کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-28 ساعت 21:11)dv1393 نوشته:  سلام دوستان شما رو به خدا یکی فوری جواب بده شوهرم دیروز ایشود شد ما هم دو روز قبل پاسپورتشو فرستادیم امروز از سفارت زنگ زدن گفتن تو چاپش اشتباه شده دوباره بفرستین پاسش دست م ل ی ک ا تا حالا برای کسی پیش اومده
سلام دوست عزیز نگران نباشید برای خانم بنده هم همین اتفاق افتاد سال2012 که برای ویزای توریستی ویزا گرفتیم ابتدا ویزا زدند تو پاسپورتشون بعد خودشون متوجه شدن روی اون ویزا روخط خطی کردن ویک ویزای دیگه تو صفحه بعدی زدند.اصلا نگران نباشید وهر چه سریعتر پاسپورتتون رو ببرید سفارت ویزای جدید براتون میزنند .شاد باشید
تشکر کنندگان: sce ، moj21 ، smpf ، HERMES7 ، Pariba ، alireza51 ، A2000 ، matin86
خداوندا جورى دستم را بگير و بلندم كن ك همه اطرافم
يادشان بماند من هم خدايى دارم...
يادشان بماند ژست خدايى برازنده بنده ى خدا نيست...
يادشان بماند خداى من و يوسف يكيست...
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-09-28 ساعت 23:54)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 21:11)dv1393 نوشته:  سلام دوستان شما رو به خدا یکی فوری جواب بده شوهرم دیروز ایشود شد ما هم دو روز قبل پاسپورتشو فرستادیم امروز از سفارت زنگ زدن گفتن تو چاپش اشتباه شده دوباره بفرستین پاسش دست م ل ی ک ا تا حالا برای کسی پیش اومده

داستان چيه شما پاس جديد دادين سفارت يا همون پاس قبليه؟
سلام دوست عزیز نگران نباشید این اتفاق برا بعضیا از جمله خانم بنده برا ویزای توریستی سال 2012 افتاده شماره پاسپورت رو اشتباهی تو ویزا میزنند وبعد که متوجه میشن اونو باطل میکنن ویک ویزای جدید تو پاسپورتتون میزنن نگران نباشید
تشکر کنندگان: sce ، smpf ، Pariba ، babak90 ، alireza51
سلام به همه دوستان
امیدوارم همه سلامت باشید. متاسفانه وقت نکردم صفحاتو بخونم، از اونجاییکه تک تکتون برام مهم هستید ، خواستم بپرسم که آیا همه کلیر شدند یا نه؟ یکی از دوستان لطفا خلاصه ای از وضعیت موجود بده.
امیدوارم همگی ویزا بگیرید و همگی شاد بشیم.
 کیس نامبر : * **2015AS3 تعداد اعضای کیس : 3 نفر-ارسال فرم : ۱2 سپتامبر-کارنت : 9 ژانویه-دریافت نامه دوم : 24 فوریه-تاریخ مصاحبه : اول آپریل -وضعیت :AP ( نفر اصلی همسرم سربازی ارتش و من کار دولتی)-تاریخ های آپدیت : 7 آپریل ، 8 آپریل ، 9 آپریل (شب) ، 17 آپریل، 28 آپریل( شب، فقط من!)،29 آپریل همه نفرات، 4 جولای ( با ایمیل)، 24 جولای شب نفر اصلی همسرم، 27 جولای کل کیس ، دریافت ایمیل کلیر : 27 جولای - ***دریافت ویزا : 4 آگوست *** ورود به کالیفرنیا 17 سپتامبرTongue
تشکر کنندگان: moj21 ، smpf ، Pariba ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51
هر چه از دست ميرود، بگذار برود....
چيزي كه به التماس آلوده باشد، نمي خواهم...هر چه باشد، حتي...!!!
2015AS74xx/ NO VISA
تشکر کنندگان: moj21 ، smpf ، Jefferson ، HERMES7 ، Pariba ، APOLO5321 ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، alireza51 ، lotfe.kh ، SAAM_60 ، aaraam
دوستان عزیز سلام مجدد،
من راهی به ذهنم رسید و دارم روش کار می کنم. راستش من سیتیزن کانادا هستم و چندین ساله که کانادا زندگی می کنم. کمی با چنین پروسه هایی بدلیل پروسه مهاجرت خودم و زندگی در اینجا آشنا هستم. من دارم نامه بسیار ساده، محترمانه و در حد ممکن تأثیرگذار برای خانم سارا گرو می نویسم که در Linkedin ارسال کنم. الان این نامه رو بنویسیم شاید اتفاقی نیافته ولی شاید هم فرجی بشه. اگه کسی نظری یا حرف خاصی داره لطفا بگه که من ببینم اگر مطرح نکردم چطور می شه مطرحش کرد. با تجربه ای که من دارم اعتراض مدنی در این کشورها نه تنها ضرر نداره بلکه خیلی وقتها فایده هم داره. پس این رو هم امتحان می کنیم.
ضمنا اسم من هم سارا هست.
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، innerpeace ، lighthouse ، babak90 ، 2015reza ، farrokh33 ، alireza51 ، matin86 ، arveen100
دوستان ما منتظر اعلام اپ شدگان امشب هستیم لطفا هر کی اپ شد خبر بده باور کنید ما هم خیلی اسرس و نگرانی داریم ولی تا ساعت اخر 30 سپتامبر امید هست خدایا این دو روز رو دریاب

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، farrokh33 ، alireza51
(2015-09-29 ساعت 00:27)areb1356 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:17)aria802 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:10)areb1356 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 00:00)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-28 ساعت 21:05)میثم هاشملو نوشته:  دوستان یک سوال دیروز تو سایت Ceac وضعیت من ایشود بود امروز از سفارت دوباره با من تماس گرفتن و گفتن شماره سریال ویزات مشکل داره و بگو فردا ساعت ۸ حتما بیارنش بعد که اومدم سایت رو چک کردم بازهم وضعیت من AP شده این چه معنی میده خیلی نگرانم

رو سايت سفارت اي پي شدي يا سيس؟
سلام.
این اتفاق برای حداقل ۳ تا کیس توی ابوظبی افتاده.
ظاهرن توی شماره سریال ویزاها اشتباه شده.
گفتن فردا پاسها رو برگردونن سفارت برای اصلاح ویزا.
میثم هاشملو
Sushiant
6505

هر سه کیس الان ap شدن؟

ما هم امروز ویزا ها را کرفتیم اما تلفن بهمون نزدن همچنان ایشودیم
آره این کیسها قبلن Issued بودن دوباره Ap شدن.

تعدادزیاد شد:
حداقل ۴ تا (dv1393)

فقط تماس تلفني مي گيرن اگر مشكل باشه؟برادر من ابوظبيِ و خط موبايلش خاموشه!تلفن خونه هم عوض شده!

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، farrokh33 ، alireza51 ، amir piri
از ابوظبی
کیس کامل 5529
و کیس نصفه 7209
.....
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، alireza51 ، amir piri ، moj21 ، matin86
(2015-09-29 ساعت 04:18)ghsara نوشته:  دوستان عزیز سلام مجدد،
من راهی به ذهنم رسید و دارم روش کار می کنم. راستش من سیتیزن کانادا هستم و چندین ساله که کانادا زندگی می کنم. کمی با چنین پروسه هایی بدلیل پروسه مهاجرت خودم و زندگی در اینجا آشنا هستم. من دارم نامه بسیار ساده، محترمانه و در حد ممکن تأثیرگذار برای خانم سارا گرو می نویسم که در Linkedin ارسال کنم. الان این نامه رو بنویسیم شاید اتفاقی نیافته ولی شاید هم فرجی بشه. اگه کسی نظری یا حرف خاصی داره لطفا بگه که من ببینم اگر مطرح نکردم چطور می شه مطرحش کرد. با تجربه ای که من دارم اعتراض مدنی در این کشورها نه تنها ضرر نداره بلکه خیلی وقتها فایده هم داره. پس این رو هم امتحان می کنیم.
ضمنا اسم من هم سارا هست.
سارا خانم
با سلام
من مشکلی داشتم و با خانم سارا گروو در توییتر مکالمه زبادی داشتیم و ایشون ساعتها وقت گذاشت ومن رو کاملا راهنمایی کردن و نکاتی که به من گفتن کمک زیادی به من کرد و از این بابت مطمئن هستم که ایشون انسان فوق العاده ای هستش و من پیشنهاد میکنم از طریق توییتر با ایشون خیلی محترمانه توییت کنید . انشالله که نتیجه بگیرید.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: ghsara ، areb1356 ، smpf ، Pariba ، babak90 ، HERMES7 ، farrokh33 ، alireza51 ، moj21 ، A2000 ، matin86
(2015-09-29 ساعت 05:23)mfarazz نوشته:  
ضمنا اسم من هم سارا هست.
سارا خانم
با سلام
من مشکلی داشتم و با خانم سارا گروو در توییتر مکالمه زبادی داشتیم و ایشون ساعتها وقت گذاشت ومن رو کاملا راهنمایی کردن و نکاتی که به من گفتن کمک زیادی به من کرد و از این بابت مطمئن هستم که ایشون انسان فوق العاده ای هستش و من پیشنهاد میکنم از طریق توییتر با ایشون خیلی محترمانه توییت کنید . انشالله که نتیجه بگیرید.
موفق باشید

مرسی. راستش من دارم یک نامه می نویسم که ارسال کنم براش. حالا ببینم چه نتبجه ای میگیره.
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، farrokh33 ، alireza51 ، matin86
(2015-09-29 ساعت 02:45)farrokh33 نوشته:  
سلام دوست عزیز نگران نباشید برای خانم بنده هم همین اتفاق افتاد سال۲۰۱۲ که برای ویزای توریستی ویزا گرفتیم ابتدا ویزا زدند تو پاسپورتشون بعد خودشون متوجه شدن روی اون ویزا روخط خطی کردن ویک ویزای دیگه تو صفحه بعدی زدند.اصلا نگران نباشید وهر چه سریعتر پاسپورتتون رو ببرید سفارت ویزای جدید براتون میزنند .شاد باشید
اصلا نگران نباشید . روزی که ما مصاحبه داشتیم اتفاقی یک نفر رو دیدیم که همین مشکل رو داشت و همون روز ویزاشو اصلاح کردن و زدن توی پاسش.
موفق باشید
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
(2015-09-29 ساعت 05:31)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 05:23)mfarazz نوشته:  
ضمنا اسم من هم سارا هست.
سارا خانم
با سلام
موفق باشید

مرسی. راستش من دارم یک نامه می نویسم که ارسال کنم براش. حالا ببینم چه نتبجه ای میگیره.
از طریق توییتر سریعتر میتونید پیداش کنید و جواب بگیرید. فرصت کمی باقی مونده.
تشکر کنندگان: smpf ، Pariba ، babak90 ، farrokh33 ، alireza51
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
دوستان عزيزبا سلام و روز بخير
بنده با اجازتون ديگه كم كم دستان رو به نشانه تسليم بالا مياورم.......
فقط يك جمله: خدا ازشون نگذره كه اينطور ماروبازي دادند و بين پدرها و همسران و فرزنداشون فاصله انداختن
اينها بودند كه ادعاي حقوق بشرشان گوش فلك را كر كرده...... خدا ازشون نگذره
با آرزوي موفقيت براهمه دوستان و بخصوص ٢٠١٦ ها
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: nara ، smpf ، mfarazz ، tamana2016 ، Pariba ، بابراس ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، hadir ، alireza51 ، asal1372 ، amir piri ، ben123 ، behjan ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان