کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-30 ساعت 13:56)areb1356 نوشته:  ابوظبی
کیس 7346 هم آپ 30 سپتامبر رو میل فرمودن.
ایشالا که خیره براشون Smile

آقا اينا تو سيس كلير شدن يا سايت سفارت؟
تو سيس هنوز ap هست
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 14:05)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 13:56)areb1356 نوشته:  ابوظبی
کیس 7346 هم آپ 30 سپتامبر رو میل فرمودن.
ایشالا که خیره براشون Smile

آقا اينا تو سيس كلير شدن يا سايت سفارت؟
تو سيس هنوز ap هست

دوست عزیز
گفتم که فعلن آپ خورده. اگه ایشالا آپ خوبی باشه نهایتن دو سه ساعت دیگه هم Issued میشه
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: A2000 ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
سلام دوستان عزیز من بعد از گرفتن ویزا هم مرتب به این تاپیک مراجعه میکردم و پیگیر وضعیت دوستان بودم اصلا دوست نداشتم کسی جا بمونه البته این اواخر یه سری ها خوشبختانه کلیر شدن . روی صحبتم با افراد به اصطلاح بازمانده است ( من از این لفظ بازمانده خوشم نمیاد بجاش میگم ویزا نگرفته ) بدونید و اطمینان داشته باشین خداوند برای شما سرنوشت بهتری را رقم خواهد زد . خوشبختی را فقط در مهاجرت به کشور آمریکا نبینید مثالش رو هم میتوانم از این یک سالی که هر از چند گاهی ویزا نگرفته های 2014 می اومدن تاپیک و از موفقیت ها و باز شدن درهای جدیدی در زندگیشون پس از اتمام لاتاری 2014 میگفتن . پس شما هم با یک انرژی مضاعف زندگی رو ادامه بدین . برای همه شما آرزوی موفقیت میکنم حالا در هرکجای دنیا که باشین .
Clear Smile- Interview : March
دوستان در آنکارا که بودن چیزی دستگیرشون نشد؟؟ حرفی از سفارت و عملکردش؟
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، maryam2020 ، Janilla ، A2000 ، babak90 ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba
تو آنكارا، به دوستاني كه امروز رفته بودند جلوي سفارت گفتند كه تا ١٢ شب كار خواهيم كرد. به يكي دو تا از بچه هايي كهديروز اجازه مديكال بهشون نداده بودند هم گفتند كه برين مديكال. امروز يه خانم مسن لاتاري هم پاسپورتش رو با ويزا از پست تحويل گرفته. اون هم دو روز پيش با ما پاسش رو به سفارت تحويل داد. خلاصه هنوز كاملا نا اميد نيستيم.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-30 ساعت 14:44)2015reza نوشته:  تو آنكارا، به دوستاني كه امروز رفته بودند جلوي سفارت گفتند كه تا ١٢ شب كار خواهيم كرد. به يكي دو تا از بچه هايي كهديروز اجازه مديكال بهشون نداده بودند هم گفتند كه برين مديكال. امروز يه خانم مسن لاتاري هم پاسپورتش رو با ويزا از پست تحويل گرفته. اون هم دو روز پيش با ما پاسش رو به سفارت تحويل داد. خلاصه هنوز كاملا نا اميد نيستيم.
امیدوارمون کردی و هیچوقت ناامید نشیییییییییییییییییییییییییییییی.

(2015-09-30 ساعت 14:44)2015reza نوشته:  تو آنكارا، به دوستاني كه امروز رفته بودند جلوي سفارت گفتند كه تا ١٢ شب كار خواهيم كرد. به يكي دو تا از بچه هايي كهديروز اجازه مديكال بهشون نداده بودند هم گفتند كه برين مديكال. امروز يه خانم مسن لاتاري هم پاسپورتش رو با ويزا از پست تحويل گرفته. اون هم دو روز پيش با ما پاسش رو به سفارت تحويل داد. خلاصه هنوز كاملا نا اميد نيستيم.
امیدوارمون کردی هیچوقت ناامید نشیییییییییییییییییییییییییییییی.
تشکر کنندگان: بابراس ، maryam2020 ، nimashariat ، 2015reza ، farrokh33 ، alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
اقا خب ما هم بریم جلو سفارت ایروان بگیم پاسهامون را بدید
بالاخره یک جوابی میدهند
اخرش که چی ؟؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، alireza51 ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، Pariba

اقا نگفتن کی واسه دریافت پاسپورت بیایید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: 2015reza ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، alireza51 ، Pariba
درود به همه
من يكي از برندكان ٢٠١٣ هستم كه الان تو امريكا هستم . بعد كرفتن ويزام فكر نكنم بيش از دو بار اومده باشم ولي با توجه به كلير نشدن بسياري از هموطنان در سال ٢٠١٤ امشب اومدم ببينم باز هم با برندكان ايراني امسال نارواي ميكنند .!
متاسفانه مثل اينكه جزيي از برنامه لاتاري شده كه هر سال با زندكي و احساسات تعداد زيادي از هموطنان ما بازي كنند.....
اما هدف من از حضور در اين لحظه بيشتر بخاطر اندسته از دوستان كه كلير نشدن و ويزا نكرفتن هست.
دوستان عزيز و هموطنان ارجمند ويزا نكرفتن بعد حدود دوسال برنامه ريزي و اميد به يك اينده جديد و متفاوت خيلي خيلي سخته و خود من اكه شرايط شما رو دو سال قبل داشتم برام شايد غير قابل تحمل بود ، ولي الان ميخوام بعنوان يك كسي كه كمي تجربه زندكي تو امريكا رو داره عرض كنم ويزا نكرفتن خودتون رو به فال نيك بكيرد شايد يك خطري بود كه بخيري كذشت !!
باور كنيد دوستان اينجا هم خبري نيست اون طوري كه ادم تصورش رو از قبل ميكرد نيست.
اينجا اسمش عمري كاره نه امريكا !!
تازه هيج وقت هم هر كسي نميتونه امكانات زندكي مشابه ايران رو واسه خودش دست و با كنه البته هستند ايرانيان بسيار موفق و غني ولي باور كنىد اندك اند .
اينجا زندكي راحت نيست ، تا وقتي كه درامد درسته حسابي نداشته باشي . اينجا خيلي از ايراني ها ميكن يك دلاري زير باي فيل ولي باي فيل رو كه بلند كرديم تازه ديديم يك سنتي بود !!
بسياري از هموطنان و از جمله خود من با داشتن مدرك تحصيلي ليسانس و بالاتر بخاطر كرفتن كمك تحصيلي از كالج خودشون رو ديبلمه معرفي ميكنند جون در غير اينصورت بايد بابت واحد هات بايد هزينه برداخت كني !
هستند ايرانياني كه در رشته خودشون نامبر وان هستند و سريع شغل مناسب بدست ميارند ولي اقليت هستند !
سرتون رو درد نيارم متاسفانه شرايط داخلي ايران بكونه اي هست كه همه دوست دارند مهاجرت كنند و غافل از اينكه مهاجرت جه مشكلات زيادي بهمراه داره ....
باور كنيد من و تمامي دوستاني كه اينجا از طريق لاتاري وارد امريكا شدن همه بدونه استثناه ميكن ايكاش هركز برنده نميشديم !
جون همه ما تو ايران موقعيت مالي و كاري خيلي بهتري داشتيم .
دوستان اينجا محاسن هم كم نداره ولي جفدرش رو ادم استفاده ميكنه مهم هست .!!
با ارزوي موفقعيت براي همه كساني كه ويزا كرفتن و همه كساني كه ويزا نكرفتند .
تا درودي ديكر بدرود
Case No :5000
(2015-09-30 ساعت 14:55)ebrahim1e نوشته:  

ابراهيم جان، تو انكارا پاس ها رو مي فرستند اداره پست. مستقيم تحويل نمي دن. ما هم بايد يكي دو سه روز اضافي اينجا بمونيم تا پاسهامون برسه به اداره پست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: A2000 ، alireza51 ، farrokh33 ، ebrahim1e ، SAMBAR ، Pariba
(2015-08-28 ساعت 11:46)yesorno نوشته:  سلام دوستای گل خودم
صبح روز تعطیله و من هنوز نخوابیدم Big Grin

یه نکته ای رو بگم و برم سراغ اصل کاری:
سایت هایی مثل این سایت که دارای انجمن هستن، دو تا گزینه دارن که همتون باهاشون آشنایی دارین: رتبه - تبریک و تشکر
هرچی عدد این ها بالاتر بره نه دلار بیشتری به فرد میدن و نه در بهشت باز میشه واسش و میبرنش بهشت Big Grin تقریباً 99% ماها هم دقیقاً ۳ ماه دیگه توی این سایت عمراً پیدامون بشه تا اکانت اینجا و تعداد تشکر و رتبه ها به کارمون بیاد

به نظر من این عددا واسه هر ارسال (پست یا پاسخ هرچی اسمشو بزاریم) نشون دهنده ی مقبولیت ارسال هستش. تعداد تشکر ها نشون میده متنی که ارسال شده چقدر مورد توجه قرار گرفته و کار فرد مفید بوده یا نه.
تعداد رتبه هایی که فرد دریافت می کنه هم نشون میده که آیا این فرد مورد اعتماد دوستان بوده و فعالیت ارزشمندی انجام داده یا نه

ارسال های آخر من رو که ببینین، نمیدونم چند نفر ازش استفاده ای بردن یا به کارشون اومده (آمارها و فایل ها) اما تعداد تبریک هاش انگشت شماره و من تنها برداشتم این هستش که کارم مفید نبوده و تا اون حد از ادامش سرد شدم که دیروز نیمه های استخراج داده ها، کار رو متوقف کردم و فایل هامو بستم... چون کاری که استقبال نشه لزومی نداره انجام بشه.
یا رتبم که الان مدتهاس روی 49 مونده و هی می گم ینی کی 50امین رتبه رو میده Big Grin
در نهایت یاد چند تا از دوستامون افتادم که شب تولد امام رضا با دل و جون واسه بچه ها دعا کردن و یا این عکس (کلیک کنین) رو باز کردم و یاد دل پاک دوستامون افتادم.
دوباره نیمه های شب کارو از سر گرفتم و فایل ها رو الان آماده کردم.
باز پر حرفی کردم امیدوارم مفید باشه.

[عکس: 4y1nY.jpg]

[عکس: UAmUJ.jpg]

[عکس: eEfVD.jpg]

(2015-09-30 ساعت 15:03)farsan نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 11:46)yesorno نوشته:  سلام دوستای گل خودم
صبح روز تعطیله و من هنوز نخوابیدم Big Grin

یه نکته ای رو بگم و برم سراغ اصل کاری:
سایت هایی مثل این سایت که دارای انجمن هستن، دو تا گزینه دارن که همتون باهاشون آشنایی دارین: رتبه - تبریک و تشکر
هرچی عدد این ها بالاتر بره نه دلار بیشتری به فرد میدن و نه در بهشت باز میشه واسش و میبرنش بهشت Big Grin تقریباً 99% ماها هم دقیقاً ۳ ماه دیگه توی این سایت عمراً پیدامون بشه تا اکانت اینجا و تعداد تشکر و رتبه ها به کارمون بیاد

به نظر من این عددا واسه هر ارسال (پست یا پاسخ هرچی اسمشو بزاریم) نشون دهنده ی مقبولیت ارسال هستش. تعداد تشکر ها نشون میده متنی که ارسال شده چقدر مورد توجه قرار گرفته و کار فرد مفید بوده یا نه.
تعداد رتبه هایی که فرد دریافت می کنه هم نشون میده که آیا این فرد مورد اعتماد دوستان بوده و فعالیت ارزشمندی انجام داده یا نه

ارسال های آخر من رو که ببینین، نمیدونم چند نفر ازش استفاده ای بردن یا به کارشون اومده (آمارها و فایل ها) اما تعداد تبریک هاش انگشت شماره و من تنها برداشتم این هستش که کارم مفید نبوده و تا اون حد از ادامش سرد شدم که دیروز نیمه های استخراج داده ها، کار رو متوقف کردم و فایل هامو بستم... چون کاری که استقبال نشه لزومی نداره انجام بشه.
یا رتبم که الان مدتهاس روی 49 مونده و هی می گم ینی کی 50امین رتبه رو میده Big Grin
در نهایت یاد چند تا از دوستامون افتادم که شب تولد امام رضا با دل و جون واسه بچه ها دعا کردن و یا این عکس (کلیک کنین) رو باز کردم و یاد دل پاک دوستامون افتادم.
دوباره نیمه های شب کارو از سر گرفتم و فایل ها رو الان آماده کردم.
باز پر حرفی کردم امیدوارم مفید باشه.

[عکس: 4y1nY.jpg]

[عکس: UAmUJ.jpg]

[عکس: eEfVD.jpg]

تشکر کنندگان: parsa.pormand@yahoo.com ، lotfe.kh ، alireza51 ، Pariba
[quote='2015reza' pid='668076' dateline='1443608094']
تو آنكارا، به دوستاني كه امروز رفته بودند جلوي سفارت گفتند كه تا ١٢ شب كار خواهيم كرد. به يكي دو تا از بچه هايي كهديروز اجازه مديكال بهشون نداده بودند هم گفتند كه برين مديكال. امروز يه خانم مسن لاتاري هم پاسپورتش رو با ويزا از پست تحويل گرفته. اون هم دو روز پيش با ما پاسش رو به سفارت تحويل داد. خلاصه هنوز كاملا نا اميد نيستيم.
[/qu
خوش خبر باشيد
آقا شديم شبيه اين بنده خداهايي كه هي ضربانش صفر ميشه هي شوك ميدن دوباره راه ميوفته
خدايا يه نظري به اين دلواپسات بنداز
منتظر معجزه و مهربونيتم
ديگه داره اشك تو چشام جمع ميشه
يا اينوريش كن كلير بشيم يا اونوري كه بازم كلير بشيم
از ديروز كه آپ خوردم استرس و هيجان لحظات بيشتر شده
سكترو نزنم گويا تموم نميشه اين داستان لاتاري
ولي با اين توصيفات فكر كنم و اميدوارم سهميه آخر و سپتامبر تا ساعتهاي ديگه بايد اعلام بشه وگرنه اضافه كاري كاره ديگه اي ندارن كه
پروردگارا
تشکر کنندگان: A2000 ، 2015reza ، APOLO5321 ، babak90 ، ریحانا ، Janilla ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 14:48)A2000 نوشته:  [quote='2015reza' pid='668076' dateline='1443608094']
آیا احتمال داره از ساعت 5-6 بعدازظهر امروز (30 سپتامبر امریکا) شخصی کلیر بشه و تا ساعت 12 شب که سفارت بازه بتونه ویزا بگیره ؟
آخدا میشه که بشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ؟
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak90 ، maryam2020 ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، Pariba
در ناامیدی بسی امید است خدا کمکتون کنه ان شاءالله
(2015-09-30 ساعت 15:07)A2000 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 14:48)A2000 نوشته:  [quote='2015reza' pid='668076' dateline='1443608094']
آیا احتمال داره از ساعت ۵-۶ بعدازظهر امروز (30 سپتامبر آمریکا) شخصی کلیر بشه و تا ساعت 12 شب که سفارت بازه بتونه ویزا بگیره ؟
آخدا میشه که بشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ؟

نمي دونم درست فهميدم تا اينجا يا نه دوستان كمك كنن
اگر تا شب كسي كلير بشه وقت براي رسوندن به سفارت تا چند روز آينده طبق ايميلي كه مياد داده ميشه
اگر اشتباه ميكنم تصحيح كنيد دوستان
پروردگارا
تشکر کنندگان: babak90 ، 2015reza ، alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان