کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
کاش حرفی بود برای گفتن ولی ..
گاهی نباید چیزی گفت ....
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: بابراس ، 2015reza ، Siamak ، alireza51 ، sce ، farrokh33 ، SAMBAR ، حاجی واشنگتن ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 13:38)داود یو.اس نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 13:18)babak90 نوشته:  سلام دوستان و همراهان تا 30 سپتامبر
امروز روز عجیبیه با اینکه دیگه تموم شده قضیه اما حالم یه جوریه
من دیگه از اواسط سپتامبر فکر ویزا نگرفتن رو داشتم و همش به خودم میگفتم حتما به صلاحمون نیست رفتن و تو ایران میتونم زندگی مفید تری داشته باشم و سعی میکردم خودمو اماده کنم واسه یه روزی مثل امروز و فردا ها، اما امروز هر چی سعی میکنم ناراحت نباشم و به روی خودم نیارم بازم ته قلبم یه احساس سرخوردگی داره آزارم میده امیدوارم زود گذر باشه
خیلی دلم میخواد حرفی بزنم که بتونم حداقل کمی دوستامو آروم کنم اما با ناراحتی که الان بچه ها دارن هر حرفی مسخره است واسه همین فقط برای همه آرزوی سلامتی و روزهای شاد دارم
در آخر کاش میشد همه باقی مونده ها یه لیست از کیس نامبر و شغل و سربازی و رشته و سفارت و اینجور اطلاعات تو صفحه اخر میذاشتیم واسه بچه های ۲۰۱۶ و..و تا با نگاه کردن بهش یه اطلاعات کاملی دستگیرشون میشد و نیاز نبود اینهمه صفحه را بخونن . صفحاتی که خیلیهاش حاوی احساسات ماها بوده تا اطلاعات مفید و شاید از حوصلشون خارج باشه.
یه چیز دیگه سال گذشته که تاپیک کلیرنس ۲۰۱۴ رو خوندم صفحات اخرش خیلی ناراحتم کرد که دیگه به خوندن ادامه ندادم کاش ما حداقل صفات اخر این تاپیکو خوب به پایان ببریم
واسه همتون بهترینها رو آرزو میکنم و از تمامی دوستانی که با حوصله و امید راهنماییمون کردن و واسه امار ها وقت گذاشتن و همچنین مدیران پر انرژی و مثبت اندیش گروه به نوبه خودم تشکر میکنم
شاد باشید و سرافراز
متنتون خیلی قشنگ و سرشار از احساس بود و من این حس رو درک میکنم و با تمام وجود آرزوی بهترینارو دارم براتون.این مطلبتون هم که گفتید یک مطالبی با جزییات بیشتر از دوستانی که متاسفانه از ۲۰۱۵ جا موندن درج بشه تا راهنمای بهتری واسه ۲۰۱۶ باشه هم عالی بود.

منم واقعا ازدوستای عزیز خواهش میکنم بیان وشرایط کیسشون روبنویسن تا ما2016 ها تکلیف خودمونو بهتربدونیم.گرچه میدونم شاید اصلا دیگه حوصله اینکارو نداشته باشین...
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: alireza51 ، behjan ، SAMBAR ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 16:37)ماندانا.م نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 13:38)داود یو.اس نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 13:18)babak90 نوشته:  سلام دوستان و همراهان تا 30 سپتامبر
امروز روز عجیبیه با اینکه دیگه تموم شده قضیه اما حالم یه جوریه
من دیگه از اواسط سپتامبر فکر ویزا نگرفتن رو داشتم و همش به خودم میگفتم حتما به صلاحمون نیست رفتن و تو ایران میتونم زندگی مفید تری داشته باشم و سعی میکردم خودمو اماده کنم واسه یه روزی مثل امروز و فردا ها، اما امروز هر چی سعی میکنم ناراحت نباشم و به روی خودم نیارم بازم ته قلبم یه احساس سرخوردگی داره آزارم میده امیدوارم زود گذر باشه
خیلی دلم میخواد حرفی بزنم که بتونم حداقل کمی دوستامو آروم کنم اما با ناراحتی که الان بچه ها دارن هر حرفی مسخره است واسه همین فقط برای همه آرزوی سلامتی و روزهای شاد دارم
در آخر کاش میشد همه باقی مونده ها یه لیست از کیس نامبر و شغل و سربازی و رشته و سفارت و اینجور اطلاعات تو صفحه اخر میذاشتیم واسه بچه های ۲۰۱۶ و..و تا با نگاه کردن بهش یه اطلاعات کاملی دستگیرشون میشد و نیاز نبود اینهمه صفحه را بخونن . صفحاتی که خیلیهاش حاوی احساسات ماها بوده تا اطلاعات مفید و شاید از حوصلشون خارج باشه.
یه چیز دیگه سال گذشته که تاپیک کلیرنس ۲۰۱۴ رو خوندم صفحات اخرش خیلی ناراحتم کرد که دیگه به خوندن ادامه ندادم کاش ما حداقل صفات اخر این تاپیکو خوب به پایان ببریم
واسه همتون بهترینها رو آرزو میکنم و از تمامی دوستانی که با حوصله و امید راهنماییمون کردن و واسه امار ها وقت گذاشتن و همچنین مدیران پر انرژی و مثبت اندیش گروه به نوبه خودم تشکر میکنم
شاد باشید و سرافراز
متنتون خیلی قشنگ و سرشار از احساس بود و من این حس رو درک میکنم و با تمام وجود آرزوی بهترینارو دارم براتون.این مطلبتون هم که گفتید یک مطالبی با جزییات بیشتر از دوستانی که متاسفانه از ۲۰۱۵ جا موندن درج بشه تا راهنمای بهتری واسه ۲۰۱۶ باشه هم عالی بود.

منم واقعا ازدوستای عزیز خواهش میکنم بیان وشرایط کیسشون روبنویسن تا ما۲۰۱۶ ها تکلیف خودمونو بهتربدونیم.گرچه میدونم شاید اصلا دیگه حوصله اینکارو نداشته باشین...
تو یه جمله بگم
اصلا اصول نداره
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
ايروان داره همه رو اپديت ميكنه

البته كيسهايى كه پاسشون دست سفارته
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: alireza51 ، APOLO5321 ، farrokh33 ، SAMBAR ، A2000 ، حاجی واشنگتن ، moj21 ، Pariba
اقا این داستان اپدیت 30 ایروان چیه؟ امروز هم صبر کنیم فردا پاس ها رو بگیریم یا امیدی نیست؟
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، SAMBAR ، Pariba
آقا برای آروم کردن خودم رفتم تو فروم آمریکا از واقعیت تا خیال
جالب بود.به دوستان 2016هم پیشنهاد میدم قبل استارت لاتاری یه دید کلی ازش داشته باشیم
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: alireza51 ، Siamak ، farrokh33 ، SAMBAR ، A2000 ، حاجی واشنگتن ، Pariba
سلام.بچه های با تجربه لطفا این لینک رو چک کنین و نظرتون رو راجع به صدور ویزا در ماه اکتبر بدینhttp://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin/2016/visa-bulletin-for-october-2015.html
تشکر کنندگان: alireza51 ، SAMBAR ، Pariba
فقط خدا ميدونه كه چقدر براتون ناراحتم ....اميدوارم خيلي زود حكمت اين كارش براتون روشن بشه ....حتما حتما يه حكمتي داره
داشتم فك ميكردم اي كاش يه تاپيك بزارن توي مهاجرسرا براي بازمانده ها تا بيان از اتفاقاي خوبي كه بعد از جاموندن براشون اتفاق ميوفته و باعث ميشه خدارو شكر كنن كه ويزا بهشون نرسيد رو بازگو كنن،،، اينطوري همه به اين نتيجه ميرسن كه وقتي چيزي از خدا ميخواي و بهت ميگه نه !!! داره يه چيزي بهتر از اوني كه ميخواستي رو برا ت آماده ميكنه
عزيزانم براتون بهترينها رو آرزو ميكنم
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
بچه ها sambar صبح آپ شده بود، اهمين الان or شد. فكر كنم بايد هورا رو بكشيم براش.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
(2015-09-30 ساعت 16:05)سجاد دال نوشته:  باورم نمیشهSad
بخدا این حق من نبودSad
بیشتر بچه هایی که نیمه اول رفته بودن مصاحبه ویزا گرفتن...
چرا من آخه؟چرااااااااااا.

سجاد عزیزم دوست من ، نمی تونم بگم که حالتون رو می فهم چون در موقعیت شما نیستم هر چند منم 13 سپتامبر کلیر شدم ولی تا اینجاش دیگه نیومدم . اما میدونم که خیلی حال سختی هستش امیدوارم تا یکی دو ساعت دیگه آپدیت بخوری و کلیر بشی و از این حالت در بیای ، مطمئن باش زندگی بدون امریکا هم ادامه داره . فقط خودت رو کنترل کن از این مرحله هم مطمئن هستم که بسلامت رد میشیم .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: alireza51 ، farrokh33 ، behjan ، SAMBAR ، A2000 ، moj21 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 17:07)2015reza نوشته:  بچه ها sambar صبح آپ شده بود، اهمين الان or شد. فكر كنم بايد هورا رو بكشيم براش.
sambar اپدیت از واشنگتن داشته است؟
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، asal1372 ، alireza51 ، Pariba
Azer عزیز کلیر شدن تون رو صمیمانه تبریک میگم. امیدورام تو بقیه مراحل زندگی هم موفق باشین .
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: maryam2020 ، alireza51 ، Siamak ، لطف اله ، sce ، farrokh33 ، SAMBAR ، asal1372 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 17:15)sunn789 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 17:07)2015reza نوشته:  بچه ها sambar صبح آپ شده بود، اهمين الان or شد. فكر كنم بايد هورا رو بكشيم براش.

Sambar يه آپ شبانه از به تاريخ ٣٠ سپتامبر داشت. صبح رفت سفارت، بدون اينكه چيزي بگن گفتند بدو برو مديكالتو تمديد كن. بعد پاسهاشونو گرفتند و گفتند مديكال ها رو بيار. به فاصله كوتاهي خودش or شد و خانم و بچش ready. Big GrinBig Grin
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: alireza51 ، Manamehr ، Siamak ، M.d ، sce ، APOLO5321 ، nimashariat ، farrokh33 ، SAMBAR ، asal1372 ، A2000 ، matin86 ، moj21 ، bahar101 ، Pariba ، ahfpca
سلام دوستان خوبم. من همچنان اميدوارم همين امروز و امشب يه سري ها رو كلير كنن و انشالله همين طور هم مي شه.
به دوست خوب و عزيزم ٢٥١٤ مهربون تبريك عرض مي كنم و اميدوارم در پناه خداوند موفق و مويد باشه. يا علي
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: Siamak ، mfte.teacher ، alireza51 ، sce ، farrokh33 ، h_researcher ، SAMBAR ، A2000 ، matin86 ، moj21 ، bahar101 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 17:20)2015reza نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 17:15)sunn789 نوشته:  

Sambar يه آپ شبانه از به تاريخ ٣٠ سپتامبر داشت. صبح رفت سفارت، بدون اينكه چيزي بگن گفتند بدو برو مديكالتو تمديد كن. بعد پاسهاشونو گرفتند و گفتند مديكال ها رو بيار. به فاصله كوتاهي خودش or شد و خانم و بچش ready. Big GrinBig Grin

وای خدا چه جالب
مبارکشون باشه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، alireza51 ، لطف اله ، sce ، APOLO5321 ، farrokh33 ، SAMBAR ، A2000 ، bahar101 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان