کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-26 ساعت 16:21)SAMBAR نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 16:15)aria802 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 15:40)sasanoush نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 14:43)SAMBAR نوشته:  خدایا من دیگه نمیدونم به چه زبونی دعا کنم.خدا تو رو رحمت و بخششت قسم میدم هیچ بنده ای رو دل شکسته و ناامید رها نکن.

انشالله تویکی دوروز آینده شما هم کلیر میشید من مطمعن هستم که تمام دوستان کلیر میشوند.

من خیلی برات دعا میکنم سمبر جان که خدا به عظمتش تا فردا دلت را شاد کنه
آریا جان ازت خیلی متشکرم خدا رو شکر که شما دوستان خوبم کلیر شدید باور کنید من و خانمم دیگه برای خودمون دعا نمیکنیم و تسلیم شدیم ولی برای تک تک دوستان خوبم که منتظرند هر لحظه دعا میکنم. ایشالا همه خوشحال و شاد باشید.
شلام اقا اریا خب یکمم واسه من دعامتید مگه چی میشه اخوی!!!!

(2015-09-26 ساعت 14:43)SAMBAR نوشته:  خدایا من دیگه نمیدونم به چه زبونی دعا کنم.خدا تو رو رحمت و بخششت قسم میدم هیچ بنده ای رو دل شکسته و ناامید رها نکن.

انشالله تویکی دوروز آینده شما هم کلیر میشید من مطمعن هستم که تمام دوستان کلیر میشوند.

آریا جان ازت خیلی متشکرم خدا رو شکر که شما دوستان خوبم کلیر شدید باور کنید من و خانمم دیگه برای خودمون دعا نمیکنیم و تسلیم شدیم ولی برای تک تک دوستان خوبم که منتظرند هر لحظه دعا میکنم. ایشالا همه خوشحال و شاد باشید.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 21:10)Azer نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 21:02)Srod نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 20:13)mordad نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 19:39)davouddavoud نوشته:  سلام
تکلیف بچه های انکارا چی میشه با توجه به اینکه انکارا فردا هم تعطیله؟

۲شنبه تا۴ شنبه ایشالا یه خبرایی میشه. اکثرا که داریم میریم آنکارا . شما نمیای؟

منم با توجه به تجربه خودم و تجربه ای که تو این چند سال اخیر از خوندن نوشته های برنده های ۲۰۱۲ تا الان داشتم به شدت توصیه می کنم هرایوایکه منتظر کلیر شدن هست این روزای آخر رو حتما و حتما بره آنکارا دوبی یا ایروان،
اگر بر فرض روز 28 29 یا 30 سپتامبر کلیر بشین احتمال اینکه بتونین پاس رو به سفارت برسونین خیلی کمه
به علاوه اینکه روزای آخر دم سفارت شلوغه و من خودم ۳ روز رفتم دم سفارت تا بالاخره روز سوم موفق شدم برم تو و پاس رو تحویل بدم.
بهتره که این هزینه و وقت رو بذارین و این چند روز آخر رو نزدیک سفارت بگذرونین.
یه یادآوری کوچیک هم بکنم که فقط شخصی که برنده اصلی هست میتونه وارد سفارت شه.

يعني اگه برنده اصلي ويزاشو هم گرفته باشه و همراهان که کلير نشدن، بايد با برنده اصلي برن!!! من که سر در نمي يارم. واسه دريافت ويزاي من، شوهرم با کارتي که داده بودند مراجعه کرد، و ويزا را بدون هيچ سوال و جوابي و حتي درخواست پاسپورت خود اون ، ويزاي منو بهش تحويل دادند.

احتیاجی به رفتن بقیه افراد کیس نیست ، فقط شخص برنده اصلی باشه کافیه.
تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33 ، alireza51
سلام
مبارک باشه دوستان کلیر شده امیدوارم که همیشه موفق وسربلند باشید از خداوند بهترین ها رو برای شما می خواهم مبارکتون باشه
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، Srod ، nara ، میثم هاشملو ، farrokh33 ، amir piri ، alireza51
سلام ما هم صبح سه شنبه بليط گرفتيم انشاا...كه همه دست پر برگرديم...[emoji120]
تشکر کنندگان: Srod ، nara ، sunn789 ، میثم هاشملو ، farrokh33 ، amir piri ، SAMBAR ، alireza51 ، mahyaaa ، Pariba
حميدرضا جان خبري نشده ديگه؟ ما شيرينيتو حاضر كرديم داداش، خبراي خوب بيار برامون...
اي خداي مهربان و بخشنده همه چشم انتظاراي كليرو شاد كن، ماراهم با دوستان شاد كن
تشکر کنندگان: nara ، Jefferson ، میثم هاشملو ، SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
بسلامتی همه بچه هایی که بجای ناامیدی ویاس هنوز دارن دست وپا میزننو تلاششونو میکنن.باین بچه ها ویزا نمیدن ، اونا ویزا میگیرن!![emoji92] [emoji92] [emoji93] [emoji94] [emoji94] [emoji93] [emoji92] [emoji93] [emoji93] [emoji93] [emoji94] [emoji92]
تشکر کنندگان: Manamehr ، ARSAMNEW ، nara ، میثم هاشملو ، SAMBAR ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-26 ساعت 21:18)alifarjadfar نوشته:  

اتفاقا خدا میدونه عصری رفتم یک زیارتگاهی ختم یا علی بود اسم تک تک بچه های ا ی منتظر اینجا را آوردم با دل شکسته برای همتون دعا کردم که این شادی که من امروز تحربه کردم را نصیبتون کنه ، خداوکیلی اسم شما را هم بلند آوردم. نذر کنید خیلی صدقه بدین دعاهای سریع الاجابه را زیاد بخونید صلوات زیاد بفرستید ، امیدوارم به حق جلال و عظمت پروردگار مهربان هیچ کس دست خالی از اینجا نره
تشکر کنندگان: nara ، sunn789 ، Jefferson ، khalilkhah ، M.d ، areb1356 ، SAMBAR ، APOLO5321 ، alireza51 ، Pariba
یادمه یروز همون اوایل بایکی صحبت میکردم بهم گفت داداش این گرین کارت نیست بلکه اسمش گرون کارته حالا تازه میفهمم معنیش چیبود!! برا بدست اوردنش خیلی باید بها پرداخت کنی، پول .اعصاب.انتظار.بی خوابی.بدوبدو.حرفای صدتا یغازو پپذیری.خلاصه خیلی چیزا، اره تازه معنی حرفشو میفهمم
تشکر کنندگان: Jefferson ، sunn789 ، میثم هاشملو ، SAMBAR ، farrokh33 ، nara ، alireza51 ، mahyaaa ، matin86 ، Pariba
خدای بزرگم چند روز مونده و کلی آدم منتظر ویزان
خدای ارای ،ابراهیم ،آرسام،خلیل خواه،لیدا۵۹،صابر،تیله،المیرا،سامبار،مستان،سجاد دال،علی فرجادفر،خودم و همسر و دختر کوچولومون و هرکی در آرزوی گرفتن این ویزاست و من اسمش یادم نمیاد میخوام که خیر رو در این هجرت بزرگ قرار بدی.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-09-26 ساعت 21:47)Manamehr نوشته:  خدای بزرگم چند روز مونده و کلی آدم منتظر ویزان
خدای ارای ،ابراهیم ،آرسام،خلیل خواه،لیدا۵۹،صابر،تیله،المیرا،سامبار،مستان،سجاد دال،علی فرجادفر،خودم و همسر و دختر کوچولومون و هرکی در آرزوی گرفتن این ویزاست و من اسمش یادم نمیاد میخوام که خیر رو در این هجرت بزرگ قرار بدی.

خدا خیرتون بده منم براتون دعا میکنم شما هم ویزاتونو بگیرید این روزای اخر آل کلیر کنن همه بریم ویزاها رو بگیرم بچها من فردا عصری ایروان هستم .کسی کاری داشت پیغام خصوصی بده نمیتونم همه صفحه ها رو چک کنم کلا هنگ هستم ..
.یعنی یکی از بدترین سفرهای عمرمه ایشالا ختم به خیر بشه .. براهمتون دعا میکنم ما رو فراموش نکنید
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
سلام دوستان (لطفا دوستان متخصص آنکارا پاسخ بدن)
آیا میشه به یه آژانس وکالت نامه داد و ازشون بخوای که پاسپورت ( و نامه سفارت) رو بدن به سفارت آنکارا؟ آخه من حتی آپ هم نخوردم که بخوام برم دم سفارت آنکارا و شرایط کاری من اجازه مرخصی بیش از دو روز رو نمیده. به فرض که برم و سفارت هم پاسپورتمو بگیره (بدون اینکه کلیر بشم) بعد باید پاس رو از پست تحویل بگیرم و این تحویل ممکنه چند روز طول بکشه و...
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، SAMBAR ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
خدایا ....
حالم را تکان بده
خیلی وقت است دل خوشی هایم
ته نشین شده است ...
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: sce ، Jefferson ، samane1363 ، میثم هاشملو ، SAMBAR ، amir piri ، alireza51 ، moj21 ، sunn789 ، mfte.teacher
با درود به همه دوستان گرامي شبهاي آينده شبهاي سرنوشت ساز و آينده سازي است و همچنين تولد ٢ بزرگوار امام موسي كاظم( ع ) و امام هادي ( ع ) اميدوارم بحق اين دو بزرگوار دلهاي همه منتظران دريافت ويزا شاد بشه و هيچ منتظراز اينجا ناراحت نرود بازاميدوارم مشيت الهي به هجرت ما به امريكا واقع گردد، دراين چندشب حياتي لطفا دعاي ١١ شب همگاني را بادلي كاملا شكسته انجام بديم و ايمان داشته باشيم به قدرت لايزال الهي، خداوندا برسان امدادهاي غيبيت را به هرسه سفارت ودل همهممون شادكن من كه نذركردم اگه ويزاروبگيرم تا زنده ام روزي ٢ ركعت نمازشكربجابياورم ، دوستان شماهم ميتوانيد هرعهدي كه ميخواهيدباخداببنديد معامله باخدا ضرر نداره و پرازمنفعت و سعادت و خوشبختي است.
با آرزوي هووووررررراااااااهاي پي درپي در اين چندشب باقيمانده. الهي آمين
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، M.d ، میثم هاشملو ، HERMES7 ، areb1356 ، SAMBAR ، amir piri ، aria802 ، asal1372 ، nara ، alireza51 ، khalilkhah ، sunn789 ، Manamehr
(2015-09-26 ساعت 22:14)mr_mo نوشته:  سلام دوستان (لطفا دوستان متخصص آنکارا پاسخ بدن)
آیا میشه به یه آژانس وکالت نامه داد و ازشون بخوای که پاسپورت ( و نامه سفارت) رو بدن به سفارت آنکارا؟ آخه من حتی آپ هم نخوردم که بخوام برم دم سفارت آنکارا و شرایط کاری من اجازه مرخصی بیش از دو روز رو نمیده. به فرض که برم و سفارت هم پاسپورتمو بگیره (بدون اینکه کلیر بشم) بعد باید پاس رو از پست تحویل بگیرم و این تحویل ممکنه چند روز طول بکشه و...

در مورد وکالت نامه مطمئن نیستم ولی طبق نوشته سایت سفارت وکیل قانونی شما هم اجازه این کار رو از طرف شما داره
ولی در صورت کلیر شدن یا نشدن حداکثر 24 ساعت زمان میبره تا شما پاس رو تحویل بگیری.
معمولا عصر ها پاس رو تحویل یو پی اس میدن و صبح یو پی اس تحویل شما.
البته اینم بگم که یو پی اس بیشتر نقش پیک موتوری های خودمونو داره تا اداره پست. برای همین خیلی سریع به دستتون میرسه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، alireza51 ، A2000
(2015-09-26 ساعت 21:43)aria802 نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 21:18)alifarjadfar نوشته:  
(2015-09-26 ساعت 15:40)sasanoush نوشته:  انشالله تویکی دوروز آینده شما هم کلیر میشید من مطمعن هستم که تمام دوستان کلیر میشوند.

(2015-09-26 ساعت 15:40)sasanoush نوشته:  انشالله تویکی دوروز آینده شما هم کلیر میشید من مطمعن هستم که تمام دوستان کلیر میشوند.

اتفاقا خدا میدونه عصری رفتم یک زیارتگاهی ختم یا علی بود اسم تک تک بچه های ا ی منتظر اینجا را آوردم با دل شکسته برای همتون دعا کردم که این شادی که من امروز تحربه کردم را نصیبتون کنه ، خداوکیلی اسم شما را هم بلند آوردم. نذر کنید خیلی صدقه بدین دعاهای سریع الاجابه را زیاد بخونید صلوات زیاد بفرستید ، امیدوارم به حق جلال و عظمت پروردگار مهربان هیچایوایدست خالی از اینجا نره
دستتون درد نکنه، انشاء ا... نه شما و نه هيچ يک از اعضاي اين فروم بدونن ويزا نمونند. البته اين همه انتظار از يک بابت خوبه که ارزش ويزا رو بيشتر مي دونيم. خدا، کجايي، فقط يک نيم نظر هم کافيه!!!
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: میثم هاشملو ، aria802 ، sunnyday ، farrokh33 ، SAMBAR ، amir piri ، alireza51 ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان