کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-29 ساعت 17:07)alifarjadfar نوشته:  سلام دوستان ما و کلی از بچه ها انکلراهستیم.کلی از بچه ها اپ ۲۸و ۲۹سپتامبر اپ خوردن .ما اینو به فال نیک میگیرم واسمون دعا کنینن وما هم دعاگوی شما هستیم بهرحال ما از یک خانواده ایم و هم درد[emoji117] [emoji118] [emoji118] [emoji117] [emoji118] [emoji117]
من هر روز روند کار شما دوستان را پيگيرى مى کنم و برايتان دعا مى کنم.
انشالا اين آپ هاى پى در پى حامل خبر هاى خوبى درآخرين روز باشه.
من منتظر شما دوستانم , تا با هم فکرى هم براى اولين سفرمان آماده بشيم.
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، 2015reza ، smpf ، ARSAMNEW ، amir piri ، farrokh33 ، A2000
(2015-09-29 ساعت 16:31)سجاد دال نوشته:  خوش به حال اونایی که اینقد قوی هستند که اگه نشدهم خیلی راحت میگن مهم نیست....برا من که همه چی بود...هرگز فکر نمیکردن که....
خانمم که از دیروز فقط داره گریه میکنه.....نمیدونم...یعنی بازهم میتونم دعا کنم که خبری بشه؟؟؟داریم اعتقادمونو به همه چیز از دست میدیم...تنها امید من تو یکسال و نیم گذشته این ماجرا بوده و بس...SadSadSad

سجاد خان عزیز امید و ایمانت رو از دست نده و به معجزه اعتقاد داشته باش. تا فردا هنوزخیلی مونده . حتی اگرم کلیر نشدید به این فکر کنین که قبلا چطوری زندگی می کردین همون رو ادامه یدین و توسعه ش بدین بلاخره موقعیتی پیش اومد ( هنوز تموم نشده ) اگر شد که فبهالمراد اگرم نشد حتما خیریتی توش بوده . زندگی بدون آمریکا هم ادامه داره و این هم میگذره
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: alireza51 ، 2015reza ، Jefferson ، smpf ، Hopeman ، farrokh33 ، A2000 ، Pariba ، babak90

سلام

انشالله تمام عزیزان تا آخر سپتامبر ویزا بگیرند.

عزیرانی که خدایی نکرده نتوانستند ویزا بگیرند و بقیه خانواده توانسته اند، در بخش بازماندگان لاتاری و یا با پیغام خصوصی برای ادامه روند کار تماس بگیرید و اصلا نگران نباشید.
شما می توانید کمتر از 15 ماه به خانواده ملحق شوید.
زمان اقدام شما برای F2A در نوبت مصاحبه شما تاثیر دارد.

همسرتان باید از طریق فرم I-130 و ارائه مدارک و واریز 420 دلار برای شما تقاضا بدهد.
شما پس از حدود دوماه اپرو می شوید.
سپس شما کیس نامبر و اینویس نامبر دریافت می کنید.
سپس فرم 261 و واریز 120 دلار را انجام می دهید.
مرحله بعد فرم 260 و واریز 325 دلار .
و ارسال مدارک.
نوبت آخر مصاحبه خواهد بود.
کل پروسه حدود 15 ماه می باشد. (کلیرنس هم که شانسیه)

این راهنمای روند کار

[عکس: 14424200661.jpg]

من اله توفیق
(2015-09-29 ساعت 12:44)lotfe.kh نوشته:  جناب حمید جان و هرمس و بزرگان نظر بدن ممکنه آپ های کلی که دوستان به خصوص در آگوست و سپتامبر خوردن به این معنا باشه که از آمریکا جواب خیلی ها آمده و فقط سفارت هست که تصمیم نهایی رو نگرفته به خصوص به ۲ مسئله اشاره کرد ۱)عملکرد متفاوت ۲ سفارت دیگه با آنکارا
۲)سرعت بالای اعلام کلییر و فاصله ۱ یا ۲ روز در باب گرفتن پاس و تحویل آن در روزای آخر
شاید بچه های آنکارا همه کلییر شده باشن و فقط سفارت باید بخواد تا تموم بشه پس بخواهههههههه سفارت؟؟؟؟؟؟؟/

هیچ کس تا الان ندیدم بدون آپ طلایی (آپ شبانه آپی که ساعت 6 عصر تا 4 نیمه شب زده میشه) کلیر شده باشه

آپ این ساعت هم که مال سفارت نیست

تنها عاملی که باعص شده ابوظبی به سرعت کار کنه و ویزا رو ایشود کنه اینه که سرشون خلوته و ویزا زیاد دارن.

خاموشی آنکارا رو هیچ نظری ندارم واسش. اما جوابی هم از طرف امریکا واسه آنکارا صادر نمیشه و کلیرشون نکردن و شاید واسه این باشه که اون دو تا سفارت از اونطرف درخواست کلیر کردن می کنن اما آنکارا این کار رو نکرده.

یه نکته دیگه هم اینه که سفارت ابوظبی سفارت کوچیک و تازه کاریه که داره خودش رو توسعه میده و دقت کرده باشین تو همین مدت اخیر بسیار فعالیت ها خاص داشته در صورتی که سفارت آنکارا مشخص هستش هیچ میلی به پیشرفت نداره و ممکنه کار ابوظبی بیشتر جنبه ی خودشیرینی برای وسعت سفارت داشته باشه و البته درآمد بهتر کارمندان.
تشکر کنندگان: Jefferson ، smpf ، alireza51 ، behjan ، farrokh33 ، ben123 ، tamana2016 ، matin86 ، Pariba
هورا هورا، هورا،
ما به طور همزمان هم آپ و هم ايشود شديم. من فقط و فقط فکر مي کنم کار دعاها بوده، هر چند خيلي نامه زديم، پيگيري کرديم، زنگ زديم، ولي نه آپ مي شديم، نه کسي جواب مي داد. تازه بعضي جاها نزديک بود فحشمون هم بدن.
من دلم روشن بود، که اگه اوستا کريم بخواد بدون آپ و داون همه چيز حل مي شه.
بياييد به قدرت باور کردن ، باور داشته باشيم. من عمراً فکرش را مي کردم، با برخوردي که شوهرم با آفيسر مصاحبه کننده داشت، و با سابقه کار دولتي که داشت، به اين زودي ها و بدون حداقل چندين آپ، يک هو در کمتر از چند ساعت ايشود بشه. ولي باور داشتم، که اگه اون بخواد، همه دنيا هم نخواد اوني که اون ميخواد ميشه.
خدا دوستت دارم، خالصانه مخلصم. من که نمي تونم اسم خودم را بنده ات بذارم، ولي تو ارباب خوبي هستي، بي ارزش ترين و نافرمان ترين مخلوقت هم وقتي خالصانه به درگاهت مي ياد ردش نمي کني، اخه کرم به اين حد!!!!آخه بخش به اين حد!!!. خودت مي دوني که من دوباره هموني مي شم که بودم، ولي رومو زمين ننداختي.
فقط مي تونم بگم که شرمنده تم، خد اوکيلي.
خدا بقيه دوستاي تو فروم هم هنوز منتظر لطفت هستند، حالا شايد روشون نمي شه به درگاهت بيان، يا گرفتارن، خودت گرفتاريشون را حل کن. هيچ اميدواري را نا اميد نکن. باز هم مخلصتم خدا.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
دوستان اگه کسی فردا به دبی سفرمی کنه لطفا به من پیام بده
تشکر کنندگان: smpf ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba
دوستان سلام
من امروز رفتم سفارت وآپديت هم واسه همين بود.
دردناكترين قسمتش هم همين بود كه به من گفتن شما از روز مصاحبه تا الان هيچ جوابي براتون از امريكا نيومده.
من هم امضا رو عوض كردم و ميخوام برم پي زندگيم .
آرزوي موفقيت براي همه شما و دوستان گلم دارم واميدوارم خداي متعال پشت وپناه همه شما باشه.
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: 2015reza ، smpf ، hadir ، bahar101 ، alireza51 ، غنچه ، Hopeman ، nimanoush ، ben123 ، farrokh33 ، SAAM_60 ، tamana2016 ، m.ghoreishi ، moj21 ، matin86 ، Pariba ، behjat
من تازه اینجا عضو شدم
از خداوند برای همگی آرزوی بهترین ها رو دارم
اگه قسمت باشه همتون ویزا رو می گیرید به امید خدا

زنده باشید
تشکر کنندگان: smpf ، ARSAMNEW ، alireza51 ، sunn789 ، Hopeman ، farrokh33 ، moj21 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 17:45)Azer نوشته:  هورا هورا، هورا،
ما به طور همزمان هم آپ و هم ايشود شديم. من فقط و فقط فکر مي کنم کار دعاها بوده، هر چند خيلي نامه زديم، پيگيري کرديم، زنگ زديم، ولي نه آپ مي شديم، نه کسي جواب مي داد. تازه بعضي جاها نزديک بود حرف زشتمون هم بدن.
بياييد به قدرت باور کردن ، باور داشته باشيم. من عمراً فکرش را مي کردم، با برخوردي که شوهرم با آفيسر مصاحبه کننده داشت، و با سابقه کار دولتي که داشت، به اين زودي ها و بدون حداقل چندين آپ، يک هو در کمتر از چند ساعت ايشود بشه. ولي باور داشتم، که اگه اون بخواد، همه دنيا هم نخواد اوني که اون ميخواد ميشه.
خدا دوستت دارم، خالصانه مخلصم. من که نمي تونم اسم خودم را بنده ات بذارم، ولي تو ارباب خوبي هستي، بي ارزش ترين و نافرمان ترين مخلوقت هم وقتي خالصانه به درگاهت مي ياد ردش نمي کني، اخه کرم به اين حد!!!!آخه بخش به اين حد!!!. خودت مي دوني که من دوباره هموني مي شم که بودم، ولي رومو زمين ننداختي.
خدا بقيه دوستاي تو فروم هم هنوز منتظر لطفت هستند، حالا شايد روشون نمي شه به درگاهت بيان، يا گرفتارن، خودت گرفتاريشون را حل کن. هيچ اميدواري را نا اميد نکن. باز هم مخلصتم خدا.

خدا رو شكر azer عزيز. من ازاولين پستهايي كه تو اين تاپيك مي گذاشتين ، پستهاتون رو تعقيب مي كردم. واقعا معجزه اي رخ داده در مورد شما. اميدوارم هميشه موفق باشيد و هووووووووورررررررررررررررررررااااااااااااااااا
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: smpf ، hadir ، bahar101 ، alireza51 ، farrokh33 ، A2000 ، APOLO5321 ، moj21 ، matin86 ، Pariba ، behjat
(2015-09-29 ساعت 17:45)yesorno نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 12:44)lotfe.kh نوشته:  جناب حمید جان و هرمس و بزرگان نظر بدن ممکنه آپ های کلی که دوستان به خصوص در آگوست و سپتامبر خوردن به این معنا باشه که از آمریکا جواب خیلی ها آمده و فقط سفارت هست که تصمیم نهایی رو نگرفته به خصوص به ۲ مسئله اشاره کرد ۱)عملکرد متفاوت ۲ سفارت دیگه با آنکارا
۲)سرعت بالای اعلام کلییر و فاصله ۱ یا ۲ روز در باب گرفتن پاس و تحویل آن در روزای آخر
شاید بچه های آنکارا همه کلییر شده باشن و فقط سفارت باید بخواد تا تموم بشه پس بخواهههههههه سفارت؟؟؟؟؟؟؟/

هیچایوایتا الان ندیدم بدون آپ طلایی (آپ شبانه آپی که ساعت ۶ عصر تا ۴ نیمه شب زده میشه) کلیر شده باشه

آپ این ساعت هم که مال سفارت نیست

تنها عاملی که باعص شده ابوظبی به سرعت کار کنه و ویزا رو ایشود کنه اینه که سرشون خلوته و ویزا زیاد دارن.

خاموشی آنکارا رو هیچ نظری ندارم واسش. اما جوابی هم از طرف آمریکا واسه آنکارا صادر نمیشه و کلیرشون نکردن و شاید واسه این باشه که اون دو تا سفارت از اونطرف درخواست کلیر کردن می کنن اما آنکارا این کار رو نکرده.

یه نکته دیگه هم اینه که سفارت ابوظبی سفارت کوچیک و تازه کاریه که داره خودش رو توسعه میده و دقت کرده باشین تو همین مدت اخیر بسیار فعالیت ها خاص داشته در صورتی که سفارت آنکارا مشخص هستش هیچ میلی به پیشرفت نداره و ممکنه کار ابوظبی بیشتر جنبه ی خودشیرینی برای وسعت سفارت داشته باشه و البته درآمد بهتر کارمندان.

yes&yes
آقا همزمان با آپ بدون or شوهرم که ساعت 6 صبح بود، نامه کليري هم ساعت 7:30 به وقت تهران اومد. شوهرم به نامه جواب داده، (اون موقع به خاطر مشکل ويزاي امارات تو فرودگاه دبي بود)، که در اولين فرصت برا پيک آپ ويزا مي يام. بدون اينکه جوابي به ايميل اون بدن، کمتر از يک ساعت بعد، ايشود شد. فردا تازه مي خواد بره سفارت، چون امروز تا ساعت 3 به وقت امارات تو فرودگاه بود.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، smpf ، areb1356 ، ebrahim1e ، ARSAMNEW ، alireza51 ، yesorno ، Siamak ، amir piri ، farrokh33 ، A2000 ، APOLO5321 ، moj21 ، matin86 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 17:50)Shaft نوشته:  دوستان سلام
من امروز رفتم سفارت وآپديت هم واسه همين بود.
دردناكترين قيمتش هم همين بود كه به من گفتن شما از روز مصاحبه تا الان هيچ جوابي براتون از امريكا نيومده.
من هم امضا رو عوض كردم و ميخوام برم پي زندگيم .
آرزوي موفقيت براي همه شما و دوستان گلم دارم واميدوارم خداي متعال پشت وپناه همه شما باشه.

شفت عزيز، اميدوارم هميشه موفق و مويد باشي. مهم انسانيته كه تو واقعا تو اين مدت نشوندادي كه انسان والايي هستي. اين يك روز هم صبر مي كردي و بعد امضاتو تغيير مي دادي. هميشه پايدار باشي.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، smpf ، alireza51 ، farrokh33 ، SAAM_60 ، Arshia2000 ، A2000 ، APOLO5321 ، moj21 ، matin86 ، Pariba ، behjat
دوستان اساتید یه سوال
اگه امشب مثلا 10 شب آپ بخوریم برای ما که آپ 29سپتامبر داریم چی میخوره؟بازم 29؟ اونوقت از کجا بفهمیم که آپ داشتیم یا نه؟
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: smpf ، alireza51 ، amir piri ، farrokh33 ، APOLO5321 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 17:57)2015reza نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 17:45)Azer نوشته:  هورا هورا، هورا،
ما به طور همزمان هم آپ و هم ايشود شديم. من فقط و فقط فکر مي کنم کار دعاها بوده، هر چند خيلي نامه زديم، پيگيري کرديم، زنگ زديم، ولي نه آپ مي شديم، نه کسي جواب مي داد. تازه بعضي جاها نزديک بود حرف زشتمون هم بدن.

خدا رو شكر azer عزيز. من ازاولين پستهايي كه تو اين تاپيك مي گذاشتين ، پستهاتون رو تعقيب مي كردم. واقعا معجزه اي رخ داده در مورد شما. اميدوارم هميشه موفق باشيد و هووووووووورررررررررررررررررررااااااااااااااااا

من رضا جان، مديون دعاي شما دوستان هستم. انشائ ا... هم کلير از اين تاپيک برن.
تشکر کنندگان: smpf ، parsa84 ، 2015reza ، alireza51 ، amir piri ، farrokh33 ، A2000 ، Pariba
دوستان گلم سلام عصرتون بخيروشادي
براهمتون آرزو دارم فردا جوابهاي كليريتون بياد
فقط ترا خدا برامن دعا كنيد اگه فردا كليرنشدم بزودي چراغ عمرم خاموش بشه اين بزرگترين قمارزندگيم بود بعد از ١٨ سال كه شركت كردم، خدايا اين بود رحمانيتت اين بود بخشندگيت....
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
تشکر کنندگان: 2015reza ، ARSAMNEW ، ebrahim1e ، alireza51 ، Hopeman ، sce ، behjan ، farrokh33 ، smpf ، Pariba
اینم از لاتاری، حداقل دیگه صد در صد مطمئن هستم که واسه دانشگاه های آمریکا اقدام نکنم
بازمانده 2015
یایو یایو مولالا یایو یایو
Cool
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ebrahim1e ، alireza51 ، sce ، amir piri ، farrokh33 ، SAAM_60 ، smpf ، Pariba ، babak90

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان