کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-29 ساعت 05:31)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 05:23)mfarazz نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 04:18)ghsara نوشته:  دوستان عزیز سلام مجدد،
من راهی به ذهنم رسید و دارم روش کار می کنم. راستش من سیتیزن کانادا هستم و چندین ساله که کانادا زندگی می کنم. کمی با چنین پروسه هایی بدلیل پروسه مهاجرت خودم و زندگی در اینجا آشنا هستم. من دارم نامه بسیار ساده، محترمانه و در حد ممکن تأثیرگذار برای خانم سارا گرو می نویسم که در Linkedin ارسال کنم. الان این نامه رو بنویسیم شاید اتفاقی نیافته ولی شاید هم فرجی بشه. اگه کسی نظری یا حرف خاصی داره لطفا بگه که من ببینم اگر مطرح نکردم چطور می شه مطرحش کرد. با تجربه ای که من دارم اعتراض مدنی در این کشورها نه تنها ضرر نداره بلکه خیلی وقتها فایده هم داره. پس این رو هم امتحان می کنیم.
ضمنا اسم من هم سارا هست.
سارا خانم
با سلام
من مشکلی داشتم و با خانم سارا گروو در توییتر مکالمه زبادی داشتیم و ایشون ساعتها وقت گذاشت ومن رو کاملا راهنمایی کردن و نکاتی که به من گفتن کمک زیادی به من کرد و از این بابت مطمئن هستم که ایشون انسان فوق العاده ای هستش و من پیشنهاد میکنم از طریق توییتر با ایشون خیلی محترمانه توییت کنید . انشالله که نتیجه بگیرید.
موفق باشید

مرسی. راستش من دارم یک نامه می نویسم که ارسال کنم براش. حالا ببینم چه نتبجه ای میگیره.

دوستان آیا در ف یس ب وک هم میشه پیداشون کرد. با چه اسمی؟ لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: nara ، Pariba ، farrokh33 ، alireza51
صبح دوستان به خير و شادي
انشاالله اين دو روز اخر هم با توكل به خدا به خوبي سپري خواهيم كرد

يا علي
تشکر کنندگان: nara ، SAAM_60 ، Pariba ، ARSAMNEW ، Hopeman ، babak90 ، 2015reza ، ebrahim1e ، chakavakl ، areb1356 ، farrokh33 ، alireza51 ، moj21 ، A2000 ، h_researcher
(2015-09-29 ساعت 06:54)parastoo23 نوشته:  
من راهی به ذهنم رسید و دارم روش کار می کنم. راستش من سیتیزن کانادا هستم و چندین ساله که کانادا زندگی می کنم. کمی با چنین پروسه هایی بدلیل پروسه مهاجرت خودم و زندگی در اینجا آشنا هستم. من دارم نامه بسیار ساده، محترمانه و در حد ممکن تأثیرگذار برای خانم سارا گرو می نویسم که در Linkedin ارسال کنم. الان این نامه رو بنویسیم شاید اتفاقی نیافته ولی شاید هم فرجی بشه. اگه کسی نظری یا حرف خاصی داره لطفا بگه که من ببینم اگر مطرح نکردم چطور می شه مطرحش کرد. با تجربه ای که من دارم اعتراض مدنی در این کشورها نه تنها ضرر نداره بلکه خیلی وقتها فایده هم داره. پس این رو هم امتحان می کنیم.
ضمنا اسم من هم سارا هست.
سارا خانم
با سلام
من مشکلی داشتم و با خانم سارا گروو در توییتر مکالمه زبادی داشتیم و ایشون ساعتها وقت گذاشت ومن رو کاملا راهنمایی کردن و نکاتی که به من گفتن کمک زیادی به من کرد و از این بابت مطمئن هستم که ایشون انسان فوق العاده ای هستش و من پیشنهاد میکنم از طریق توییتر با ایشون خیلی محترمانه توییت کنید . انشالله که نتیجه بگیرید.
موفق باشید

مرسی. راستش من دارم یک نامه می نویسم که ارسال کنم براش. حالا ببینم چه نتبجه ای میگیره.

فیسبوک رو نمی دونم ولی linkedin داره و ایمیل بره واسش سریع متوجه می شه. من میخوام این ایمیل رو بزنم و بعد در تویترش بگم که همچین ایمیلی زدم بره چک کنه. یا شانس و یا اقبال.
تشکر کنندگان: nara ، Pariba ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51
(2015-09-29 ساعت 07:05)ghsara نوشته:  
ضمنا اسم من هم سارا هست.
سارا خانم
با سلام
موفق باشید

فیسبوک رو نمی دونم ولی linkedin داره و ایمیل بره واسش سریع متوجه می شه. من میخوام این ایمیل رو بزنم و بعد در تویترش بگم که همچین ایمیلی زدم بره چک کنه. یا شانس و یا اقبال.
دوست عزیز...اسمشون تو لینکداین، رو مینویسید من سرچش
کنم....متن پیشنهاد تون هم میتونید بذارید لطفا
تشکر کنندگان: Pariba ، babak90 ، ebrahim1e ، farrokh33 ، alireza51 ، amir piri
(2015-09-29 ساعت 06:09)Jefferson نوشته:  دوستان عزيزبا سلام و روز بخير
بنده با اجازتون ديگه كم كم دستان رو به نشانه تسليم بالا مياورم.......
فقط يك جمله: خدا ازشون نگذره كه اينطور ماروبازي دادند و بين پدرها و همسران و فرزنداشون فاصله انداختن
اينها بودند كه ادعاي حقوق بشرشان گوش فلك را كر كرده...... خدا ازشون نگذره
با آرزوي موفقيت براهمه دوستان و بخصوص ٢٠١٦ ها

سلام دوست گرامی من وهمسرم همیشه با دعای خیر کامنتای شما رودنیال میکردیم
زندگی ادامه داره و شاید تو این دو روزه اتفاقی شیرینی که منتظرشین بیفته تا حالا هم که با ویزای امریکا زندگی نکردید .....توکلتون به خدا باشه...... تا شقایق هست زندگی باید کرد...
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: nara ، Pariba ، farrokh33 ، alireza51 ، amir piri ، Jefferson ، behjan ، A2000
(2015-09-29 ساعت 07:07)nara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 07:05)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 05:23)mfarazz نوشته:  سارا خانم
با سلام
موفق باشید

دوست عزیز...اسمشون تو لینکداین، رو مینویسید من سرچش
کنم....متن پیشنهاد تون هم میتونید بذارید لطفا
Sarah Grow
متن رو هنوز تمام نکردم. الان 3 ساعتی می شه دارم می نویسم. تمام کنم چشم! Shy
تشکر کنندگان: Pariba ، farrokh33 ، alireza51 ، parastoo23
172800ثانیه تا انتهای رویای کابوسه لاتاری و مثل شمع سوسو زن و رو به پایان.
یاد آهنگ رضا صادقی افتادم ومصداق این لحظه هاست.
حسه بدیه جاموندن از قطاری که شاید دیگه آخرین باره که بسمت مقصد حرکت می کنه.
تو این لحظه ها تمامه تلاش و خاطرات یکساله جلو چشات میگذره.

ثانیه های آخر
10ثانیه تا انتهاتا انتها، پایونی بی سر و صدا بی خبر از هر شب و روز، من و یه شمع نیمه سوز،
یکی گذشت از ثانیه 9 تای دیگه باقیه، ای کاش تو لحظه ای که رفتمو میدیدمش یه بار دیگه،
اون دور بود و تو حسرت ثانیه ها که می گذشت، ای کاش تو این 1 ثانیه بی بودنش نمیگذشت،
ساعت میگه 2 ثانیه، 8 تای دیگه باقیه یه عمر نشستم منتظر کی میگه اینا بازیه،
فقیر بودن جرم منه،عاشق بودن تنها گناه، یه عمری چشم به در بودم این آخرا هم چشم به راه
ساعت بازم بهم میگه 3 ثانیه رفته دیگه خبر داری چه زود گذشت مونده فقط 7 ثانیه،
هی با خودم گفتم میاد امیدتو ندی به باد داد میزدم پس کی میاد کسی جوابم و نداد،
من موندم و 2 ثانیه ازم فقط این باقیه ثانیه پشت سر هم رفتن تا 6 و 7 و 8
لحظه تو گوشام داد میزد 8 ثانیه ازت گذشت من موندم و 2 ثانیه ازم فقط این باقیه
هنوز نشستم منتظر چشم امیدم ساقیه آی ای خنک باد سحر واسش ببر تو این خبر
بگو که من تا آخرین خیره بودن چشام به در، ثانیه 9 هم که رفت مونده فقط 1 ثانیه
سرت سلامت نازنین از من یه لحظه باقیه، قسمت نشد ببینمت شاید که لایق نبودم
منتظرت موندم یه وقت نگی که عاشق نبودم، ثانیه 10 گل یاس راحت شودم دیگه خلاص،
آزاد شدم بیام پیشت بی واهمه چه بی هراس، قشنگترین ثانیه هام این 10 تا بود که زود گذشت،
رویای شیرین بود و ناب چون با خیال تو گذشت.
///////////////
اسمش لاتاری بودو بس شاید لایق نبودم شد یه حسرت
امازندگی هنوز باقیه.روزای سخت جاریه.
پس به امید اون لحظه ها دوباره ثانیه ها باقیو
می سازمو میگیرم سهمم از هر نفس
10ثانیه تا انتها
سرت سلامت نازنین از من یه لحظه باقیه، قسمت نشد ببینمت شاید که لایق نبودم
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: nara ، آسماني ، Pariba ، sunn789 ، babak90 ، 2015reza ، hadir ، farrokh33 ، alireza51 ، Jefferson ، behjan ، A2000 ، Manamehr ، yesorno
دوستان لطفا تا اخرین لحظه ها دستتون رو نبرید بالا نامه بزنید و حداقل ذکر کنید 500 روزه منتظرید خدا بزرگه دو شب مونده و ما هم کنارتون تا اخرین لحظه

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: nara ، Pariba ، sunn789 ، ARSAMNEW ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51 ، Jefferson ، moj21 ، Siamak ، A2000
(2015-09-29 ساعت 07:56)houshym نوشته:  دوستان لطفا تا اخرین لحظه ها دستتون رو نبرید بالا نامه بزنید و حداقل ذکر کنید 500 روزه منتظرید خدا بزرگه دو شب مونده و ما هم کنارتون تا اخرین لحظه

من دارم می زنم و ذکر هم کردم که همه چقدر منتظرن و این رسمش نیست.
تشکر کنندگان: nara ، Pariba ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51 ، Siamak
کار خوبی میکنی دوست عزیز نامه به حیابت از همه باشه

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: nara ، Pariba ، Hopeman ، babak90 ، sasanoush ، farrokh33 ، alireza51 ، Siamak ، A2000
(2015-09-29 ساعت 07:59)houshym نوشته:  کار خوبی میکنی دوست عزیز نامه به حیابت از همه باشه

سعی ام رو دارم می کنم تا جایی که می شه تاثیرکذار باشه. ببینیم چی میشه!
تشکر کنندگان: Pariba ، sunn789 ، farrokh33 ، alireza51 ، Siamak
(2015-09-29 ساعت 07:58)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 07:56)houshym نوشته:  دوستان لطفا تا اخرین لحظه ها دستتون رو نبرید بالا نامه بزنید و حداقل ذکر کنید 500 روزه منتظرید خدا بزرگه دو شب مونده و ما هم کنارتون تا اخرین لحظه

سارا جان. ...اگه دوستان راضی بودند. شماره کیس رو بهت بدهند پایین نامه اضافه کن...
تشکر کنندگان: Pariba ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51 ، Siamak
(2015-09-29 ساعت 08:07)nara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 07:58)ghsara نوشته:  

سارا جان. ...اگه دوستان راضی بودند. شماره کیس رو بهت بدهند پایین نامه اضافه کن...

باشه فقط سریعتر چون اینجا الان شبه و من باید تا قبل از خواب این نامه رو بفرستم وگرنه زمان از دست می ره. چون سارا گرو ترکیه هست و الان اونجا روزه. زمان رو نباید از دست داد دوستان.
تشکر کنندگان: Pariba ، sunn789 ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51 ، Siamak
(2015-09-29 ساعت 08:33)innerpeace نوشته:  
ضمنا اسم من هم سارا هست.
سارا جان من و همسرم هم به اتفاق دو زوج ديگه تو مونترال از ماه مي منتظر اعلام كليرنسمونيم ! بارهز هم آپديت شديم ولي هنوز هيچ خبري نشده ! كلن شيش نفريم سه تا زوج ! اگه نامه مي زنين به سفارت مونترال هم اشاره كنين و آدماي منتظرش! ممنونم

من به سفارت خاصی اشاره نکردم. کلا همه سفارتها رو نوشتم و اینکه کلی آدم که فقط من می شناسم هنوز منتظرن. راستی مگه آمریکا تو مونترال سفارت داره؟ من فکر کردم فقط اتاواست.

دوستان من نامه رو نوشتم. کسی نظری یا حرفی نداره؟
تشکر کنندگان: teele ، innerpeace ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 08:36)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 08:33)innerpeace نوشته:  
ضمنا اسم من هم سارا هست.
سارا جان من و همسرم هم به اتفاق دو زوج ديگه تو مونترال از ماه مي منتظر اعلام كليرنسمونيم ! بارهز هم آپديت شديم ولي هنوز هيچ خبري نشده ! كلن شيش نفريم سه تا زوج ! اگه نامه مي زنين به سفارت مونترال هم اشاره كنين و آدماي منتظرش! ممنونم

من به سفارت خاصی اشاره نکردم. کلا همه سفارتها رو نوشتم و اینکه کلی آدم که فقط من می شناسم هنوز منتظرن. راستی مگه آمریکا تو مونترال سفارت داره؟ من فکر کردم فقط اتاواست.

دوستان من نامه رو نوشتم. کسی نظری یا حرفی نداره؟
دستت درد نکنه. شاید به فرجی شد. ممنون سارا خانم
تشکر کنندگان: innerpeace ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51 ، amir piri ، Janilla ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان