کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-09-30 ساعت 18:49)سجاد دال نوشته:  بچه ها من الان یه اپ سی سپتامبر خوردم فقط خودم....مال ایمیله؟
کسی از ابوظبی اپ شده....
دیگه دارم منفجر میشم

من امروز تلفن کردم به سفارت آقاهه کیس نامبرم رو پرسید و چک کرد بعد آپ 30 سپتامبر خوردم
کیس نامبر ***7 /مصاحبه :آگوست /انکارا تغییر به ابوظبی /کلیرنس /تعداد کیس 2 نفر
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 19:08)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:03)SAMBAR نوشته:  نمیدونم چیزی که مینوسم چقدر طول و عرض داشته باشه ولی واقعا در مورد معجزه میخوام صحبت کنم. چیزی که به چشم دیدمش.
جاتون خالی دیشب با بچه ها یه جایی بودیم که خیلی خوش گذشت و حال کردیم. فکر کنم ۱۲ یا۱ بود برگشتم هتل و برای بار آخر سیس رو چک کردم و دیدم خبری نیست و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم یکی از بچه ها نوشته به تاریخ ۳۰سپتامبر اپ شده تو دلم گفتم چه دل خوشی داره خانمم گفت خودمون رو هم نگاه کن,دیدم اپ شدیم,خانمم گفت یعنی این اگ واقعی هست؟گفتم نه بابا پرونده رو بستن اپ زدن خلاصه با خیال راحت و بی خیالی رفتیم صبحانه خوردیم برگشتم اتاق و دوش گرفتم خانمم گفت بریم سفارت با بی میلی گفتم بریم.بارون اساسی هم میومد انکارا رو سیل برد. رسیدیم دم سفارت رفتیم پیش بچه هایی که ایستاده بودن و خوش و بش کردیم اینقدر مطمءن بودم خبری نیست که حال نداشتم برم تو.مگه میشد بعد از ۱۰ماه انتظار و تو روز۳۰سپتامبر من ویزا بگیرم. خانمم به زور گفت بریم تو ببینیم چه خبره رفتیم و خانم تپل و بداخلاق نگامون کرد گفت چیه؟ گفتم دیشب اپ شدم گفت واستا چکت کنم.پاسپورتها رو گرفت و رفت پیش افیسر بعد اومد بهم گفت برو مدیکال تمدید کن بیار جوابش رو گفتم آخه جواب نمیده گفت با من چونه نزن برو برو. و من وخانمم واقعا دوییدیم پیش دکتر و بعد پاسپورتها رو دادیم سفارت و الان ایشود شدیم و هنوز بعد از گذشت چند ساعت دهن من بسته نشده.
نمیخوام از قسمت و مصلحت حرف بزنم و نمیخوام از بهشت و جهنم چیزی بگم ولی مطمءنم که خدا حواسش به همه ما هست ما برای آنکارا اومدن به شدت دو دل بودیم روز ۲شنبه بچه هایی که اومده بودن و ویزاهاشون رو داده بودن سفارت وقتی این خبرو دادن بازم ۲دل بودم. خانمم استخاره کرد و خوب اومد و ما توکل کردیم و اومدیم دیروز هم که رسیدیک پاس هامون رو نگرفتن ولی امروز معجزه شد. همش می گفتم که دیگه بعد از دعا نمیکنم چرا به چیز غیر واقعی دل ببندم که خدا یه تو دهنی اساسی بهم زد.خدایاااااااااااااااااا هزار بار شکرت. ۳۰سپتامبر ۲۰۱۵تاریخ عجیبی هست که هیچ وقت فراموشش نمیکنم. و باز هم دعا میکنم خدا به بچه های باقی مونده معجزه اش رو نشون بده.
وقتی میگم امید داشته باشین یعنی این.
مبارکه پسر

واقعا با بی میلی رفتین تو سفارت چون موقع رفتن توی سفارت وسائلتونا به من سپردین و من واقعا اینا فهمیدم. Smile
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان: SAMBAR ، maryam2020 ، farrokh33 ، A2000 ، matin86 ، moj21 ، alireza51 ، Pariba
خسته نباشید دوستان
لاتاری 2015 تمام شد
لازمه بدون ملاک پایان لاتاری 30 سپتامبر به وقت محلی میباشد
اینم لاتاری 2017 از فردا شروع میشه
اینم جزییتات
نکات مهم درباره ثبت نام در برنامه قرعه کشی گرین کارت ۲۰۱۷
این قرعه کشی فردا، اول اکتبر ۲۰۱۵، (۹ مهر) در ساعت ۱۲ ظهر به وقت شرق آمریکا (۷:۳۰ عصر به وقت تهران) آغاز می شود و در روز سه شنبه ۳ نوامبر در ساعت ۱۲ ظهر به وقت شرق آمریکا پایان می پذیرد. به کلیه متقاضیان توصیه می کنیم پیش از اقدام به ثبت نام این ویدیوی کوتاه را تماشا کرده و دستورالعمل شرکت در قرعه کشی را از تارنمای رسمی سفارت مجازی تهران به دقت مطالعه فرمایند.
https://goo.gl/Jo7pSC
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
حمید خان بالاخره شماره من و تو لیست کلیری ها اعلام کردی.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-09-30 ساعت 19:22)SAMBAR نوشته:  حمید خان بالاخره شماره من و تو لیست کلیری ها اعلام کردی.

SAMBAR جان خیلی تبریک میگم بهت .واقعا خوشحال شدم .

پاداش تلاشتو گرفتی
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
(2015-09-30 ساعت 18:49)سجاد دال نوشته:  بچه ها من الان یه اپ سی سپتامبر خوردم فقط خودم....مال ایمیله؟
کسی از ابوظبی اپ شده....
دیگه دارم منفجر میشم

داداش سجاد،
دیگه کلا بیخیال شو... تموم شد بیا رو پلان ب
2017 تا 7 روز دیگه شروع میشه. به آینده امیدوار باش
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
باور کنید قلبم از ویزا نگرفتن تک تک بچه ها درد گرفته. شاید الان من رو فش بدین ولی بخدا حتی به خاطر ویزا گرفتن خودم نمیتونم خوشحال بشم با اینکه قبل از این هزار بار لحظه ای رو که بهم میگن کلیر شدی و ویزا داری و برای خودم مرور کرده بودم ولی امروز اصلا اونجوری نیستم.فقط خدا رو قسم میدم به بخشندگی و بزرگیش که باز هم امید رو تو دل همه بچه ها بکاره و قلبشون رو آروم بکنه.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
دوستان خیلی‌ جالبه

همین الان یعنی‌ همین ۲ دقیقه قبل اول کیس ۰۱ ما آپدیت شد بعدش ۰۲ و ۰۳

این یعنی‌ چه ؟

2015AS2546
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: ariana80 ، farrokh33 ، h_researcher ، A2000 ، حاجی واشنگتن ، M.d ، moj21 ، alireza51 ، samane1363 ، Pariba
همه تون خوشبخت و موفق باشید بچه ها....خداحافظ
دوستان خوب و عزیزم از تک تکتون به خاطر تبریک هاتون متشکرم و آرزوی زندگی شاد و پر از نعمت و سلامتی رو براتون دارم.
(2015-09-30 ساعت 19:31)SAAM_60 نوشته:  دوستان خیلی‌ جالبه

این یعنی‌ چه ؟

2015AS2546

یعنی دارید کلیر میشید مال ما که اینطوری بود
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: farrokh33 ، A2000 ، asal1372 ، moj21 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 19:34)SAMBAR نوشته:  دوستان خوب و عزیزم از تک تکتون به خاطر تبریک هاتون متشکرم و آرزوی زندگی شاد و پر از نعمت و سلامتی رو براتون دارم.
خیلی مبارکه ولی ایشاله ایشالله اخرین نفری نباشی که کلیر میشی
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: SAMBAR ، farrokh33 ، Siamak ، matin86 ، sce ، asal1372 ، حاجی واشنگتن ، moj21 ، Jefferson ، APOLO5321 ، alireza51 ، Pariba
(2015-09-30 ساعت 19:08)HERMES7 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:03)SAMBAR نوشته:  نمیدونم چیزی که مینوسم چقدر طول و عرض داشته باشه ولی واقعا در مورد معجزه میخوام صحبت کنم. چیزی که به چشم دیدمش.
جاتون خالی دیشب با بچه ها یه جایی بودیم که خیلی خوش گذشت و حال کردیم. فکر کنم ۱۲ یا۱ بود برگشتم هتل و برای بار آخر سیس رو چک کردم و دیدم خبری نیست و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم یکی از بچه ها نوشته به تاریخ ۳۰سپتامبر اپ شده تو دلم گفتم چه دل خوشی داره خانمم گفت خودمون رو هم نگاه کن,دیدم اپ شدیم,خانمم گفت یعنی این اگ واقعی هست؟گفتم نه بابا پرونده رو بستن اپ زدن خلاصه با خیال راحت و بی خیالی رفتیم صبحانه خوردیم برگشتم اتاق و دوش گرفتم خانمم گفت بریم سفارت با بی میلی گفتم بریم.بارون اساسی هم میومد انکارا رو سیل برد. رسیدیم دم سفارت رفتیم پیش بچه هایی که ایستاده بودن و خوش و بش کردیم اینقدر مطمءن بودم خبری نیست که حال نداشتم برم تو.مگه میشد بعد از ۱۰ماه انتظار و تو روز۳۰سپتامبر من ویزا بگیرم. خانمم به زور گفت بریم تو ببینیم چه خبره رفتیم و خانم تپل و بداخلاق نگامون کرد گفت چیه؟ گفتم دیشب اپ شدم گفت واستا چکت کنم.پاسپورتها رو گرفت و رفت پیش افیسر بعد اومد بهم گفت برو مدیکال تمدید کن بیار جوابش رو گفتم آخه جواب نمیده گفت با من چونه نزن برو برو. و من وخانمم واقعا دوییدیم پیش دکتر و بعد پاسپورتها رو دادیم سفارت و الان ایشود شدیم و هنوز بعد از گذشت چند ساعت دهن من بسته نشده.
نمیخوام از قسمت و مصلحت حرف بزنم و نمیخوام از بهشت و جهنم چیزی بگم ولی مطمءنم که خدا حواسش به همه ما هست ما برای آنکارا اومدن به شدت دو دل بودیم روز ۲شنبه بچه هایی که اومده بودن و ویزاهاشون رو داده بودن سفارت وقتی این خبرو دادن بازم ۲دل بودم. خانمم استخاره کرد و خوب اومد و ما توکل کردیم و اومدیم دیروز هم که رسیدیک پاس هامون رو نگرفتن ولی امروز معجزه شد. همش می گفتم که دیگه بعد از دعا نمیکنم چرا به چیز غیر واقعی دل ببندم که خدا یه تو دهنی اساسی بهم زد.خدایاااااااااااااااااا هزار بار شکرت. ۳۰سپتامبر ۲۰۱۵تاریخ عجیبی هست که هیچ وقت فراموشش نمیکنم. و باز هم دعا میکنم خدا به بچه های باقی مونده معجزه اش رو نشون بده.
وقتی میگم امید داشته باشین یعنی این.
مبارکه پسر
وای خدا جون ، چه خبر خوبی
از صمیم قلب خوشحال شدم
فرهاد جان به خانمون از قول من سلام برسونین و بگین یک شب یک پست زدین و من در جوابش کفتم من مطمعنم شما کلیری و این پست منو یادگاری نگه دار ، مبارکتون باشه نوش جونتون . من برای شما بیش از بیش خوشحال شدم نمیدونم چرا در مورد شما اطمینان داشتم ویزا میگیرین
موفق باشین
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
(2015-09-30 ساعت 19:37)houshym نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 19:31)SAAM_60 نوشته:  دوستان خیلی‌ جالبه

این یعنی‌ چه ؟

2015AS2546

یعنی دارید کلیر میشید مال ما که اینطوری بود

الان دیگه ؟؟؟

مگه می‌شه ؟ مگه دارییییییم ؟؟؟

آخه سفارت که فردا هیچکیو ایشود نمی‌کنه !!!!!
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
دوستان جالبه که برای ویزابولتن اکتبر 2016 اصلاحیه زدن خدا رو چه دیدی یکی از دوستان هم یه پیش بینی اینطوری کرده بود
تشکر کنندگان: Siamak ، farrokh33 ، sce ، حاجی واشنگتن ، moj21 ، alireza51 ، Pariba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان