کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-29 ساعت 00:54)aria802 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:37)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:17)aria802 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:10)areb1356 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:00)HERMES7 نوشته:  رو سايت سفارت اي پي شدي يا سيس؟
سلام.
این اتفاق برای حداقل ۳ تا کیس توی ابوظبی افتاده.
ظاهرن توی شماره سریال ویزاها اشتباه شده.
گفتن فردا پاسها رو برگردونن سفارت برای اصلاح ویزا.
میثم هاشملو
Sushiant
6505

هر سه کیس الان ap شدن؟

ما هم امروز ویزا ها را کرفتیم اما تلفن بهمون نزدن همچنان ایشودیم

اين دوستاني كه امروز تو ابوظبي ويزاشون مشكل پيدا كرد سريع به من پيام بدن
سرييييع
ما از کجا بفهمیم ویزامون مشکل نداره ها؟
آریا جان مبارکتون باشه. بسلامتی ،در مسیر مهاجرت موفق باشید انشالله.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: aria802 ، آزاده_امین ، alireza51 ، Pariba ، amir piri
جناب خلیلخواه عزیز تشریف بیارید اینور ما بشما احتیاج داریما تلگرام منو اد کنین تشریف بیارید
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba ، farrokh33 ، SAMBAR
سلام
پدر من هم امروز پاسها رو انداخت تو باکس سفارت
دیگه اخرین کاری بود که می تونستیم انجام بدیم...
امیدوارم هیچکس دست خالی برنگرده
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: Siamak ، Jefferson ، آزاده_امین ، alireza51 ، Pariba ، farrokh33 ، amir piri ، SAMBAR ، moj21 ، asal1372
(2015-09-29 ساعت 01:02)mfarazz نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:54)aria802 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:37)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:17)aria802 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:10)areb1356 نوشته:  سلام.
این اتفاق برای حداقل ۳ تا کیس توی ابوظبی افتاده.
ظاهرن توی شماره سریال ویزاها اشتباه شده.
گفتن فردا پاسها رو برگردونن سفارت برای اصلاح ویزا.
میثم هاشملو
Sushiant
6505

هر سه کیس الان ap شدن؟

ما هم امروز ویزا ها را کرفتیم اما تلفن بهمون نزدن همچنان ایشودیم

اين دوستاني كه امروز تو ابوظبي ويزاشون مشكل پيدا كرد سريع به من پيام بدن
سرييييع
ما از کجا بفهمیم ویزامون مشکل نداره ها؟
آریا جان مبارکتون باشه. بسلامتی ،در مسیر مهاجرت موفق باشید انشالله.

ممنون دوست عزیز
امیدوارم همین امشب بقیه منتظرین دلشون شاد بشه و اپ طلایی را بگیرن
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: behjan ، Jefferson ، kimfar ، alireza51 ، farrokh33 ، amir piri ، SAMBAR ، Pariba
انشاله بحق علی و اولادش کسی دست خالی برنمیگرده فقط امیدتون از دست ندید امروز خیلی روز خوبی بود
تشکر کنندگان: aria802 ، Manamehr ، Jefferson ، آزاده_امین ، kimfar ، alireza51 ، Pariba ، marya.1 ، farrokh33 ، SAMBAR
(2015-09-29 ساعت 01:04)alifarjadfar نوشته:  جناب خلیلخواه عزیز تشریف بیارید اینور ما بشما احتیاج داریما تلگرام منو اد کنین تشریف بیارید

اقا چه جوری میشه بیام تو تلگرام ?
تشکر کنندگان: alireza51 ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 00:42)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:21)dv1393 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 23:54)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 21:11)dv1393 نوشته:  سلام دوستان شما رو به خدا یکی فوری جواب بده شوهرم دیروز ایشود شد ما هم دو روز قبل پاسپورتشو فرستادیم امروز از سفارت زنگ زدن گفتن تو چاپش اشتباه شده دوباره بفرستین پاسش دست م ل ی ک ا تا حالا برای کسی پیش اومده

داستان چيه شما پاس جديد دادين سفارت يا همون پاس قبليه؟
همون پاس قبلیه شنبه فرستادیم یکشنبه ایشود شد ولی امروز از سفارت زنگ زدن گفتن پاسو تحویل لیدر دادیم ولی یک اشتباهی شده به لیدر بگین دوباره پاسو بیاره به نظر شما مشکل چیه خیلی نگرانم لیدر گفته فردا دوباره پاسو می برم

احتمالا به خاطر نرم افزار جديد كه با فرم انلاين كار ميكنه
نگران نباشيد فردا خبرش رو بدين
شماره پاستون رو فرم ٢٦٠ چك كنين بينين با اون حرف اول انگليسي وارد كردين؟
سلام مدیر جان
اینکه میفرمایین نرم افزار جدید با فرم انلاین ۲۶۰ کار میکنه را جسارتا از کجا متوجه شذین؟ و آیا همه دوستانی که ویزاشون امروز دچار مشکل شده به ap تبدیل شدن و شماره پاسپورتشون یک حرف کم زدن؟؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 00:58)alifarjadfar نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:49)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:29)Manamehr نوشته:  سلام
اگه امشب آپ نکن آیا امیدی میمونه؟
یا دیگه تمام؟!!! Sad(

والا راستش من که امیدی ندارم. Sad
به همین سادگی ویزا نمیدن و میگن sorry!
دشمنت ناامید بشه دوست عزیز همع چی داره خوب پیش میره اصلا نگران نباش.تو تلگرام منو اد کن بیا تو گروه بچه ها همه اینجان

شما آنکارا بودین؟ پدر و مادر من ابوظبی بودن.
عجب اوضاعی درست کردن واسه مردم بخدا! Sad
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، Pariba ، farrokh33 ، amir piri
(2015-09-29 ساعت 01:13)aria802 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 21:11)dv1393 نوشته:  سلام دوستان شما رو به خدا یکی فوری جواب بده شوهرم دیروز ایشود شد ما هم دو روز قبل پاسپورتشو فرستادیم امروز از سفارت زنگ زدن گفتن تو چاپش اشتباه شده دوباره بفرستین پاسش دست م ل ی ک ا تا حالا برای کسی پیش اومده

همون پاس قبلیه شنبه فرستادیم یکشنبه ایشود شد ولی امروز از سفارت زنگ زدن گفتن پاسو تحویل لیدر دادیم ولی یک اشتباهی شده به لیدر بگین دوباره پاسو بیاره به نظر شما مشکل چیه خیلی نگرانم لیدر گفته فردا دوباره پاسو می برم

سلام مدیر جان
اینکه میفرمایین نرم افزار جدید با فرم انلاین ۲۶۰ کار میکنه را جسارتا از کجا متوجه شذین؟ و آیا همه دوستانی که ویزاشون امروز دچار مشکل شده به ap تبدیل شدن و شماره پاسپورتشون یک حرف کم زدن؟؟

حدس زدم فقط نگران نباشيد و به درگاه خدا شكر گذار باشيد كه سريع فهميدن و بهتون گفتن
وگرنه ميرفت اون ور سپتامبر داستان ميشد
دوستان كلير شده سهم محك رو بدين ها Smile
قربون همتون
تشکر کنندگان: آزاده_امین ، kimfar ، alireza51 ، A2000 ، Pariba ، samane1363 ، farrokh33 ، moj21 ، babak90 ، APOLO5321

باید با حرف انگلیسی وارد می کردیم یا بدون اون؟ مهمه؟
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: nara ، sce ، alireza51 ، A2000 ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 01:00)alifarjadfar نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:57)khalilkhah نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:52)HERMES7 نوشته:  اميد داشته باشين اميددددددددددد
باور كنين كه اگر خدا بخواد امشب كلير ميشن و تا ٣٠ سپتامبر ويزا ميگيريد
حداقل مثبت فكر كنيد اين دوشب خودتون رو اذيت نكنيد

خداییش اصلا دیگه نمی خواستم مطلب بگذاریم, ولی بگذار این آخر کاری که شاید دیگر هیچوقت همدیگر را نبینیم بگم, که با مرام تر از این مدیر هرگز ندیدم که از روز اول لاتاری تا حالا به همه انرژی مثبت می دهد, رضا جان امیدوارم هرجا هستی خدا بهترین ها را برات بخواد. یا حق
سلام جناب اگه افتخار بدین منو اد کنید تو تلگرام دویتانتون همه مشتاق دیدلر شما هستن تشریف بیارین بچه ها همه تو این گروهن.افتخار بدین خوشحالمون میکنید

ميخواستم بفرستمت مرخصي پسر جان اينقدر شماره ات رو زدي ولي گفتم اشكال نداره دوستان دلگرم تر بشن
ولي خواهشا مراقب شماره هاي فيك باشيد و با شماره اصلي وارد گروه ها نشيد
خليل خواه جان ما كه شما رو از نزديك نديديم ولي از دور ديديم شمارو ما Smile
انشالله سربلند باشي
شما هم اميدوار باش
يدالله فوق ايديهم Smile
فکر کردم این دفعه دیگه شانس به من رو کرده و سهممو از این زندگی لعنتی میگیرم....افسوس که همیشه تا یه قدمی رسیدن میرم و اخرسر زمین میخورم...
لعنت به این شانس سیاه و نفرین شده
تشکر کنندگان: sce ، mehdi_a_3084 ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، moj21 ، sunn789 ، tamana2016 ، ebrahim1e
(2015-09-28 ساعت 16:09)بابراس نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 15:51)areb1356 نوشته:  سلام به همه
داغ داغ از سفارت ابوظبی
آقا من رفتم ، داخل رفتن هم هیچ کاری نداره، برگه کلیرنس رو که ببینن راتون میدن داخل
شماره می گیرین و به نوبت میرین پشت باجه
اگه به پست اون هموطن خوش اخلاق بخورین که با دعوا پاستون رو نمیگیره (یعنی اگه کلیر نشده باشین پاس رو نمیگیرن)
و اگه به پست اون خانم افیسر جوون هم بخورین با خنده پاستون رو نمیگیره Cool یعنی در هر دو حالت پاستون رو نمیگیرن

اما من از آفیسر پرسیدم امیدی هست : گفت که بله هنوز ۳ روز مونده و ما سعیمونو میکنیم
بفرستین انرژی مثبتها رو که کلی نیازمندشم ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

پارسا جان امیدوارم جوابتو گرفته باشی دوست عزیز

ممنون بابت اطلاع رساني شما
به نظرتون اگر مثلاً 30 ام كلير بشيم و يكي دو روزه خودمون رو برسونيم ويزا بهمون ميدن....
بایراس دوست عزیز بعد از 30 سپتامبر پرونده لاتاری بسته میشه وبه هیچ عنوان ویزا صادر نمیشه .اگر شما 30 سپتامبر کلیر بشید آفیسر میتونه شما رو ایشود کنه واز سهمیه سپتامبر براتون ویزا نگه داره ویکی دو روز بعد ویزا رو تو پاسپورتتون بزنه ولی ریسک اینکار بالاست من اگر جای شما بودم هر طور شده خودمو میرسوندم وپاسپورتمو میدادم سفارت ویا پیکاپ میکردم (اگر سفارت ابوظبی هست)اگه کلیر میشدم که پاسپورت همراه با ویزا رو تحویل میگرفتم واگرهم نه فقط هزینه یک سفر رو از دست میدادم واز این بابت هیچ وقت خودمو سرزنش نمیکردم که چرا کوتاهی کردم .شاد باشید
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، Pariba ، amir piri ، SAMBAR ، aaraam
خدای خوبم ::
امروز دلم میخواد برای همه بنده هایت دعاکنم ،،
دعایی ازاعماق وجود،،

خدایا ::
شاد کن دلی را که گرفته و دلتنگه،،
بی نیازکن کسی را که بدرگاهت نیازمنده،،
امیدوارکن کسی را که به آ ستانت نا امیداست،،
بگیردستانی که اکنون بسوی توبلند است،،،
مستجاب کن دعای کسی که با اشکهایش تورا صدا میزند،،،
حامی اون دلی باش که تنها شده،،،
دستگیر کسی باش که درموندست و رو به اسمونت درازه،،،
با دستهای مهربانت ،،،
با چشمهای زیبایت،،
با تمام قدرت وعظمت و تواناییت ،،،
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: 2015reza ، alireza51 ، m.ghoreishi ، A2000 ، Pariba ، farrokh33 ، samane1363 ، behjat ، SAMBAR ، moj21 ، HERMES7 ، ehsan_pars ، APOLO5321 ، asal1372 ، bahar101 ، masoud398 ، ARSAMNEW ، mfarazz
(2015-09-28 ساعت 21:05)میثم هاشملو نوشته:  دوستان یک سوال دیروز تو سایت Ceac وضعیت من ایشود بود امروز از سفارت دوباره با من تماس گرفتن و گفتن شماره سریال ویزات مشکل داره و بگو فردا ساعت ۸ حتما بیارنش بعد که اومدم سایت رو چک کردم بازهم وضعیت من AP شده این چه معنی میده خیلی نگرانم
سلام دوست عزیز چون ویزایی رو که تو پاسپورتتون زدند مشکل داشته باطل کردن و از ایشود به apتبدیل شدید به محض اینکه ویزای جدید رو تو پاسپورتتون بزنند دوباره ایشود میشید .هر ویزایی رو که تو پاسپورت میزنند سایت برا اون کیس میزنه ایشود ولی فعلا شما تو پاسپورتتون ویزای معتبر ندارید لطفا هر چه سریعتر تشریف ببرید سفارت وویزاتون رو بگیرید .شاد باشید
تشکر کنندگان: moj21 ، Pariba ، میثم هاشملو ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان