کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-30 ساعت 00:58)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  تقريبا ٨٠ نفر

ممنون دوست گرامی
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ليلا ١٣٩٤ ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba
فكر كنم ١٢٠ نفر هم الوظبي اما مطمئن نيستم. شايد كلا حدود ٣٠٠ نفر موندن. بازهم خدمتون عرض ميكنم مطمئن نيستم
Big Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Farinaz1e ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba
جناب علیرضا خان ابوظبی چه خبر دادا
تشکر کنندگان: Farinaz1e ، alireza51 ، areb1356 ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 01:02)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  فكر كنم ١٢٠ نفر هم الوظبي اما مطمئن نيستم. شايد كلا حدود ٣٠٠ نفر موندن. بازهم خدمتون عرض ميكنم مطمئن نيستم

جونشون درآد!
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 00:53)ebrahim1e نوشته:  کیسهای باقیمانده ایروان
748- ۲ نفر
1800- ۲ نفر
1879- ۳ نفر
2947- ۳ نفر
3661- ۱ نفر
4142- ۱ نفر
4262- ۲ نفر
4321- ۳ نفر
4365- ۱ نفر
4581- ۱ نفر
4589- ۱ نفر
4662- ۳ نفر
4670- ۳ نفر
4678- ۱ نفر نصف نیمه
4700- ۱ نفر
5153- ۱ نفر
5176- ۱ نفر
5210- ۲ نفر
5228- ۱ نفر
5256- ۲ نفر
5860- ۱ نفر
6149- ۲ نفر
6706- ۲ نفر
6719- ۱ نفر
6746- ۳ نفر
6764- ۱ نفر
6905- ۱ نفر
7327- ۲ نفر
7517- ۴ نفر
7520- ۳ نفر
7534- ۲ نفر
7563- ۱ نفر
7570- ۲ نفر
7579- ۲ نفر
7589- ۳ نفر
7606- ۴ نفر
7608- ۳ نفر
7634- ۲ نفر
7646- ۳ نفر
7649- ۲ نفر
يعني اين ٨٠ نفر زياد بودن تو ايروان؟
اكثرا هم مجرد....اخه چرا؟؟؟
يكي بياد به غير از خير و صلاح يه جواب بده
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، Farinaz1e ، alireza51 ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، asal1372 ، Pariba
هيچ جوابي نيست
Big Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، farrokh33 ، Pariba ، حاجی واشنگتن
من الان دارم به پلن B فکر میکنم
شروع برنامم اینه پستهام 750 تا بشه تاپیک 2017 پنج ستاره باشم
205 روز انتظار کشیدیم یک روز دیگه ام روش
به امید شنیدن خبرای خوب
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

(2015-09-30 ساعت 01:18)satan نوشته:  205 روز انتظار کشیدیم یک روز دیگه ام روش
به امید شنیدن خبرای خوب

صبر ایوب. خسته نباشید واقعا!
خسته نباشی سرنوشت...
تشکر کنندگان: ghsara ، satan ، alireza51 ، ebrahim1e ، aaraam ، babak90 ، farrokh33 ، mfte.teacher ، Pariba ، حاجی واشنگتن
دوستان می شه انتظار داشت که فردا شب کسی رو آپ بزنه و سفارت 1 اکتبر ویزا صادر کنه ؟با توجه به اختلاف ساعت با امریکا
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: satan ، alireza51 ، A2000 ، farrokh33 ، Pariba
درود به همه دوستان عزیزم
انشاالله فردا همچین موقعی تکلیف دیگه روشن شده و استرس ها تموم.ولی ته دلتون یه ذره امید نگه دارین تا فردا
هووووووووووووورررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااا منم ویزا گرفتم
ببخشید الکی بود خواستم همینجوری به قلب شکسته ام یه ذره شادی بدهم انشاالله که در واقعیت براتون اتفاق بیفته
اگرمنو کلیر نکنن تصمیم دارم خانم و دخترامو نفرستم برن مملکت شیطان بزرگ آخه دختر9 ماهه من با دختر 7 ساله ام واقعا برا امریکا خطرناکن و ممکنه مملکتشون زیر و رو کنن همینجا کنارهمدیگه مثل بقیه 70 میلیون ایرانی دیگه زندگیمونو ادامه خواهیم داد فقط حیف این 12 میلیونی که بخاطراین برنامه پوچ به هدر دادم.خیلی معذرت میخوام ازگفتن این حرف ولی واقعا امریکاییها کودنن خب نمیگن کیسهای خانوادگی مثلا خانم تنها با بچه کوچیک و ویزا بدیم نباید پدرخانواده رو هم بدیم اوناییکه من روز مصاحبه تو سفارت دیدم خداشاهده یک مشت خپل دست و پاچلفتی،مثلا اینا میخواستن تشخیص بدهن ما برا امریکا خطرداریم یا نه!!! فقط دلم میخواست گوش این مدیرلاتاری رو محکم بتابونم بگم شما که نمیخواین ویزا بدین خب از اول بگین سربازی سپاه شرکت نکنه چون شانس ویزاش 1% اونوقت ما حساب کارخودمون میکردیم و اینقدم بیخود حرص و استرس و هزینه الکی نمیکردیم.
یادمه فردای 11 اردیبهشت 93 که برنده شده بودیم خودمو تو امریکا میدیدم و درپوست خودم نمیگنجیدم ولی افسوس که همش سرابی بیش نبود شبتون بخیر و شادی انشاالله فردا همتون دلاتون شادبشه برا ما که مقطعی و نصفه نیمه بود و تموم شد
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
(2015-09-30 ساعت 01:47)Jefferson نوشته:  درود به همه دوستان عزیزم
انشاالله فردا همچین موقعی تکلیف دیگه روشن شده و استرس ها تموم.ولی ته دلتون یه ذره امید نگه دارین تا فردا
هووووووووووووورررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااا منم ویزا گرفتم
ببخشید الکی بود خواستم همینجوری به قلب شکسته ام یه ذره شادی بدهم انشاالله که در واقعیت براتون اتفاق بیفته
اگرمنو کلیر نکنن تصمیم دارم خانم و دخترامو نفرستم برن مملکت شیطان بزرگ آخه دختر ۹ ماهه من با دختر ۷ ساله ام واقعا برا آمریکا خطرناکن و ممکنه مملکتشون زیر و رو کنن همینجا کنارهمدیگه مثل بقیه 70 میلیون ایرانی دیگه زندگیمونو ادامه خواهیم داد فقط حیف این 12 میلیونی که بخاطراین برنامه پوچ به هدر دادم.خیلی معذرت میخوام ازگفتن این حرف ولی واقعا آمریکاییها کودنن خب نمیگن کیسهای خانوادگی مثلا خانم تنها با بچه کوچیک و ویزا بدیم نباید پدرخانواده رو هم بدیم اوناییکه من روز مصاحبه تو سفارت دیدم خداشاهده یک مشت خپل دست و پاچلفتی،مثلا اینا میخواستن تشخیص بدهن ما برا آمریکا خطرداریم یا نه!!! فقط دلم میخواست گوش این مدیرلاتاری رو محکم بتابونم بگم شما که نمیخواین ویزا بدین خب از اول بگین سربازی سپاه شرکت نکنه چون شانس ویزاش ۱% اونوقت ما حساب کارخودمون میکردیم و اینقدم بیخود حرص و استرس و هزینه الکی نمیکردیم.
یادمه فردای 11 اردیبهشت 93 که برنده شده بودیم خودمو تو آمریکا میدیدم و درپوست خودم نمیگنجیدم ولی افسوس که همش سرابی بیش نبود شبتون بخیر و شادی انشاالله فردا همتون دلاتون شادبشه برا ما که مقطعی و نصفه نیمه بود و تموم شد
کودن رو خیلی خوب اومدی!Smile
تشکر کنندگان: satan ، teele ، alireza51 ، A2000 ، samane1363 ، ben123 ، 2015reza ، farrokh33 ، Pariba
اگرمنو کلیر نکنن تصمیم دارم خانم و دخترامو نفرستم برن مملکت شیطان بزرگ آخه دختر ۹ ماهه من با دختر ۷ ساله ام واقعا برا آمریکا خطرناکن و ممکنه مملکتشون زیر و رو کنن همینجا کنارهمدیگه مثل بقیه 70 میلیون ایرانی دیگه زندگیمونو ادامه خواهیم داد فقط حیف این 12 میلیونی که بخاطراین برنامه پوچ به هدر دادم.خیلی معذرت میخوام ازگفتن این حرف ولی واقعا آمریکاییها کودنن خب نمیگن کیسهای خانوادگی مثلا خانم تنها با بچه کوچیک و ویزا بدیم نباید پدرخانواده رو هم بدیم اوناییکه من روز مصاحبه تو سفارت دیدم خداشاهده یک مشت خپل دست و پاچلفتی،مثلا اینا میخواستن تشخیص بدهن ما برا آمریکا خطرداریم یا نه!!! فقط دلم میخواست گوش این مدیرلاتاری رو محکم بتابونم بگم شما که نمیخواین ویزا بدین خب از اول بگین سربازی سپاه شرکت نکنه چون شانس ویزاش ۱% اونوقت ما حساب کارخودمون میکردیم و اینقدم بیخود حرص و استرس و هزینه الکی نمیکردیم.
یادمه فردای 11 اردیبهشت 93 که برنده شده بودیم خودمو تو آمریکا میدیدم و درپوست خودم نمیگنجیدم ولی افسوس که همش سرابی بیش نبود شبتون بخیر و شادی انشاالله فردا همتون دلاتون شادبشه برا ما که مقطعی و نصفه نیمه بود و تموم شد

بابا به سربازی س نیس بخدا. اینا مریضن. من نه سربازی رفتم. نه شغلم دولتیه. نه متاهلم. خاک توو اون سرشون بکنن من پزشکم.به درد مملکتشون میخورم. آخه این نکبت عقده ای واسه چی کلیرنس زد. بی سواد و بی کار و بی عار به درد نخور بودم ویزا میداد بهم؟!؟!؟
تشکر کنندگان: Srod ، sce ، alireza51 ، samane1363 ، A2000 ، arash2014 ، ebrahim1e ، ben123 ، 2015reza ، M.d ، moj21 ، ARSAMNEW ، matin86 ، farrokh33 ، m.ghoreishi ، asal1372 ، arveen100 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 02:06)teele نوشته:  

بابا به سربازی س نیس بخدا. اینا مریضن. من نه سربازی رفتم. نه شغلم دولتیه. نه متاهلم. خاک توو اون سرشون بکنن من پزشکم.به درد مملکتشون میخورم. آخه این نکبت عقده ای واسه چی کلیرنس زد. بی سواد و بی کار و بی عار به درد نخور بودم ویزا میداد بهم؟!؟!؟
آره! واسه همینه به هرچی گدا و بی کار و بی عاره هندی و عرب و پاکستانیه تند تند ویزا میدن. دوست عزیز اینا ضرر کردن. شما کلی انتخاب دیگه دارین.
تشکر کنندگان: alireza51 ، Manamehr ، A2000 ، sce ، ebrahim1e ، 2015reza ، farrokh33 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان