کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-29 ساعت 17:45)Azer نوشته:  هورا هورا، هورا،
ما به طور همزمان هم آپ و هم ايشود شديم. من فقط و فقط فکر مي کنم کار دعاها بوده، هر چند خيلي نامه زديم، پيگيري کرديم، زنگ زديم، ولي نه آپ مي شديم، نه کسي جواب مي داد. تازه بعضي جاها نزديک بود حرف زشتمون هم بدن.
من دلم روشن بود، که اگه اوستا کريم بخواد بدون آپ و داون همه چيز حل مي شه.
بياييد به قدرت باور کردن ، باور داشته باشيم. من عمراً فکرش را مي کردم، با برخوردي که شوهرم با آفيسر مصاحبه کننده داشت، و با سابقه کار دولتي که داشت، به اين زودي ها و بدون حداقل چندين آپ، يک هو در کمتر از چند ساعت ايشود بشه. ولي باور داشتم، که اگه اون بخواد، همه دنيا هم نخواد اوني که اون ميخواد ميشه.
خدا دوستت دارم، خالصانه مخلصم. من که نمي تونم اسم خودم را بنده ات بذارم، ولي تو ارباب خوبي هستي، بي ارزش ترين و نافرمان ترين مخلوقت هم وقتي خالصانه به درگاهت مي ياد ردش نمي کني، اخه کرم به اين حد!!!!آخه بخش به اين حد!!!. خودت مي دوني که من دوباره هموني مي شم که بودم، ولي رومو زمين ننداختي.
فقط مي تونم بگم که شرمنده تم، خد اوکيلي.
خدا بقيه دوستاي تو فروم هم هنوز منتظر لطفت هستند، حالا شايد روشون نمي شه به درگاهت بيان، يا گرفتارن، خودت گرفتاريشون را حل کن. هيچ اميدواري را نا اميد نکن. باز هم مخلصتم خدا.
واقعاا تبرييييك ميگم، خدايا شكرت
دوستان ديگر خواهشا خواهشا با اينكه ما واقعا نميتونيم حال شما را درك كنيم ولي هي نگين ما بيخيال شديم و ...
نا اميد نشين و امشب با همين دل شكستتون و با حضور قلب واقعي از خدا بخواين كه صلاح و خيرتان را در كليري قرار بده مطمئنا جواب ميده
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Arshia2000 ، Jefferson ، 2015reza ، A2000 ، moj21 ، Pariba ، golia
(2015-09-29 ساعت 16:24)s.zare نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 16:13)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان امروز کسی آپ داشته؟من به تاریخ 29آپ شدن اما ظهر بوده و orهم نخورده.بعد چند ایمیل که دادم بوده و جوابی هم نیومده بابت ایمیل.نمیدونم این امیدو زنده نگه دارم یا بگم منم به.....
---------------------------------------------------
دوست عزیز چند تا کیس از جمله خود ما آپ شدیم ولی بیشترمون مال تحویل ویزا بوده چون امروز سه شنبه هست وحدود ساعت ۱ بعد از ظهر بیشتر لیدرها ویزاها رو که دوستان دادند پیکاپ تحویل سفارت میدند.
البته منظور دوستمون بعد ازدادن پاسپورتها آپ خوردند که اشتباهی نوشته بعد از اینکه لیدر ها ویزاها رو تحویل دادن آپ خوردیم
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 15:59)MASTAN1 نوشته:  دوستان سلام،
این آخرین پستی است که می گذارم:
۱- از همه دوستانی که تا بحال برای این تاپیک زحمت کشیده اند آمارو اطلاعاتی که استخراج کردید، روحیه دادید، راهنمایی کردید سپاسگزارم
۲- امشب رو هم امیدوار باشیم اما آماده ورود به زندگی قبلی و Plan B باشیم
۳- من دقیقا الان 340 روزه منتظر کلیرنس هستم. دوستان ۲۰۱۶ مواظب باشید همه چیز این لاتاری تا آخر شانسی است. چند تاکیس کاملا مشابه یکی 20 روزه کلیر میشه، یکی سه ماهه و یکی اصلا کلیر نمیشه بنابراین تا زمان چسبیدن ویزا در پاس اتفاقی نیفتاده فقط در حال هزینه از زندگی و اعصاب و روان هستید تا زمانی که ویزا رو بگیرید. در هر صورت یا باید پول داشته باشی 500 هزار تا سرمایه گذاری کنی یا از وقت و زندگی و اعصاب و روانتBig Grin
۴- روزهای خوبی در کنار شما دوستهای گل بود علی الخصوص این لیست آخری منتظرانی که تا امروز کمتر کلیر شدن. امیدوارم فردا کلیر بشیدBig Grin
دوستان از خداوند بهترینها رو برای شما خواستارم. اینجا فقط بسته شدن یک فصل از زندگی بود که بهش امید بسته بودیم و از ۱ اکتبر باز شدن فصل جدید. فصلهای زندگی همه شما پربار.
آخرش بگم ویزا ندادن که ندان فدای سر همه شما. دلم یکم خنک شد بعد از 340 روز
Big Grin. خلاصه منتظر ۱ اکتبرم که این فصل بسته بشه با ویزا یا بی ویزا
یا حق خدا نگهدار همه شما

مستان جان
اول از همه فدای سرت رو بسسسیار خوب اومدی. واقعا فدای سرتون. منم ازت ممنونم به خاطر همۀ کمکایی که به ما کردی. امیدوارم ادامۀ زندگی اینقدر خوب باشه که دیگه به این داستان فکر هم نکنی.
موفق باشی
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: sce ، farrokh33 ، alireza51 ، bahar101 ، asal1372 ، A2000 ، zhila1393 ، matin86 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 17:45)yesorno نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 12:44)lotfe.kh نوشته:  جناب حمید جان و هرمس و بزرگان نظر بدن ممکنه آپ های کلی که دوستان به خصوص در آگوست و سپتامبر خوردن به این معنا باشه که از آمریکا جواب خیلی ها آمده و فقط سفارت هست که تصمیم نهایی رو نگرفته به خصوص به ۲ مسئله اشاره کرد ۱)عملکرد متفاوت ۲ سفارت دیگه با آنکارا
۲)سرعت بالای اعلام کلییر و فاصله ۱ یا ۲ روز در باب گرفتن پاس و تحویل آن در روزای آخر
شاید بچه های آنکارا همه کلییر شده باشن و فقط سفارت باید بخواد تا تموم بشه پس بخواهههههههه سفارت؟؟؟؟؟؟؟/

هیچایوایتا الان ندیدم بدون آپ طلایی (آپ شبانه آپی که ساعت ۶ عصر تا ۴ نیمه شب زده میشه) کلیر شده باشه

آپ این ساعت هم که مال سفارت نیست

تنها عاملی که باعص شده ابوظبی به سرعت کار کنه و ویزا رو ایشود کنه اینه که سرشون خلوته و ویزا زیاد دارن.

خاموشی آنکارا رو هیچ نظری ندارم واسش. اما جوابی هم از طرف آمریکا واسه آنکارا صادر نمیشه و کلیرشون نکردن و شاید واسه این باشه که اون دو تا سفارت از اونطرف درخواست کلیر کردن می کنن اما آنکارا این کار رو نکرده.

یه نکته دیگه هم اینه که سفارت ابوظبی سفارت کوچیک و تازه کاریه که داره خودش رو توسعه میده و دقت کرده باشین تو همین مدت اخیر بسیار فعالیت ها خاص داشته در صورتی که سفارت آنکارا مشخص هستش هیچ میلی به پیشرفت نداره و ممکنه کار ابوظبی بیشتر جنبه ی خودشیرینی برای وسعت سفارت داشته باشه و البته درآمد بهتر کارمندان.
این توضیح رو به فرمایش دوستمون اضافه میکنم:در سفارت آنکارا هم ویزاهای مهاجرتی وهم ویزاهای توریستی انجام میشه ولی در سفارت ابوظبی فقط ویزاهای مهاجرتی ودر کنسولگری دبی ویزاهای غیر مهاجرتی انجام میشه درضمن در سفارت آنکارا کارهای ویزای اروپا یی ها هم انجام میشه ولی معمولا در ابوضبی اروپاییها نمیرن اونجا بنابراین سفارت آنکارا بسیار شلوغ است .شاد باشید
تشکر کنندگان: alireza51 ، matin86 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 17:45)yesorno نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 12:44)lotfe.kh نوشته:  جناب حمید جان و هرمس و بزرگان نظر بدن ممکنه آپ های کلی که دوستان به خصوص در آگوست و سپتامبر خوردن به این معنا باشه که از آمریکا جواب خیلی ها آمده و فقط سفارت هست که تصمیم نهایی رو نگرفته به خصوص به ۲ مسئله اشاره کرد ۱)عملکرد متفاوت ۲ سفارت دیگه با آنکارا
۲)سرعت بالای اعلام کلییر و فاصله ۱ یا ۲ روز در باب گرفتن پاس و تحویل آن در روزای آخر
شاید بچه های آنکارا همه کلییر شده باشن و فقط سفارت باید بخواد تا تموم بشه پس بخواهههههههه سفارت؟؟؟؟؟؟؟/

هیچایوایتا الان ندیدم بدون آپ طلایی (آپ شبانه آپی که ساعت ۶ عصر تا ۴ نیمه شب زده میشه) کلیر شده باشه

آپ این ساعت هم که مال سفارت نیست

تنها عاملی که باعص شده ابوظبی به سرعت کار کنه و ویزا رو ایشود کنه اینه که سرشون خلوته و ویزا زیاد دارن.

خاموشی آنکارا رو هیچ نظری ندارم واسش. اما جوابی هم از طرف آمریکا واسه آنکارا صادر نمیشه و کلیرشون نکردن و شاید واسه این باشه که اون دو تا سفارت از اونطرف درخواست کلیر کردن می کنن اما آنکارا این کار رو نکرده.

یه نکته دیگه هم اینه که سفارت ابوظبی سفارت کوچیک و تازه کاریه که داره خودش رو توسعه میده و دقت کرده باشین تو همین مدت اخیر بسیار فعالیت ها خاص داشته در صورتی که سفارت آنکارا مشخص هستش هیچ میلی به پیشرفت نداره و ممکنه کار ابوظبی بیشتر جنبه ی خودشیرینی برای وسعت سفارت داشته باشه و البته درآمد بهتر کارمندان.

دوستان این که میگن علت کم کاریه آنکارا و پرکاریه دو سفارت دیگه این بوده که بقیه سفارتا بیشتر ویزا دادن تا هم سطح آنکارا بشن یعنی تا قبل از یک ماه پیش آنکارا خیییلی ویزا صادر کرده و کلیر کرده؟؟؟؟
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، A2000 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 19:24)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 18:06)Jefferson نوشته:  دوستان گلم سلام عصرتون بخيروشادي
براهمتون آرزو دارم فردا جوابهاي كليريتون بياد
فقط ترا خدا برامن دعا كنيد اگه فردا كليرنشدم بزودي چراغ عمرم خاموش بشه اين بزرگترين قمارزندگيم بود بعد از ١٨ سال كه شركت كردم، خدايا اين بود رحمانيتت اين بود بخشندگيت....

دوست عزیز چراغ عمرت چرا خاموش بشه؟ این همه کشور خوب هست که همچین رفتارهایی با آدم نمی کنن توش. شما تا حالا شرایطت رو برای کانادا بررسی کردی؟

سارا خانووم منم یه سوال راجع به همین ازتون پرسیدم. ممنون میشم پاسخ بدین
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، Pariba
سلام
بنده برنده 2016 هستم
ببخشید از این جمع چند نفر منتظر هستند و حدود کیس نامبر هاشون چنده ؟
آیا کیس نامبرای پائین تاثیر بهتری داره نسبت به بالاتر ها موقع کلیر شدن ؟؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
اي خدا خودت كمك كن صبح كه اين تاپيك را نگاه ميكنيم yesorno بياد اسم كلي از دوستان را بگه كه آپديت شدند و بعدش كلي كليري داشته باشيم
خداي بزرگ فقط يك نگاه كوچيك كني حله
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان: ariana80 ، arveen100 ، Jefferson ، asal1372 ، A2000 ، farrokh33 ، moj21 ، alireza51 ، Pariba
به خدا امشب شاهد طوفان خواهیم بود
خدا کمک کنه همه اروم بشن و تماما ویزا بگیرن
++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++پ

شبتون کلیری
من خودم 4 صبح هر شب این مدت بیدار شدم پیامها رو خوندم
لطفا هر کی امشب اپدیت شد بیاد همون موقع بگه تا ساعت 4 منتظر باشید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Jefferson ، asal1372 ، حاجی واشنگتن ، 2015reza ، A2000 ، Siamak ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
بعد از ایشود شدن تا چندروز بعد می توان به سفارت ابوظبی برای دریافت ویزا مراجعه کرد؟
تشکر کنندگان: farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 20:07)ben123 نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 19:24)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 18:06)Jefferson نوشته:  دوستان گلم سلام عصرتون بخيروشادي
براهمتون آرزو دارم فردا جوابهاي كليريتون بياد
فقط ترا خدا برامن دعا كنيد اگه فردا كليرنشدم بزودي چراغ عمرم خاموش بشه اين بزرگترين قمارزندگيم بود بعد از ١٨ سال كه شركت كردم، خدايا اين بود رحمانيتت اين بود بخشندگيت....

دوست عزیز چراغ عمرت چرا خاموش بشه؟ این همه کشور خوب هست که همچین رفتارهایی با آدم نمی کنن توش. شما تا حالا شرایطت رو برای کانادا بررسی کردی؟

سارا خانووم منم یه سوال راجع به همین ازتون پرسیدم. ممنون میشم پاسخ بدین
ببخشید من نمی دونستم این پیام های خصوصی هست. جوابتونو دادم.
تشکر کنندگان: A2000 ، alireza51 ، Pariba
سلام دوستان
همگی توجه کنید که 30 سپتامبر به وقت آمریکا با ایران متفاوت است.امیدتونو از دست ندین.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: Jefferson ، حاجی واشنگتن ، A2000 ، APOLO5321 ، pari pari ، farrokh33 ، alireza51 ، matin86 ، Pariba
خب، از ما که گذشت. برای 2016 ها آرزوی موفقیت دارم. من چنان مطمئن بودم که حتی تو 2016 هم شرکت نکردم.
الان هم سوییچ میکنم روی Plan B
حیا ندارم، منتظر شروع ثبت نام 2017 هستم!
حالا یه چیزی بگم بخندین: تمام قوانین رانندگی ایالت ماساچوست رو الان از حفظم! چون می خواستم بدون فوت وقت گواهینامه بگیرم... انصافا دانش رانندگی ام رفت بالا Smile)
حتی دوستم ماشین و منزل رو هم برام مشخص کرده بود....
تا شقایق هست زندگی باید.
نا امید نشین. حتی بدون آمریکا هم زندگی شیرین و دوست داشتنیه.
همگی تان را دوست دارم.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
(2015-09-29 ساعت 20:20)DDDDD نوشته:  بعد از ایشود شدن تا چندروز بعد می توان به سفارت ابوظبی برای دریافت ویزا مراجعه کرد؟
دوستانی که امروز یا تو این روزا کلیر شدن تا کی وقته تحویل پاس رو دادن؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: amir piri ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
رفقای 2015 عزیز و منتظر سلام .
از طرف تمام برندگان 2016 آرزوی معجزه بزرگ میکنم براتون تا روز 30 سپتامبر.
امروز هفتمین روز از هفتمین ماهه و برای ما ایرونیا 7 عدد مقدسیه .
امیدوارم 7 مقدس کار خودش رو بکنه و کاری کنه کارستون .
ارادتمند

sent from phone.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان