کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-01 ساعت 01:00)نیلوفرآبی نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 23:16)Srod نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 22:55)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 22:10)afshin2 نوشته:  سلام دوستان ما هم جا مونديم ٥١٣٣ زن و شوهر هر دو پزشك متخصص برنده خانمم من كلير شدم ولي جواب خانم كه كيس اصلي بود نيومد ما تازه فهميديم خيلي ادماي خطرناكي هستيم و امريكا به ادماي تحصيل كرده نيازي نداره دفعه ديگه ميگيم ديپلمه ايم خانه داريم و تا ميتونيم دروغ تحويلشون ميديم اينا لياقتشون همينه ادماي چلمن.
دیپلم !!!!

از اونجایی که منم به دلایلی ادامه تحصیل ندادم و با دیپلم اینجا تو آمریکا خیلی هم موفق بودم و کاری خوبی هم دارم که خیلی ها با لیسانس و فوق ایسانس نتونستن داشته باشن و در عین حال کنارش دارم کالج هم میرم و احساس خوبی به خودم و آینده م دارم حرف آقا افشین برای منم خیلی بر خورنده بود.
ولی حرفشون رو میذارم به حساب ناراحتی جا موندن از ویزا و به دل نمیگیرمSmile

?????????

آقا، خانم
به کسي بر نخوره، ولي ديپلم، بدون سابفه کار، بدون خدمت بيشترين شانس ويزا گرفتن تو لاتاري را داره.
به خانم آقاي دکترمون هم قول مي دم، اگه ويزا مي گرفتن واسه بجه (اگه دارن) خوب بود، وگرنه اول مشکلاتشون بود، چون پرشکهايي را من به شخصه مي شناسم، که بعد مهاجرت، پزشکي را يا کلاً گذاشتند کنار (يکي که من مي شناسم تو آمريکا جانک يارد داره، يعني ماشين تصادفي مي خره و اوراق مي کنه) يا خيلي ها به خصوص متخصص ها برگشتند، و يا به سختي و بعد حدافل حداقل بعد 3 سال اجازه طبابت گرفتند.
همگي انشاء ا... موفق باشيم، و وقتي کسي تو اوج عصبانيت چيزي مي گي، قطعاً نبايد به کسي بربخوره!!! باور کنيد واسه بعضي ها خبر عدم کليرنس به اندازه خبر از دست دادن عزيزي ممکن سخت باشه. من خودم، بعضي وقت ها تو عصبانيت، به خودم چيرهايي گفتم، که بعضي ها بهشون برخورده و عمومي يا خصوصي پيام دادن. آقا اگه شخصي شرايطش حاده، آدم هاي ريلکس اگه باهاشون همراهي نمي کنند، لااقل رو زخمشون نمک نپاشن. مطمئن باشيد اگه پيغام خصوصي بدين تاثير بيشتري داره، و طرف ممکنه خيلي سريع، حرفي رو که تو اوج عصبانيت زده تصحيح کنه.
انشاء ا... که روزهاي آينده مون بهتر باشه، و هيچ شخصي اميدش را از حق نگيره، که هر چي حق بخواد، حق همونه، و ما بايد خودمون را با اون وفق بديم.
همگي موفق، سلامت، شادکام باشيد.
برنده 2015، مقصد هيوستون، ورود ژانویه 2016
(2015-09-30 ساعت 23:00)sunn789 نوشته:  چه دنیایی بدیه به خاطر قدرن ثروت مردم بیچاره باید قربونی بشن اخه این انصافه اگر ما می خواستیم مثل قدرتمندا باشیم تو کشور خودمون می موندیم چرا بریم جای دیگه که سختی و اوارگی دوری از خانواده ای بابا اینو درک کنید ما نه خراب کاریم نه ت ر ور ی س ت ما تمام تلاشمون برای بهتر زندگی کردنه دولت مردا حالشو میبرن مردم باید سختی بکشن اونا که چیزیشون نمیشه تحریم می کنن سختیش برای ملت بیچاره اخه صدای مردم رو کسی میشنوه؟؟؟؟چه دنیایی بدی داریمSadSadSadSadSad

جالب اینجاست که هم دولت خودمون حالمونو میگیره هم بقیه دولتها. Cool
اینم نشانه دیگری از نبوغ و صلح جویی ما ایرانیها
حالا APبزنید کلیر نکنید

USAdarFarsi (وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی)
اخیرا در خبرها آمده بود که «ناسا» احتمال وجود آب مایع در کره مریخ را تایید کرده است. دکتر فیروز نادری که پیشتر نیز میهمان برنامه «گفتگو با نامداران» این صفحه بوده اند، دعوت ما را برای پاسخ به پرسش های کاربران این صفحه در این مورد پذیرفته اند. لطفا پرسش های خود را در این باره برای مدیرکل اکتشافات منظومه خورشیدی ناسا مطرح کنید
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، A2000 ، ben123 ، farrokh33 ، matin86 ، SAMBAR ، smpf ، moj21 ، 2015reza ، M.d ، Pariba ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 01:33)alifarjadfar نوشته:  انکارا بچه ها دمشون گرم هرچند کلیر نشدن فعلا ولی دلاشون اخر ه کایره دوستان همه میخندن همه خوبیم فدای سرمون ولی بازم نامید نداریم .اینجا انکارا و منو تمام دوستانی که انکارا هستن خیلی خیلی خوبیم چون حداقل دوستای خوبی برای هم شدیم.روی گل همتونو میبوسم

علی جان هرچند یکم هزینه کردین ولی خیلی خوب شد که رفتین. هم واسه روحیتون خوب بود هم به هر حال از تووش یکی دوتا ویزا اگه اشتباه نکنم در اومد فرهاد و رامین و ...
خوش بگذره بهتون داداش
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: A2000 ، sce ، ebrahim1e ، farrokh33 ، SAMBAR ، smpf ، moj21 ، 2015reza ، Pariba ، j.modarres
نمیدونم چی بگم من 7 ساله دارم ثبت نام میکنم و همیشه این ارزوم بوده برنده شدن و گرفتن ویزا.ولی امشب به اندازه تمام این 7 ساله برای تک تک شما دعا میکنم خدایا یه معجزه ای کن این بچه ها که دلشون شکسته کمکشون کن به آرزوشون برسن .امییییییییییننننننننننSadSadSad
2010   Has not been selected
2012   Has not been selected
2013   Has not been selected
2014   Has not been selected
2015   Has not been selected
2016   Has not been selected
2017............I Believe In God Wink
2017   Has not been selected
2018   Has not been selected Sad  
2019   همچنان امیدوار شاید تغیری ایجاد بشه
(2015-10-01 ساعت 01:37)Azer نوشته:  آقا، خانم
به کسي بر نخوره، ولي ديپلم، بدون سابفه کار، بدون خدمت بيشترين شانس ويزا گرفتن تو لاتاري را داره.
به خانم آقاي دکترمون هم قول مي دم، اگه ويزا مي گرفتن واسه بجه (اگه دارن) خوب بود، وگرنه اول مشکلاتشون بود، چون پرشکهايي را من به شخصه مي شناسم، که بعد مهاجرت، پزشکي را يا کلاً گذاشتند کنار (يکي که من مي شناسم تو آمريکا جانک يارد داره، يعني ماشين تصادفي مي خره و اوراق مي کنه) يا خيلي ها به خصوص متخصص ها برگشتند، و يا به سختي و بعد حدافل حداقل بعد ۳ سال اجازه طبابت گرفتند.
همگي انشاء ا... موفق باشيم، و وقتي کسي تو اوج عصبانيت چيزي مي گي، قطعاً نبايد به کسي بربخوره!!! باور کنيد واسه بعضي ها خبر عدم کليرنس به اندازه خبر از دست دادن عزيزي ممکن سخت باشه. من خودم، بعضي وقت ها تو عصبانيت، به خودم چيرهايي گفتم، که بعضي ها بهشون برخورده و عمومي يا خصوصي پيام دادن. آقا اگه شخصي شرايطش حاده، آدم هاي ريلکس اگه باهاشون همراهي نمي کنند، لااقل رو زخمشون نمک نپاشن. مطمئن باشيد اگه پيغام خصوصي بدين تاثير بيشتري داره، و طرف ممکنه خيلي سريع، حرفي رو که تو اوج عصبانيت زده تصحيح کنه.
انشاء ا... که روزهاي آينده مون بهتر باشه، و هيچایوایاميدش را از حق نگيره، که هر چي حق بخواد، حق همونه، و ما بايد خودمون را با اون وفق بديم.

دوست عزیز من نیروی زمینی سپاه خدمت کردم و ۱۵ سال سابقه کار دولتی و غیر دولتی داشتم تمام مدارک مربوط به سابقه کار رو با خودم بردم سفارت و ۲۲ روز کلیر شدنم طول کشید
در ضمن بر خورندن برای اینه که کسی بیاد بگه لیاقتشون همین آدمهای بی سواد و ... این چیزاست
مدت زمان کلیر شدن نه به خدمت ربط داره نه به کار دولتی
اونها هم میدونن سربازی اجباریه و کجا بودنش هم دست خودمون نیست.
تشکر کنندگان: sce ، h_researcher ، farrokh33 ، Daneshjo ، SAMBAR ، smpf ، 2015reza ، Pariba ، sal0811
تموم شده یا نشده آخر D:
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: APOLO5321 ، Daneshjo ، SAMBAR ، smpf ، Pariba
(2015-10-01 ساعت 01:38)ghsara نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 23:00)sunn789 نوشته:  چه دنیایی بدیه به خاطر قدرن ثروت مردم بیچاره باید قربونی بشن اخه این انصافه اگر ما می خواستیم مثل قدرتمندا باشیم تو کشور خودمون می موندیم چرا بریم جای دیگه که سختی و اوارگی دوری از خانواده ای بابا اینو درک کنید ما نه خراب کاریم نه ت ر ور ی س ت ما تمام تلاشمون برای بهتر زندگی کردنه دولت مردا حالشو میبرن مردم باید سختی بکشن اونا که چیزیشون نمیشه تحریم می کنن سختیش برای ملت بیچاره اخه صدای مردم رو کسی میشنوه؟؟؟؟چه دنیایی بدی داریمSadSadSadSadSad

چوب دو سر طلا!!!!
شوهر من چون چند ساليه قصد مهاجرت داره، از همه سمت هاي کليديش استعفا داده، جالبه، هم تو کار کلي توبيخ شده، هم داشتند ويزا را هم ازش دريغ مي کردند. دعواي ايشون هم با مسئول مصاحبه همين بود، که من از هر چي بودم استعفا دادم، الان بيشتر از 5 ساله يک کارمند ساده، با مي نيمم امکانات هستم، اون وقت شما مي پرسي با اين تحصيلات ورزومه، چرا کارمند ساده باقي موندي.!!!!
چون نيک نظر کرد پر خويش بدان ديد،
گفتا ز چه ناليم که از ماست که بر ماست.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، matin86 ، Daneshjo ، Mahboy ، SAMBAR ، samane1363 ، smpf ، 2015reza ، A2000 ، Pariba ، Linspire ، j.modarres
دوسانی که امشب به هر دلیلی که هست اپ خوردن حتما پیگیر به هر نحوی از سفارت مربوطه باشن واصلا دست پیش بگیرن وبگن فکر میکنیم کلییر شدیم بذارید ببینید واکنششون چی یه
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، mehdi_a_3084 ، farrokh33 ، Daneshjo ، SAMBAR ، smpf ، A2000 ، Pariba
(2015-10-01 ساعت 01:38)ghsara نوشته:  

بی ادبیم میشه حالا ولی اصطلاح قدیمیه
قدیمیا میگفتن "چوب دو سر نجس" شنیدین؟ شده حکایت ما بیچاره ها Sad
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان: ghsara ، Daneshjo ، SAMBAR ، smpf ، Pariba ، SAAM_60
و این بود ۳۰سپتامبر دست تک تک دوستان و بزرگای این تاپیکو میبوسم.بهمتون زحمت دادم از حمید عزیزم کمال تشکر رو دارم وبرای همگی ارزوی بهترین ها رو میکنم امیدوارم شاد باشید زندگی ادامه دارد[emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji8] [emoji8] [emoji8]
(2015-10-01 ساعت 01:43)ebrahim1e نوشته:  اینم نشانه دیگری از نبوغ و صلح جویی ما ایرانیها
حالا APبزنید کلیر نکنید

USAdarFarsi (وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی)
اخیرا در خبرها آمده بود که «ناسا» احتمال وجود آب مایع در کره مریخ را تایید کرده است. دکتر فیروز نادری که پیشتر نیز میهمان برنامه «گفتگو با نامداران» این صفحه بوده اند، دعوت ما را برای پاسخ به پرسش های کاربران این صفحه در این مورد پذیرفته اند. لطفا پرسش های خود را در این باره برای مدیرکل اکتشافات منظومه خورشیدی ناسا مطرح کنید

ابراهیم جان دقیقا چی بهت گفتن؟
پاسای ما هم دست سفارته هنوز
چه خبره؟!!!
توروخدا جواب بده
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Daneshjo ، SAMBAR ، Pariba
الان مساوی شدیم رفته تو وقت اضافه
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، Daneshjo ، Pariba
الان کیس ما برنده اصلی آپ ۲۸ سپتامبر برای تحویل پاسها داره
من نفر دوم آپ ۱۰ سپتامبر
و کوچولومون آپ ۳۰ سپتامبر
پاسامونم دستشونه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، farrokh33 ، Daneshjo ، SAMBAR ، moj21 ، Pariba
(2015-10-01 ساعت 01:47)Srod نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:37)Azer نوشته:  آقا، خانم
به خانم آقاي دکترمون هم قول مي دم، اگه ويزا مي گرفتن واسه بجه (اگه دارن) خوب بود، وگرنه اول مشکلاتشون بود، چون پرشکهايي را من به شخصه مي شناسم، که بعد مهاجرت، پزشکي را يا کلاً گذاشتند کنار (يکي که من مي شناسم تو آمريکا جانک يارد داره، يعني ماشين تصادفي مي خره و اوراق مي کنه) يا خيلي ها به خصوص متخصص ها برگشتند، و يا به سختي و بعد حدافل حداقل بعد ۳ سال اجازه طبابت گرفتند.
انشاء ا... که روزهاي آينده مون بهتر باشه، و هيچایوایاميدش را از حق نگيره، که هر چي حق بخواد، حق همونه، و ما بايد خودمون را با اون وفق بديم.

دوست عزیز من نیروی زمینی سپاه خدمت کردم و ۱۵ سال سابقه کار دولتی و غیر دولتی داشتم تمام مدارک مربوط به سابقه کار رو با خودم بردم سفارت و ۲۲ روز کلیر شدنم طول کشید
در ضمن بر خورندن برای اینه که کسی بیاد بگه لیاقتشون همین آدمهای بی سواد و ... این چیزاست
مدت زمان کلیر شدن نه به خدمت ربط داره نه به کار دولتی
اونها هم میدونن سربازی اجباریه و کجا بودنش هم دست خودمون نیست.

خوب دوست عزيز اگه شما خدمت سربازي و کار دولتي و حساس را نداشتيد، شانستون برا يک ضرب گرفتن بيشتر نبود!!!!Big Grin
يک اشتباهي که من خودم کرده بودم، و شوهرم تو مصاحبه ماس ماليش کرد، سابقه کار آموزشيم بود.
من فکر مي کردم، که گفتن سابقه کار آموزشي و فرهنگي تاثير مثبت داره و زودتر ويزا مي دن. تو مصاحبه شوهرم گفت، خانمم 10 ساله کار نميکنه، و فقط تو کارهاي ngo برا توسعه فرهنگ فعاليت مي کنه، و هيچ پولي دريافت نمي کنه، پس کار نمي کنه که فرهنگي باشه، يا غيره.
آفيسر هم گفت، چون کاري نمي کنه، پس دليلي براي ap نمي بينم.
تشکر کنندگان: matin86 ، farrokh33 ، Daneshjo ، SAMBAR ، A2000 ، Pariba ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان