کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
اقا میشه هنوز 24 ساعت دیگه مونده

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Srod ، farrokh33 ، ebrahim1e ، Jefferson ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 23:43)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:40)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:36)ebrahim1e نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:34)ghsara نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:31)tamana2016 نوشته:  شما بفرمایید ارزون ترین راه کدام است که من خودم اولین نفرم.....

مهاجرت راه ارزون نداره متاسفانه. ولی باز اگر از طریق دانشجویی بیاین کمتر از جیب می دین چون دانشگاه بهتون اسکالرشیپ میده.

اخه مسیله اینجاست که به ما دیگه دانشجویی هم نمیدن چون الان ثابت کردیم که قصد مهاجرت و موندن دایم داریم و این با ویزاهای دانشجویی تناقص دار۶

حتما باید برید آمریکا؟
نه خب کانادا هم دوست دارم Big GrinBig Grin

نه کانادا سرده من دوست ندارمBig Grin
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: farrokh33 ، elnazd ، ebrahim1e ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، Pariba ، aaraam
(2015-09-29 ساعت 23:31)tamana2016 نوشته:  شما بفرمایید ارزون ترین راه کدام است که من خودم اولین نفرم.....

مهاجرت راه ارزون نداره متاسفانه. ولی باز اگر از طریق دانشجویی بیاین کمتر از جیب می دین چون دانشگاه بهتون اسکالرشیپ میده.

اخه مسیله اینجاست که به ما دیگه دانشجویی هم نمیدن چون الان ثابت کردیم که قصد مهاجرت و موندن دایم داریم و این با ویزاهای دانشجویی تناقص دار۶

حتما باید برید آمریکا؟
خوب اگر شرایطش رو دارین واسه مهاجرت اقدام کنین وگرنه داشجویی بیاین و بعد از 2-3 سال میتونین اقدام کنین.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، farrokh33 ، ebrahim1e ، A2000 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-29 ساعت 23:46)houshym نوشته:  اقا میشه هنوز 24 ساعت دیگه مونده

سال ۲۰۱۲ تا آخرین روز و آخرین ساعت اگه کسی حرف از نشد و نمیشه میزد بقیه کله شو میکندن Big Grin
من خودم ساعت ۴ بعد از ظهر روز آخر سپتامبر ویزامو گرفتم

آدمی به امید زنده ست
(2015-09-29 ساعت 23:46)houshym نوشته:  اقا میشه هنوز 24 ساعت دیگه مونده

هوشمند جان خیلی مخلصم ولی دیگه از این امریکایی ها انتظاری‌ندارم الان بخاطر یک درصد شانس تو ایروانم‌ ... نشون داده حداقل ایروان که کسی رو دیگه کلیر نمیکنه وگرنه این دو روز خبری میشد فردا هم مثل این یکسالو نیم میگذره و انتظارمون تموم میشه و راحت میشیم ...
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: elnazd ، ebrahim1e ، alireza51 ، 2015reza ، Pariba ، babak90 ، h_researcher ، farrokh33
حتی مهارت شغلی اگرم شرکت کنید زیر 50- 60 میلیون هزینش نیست این دوستمون ظاهرا تو حساب کتاب کمی ضعیفه

تشکر کنندگان: ghsara ، alireza51 ، Pariba ، babak90 ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 22:29)ليلا ١٣٩٤ نوشته:  اي بابا، هنوز زمان مونده. صبر كنيد. خداحافظي چيه!!! صبر كنيد. يكي ميره يكي ميمونه چيه، يا با هم، يا هيچ كدوم. مگه ميشه به خاطر يك ويزا جدايي بياد بين . تدبيو و بقيه دوستان من، من منتظر خبرهاي خوب از همتون هستم. دعا كنيد و از خدا بخواين، و نا اميد نشين. مطمئن باشيد امشب با يك خاطره خوب تموم ميشه. امين امين امين.

امین,منم دلم روشنه
تشکر کنندگان: Jefferson ، A2000 ، alireza51 ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 23:57)ARSAMNEW نوشته:  هوشمند جان خیلی مخلصم ولی دیگه از این آمریکایی ها انتظاری‌ندارم الان بخاطر یک درصد شانس تو ایروانم‌ ... نشون داده حداقل ایروان که کسی رو دیگه کلیر نمیکنه وگرنه این دو روز خبری میشد فردا هم مثل این یکسالو نیم میگذره و انتظارمون تموم میشه و راحت میشیم ...

دوست عزیز من از بس زنگ می زدم سفارت و قسمت فرایند اداری تو آمریکا آخر بهم گفتن تو مشکل داری اصلا کلیر نمیشی.
حتی کیس نامبرم تو سایت سفارت نیومد ولی روز آخر که منتظر پاسپورت خالی بودم برای برگشت به تهران پاس با ویزا و پکیج مربوطه اومد.
اگر ویزا نموم نشه و شحض متقاضی مشکل خاصی نداشته باشه تا آخرین لحظه همه کلیر میشن
مظمئن باشین
تشکر کنندگان: داود یو.اس ، elnazd ، غنچه ، ebrahim1e ، Jefferson ، Farinaz1e ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، ARSAMNEW ، Pariba ، babak90 ، farrokh33
دوستان عزیز باز هم سلام،
کسانی جا موندن ولی هنوز دوست دارند که مهاجرت کنند من واقعا کانادا رو توصیه می کنم. من نه وکیل مهاجرتم و نه خدمات مهاجرتی و اینا. منم یک کسی هستم مثل شما که فقط چند سال زودتر دست بکار شدم و اومدم کانادا. والا علاقه ای هم به آمریکا رفتن ندارم و این لاتاری هم مربوط به پدرو مادرم بود. من چون با اینکه سیتیزن کانادا هستم، دانشجوی دکتری هستم و شرایط اسپانسر کردن پدر و مادرم رو ندارم فعلا تا برم سر کار و این لاتاری وسیله ای بود که اونا بتنونن بیان نزدیک من باشن (گرچه ویزای 10 ساله دارن واسه کانادا). من 8-9 سال پیش واسه کانادا اقدام کردم و الان شرایط مهاجرت رو خیلی نمی دونم. ولی شرایط زندگی و کار و درس رو در کانادا می دونم. اگه کسی سوالی داشت می تونه واسه من یه پیغام خصوصی بذاره من تا جایی که بتونم راهنمایی می کنم. خوب و بد زندگی انیجا رو میگم بهتون. این دیگه کاریه که از دست من بر میاد. Smile
ضمنا کانادا از این بازیهای امنیتی با کسی نمی کنه. کسی رو الاف و مسخره خودش نمی کنه.
تشکر کنندگان: tamana2016 ، victor2016 ، A2000 ، alireza51 ، m.ghoreishi ، ben123 ، 2015reza ، moj21 ، Pariba ، babak90 ، h_researcher ، farrokh33
(2015-09-30 ساعت 00:04)Srod نوشته:  
(2015-09-29 ساعت 23:57)ARSAMNEW نوشته:  هوشمند جان خیلی مخلصم ولی دیگه از این آمریکایی ها انتظاری‌ندارم الان بخاطر یک درصد شانس تو ایروانم‌ ... نشون داده حداقل ایروان که کسی رو دیگه کلیر نمیکنه وگرنه این دو روز خبری میشد فردا هم مثل این یکسالو نیم میگذره و انتظارمون تموم میشه و راحت میشیم ...

دوست عزیز من از بس زنگ می زدم سفارت و قسمت فراید اداری تو آمریکا آخر بهم گفتن تو مشکل داری اصلا کلیر نمیشی.
حتی کیس نامبرم تو سایت سفارت نیومد ولی روز آخر که منتظر پاسپورت خالی بودم برای برگشت به تهران پاس با ویزا و پکیج مربوطه اومد.
اگر ویزا نموم نشه و شحض متقاضی مشکل خاصی نداشته باشه تا آخرین لحظه همه کلیر میشن
مظمئن باشین
انشالله
تشکر کنندگان: Srod ، alireza51 ، Pariba ، farrokh33
(2015-09-29 ساعت 23:59)pourjavidsadegh نوشته:  حتی مهارت شغلی اگرم شرکت کنید زیر 50- 60 میلیون هزینش نیست این دوستمون ظاهرا تو حساب کتاب کمی ضعیفه

والا همون موقع هم که ما با دلار 900 تومان اومدیم 10-20 میلیون خرجمون شد. چه رسد به الان!
تشکر کنندگان: alireza51 ، A2000 ، Pariba ، farrokh33
دلا امشب سفر دارم ....چه سودائی به سر دارم
حکایتهای پر شرر دارم....چه بزمی با تو تا سحر دارم
من امشب با خدای خود مناجاتی دگر دارم
نیایشها به درگاهش ازین شور و شرر دارم
ز لطف بیکران او تشکر ها کنم اما
شکایتها به درگاهش ز سودای بشر دارم
نمی ترسم از فتنه طوفان....دلی چون دریای خزردارم
به بی تابی قلب عاشق را....پیامی از شمس و قمر دارم
دلا امشب سفر دارم ....چه سودائی به سر دارم
حکایتهای پر شرر دارم....چه بزمی با تو تا سحر دارم
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: smpf ، Jefferson ، alireza51 ، ARSAMNEW ، Pariba ، matin86 ، farrokh33
بارسال میگیم ازروی نا اگاهی تعداد زیادی برنده شدن و کارنت شدن وویزا کم اومد اما امسال غیر منصفانست همه چیز انلاین بود تجربه قبلی بود و کامل اگاه ؛ حتی زمانیکه کارنت کردن همه گفتن سال طلایی به نظرم بیمنطقی امسال بسیار معنادار تر بود از بی نظمی پارسال و این یعنی بیمنطقی سال های دیگه هم میتونه راحت تکرار شه
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: smpf ، victor2016 ، elnazd ، Jefferson ، alireza51 ، ben123 ، Pariba ، farrokh33

حتما باید برید آمریکا؟
ابراهیم جان آمارشو داری چند نفر موندیم از ایروان؟ چند کیس؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 00:21)tamana2016 نوشته:  بارسال میگیم ازروی نا اگاهی تعداد زیادی برنده شدن و کارنت شدن وویزا کم اومد اما امسال غیر منصفانست همه چیز انلاین بود تجربه قبلی بود و کامل اگاه ؛ حتی زمانیکه کارنت کردن همه گفتن سال طلایی به نظرم بیمنطقی امسال بسیار معنادار تر بود از بی نظمی پارسال و این یعنی بیمنطقی سال های دیگه هم میتونه راحت تکرار شه

100 سال دیگه هم تکرار می شه متاسفانه چون اهمیت نمی دن. به همین سادگی.
تشکر کنندگان: tamana2016 ، Jefferson ، alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان