به خصوص در ایالت های جنوبی های امریکا که مکزیکی ها با نازل ترین دست مزدا کار میکنن و تا جایی که یاد داشتن زبان اسپانیایی جز شروط استخدام میشه برای درامد واقعا حداقلی و ناچیز در حد رفع ضروریت اولیه
۴.واقعیت دوستان به صورت کلی اینه و ممکن موارد استسنا کم نباشه که قطعن هم نیست اما واقعیت بیشترین امارمهاجرهای ایرانی های موفق دوره های انقلاب و قبل از ان بودن اگر هم میگید گرین گارت بگیرم و برگردم مستلزم صرف زمان وهزینه است و نهایتا با هزار دلیل اگر بیارید ۳ بار از پاس سفید میتونید بهره ببرید اون شرایط خودشو جهت استفاده داره اگربین ۱۷ تا ۲۳ سال ادم مهاجرت کنه راحت تو جامه جذب میشه اما بالای ۳۵ کار سخته و همت میخواد که میدونم شما ها دارید
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: teele ، behjan ، lotttery2015 ، nara ، matin86 ، alireza51 ، 2015reza ، بابراس ، A2000 ، Pariba ، arveen100
لطفا برای همسر منم دعا کنید,از ژانویه ap خورده ,من خیلی نگرانم و نمیتونم تنهایی برم Sad Sad
تشکر کنندگان: nara ، ehsan_pars ، alireza51 ، APOLO5321 ، Mahboy ، samane1363 ، A2000 ، Manamehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان