کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
بچه ها امشب يك عالمه هورا داريم.... ان شا الله
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، farrokh33 ، SAMBAR ، amir piri ، asal1372 ، nara ، alireza51 ، samane1363 ، SAAM_60 ، Jefferson ، Pariba
من اينجا منتظر اپ شدن همه هستم... به قول دوستان فقط انرژي مثبت... همه اپ شدن... الان نوبت شماهاست...
Big Grin
تشکر کنندگان: areb1356 ، SAMBAR ، amir piri ، صابري ، nara ، alireza51 ، samane1363 ، Jefferson ، Pariba
اندكي صبر ....... سحر نزديك است....
Big Grin
دوستان عزیزمباتمام وجودم حس و حال شما رو درک میکنم و با تمام وجود و از ته قلبم از خدا میخوام و آرزو میکنم هیچ کدوم از بچه های ایرانی رو نا امید نکنه مخصوصا دوستان مهاجرسرایی رو ولی یک حس قوی بهم میگه همه دوستان تا دو روز آینده ویزا میگیرن فقط امیدوار باشید و دعا کنید بهترین و تنها تلاشی که میتونید انجام بدید امیدواری هست پس دست از تلاش برندارید.
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، amir piri ، victor2016 ، asal1372 ، nara ، areb1356 ، alireza51 ، tamana2016 ، bidaad ، samane1363 ، SAAM_60 ، Jefferson ، M.d ، Janilla ، Pariba ، ebrahim1e
دوستان عزيزم، من ميدونم اين لحظات چقدر سخته، ميدونم كه همه چشم انتظار يك خبر هستيم و اين انتظار چه تحملي ميخواد و چه صبري ، ميدونم چقدر هزينه كرديم معنوي و مادي... كاوي از دستم بر نمياد جز متن كذاشتن و دعا كردن....براي تك تك شما ... حالا بايد به خدا بگيم، خدايا تو احاديث گفتند تو از مادر صدها مرتبه مهربانتري.... پس زودتر جواب ما رو بده... به مهربانيت ايمان داريم
Big Grin
تشکر کنندگان: SAMBAR ، marya.1 ، nara ، areb1356 ، alireza51 ، Jefferson ، میثم هاشملو ، A2000 ، Janilla ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 23:04)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  دوستان عزيزم، من ميدونم اين لحظات چقدر سخته، ميدونم كه همه چشم انتظار يك خبر هستيم و اين انتظار چه تحملي ميخواد و چه صبري ، ميدونم چقدر هزينه كرديم معنوي و مادي... كاوي از دستم بر نمياد جز متن كذاشتن و دعا كردن....براي تك تك شما ... حالا بايد به خدا بگيم، خدايا تو احاديث گفتند تو از مادر صدها مرتبه مهربانتري.... پس زودتر جواب ما رو بده... به مهربانيت ايمان داريم
واقعا
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، ليلا ١٣٩٤ ، Pariba
دوستان امشب منتظر اپ شدن باشيم يا نه؟
٢٠١٥AS ٧&&&
مصاحبه ابوظبي
اپديت ١٦. ١٧. ١٨. ١٩ اگوست
تشکر کنندگان: SAMBAR ، nara ، alireza51 ، Pariba
خیلی ممنون از پاسختون
یعنی من بلیط برگشت برای پنجشنبه بگیرم خیالم راحت باشه که پاس رو بهم میدن تا قبلش؟ واینکه یو پی اش دقیقا چه مکانیزمی داره؟ میارم دم هتل یا باید برم جایی تحویل بگیرم؟
خیلی ممنونم از راهنمایی شما

(2015-09-26 ساعت 22:25)Srod نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 22:14)mr_mo نوشته:  سلام دوستان (لطفا دوستان متخصص آنکارا پاسخ بدن)
آیا میشه به یه آژانس وکالت نامه داد و ازشون بخوای که پاسپورت ( و نامه سفارت) رو بدن به سفارت آنکارا؟ آخه من حتی آپ هم نخوردم که بخوام برم دم سفارت آنکارا و شرایط کاری من اجازه مرخصی بیش از دو روز رو نمیده. به فرض که برم و سفارت هم پاسپورتمو بگیره (بدون اینکه کلیر بشم) بعد باید پاس رو از پست تحویل بگیرم و این تحویل ممکنه چند روز طول بکشه و...

در مورد وکالت نامه مطمئن نیستم ولی طبق نوشته سایت سفارت وکیل قانونی شما هم اجازه این کار رو از طرف شما داره
ولی در صورت کلیر شدن یا نشدن حداکثر 24 ساعت زمان میبره تا شما پاس رو تحویل بگیری.
معمولا عصر ها پاس رو تحویل یو پی اس میدن و صبح یو پی اس تحویل شما.
البته اینم بگم که یو پی اس بیشتر نقش پیک موتوری های خودمونو داره تا اداره پست. برای همین خیلی سریع به دستتون میرسه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 22:03)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 21:47)Manamehr نوشته:  خدای بزرگم چند روز مونده و کلی آدم منتظر ویزان
خدای ارای ،ابراهیم ،آرسام،خلیل خواه،لیدا۵۹،صابر،تیله،المیرا،سامبار،مستان،سجاد دال،علی فرجادفر،خودم و همسر و دختر کوچولومون و هرکی در آرزوی گرفتن این ویزاست و من اسمش یادم نمیاد میخوام که خیر رو در این هجرت بزرگ قرار بدی.

خدا خیرتون بده منم براتون دعا میکنم شما هم ویزاتونو بگیرید این روزای اخر آل کلیر کنن همه بریم ویزاها رو بگیرم بچها من فردا عصری ایروان هستم .کسی کاری داشت پیغام خصوصی بده نمیتونم همه صفحه ها رو چک کنم کلا هنگ هستم ..
.یعنی یکی از بدترین سفرهای عمرمه ایشالا ختم به خیر بشه .. براهمتون دعا میکنم ما رو فراموش نکنید

انشاالله بهترین سفر عمرتون باشه ، الهی آمین
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: SAMBAR ، APOLO5321 ، nara ، alireza51 ، behjan ، samane1363 ، Jefferson ، Janilla ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 23:23)mr_mo نوشته:  خیلی ممنون از پاسختون
یعنی من بلیط برگشت برای پنجشنبه بگیرم خیالم راحت باشه که پاس رو بهم میدن تا قبلش؟ واینکه یو پی اش دقیقا چه مکانیزمی داره؟ میارم دم هتل یا باید برم جایی تحویل بگیرم؟

(2015-09-26 ساعت 22:14)mr_mo نوشته:  سلام دوستان (لطفا دوستان متخصص آنکارا پاسخ بدن)
آیا میشه به یه آژانس وکالت نامه داد و ازشون بخوای که پاسپورت ( و نامه سفارت) رو بدن به سفارت آنکارا؟ آخه من حتی آپ هم نخوردم که بخوام برم دم سفارت آنکارا و شرایط کاری من اجازه مرخصی بیش از دو روز رو نمیده. به فرض که برم و سفارت هم پاسپورتمو بگیره (بدون اینکه کلیر بشم) بعد باید پاس رو از پست تحویل بگیرم و این تحویل ممکنه چند روز طول بکشه و...

در مورد وکالت نامه مطمئن نیستم ولی طبق نوشته سایت سفارت وکیل قانونی شما هم اجازه این کار رو از طرف شما داره
ولی در صورت کلیر شدن یا نشدن حداکثر 24 ساعت زمان میبره تا شما پاس رو تحویل بگیری.
البته اینم بگم که یو پی اس بیشتر نقش پیک موتوری های خودمونو داره تا اداره پست. برای همین خیلی سریع به دستتون میرسه

اصولا باید یک اکتبر شما پاستون رو گرفته باشین، یو پی اس میاره دم هتل تحویل میده و شما یه شماره پیگیری خواهی داشت که رد گیری کنی ولی شنیدم که بعضی ها برای اینکه زودتر بگیرن پاسشون رو میرفتن دفتر یو پی اس تحویل میگرفتن.
چون یو پی اس عصر تحویل میگیره از سفارت و صبح شروع میکنه پخش کردن
احتمالا زنگ بزنین دفتر یو پی اس اون منطقه جواب مطمئن تری میگیرین
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba
حالا که همه اینقدر با هم صمیمی شدیم و عین یه خانواده داریم درد و دل می کنیم بذارید که منم قصه خودمون رو بهتون بگم:

شب لیلة الرغایب (شب آرزوها) بود و من اون روز روزه بودم و برای شب هم میهمان داشتیم. قبل افطار همسرم (bidaad) به شوخی گفت : داری افطار می کنی دعا کن لاتاری اسممون دربیاد و من اون شب با یه حالی که داشتم دعا کردم که خدایا اون چیزی که در مسیر خیر و صلاحمونه در پیش رومون قرار بده.
شب از نیمه گذشت و میهمانان ما رفتند و من مشغول جمع و جور بودم که شنیدم همسری من رو صدا میزنه و میگه یه دقیقه بیا!
وارد اتاق شدم و دیدم با یه حالت برق گرفته ای! به من زل زده و میگه قبول شدی! لاتاری اسمت درومده!
و من گفتم : خدایا راضی ام به رضای تو...
.
.
.
.
و حالا که 286 روز از زمان مصاحبمون میگذره و همسرم همچنان در حالت AP به سر میبره، هنوز یه بار هم نشده که دعا کنم خدایا ویزای همسرم رو بده . هنوز هم میگم : خدایا عاقبتمون رو بخیر کن و اون چیزی رو که صلاحمون هست در مسیرمون قرار بده و با اجازه برای همه دوستان هم همین دعا رومیکنم. چون بسیار آدمایی رو دیدم که رفتند و کلی هزینه کردند و بعد دوباره برگشتند...

اگر تا سی سپتامبر ویزا نگرفتید بدونید که خدا برنامه های بهتری رو براتون در نظر گرفته!

نمیگم که استرس ندارم، چرا هرچیزی وقتی به آخرش نزدیک میشه استرس دار میشه . شبا دیگه خوابام هم از نوع ویزا و پاسپورت و سفارت شده...
دیشب خواب دیدم رفتم به یه خانمی دم در سفارت میگم:" خانم تکلیف ما معلوم نشد؟ آخه من لباسام رو که میشورم نمیدونم بعد از خشک شدن باید بذارم تو کشوی کمد یا چمدون سفر؟" Wink Big Grin

خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار Smile
ابوظبی،هفته دوم دسامبر،آخرین آپدیت همسرم: 22 آپریل
نصفه و نیمه

گر نگهدار من آن است که من می دانم ،شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد.
تشکر کنندگان: Shaft ، alireza51 ، areb1356 ، بابراس ، behjan ، غنچه ، samane1363 ، SAAM_60 ، A2000 ، SAMBAR ، Jefferson ، M.d ، h_researcher ، matin86 ، m.ghoreishi ، teele ، Mahboy ، sunn789 ، HERMES7 ، asal1372 ، Janilla ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 21:47)Manamehr نوشته:  خدای بزرگم چند روز مونده و کلی آدم منتظر ویزان
خدای ارای ،ابراهیم ،آرسام،خلیل خواه،لیدا۵۹،صابر،تیله،المیرا،سامبار،مستان،سجاد دال،علی فرجادفر،خودم و همسر و دختر کوچولومون و هرکی در آرزوی گرفتن این ویزاست و من اسمش یادم نمیاد میخوام که خیر رو در این هجرت بزرگ قرار بدی.

آمين[emoji120]

آمين[emoji120]
تشکر کنندگان: alireza51 ، Jefferson ، HERMES7 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 23:32)Srod نوشته:  

اصولا باید یک اکتبر شما پاستون رو گرفته باشین، یو پی اس میاره دم هتل تحویل میده و شما یه شماره پیگیری خواهی داشت که رد گیری کنی ولی شنیدم که بعضی ها برای اینکه زودتر بگیرن پاسشون رو میرفتن دفتر یو پی اس تحویل میگرفتن.
احتمالا زنگ بژنین دفتر یو پی اس اون منطقه جواب مطمئن تری میگیرین

ببخشيد من ميان كلام ميام. هر چند از نظر روحي خيلي استرس دارم ولي لازم ديدم يه نكته رو متذكر بشم. تا جايي كه من مي دونم، حضور يكي از افراد كيس در سفارت ضروري هست و امكان پيك آپ وجود نداره. دوم سيستم پستي ، سيستم يو پي اس نيست و پي تي تي هست. در اين سيستم كسي پاس رو نمياره به دستتون بده و لازم هست كه خودتون به دقتر پستي كه وقت مصاحبه تعيين كردين مراجعه حضوري داشته باشين و معمولا سه تا ٥ روز كاري طول ميكشه. با آرزوي كلير شدن.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: alireza51 ، APOLO5321 ، A2000 ، Mahboy ، sunn789 ، HERMES7 ، Janilla ، Pariba
خدایا , .......ای پروردگار بزرگ این چندتا کیس نصفه نیمه ابوظبی رو هم کلیر کن
دوستان عزیزم و همراهان خوب مهاجرسرا خواهش میکنم من رو نیز در دعاهای خوب و قشنگتون یاد کنید واقعاً دیگه بریدم و کم آوردم ....از تک تکتون التماس دعا دارم
خدایا خواهش میکنم هیچ زوجی رو از هم جدا نکن به حق بزرگیت,به حق کرمت و به حق خدا بودنت
خدایا منتظرتم.....
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: alireza51 ، Azer ، moj21 ، SAAM_60 ، areb1356 ، A2000 ، SAMBAR ، Jefferson ، nara ، حاجی واشنگتن ، teele ، sunn789 ، HERMES7 ، asal1372 ، Janilla ، mfte.teacher ، Shaft ، Pariba
بازم ممنون
پس اون دفتر پستی که تعیین کردیم واسه چی بود؟
(1970-01-01 ساعت 08:30)Srod
94
133' نوشته:  

احتمالا زنگ بزنین دفتر یو پی اس اون منطقه جواب مطمئن تری میگیرین
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان