کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
برخي از دوستان عزيزتر از جان سوال در رابطه با ايشود شدن ويزاي همسرم داشتند (يا تلفني يا پيغام خصوصي)، من برا اينکه تک تک جواب ندم اين پست را ميگذارم
من حدود ساعت 5 سايت سيس را چک کردم، ديدم، شوهرم آپ شده. ولي وضعيتش / بود (or نشده بود). ديروز هم آخرين تلاشم را کرده بودم، يک ايميل زدم به سفارت، که ديگه وقتي نمونده، شما مي خوايين با خانواده ما چي کار کنيد. جوابي ندادن.
تا به حال هر ايميلي که زده بودم آپ نشده بوديم. صبح که آپ را ديدم، و شوهرم را داشتم اماده سفر مي کردم بهش گفتم. با بي ميلي گفت شايد همين آپ ايميلي که مي گن همينه.
اول صبح (فکر کنم حدود ۸!!) ديدم يک ايميل اومد که سريعاً ويزاي شوهرتون را به سفارت ابوظبي تحويل بدين. تا اينجا تو ايميل هم صحبتي از کليرنس نشده بود. به شوهرم که تازه دبي رسيده بود گفتم. اون هم مشکل ويزاي امارات براش پيش اومده بود، آژانس کلاه بردار ويزا صادر نکرده، و الکي به ما گفته بود ويزاش تو سيستم اماراته، فکر مي کرد، اگه ويزا بگيره شوهرم يک راست مي ره آمريکا و ديگه ايران برنمي گرده.
به هر حال سرت را درد نيارم. شوهرم از فرودگاه به سفارت ابوظبی ايميل زد که در اولين فرصت برا تحويل ويزام مي يام (توي ايميل صحبتي از کليرنس نشده).
بعد نيم ساعت از ايميل، بدون اينکه به ايميل جوابي بدن ايشود شد!!!! همين.کل آپ بدون or و ايشود چند ساعت بيشتر طول نکشيد!!!
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
تشکر کنندگان: bahar101 ، humsun ، HERMES7 ، alireza51 ، sce ، samane1363 ، M.d ، h_researcher ، farrokh33 ، asal1372 ، A2000 ، داود یو.اس ، smpf ، moj21 ، Pariba ، ahfpca
انکارا داره کیس های ایشو رو اپ میزنه! وات ده فاز ؟

تشکر کنندگان: alireza51 ، yesorno ، sce ، farrokh33 ، nimashariat ، tamana2016 ، smpf ، Pariba ، babak90
(2015-09-29 ساعت 18:23)Azer نوشته:  برخي از دوستان عزيزتر از جان سوال در رابطه با ايشود شدن ويزاي همسرم داشتند (يا تلفني يا پيغام خصوصي)، من برا اينکه تک تک جواب ندم اين پست را ميگذارم
من حدود ساعت ۵ سايت سيس را چک کردم، ديدم، شوهرم آپ شده. ولي وضعيتش / بود (or نشده بود). ديروز هم آخرين تلاشم را کرده بودم، يک ايميل زدم به سفارت، که ديگه وقتي نمونده، شما مي خوايين با خانواده ما چي کار کنيد. جوابي ندادن.
تا به حال هر ايميلي که زده بودم آپ نشده بوديم. صبح که آپ را ديدم، و شوهرم را داشتم اماده سفر مي کردم بهش گفتم. با بي ميلي گفت شايد همين آپ ايميلي که مي گن همينه.
اول صبح (فکر کنم حدود ۸!!) ديدم يک ايميل اومد که سريعاً ويزاي شوهرتون را به سفارت ابوظبي تحويل بدين. تا اينجا تو ايميل هم صحبتي از کليرنس نشده بود. به شوهرم که تازه دبي رسيده بود گفتم. اون هم مشکل ويزاي امارات براش پيش اومده بود، آژانس کلاه بردار ويزا صادر نکرده، و الکي به ما گفته بود ويزاش تو سيستم اماراته، فکر مي کرد، اگه ويزا بگيره شوهرم يک راست مي ره آمريکا و ديگه ايران برنمي گرده.
به هر حال سرت را درد نيارم. شوهرم از فرودگاه به سفارت ابوظبی ايميل زد که در اولين فرصت برا تحويل ويزام مي يام (توي ايميل صحبتي از کليرنس نشده).
بعد نيم ساعت از ايميل، بدون اينکه به ايميل جوابي بدن ايشود شد!!!! همين.کل آپ بدون or و ايشود چند ساعت بيشتر طول نکشيد!!!
هوووووووووووووووووووووورااااااااااااااااا آذر جون تبریک می گم
برای ما هم دعا کن ایشالا خدا به حق بزرگی اش دل همه ما رو شاد کنه
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: sce ، samane1363 ، amir piri ، farrokh33 ، alireza51 ، APOLO5321 ، smpf ، kourosh8 ، Pariba
دوسنان من دیشب برای سارا گرو هم ایمیل زدم و هم توییت کردم و هنوز هیچ جوابی در عرض 8-9 ساعت گذشته نشنیدم. دیگه کار دیگه ای به ذهنم نمی رسه. Sad
تشکر کنندگان: sce ، parastoo23 ، farrokh33 ، alireza51 ، A2000 ، smpf ، matin86 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 18:31)HERMES7 نوشته:  انکارا داره کیس های ایشو رو اپ میزنه! وات ده فاز ؟

یه چند تا رو هم کلیر کردهWink
تشکر کنندگان: sce ، areb1356 ، farrokh33 ، alireza51 ، asal1372 ، A2000 ، smpf ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 18:13)comeonbaby نوشته:  اینم از لاتاری، حداقل دیگه صد در صد مطمئن هستم که واسه دانشگاه های آمریکا اقدام نکنم

بیاید کانادا. والا بخدا از این رفتارا نمیکنن با کسی.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، smpf ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 18:04)Azer نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 17:57)2015reza نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 17:45)Azer نوشته:  هورا هورا، هورا،
ما به طور همزمان هم آپ و هم ايشود شديم. من فقط و فقط فکر مي کنم کار دعاها بوده، هر چند خيلي نامه زديم، پيگيري کرديم، زنگ زديم، ولي نه آپ مي شديم، نه کسي جواب مي داد. تازه بعضي جاها نزديک بود حرف زشتمون هم بدن.
من دلم روشن بود، که اگه اوستا کريم بخواد بدون آپ و داون همه چيز حل مي شه.
بياييد به قدرت باور کردن ، باور داشته باشيم. من عمراً فکرش را مي کردم، با برخوردي که شوهرم با آفيسر مصاحبه کننده داشت، و با سابقه کار دولتي که داشت، به اين زودي ها و بدون حداقل چندين آپ، يک هو در کمتر از چند ساعت ايشود بشه. ولي باور داشتم، که اگه اون بخواد، همه دنيا هم نخواد اوني که اون ميخواد ميشه.
خدا دوستت دارم، خالصانه مخلصم. من که نمي تونم اسم خودم را بنده ات بذارم، ولي تو ارباب خوبي هستي، بي ارزش ترين و نافرمان ترين مخلوقت هم وقتي خالصانه به درگاهت مي ياد ردش نمي کني، اخه کرم به اين حد!!!!آخه بخش به اين حد!!!. خودت مي دوني که من دوباره هموني مي شم که بودم، ولي رومو زمين ننداختي.
فقط مي تونم بگم که شرمنده تم، خد اوکيلي.
خدا بقيه دوستاي تو فروم هم هنوز منتظر لطفت هستند، حالا شايد روشون نمي شه به درگاهت بيان، يا گرفتارن، خودت گرفتاريشون را حل کن. هيچ اميدواري را نا اميد نکن. باز هم مخلصتم خدا.

خدا رو شكر azer عزيز. من ازاولين پستهايي كه تو اين تاپيك مي گذاشتين ، پستهاتون رو تعقيب مي كردم. واقعا معجزه اي رخ داده در مورد شما. اميدوارم هميشه موفق باشيد و هووووووووورررررررررررررررررررااااااااااااااااا

من رضا جان، مديون دعاي شما دوستان هستم. انشائ ا... هم کلير از اين تاپيک برن.
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی
(2015-09-29 ساعت 19:02)غنچه نوشته:  
ما به طور همزمان هم آپ و هم ايشود شديم. من فقط و فقط فکر مي کنم کار دعاها بوده، هر چند خيلي نامه زديم، پيگيري کرديم، زنگ زديم، ولي نه آپ مي شديم، نه کسي جواب مي داد. تازه بعضي جاها نزديک بود حرف زشتمون هم بدن.
بياييد به قدرت باور کردن ، باور داشته باشيم. من عمراً فکرش را مي کردم، با برخوردي که شوهرم با آفيسر مصاحبه کننده داشت، و با سابقه کار دولتي که داشت، به اين زودي ها و بدون حداقل چندين آپ، يک هو در کمتر از چند ساعت ايشود بشه. ولي باور داشتم، که اگه اون بخواد، همه دنيا هم نخواد اوني که اون ميخواد ميشه.
خدا دوستت دارم، خالصانه مخلصم. من که نمي تونم اسم خودم را بنده ات بذارم، ولي تو ارباب خوبي هستي، بي ارزش ترين و نافرمان ترين مخلوقت هم وقتي خالصانه به درگاهت مي ياد ردش نمي کني، اخه کرم به اين حد!!!!آخه بخش به اين حد!!!. خودت مي دوني که من دوباره هموني مي شم که بودم، ولي رومو زمين ننداختي.
خدا بقيه دوستاي تو فروم هم هنوز منتظر لطفت هستند، حالا شايد روشون نمي شه به درگاهت بيان، يا گرفتارن، خودت گرفتاريشون را حل کن. هيچ اميدواري را نا اميد نکن. باز هم مخلصتم خدا.

خدا رو شكر azer عزيز. من ازاولين پستهايي كه تو اين تاپيك مي گذاشتين ، پستهاتون رو تعقيب مي كردم. واقعا معجزه اي رخ داده در مورد شما. اميدوارم هميشه موفق باشيد و هووووووووورررررررررررررررررررااااااااااااااااا

خیلی خوشحال شدم مبارک باشه
کیس نامبر:2016As 60##      تعداد اعضا: 3نفر.        سفارت :  انکارا  انتقال به ابوظبی.   ارسال فرمها: 17june
مصاحبه :هفته دوم می
خودم ودخترم یک ضرب
همسر:کلیرنس. سربازی و کار دولتی

تبریک . انشالله در تمام مراحل مهاجرت موفق باشید. به امید کلیر شدن همه دوستان.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
هووووووراااااا افرین به خدا دمش گرم ماشاله به شماها برا ما انکاراییا دعا کنید
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، حاجی واشنگتن ، smpf ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 17:50)Shaft نوشته:  دوستان سلام
من امروز رفتم سفارت وآپديت هم واسه همين بود.
دردناكترين قيمتش هم همين بود كه به من گفتن شما از روز مصاحبه تا الان هيچ جوابي براتون از امريكا نيومده.
من هم امضا رو عوض كردم و ميخوام برم پي زندگيم .
آرزوي موفقيت براي همه شما و دوستان گلم دارم واميدوارم خداي متعال پشت وپناه همه شما باشه.

سلام شما شرایطتون چیبود؟از روز مصاحبه هیچ اپی نداشتید
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
(2015-09-29 ساعت 19:11)mfarazz نوشته:  

تبریک . انشالله در تمام مراحل مهاجرت موفق باشید. به امید کلیر شدن همه دوستان.
مبارک باشه به سلامتی و شادی خیلی خوشحال شدم
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amir piri ، alireza51 ، farrokh33 ، zhila1393 ، Pariba
اقا ما اپ ۲۸_و۲۹ خوردیم ولی هنوز پندینگ میزنه دیگه پس کی میخواد از حالت پندینگ دراد
تشکر کنندگان: amir piri ، farrokh33 ، alireza51 ، Arshia2000
(2015-09-29 ساعت 18:23)Azer نوشته:  برخي از دوستان عزيزتر از جان سوال در رابطه با ايشود شدن ويزاي همسرم داشتند (يا تلفني يا پيغام خصوصي)، من برا اينکه تک تک جواب ندم اين پست را ميگذارم
من حدود ساعت ۵ سايت سيس را چک کردم، ديدم، شوهرم آپ شده. ولي وضعيتش / بود (or نشده بود). ديروز هم آخرين تلاشم را کرده بودم، يک ايميل زدم به سفارت، که ديگه وقتي نمونده، شما مي خوايين با خانواده ما چي کار کنيد. جوابي ندادن.

سلام
ببخشید برای ویزا همسرتان چکار کردید؟
آیا امروز توانستند پاس ها را تحویل دهند؟
تشکر کنندگان: amir piri ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 18:06)Jefferson نوشته:  دوستان گلم سلام عصرتون بخيروشادي
براهمتون آرزو دارم فردا جوابهاي كليريتون بياد
فقط ترا خدا برامن دعا كنيد اگه فردا كليرنشدم بزودي چراغ عمرم خاموش بشه اين بزرگترين قمارزندگيم بود بعد از ١٨ سال كه شركت كردم، خدايا اين بود رحمانيتت اين بود بخشندگيت....

دوست عزیز چراغ عمرت چرا خاموش بشه؟ این همه کشور خوب هست که همچین رفتارهایی با آدم نمی کنن توش. شما تا حالا شرایطت رو برای کانادا بررسی کردی؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Pariba ، mfte.teacher

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان