کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان سايت ايروان كلاً شماره هاي لاتاري رو برداشت يعني پايان
اين اخرين پست كه ميذارم شايد سال بعد شايد سالهاي بعد شايدم هيچ وقت لاتاري نباشم
اميدوارم همه موفق باشن و درس گرفته باشن نه اينكه باز شعار بديم
شعار دادن يه جور كلاه سر خودمون گذاشتنه
زندگي كنيد نترسيد از اينده اي كه نداريم امروز رو به فردا نندازيد
از خيرو صلاح حرف نزنيم................
خيلي حرف ديگه كه خودتون ميدونيد پس تصميم بگيريد مثل بقيه دنيا زندگي كنيد از اين چيزايي كه از بچگي تو گوشمون خوندن و بزرگمون كردن فاصله بگيريد همش واسه اينه كه زندگي رو ازمون بگيرن
بعضي وقتا با خودم فكر ميكنم كه اگه بهشت و جهنمي كه ما ازش ميترسيم اين دنياست پس اون دنيا چيه ازش حرف ميزنن و اگه اون دنيا وجود داره پس چرا هم اين دنيامون جهنمه هم اون دنيامون

راستي راستي از عزيزاني هم كه رتبه دادن به من بعد اين اواخر گرفتن هم تشكر ميكنم
(2015-09-30 ساعت 17:24)Manamehr نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 17:22)saber_s نوشته:  من رفتم سفارت ایروان . گفتن تا ساعت ۵ هستن و دیگه بعد از اون کار نمیکنن . وضعیتمو پرسیدم گفتن هیچ امیدی نیست . پاسپورتمو تحویل گرفتم . همزمان با من ۱۰ نفر دیگه آپدیت شدن که برخی هاشون اصلا پاسشونو نگرفتن . این میتونه به این معنی باشه که پاسپورتها رو تحویل در ورودی کردن و عملا پرونده ما بسته شده .

ما هنوز آپ نشدیم
نکنه پاسمونو گم کردن؟!!!

سلام ببخشيد چه ساعتى رفتيد سفارت امريكا در ايروان و پاسپورتتون رو تحويل گرفتيد؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، ARSAMNEW ، alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 17:22)mfte.teacher نوشته:  Sambar عزیز امیدوارم تو این بحران خوش خبری کلیری شما نور امید رو بیشتر تو دل مون برای کلیری بقیه دوستان باز کنه

خدا رو شکر فرهاد کلیر شد واقعا از صمیم قلب برای همه دعا می کرد...باز خوبه که امروز چند خبر خوب هم تو این تاپیک بود
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: Siamak ، maryam2020 ، alireza51 ، smpf ، farrokh33 ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba
اقا فرهاد مبارکتون باشه...بسلامت برید ایشالا
بچه ها من الان یه اپ سی سپتامبر خوردم فقط خودم....مال ایمیله؟
کسی از ابوظبی اپ شده....
دیگه دارم منفجر میشم
تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، maryam2020 ، SAAM_60 ، SAMBAR ، asal1372 ، A2000 ، حاجی واشنگتن ، Pariba
لابد اپ ایمیله کسی دلش نمیاد بیاد بگه
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، SAMBAR ، A2000 ، alireza51 ، Pariba
دوستای نادیده.میدونم که ممکنه بعضی ها حوصلشونداشته باشین ولی ازبقیه خواهش میکنم بیاین شرایططون روبنویسین تاماها یه حساب کلی دستمون بیاد با داشتن چه شرایطی باید احتمال کلیرنشدن رابدهیم.ممنونم.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: farrokh33 ، matin86 ، حاجی واشنگتن ، alireza51 ، Pariba ، SAMBAR
نمیدونم چیزی که مینوسم چقدر طول و عرض داشته باشه ولی واقعا در مورد معجزه میخوام صحبت کنم. چیزی که به چشم دیدمش.
جاتون خالی دیشب با بچه ها یه جایی بودیم که خیلی خوش گذشت و حال کردیم. فکر کنم ۱۲ یا۱ بود برگشتم هتل و برای بار آخر سیس رو چک کردم و دیدم خبری نیست و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم یکی از بچه ها نوشته به تاریخ ۳۰سپتامبر اپ شده تو دلم گفتم چه دل خوشی داره خانمم گفت خودمون رو هم نگاه کن,دیدم اپ شدیم,خانمم گفت یعنی این اگ واقعی هست؟گفتم نه بابا پرونده رو بستن اپ زدن خلاصه با خیال راحت و بی خیالی رفتیم صبحانه خوردیم برگشتم اتاق و دوش گرفتم خانمم گفت بریم سفارت با بی میلی گفتم بریم.بارون اساسی هم میومد انکارا رو سیل برد. رسیدیم دم سفارت رفتیم پیش بچه هایی که ایستاده بودن و خوش و بش کردیم اینقدر مطمءن بودم خبری نیست که حال نداشتم برم تو.مگه میشد بعد از ۱۰ماه انتظار و تو روز۳۰سپتامبر من ویزا بگیرم. خانمم به زور گفت بریم تو ببینیم چه خبره رفتیم و خانم تپل و بداخلاق نگامون کرد گفت چیه؟ گفتم دیشب اپ شدم گفت واستا چکت کنم.پاسپورتها رو گرفت و رفت پیش افیسر بعد اومد بهم گفت برو مدیکال تمدید کن بیار جوابش رو گفتم آخه جواب نمیده گفت با من چونه نزن برو برو. و من وخانمم واقعا دوییدیم پیش دکتر و بعد پاسپورتها رو دادیم سفارت و الان ایشود شدیم و هنوز بعد از گذشت چند ساعت دهن من بسته نشده.
نمیخوام از قسمت و مصلحت حرف بزنم و نمیخوام از بهشت و جهنم چیزی بگم ولی مطمءنم که خدا حواسش به همه ما هست ما برای آنکارا اومدن به شدت دو دل بودیم روز ۲شنبه بچه هایی که اومده بودن و ویزاهاشون رو داده بودن سفارت وقتی این خبرو دادن بازم ۲دل بودم. خانمم استخاره کرد و خوب اومد و ما توکل کردیم و اومدیم دیروز هم که رسیدیک پاس هامون رو نگرفتن ولی امروز معجزه شد. همش می گفتم که دیگه بعد از دعا نمیکنم چرا به چیز غیر واقعی دل ببندم که خدا یه تو دهنی اساسی بهم زد.خدایاااااااااااااااااا هزار بار شکرت. ۳۰سپتامبر ۲۰۱۵تاریخ عجیبی هست که هیچ وقت فراموشش نمیکنم. و باز هم دعا میکنم خدا به بچه های باقی مونده معجزه اش رو نشون بده.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-09-30 ساعت 18:56)سجاد دال نوشته:  لابد اپ ایمیله کسی دلش نمیاد بیاد بگه

داداش من دیروز مال ایمیل بود امروز بازم ایمیل زدین مگه؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، A2000 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 17:37)mlkz نوشته:  برای کسب اطلاعات هم این لینک رو دادن که متاسفانه بنده نتونستم بازش کنم.http://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Vsa/DV-Instructions-Translations/DV-۲۰۱۶-Instructions-Translations/DV_2016_Instructions_English.pdf

این فایل فقط توضیحات نحوه ثبت نام و بقیه فرایند لاتاری هست. شاید چون مال 2016 هست و بزودی 2017 شروع میشه دیگه باز نمیشه. یکی از جملاتی هم که توش نوشته و باید خیلی بهش توجه کرد اینه:
Being randomly chosen as a selectee does not guarantee that you will receive a visa. (صفحه 12، 4 خط مونده به آخر).

از این که هرسال یه تعدادی از دوستان خوبمون بعد از کلی زحمت و دردسر، بخاطر طولانی شدن ا ح م ق ا ن ه کلیرنس، از قطار لاتاری جا می مونن خیلی ناراحتم Sad با این وجود برای همه دوستان 2015 (کلیر و غیر کلیر) آرزوی شادی و خوشبختی می کنم Rolleyes
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: mlkz ، A2000 ، حاجی واشنگتن ، alireza51 ، Pariba ، SAMBAR
(2015-09-30 ساعت 11:41)yesorno نوشته:  آنکارا این دو تا رو کلیر کرده

2015AS273 ANK
2015AS2332 ANK

جالبه ایشود هاش گاهیا دوباره or شده. مثلاً 2015as2 !!!!

الان فایل رو هم میزارم.
آپدیت های امروز :

2015AS2 ANK Administrative Processing
2015AS239 ANK Administrative Processing
2015AS273 ANK Administrative Processing
2015AS634 ANK Administrative Processing
2015AS867 ANK Issued
2015AS2060 ANK Administrative Processing
2015AS2266 ANK Issued
2015AS2332 ANK Administrative Processing
2015AS2514 ABD Administrative Processing
2015AS3683 ANK Issued
2015AS4375 ABD Issued
2015AS4633 YRV Issued
2015AS6505 ABD Issued
2015AS6902 ANK Administrative Processing
2015AS7049 ANK Issued
2015AS7209 ABD Issued
2015AS7346 ABD Administrative Processing
2015AS7384 ABD Administrative Processing

ببخشيد يس اورنو جان من ٢٣٣٢ هستم اما فقط يه آپ خوديم شما از كجا فهميدي كلير شديم؟حتي تو ليستت هم نوشته ap
تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAMBAR ، Behinaz ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 19:03)SAMBAR نوشته:  نمیدونم چیزی که مینوسم چقدر طول و عرض داشته باشه ولی واقعا در مورد معجزه میخوام صحبت کنم. چیزی که به چشم دیدمش.
جاتون خالی دیشب با بچه ها یه جایی بودیم که خیلی خوش گذشت و حال کردیم. فکر کنم ۱۲ یا۱ بود برگشتم هتل و برای بار آخر سیس رو چک کردم و دیدم خبری نیست و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم یکی از بچه ها نوشته به تاریخ ۳۰سپتامبر اپ شده تو دلم گفتم چه دل خوشی داره خانمم گفت خودمون رو هم نگاه کن,دیدم اپ شدیم,خانمم گفت یعنی این اگ واقعی هست؟گفتم نه بابا پرونده رو بستن اپ زدن خلاصه با خیال راحت و بی خیالی رفتیم صبحانه خوردیم برگشتم اتاق و دوش گرفتم خانمم گفت بریم سفارت با بی میلی گفتم بریم.بارون اساسی هم میومد انکارا رو سیل برد. رسیدیم دم سفارت رفتیم پیش بچه هایی که ایستاده بودن و خوش و بش کردیم اینقدر مطمءن بودم خبری نیست که حال نداشتم برم تو.مگه میشد بعد از ۱۰ماه انتظار و تو روز۳۰سپتامبر من ویزا بگیرم. خانمم به زور گفت بریم تو ببینیم چه خبره رفتیم و خانم تپل و بداخلاق نگامون کرد گفت چیه؟ گفتم دیشب اپ شدم گفت واستا چکت کنم.پاسپورتها رو گرفت و رفت پیش افیسر بعد اومد بهم گفت برو مدیکال تمدید کن بیار جوابش رو گفتم آخه جواب نمیده گفت با من چونه نزن برو برو. و من وخانمم واقعا دوییدیم پیش دکتر و بعد پاسپورتها رو دادیم سفارت و الان ایشود شدیم و هنوز بعد از گذشت چند ساعت دهن من بسته نشده.
نمیخوام از قسمت و مصلحت حرف بزنم و نمیخوام از بهشت و جهنم چیزی بگم ولی مطمءنم که خدا حواسش به همه ما هست ما برای آنکارا اومدن به شدت دو دل بودیم روز ۲شنبه بچه هایی که اومده بودن و ویزاهاشون رو داده بودن سفارت وقتی این خبرو دادن بازم ۲دل بودم. خانمم استخاره کرد و خوب اومد و ما توکل کردیم و اومدیم دیروز هم که رسیدیک پاس هامون رو نگرفتن ولی امروز معجزه شد. همش می گفتم که دیگه بعد از دعا نمیکنم چرا به چیز غیر واقعی دل ببندم که خدا یه تو دهنی اساسی بهم زد.خدایاااااااااااااااااا هزار بار شکرت. ۳۰سپتامبر ۲۰۱۵تاریخ عجیبی هست که هیچ وقت فراموشش نمیکنم. و باز هم دعا میکنم خدا به بچه های باقی مونده معجزه اش رو نشون بده.
وقتی میگم امید داشته باشین یعنی این.
مبارکه پسر

(2015-09-30 ساعت 19:03)SAMBAR نوشته:  نمیدونم چیزی که مینوسم چقدر طول و عرض داشته باشه ولی واقعا در مورد معجزه میخوام صحبت کنم. چیزی که به چشم دیدمش.
اقا تبريك اميدوارم از اين به بعد همه تاريخ هاي زندگيت مثل ٣٠ سپتامبر فراموش نشدني باشه و معجزه برات اتفاق بيفته
تشکر کنندگان: maryam2020 ، SAMBAR ، lighthouse ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، mfte.teacher ، A2000 ، asal1372 ، moj21 ، bahar101 ، alireza51 ، Pariba
مقاله ای تکان دهنده از ولفگانگ پاولی...

برنده جایزه نوبل فیزیک در سال ۱۹۴۵ که به خاطر کشف قانون جدیدش به نام:

اصل انحصاری پاولی که مورد تشویق آلبرت انیشتین هم قرار گرفت , معروف است.

پاولی می گوید: هر چیزی در جهان , ارتعاش مخصوص به خودش را دارد. همه الکترون ها دارای سه ویژگی هستند ؛ به نام های:

سطح انرژی
چرخش
مدار

که فیزیک دان ها بر اساس این سه ویژگی , عدد کوانتوامی هر الکترون را محاسبه می کنند و به دست می آورند.

پاولی می گوید: هیچ دو الکترونی در جهان هستی دارای عدد کوانتوامی یکسانی نیست.

پاولی مثالی می زند و می گوید :

سیبی را بر می داریم و از میان میلیارد ها الکترونی که درون آن است، فقط یکی را انتخاب می کنیم.
فرض کنید نام آن الکترون را بگذاریم "اریک"....

عدد کوانتوامی اریک عددی بسیار بسیار طولانی است، اما برای این که کارمان را اینجا ساده کنیم، فرض کنید آن عدد بزرگ 23 باشد.
پاولی ثابت کرد در هیچ کجای جهان هستی , حتی در ستاره ای در کهکشان , نه تنها هیچ سیب دیگری , بلکه هیچ شیئی دیگر پیدا نمی کنید که الکترونش عدد کوانتوامی آن 23 باشد.

حال اگر دستمالی برداریم و سیب را برق بیندازم , از اصطکاک ایجاد شده , انرژی حاصل می شود و این انرژی عدد کوانتوامی اریک را ارتقا داده و به مثلا 26 می رساند.و درست در همان لحظه تنها الکترونی که در جهان هستی با عدد کوانتوامی 26 بوده , دستخوش تغییر می شود.

جهان ما برای حفظ توازن خود , لحظه به لحظه آرایش خود را تغییر می دهد.پاولی با اثبات این موضوع جایزه نوبل فیزیک گرفت و گفت:

اگر هر الکترونی دارای ارتعاش منحصر به فرد خود باشد, پس هر شیئی در جهان واجد ارتعاش مخصوص به خود است.

و اما نتیجه گیری :

وقتی یک سیب با یک اصطکاک کوچک , تغییر پیدا می کند , بنابراین وقتی که من فرزندم را در آغوش می گیرم و می بوسم , و یا وقتی که همسرم را می بخشم...

و یا وقتی که به همسایه ام ناسزا می گویم و یا وقتی که دست خودم را خارش می دهم....
در واقع دارم دستور زنجیره ای از تغییرات را به جهان هستی می دهم.
هر اندیشه ای که از ذهن ما می گذرد , الکترون هایی را در گستره جهان هستی به ارتعاش در می آورد و دستخوش تغییر می کند.

اندیشه فقط بر ماده تاثیر نمی گذارد، بلکه اندیشه خود ماده است.

غم و غصه مرا غمگین می کند و این بزرگ ترین اشتباهی است که در من اتفاق می افتد.

غم و اندوه باید مرا هشیارتر کند؛ چون وقتی زخمی می شویم، آگاه تر می شویم.اندوه نباید بیچارگی را بیشتر کند.

بنابراین رنج را تحمل نکنید، بلکه آن را دریابید...چون رنج کشیدن فرصتی است برای هوشیارتر شدن.

حرف آخرم:

اگر به جای محبتی که با کسی کرده اید , از او بی مهری دیدید ,ناامید از محبت کردن نشوید؛
چون برگشت آن را از فرد دیگری , در یک رابطه دیگر و در یک موضوع دیگر , خواهید ديد .

به خاطر همین می گویند علم بر آموزه های فلاسفه مهر تأیید می زند .چون فلاسفه همیشه معتقدند همه چیز در جهان هستی به هم مرتبط است.
تمام انرژی هایی که از شما ساطع می شود به شما باز می گردد

مثبت باشید تا مثبت باز پس گیرید.
این مطلب را جدی بگیریم و از کنارش به راحتی نگذریم.
در گستره ی کیهان هیچ اتفاقی بی دلیل و بی حکمت نیست.
قوانین را بشناسیم و بر اساس قانون عمل کنیم.
آن وقت جهان درون و بیرونمان به بهشتی وصف ناشدنی بدل خواهد شد.
(برگرفته از کتاب جهان هولوگرافیک با تلخیص و کمی تصرف انشائی )
تشکر کنندگان: HERMES7 ، sosol ، SAMBAR ، farrokh33 ، aaraam ، victor2016 ، Hopeman ، h_researcher ، A2000 ، matin86 ، moj21 ، APOLO5321 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 17:38)areb1356 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 17:36)parsa84 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 16:35)areb1356 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 16:06)parsa84 نوشته:  سلام دوستان من الان زنگ زدم سفارت ابوظبی یه اقایی گوشی رو براشت که می تونست فارسی صحبت کنه مثل اینکه هندی بود گفت سفارت تعطیل شده کیس نامبرم رو خواست و گفت براتون ویزا نیومده و لاتاری تموم شده . متاسفام این رو می گم . برای همتون ارزوی موفقیت در بقیه مراحل زندگی رو دارم خودم که حالم خیلی بده و می خوام بلند بلند گریه کنم .خوش باشید و خداحافظ

دوست عزيز،
من خودم سفارت بودم، بهمون كفت ما امشب تا ١٢ هستيم و اكر كسي از امريكا اعلام بشه ويزاش را صادر مي كنيم.

AliReza.EB Smile

شما ساعت چند سفارت بودید؟من ساعت ۴ زنگ زدم این رو بهم گفتن

ساعت ٢ و نيم

AliReza.EB Smile

شما پاس هاتون رو تحویل سفارت دادید؟کلیر شدید؟
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33 ، A2000 ، alireza51 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان