کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
[quote='yesorno' pid='667983' dateline='1443598070']
اینم چند چند بودنش

[عکس: 3cFxz.jpg]
[/quot
آقا جدا دستت درد نكنه .ممنون بابته زحماتت تا آخرين روز.انشالا هميشه شاد و موفق باشيد
من بهونه اي بشه از همه دوستان گلم مديران دلسوز تشكر كنم
نمي دونم كيا كلير شدن و كوم از دوستان باقي موندن ولي از تمامي دوستان گلم ممنونم.
اما آقا رضا دسته گلت درد نكنه بابت مديريت خوبت تو اين تاژيك
جناب آقاي خليل خواه نمي دونم ويزا گرفتي يا نه اما اگر حقه كسي بود ماله شما بود و من يكي از زحماته شما دوست خوبم صميمانه ممنونم
لاله خانوم يادمه خيلي وقت گذاشت انشالا تو بلاد كفر خوش باشيد
يس اور نو كه همچنان كنارش هستيم و استفاده مي كنيم از حضورش
ريحانه خانوم كه زود اومد اينجا و زود رفت انشالا كه زودي همسرشون هم برسه كنارشون و مارو هم تا شاژينگ هاي يواس ا ياد كنن
areb1365با جداول كاملش كه اون وسطا منم هنوز تو جدولش هستم
lacepte عزير
sara1
آقاي مهدوي كه نشد يه شيريني كليري براش ببرم
و خانومم كه جدا پابه پام بود و كلي تو اين راه اذيت شد
من آدم درونگرايي هستم و مشكلات و استرسهام رو بيرون نمي ريزم ويادتون باشه منجر به سكته لحظه ايم تو دبي شد.اما درميون گذاشتن سختيها دلداريها شما دوستان و مديران و بيان دردودل و خبر از اشخاص اونطرف حالا رسوندم به يه آرامشه نسبي و تحمل بيشتر اين پايان
به اميد سلامت و آرزوي شاديتون هرجاي دنيا كه هستيد
بازم ممنون از همه دوستان كه زحمت كمك به بقيه رو ميكشيدن اگر اسمشونو يادم رفت قيد كنم معذرت مي خوام
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: alireza51 ، maryam2020 ، hadir ، yesorno ، ben123 ، A2000 ، HERMES7 ، APOLO5321 ، farrokh33 ، Pariba ، moj21 ، SAMBAR
به نظر من تجدید نظر کن ! هر چه زودتر با دخترت برو !

(2015-09-30 ساعت 11:08)s.zare نوشته:  توی یک ماه گذشته بیشتر از ۵ نفر از دوستان و آشناهامون خواب دیدند که همسم ویزا گرفته و ما در حال تدارک سفر و خداحافظی با فامیل هستیم. ما هم خیلی خوشحال میشدیم وقتی میشنیدیم و تشکر میکردیم که خواب به این زیبایی برامون دیدند .

الان جواب اینا رو چی بدم.واقعا چی بگم بهشون............... خداییش همشون ضایع میشن که...............
تشکر کنندگان: alireza51 ، maryam2020 ، Pariba
بچه های بازمانده و همدرد عزیز!
اونهایی که قصد مهاجرت رو همچنان دارید و بدنبال مهاجرت به کانادا و استرالیا هستید بیایید باهم باشیم و اطلاعات جمع کنیم که هرچه سریعتر و با کمترین هزینه راهی بشیم.
اگه م.افق باشید یه گروه تو تلگرام داشته باشیم
اگه کسی بود بمن پیام خصوصی بده
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: alireza51 ، Mina1Mina ، ebrahim1e ، babak90 ، A2000 ، ARSAMNEW ، farrokh33
بعضی از دوستان هستند که شاید زندگی در اینجا براشون صدبار زندگی تو امریکا بهتر باشه و خوشبخت باشن...ولی من و همسرم متاسفانه با اینکه جوونیم و تحصیلات بالا داریم همیشه در حال تلاش بودیم ولی هیچوقت نتیجه نگرفتیم....اگه دری به رومون باز میشه حاصلش فقط بسته شدن در و پسرفت بوده،برا همین تمام امیدمون این قضیه بود تا بلکه بلاخره بتونیم سهممونو از این زندگی بگیریم...ولی سرنوشت برا ما خوابای دیگه ای دیده....من اینجا چیزی برا از دست دادن ندارم و بازبع همون زندگی قبلی تکراری بدون پیشرفت برمیگردم...از همه ی دوستان تشکر میکنم و با اینکه نمیشناسمتون دلم براتون تنگ میشه....ایشالا که همه ی دوستان علی الخصوص تیچر.رضا.امین.سمبر.خلیل خواه.یس اورنو و....موفق باشن.
دوستان عزیزم

از دست دادن چیزی در امروز
مقدمه ای برای بدست آوردن چیز بهتری در فرداست

همه چیز رو بسپارید به دست خودش
قطعا از نتیجش شگفت زده خواهید شد
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
(2015-09-30 ساعت 12:02)hamed shayan نوشته:  سلام
اقا ابراهیم پاسپورت رو گرفتین؟ امروز برنامه ای مقابل سفارت ندارین ماهم بهتون ملحق بشیم؟

سلام
تا الان که برنامه ای نداریم واسه اعتراض یا از این چیزا
اما من واسه فردا بلیط برگشت دارم امروز اخر وقت باید برم پاسپورتا را پس بگیرم فردا جا نمونم
اما رفتم پاسم را پس بگیرم کلی غر غر میکنم و بشون میگم این کارتون اصلا انسانی نبود و 2 سال عمر ماها را تباه کردید
موفق باشید دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: alireza51 ، بابراس ، Manamehr ، m.ghoreishi ، victor2016 ، lotfe.kh ، hamed shayan ، babak90 ، A2000 ، ARSAMNEW ، farrokh33 ، Pariba ، SAMBAR
(2015-09-30 ساعت 12:29)ebrahim1e نوشته:  
اقا ابراهیم پاسپورت رو گرفتین؟ امروز برنامه ای مقابل سفارت ندارین ماهم بهتون ملحق بشیم؟

سلام
اما من واسه فردا بلیط برگشت دارم امروز اخر وقت باید برم پاسپورتا را پس بگیرم فردا جا نمونم
اما رفتم پاسم را پس بگیرم کلی غر غر میکنم و بشون میگم این کارتون اصلا انسانی نبود و ۲ سال عمر ماها را تباه کردید
موفق باشید دوست عزیز

آقا ابراهیم بلیطت ماهانه؟
همسر من برای ۱ اکتبر گیرش نیومد
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: babak90 ، ARSAMNEW ، alireza51
آقا ابراهیم بگو بهشون گربه صفتا آخه یک آمار برنده های سالیان قبل لاتاری از ایرانیان که الان اونجان بگیرین ببینید چند درصدشون باعث ناامنی و چند درصدشون شهروندای بی مسئله ای هستند چرا چشم و گوشای خودتون از واقعیت ها میبندید به خاطر نوع ملیت انسان ها
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، m.ghoreishi ، victor2016 ، babak90 ، maryam2020 ، A2000 ، arveen100 ، ghsara ، alireza51 ، moj21
(2015-09-30 ساعت 12:34)Manamehr نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 12:29)ebrahim1e نوشته:  

سلام
اما رفتم پاسم را پس بگیرم کلی غر غر میکنم و بشون میگم این کارتون اصلا انسانی نبود و ۲ سال عمر ماها را تباه کردید
موفق باشید دوست عزیز

آقا ابراهیم بلیطت ماهانه؟
همسر من برای ۱ اکتبر گیرش نیومد

بلیطم رویال سفر هستBig Grin
تشکر کنندگان: lotfe.kh ، babak90 ، maryam2020 ، alireza51 ، moj21
(2015-09-30 ساعت 12:07)areb1356 نوشته:  سلام به همه دوستان
۱- آقای 2514 خیلی بهت تبریک می گم، نتیجه صبرت رو گرفتی ، نوش جونت ، اگرچه به جای ۲ ضرب شما ۳ ضرب گرفتی
۲- کیس 7384 هم کلیر شده نوش جونش و مبارکش باشه

۳- در مورد اون جدول آقا لینک چیو می خواین؟
ابن جدول رو من خودم درست کردم، ساعتی یکبار همه رو چک می کنم این لیست کسانیه که از ابوظبی هنوز کلیر نشدند. از کیسهای کلیرنسی اگوست ابوظبی تا امروز صبح فقط کیس 7508 بود که کلیر شده بود و امروز هم 7384 بهشون پیوستن. هر کسی هم اطلاعات دقیقتر می خواد سایت سفارت ابوظبی و سایت سیاک خدمتشون معرفی میشه.

سایت ceac چرا هنوز هم 2514 و هم 7384 رو AP نمایش میده؟
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، babak90 ، alireza51
ولي از حق نگذريم سخته به جرم خدمت اجباري تو ارگاني كه اصلا قبولش ندارم و پره از ريا و اينكه من فقط 2 ماه آموزشي بودم و بقيه اصلا تو اون ارگان نبودم هضمش براي من سخته.
اگر داشتم ميرفتم از دسته همين آدمايه رياكارو افراطي بود.
اما اونطرف هم براي ماها حامي نيست و اين اجبارشده لكه ننگه پرونده ماها
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، victor2016 ، lotfe.kh ، A2000 ، Manamehr ، APOLO5321 ، alireza51 ، حاجی واشنگتن ، moj21 ، SAMBAR
دوستان به هیچ عنوان جلوی سفارتها نرین پارسال برخوردشون با بچه های 2014 بخصوص تو ایروان خیلی بد بود و این تحمل جا موندن دوستانمون رو تلختر و سختتر کرد
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، lotfe.kh ، mfte.teacher ، A2000 ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن
از انکارا خبری نیست بجه های انکارا چیکار میکنند؟؟؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، farrokh33 ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 11:57)yesorno نوشته:  اینم چند چند بودنش

دوست عزیز من..انکارا یعنی ابوظبی 146 نفر کلیر نشده باقی موندن... انکارا 181... و ایروان 87 نفر درسته؟
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: yesorno ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 11:57)yesorno نوشته:  اینم چند چند بودنش

سلام آقاي yes or yes يا به عبارتي آقاي حميد. اول اينكه دوباره بهتون تبريك مي گم. اميدوارم كه زندگي جديدتون رو با موفقيت شروع كنيد. من از طرف خودم از ته دل بابت تمام زحماتي كه در اين مدت در تمام زمينه ها چه سفرنامه خوبتون چه آمارهاي مفيدتون انرژي مثبت دادناتون و ....تشكر مي كنم. فعاليت هاي مفيدتون خيلي براي من مفيد بود. من 15 اكتبر در ارمنستان مصاحبمه . اميدوارم كه شما ما بچه هاي 2016 فراموش نكنيد. با آرزوي موفقيت شما در تمام مراحل زندگيتون
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، yesorno ، ARSAMNEW ، A2000 ، Janilla ، farrokh33 ، nimashariat ، masoud398 ، mfte.teacher ، alireza51 ، SAMBAR ، moj21 ، bahar101 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان