کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-01 ساعت 01:56)Manamehr نوشته:  الان کیس ما برنده اصلی آپ ۲۸ سپتامبر برای تحویل پاسها داره
من نفر دوم آپ ۱۰ سپتامبر
و کوچولومون آپ ۳۰ سپتامبر
پاسامونم دستشونه
کدوم سفارت؟

کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، SAMBAR ، Pariba
(2015-10-01 ساعت 01:37)Azer نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:00)نیلوفرآبی نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 23:16)Srod نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 22:55)mehdi_a_3084 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 22:10)afshin2 نوشته:  سلام دوستان ما هم جا مونديم ٥١٣٣ زن و شوهر هر دو پزشك متخصص برنده خانمم من كلير شدم ولي جواب خانم كه كيس اصلي بود نيومد ما تازه فهميديم خيلي ادماي خطرناكي هستيم و امريكا به ادماي تحصيل كرده نيازي نداره دفعه ديگه ميگيم ديپلمه ايم خانه داريم و تا ميتونيم دروغ تحويلشون ميديم اينا لياقتشون همينه ادماي چلمن.
دیپلم !!!!

از اونجایی که منم به دلایلی ادامه تحصیل ندادم و با دیپلم اینجا تو آمریکا خیلی هم موفق بودم و کاری خوبی هم دارم که خیلی ها با لیسانس و فوق ایسانس نتونستن داشته باشن و در عین حال کنارش دارم کالج هم میرم و احساس خوبی به خودم و آینده م دارم حرف آقا افشین برای منم خیلی بر خورنده بود.
ولی حرفشون رو میذارم به حساب ناراحتی جا موندن از ویزا و به دل نمیگیرمSmile

?????????

آقا، خانم
به کسي بر نخوره، ولي ديپلم، بدون سابفه کار، بدون خدمت بيشترين شانس ويزا گرفتن تو لاتاري را داره.
به خانم آقاي دکترمون هم قول مي دم، اگه ويزا مي گرفتن واسه بجه (اگه دارن) خوب بود، وگرنه اول مشکلاتشون بود، چون پرشکهايي را من به شخصه مي شناسم، که بعد مهاجرت، پزشکي را يا کلاً گذاشتند کنار (يکي که من مي شناسم تو آمريکا جانک يارد داره، يعني ماشين تصادفي مي خره و اوراق مي کنه) يا خيلي ها به خصوص متخصص ها برگشتند، و يا به سختي و بعد حدافل حداقل بعد ۳ سال اجازه طبابت گرفتند.
همگي انشاء ا... موفق باشيم، و وقتي کسي تو اوج عصبانيت چيزي مي گي، قطعاً نبايد به کسي بربخوره!!! باور کنيد واسه بعضي ها خبر عدم کليرنس به اندازه خبر از دست دادن عزيزي ممکن سخت باشه. من خودم، بعضي وقت ها تو عصبانيت، به خودم چيرهايي گفتم، که بعضي ها بهشون برخورده و عمومي يا خصوصي پيام دادن. آقا اگه شخصي شرايطش حاده، آدم هاي ريلکس اگه باهاشون همراهي نمي کنند، لااقل رو زخمشون نمک نپاشن. مطمئن باشيد اگه پيغام خصوصي بدين تاثير بيشتري داره، و طرف ممکنه خيلي سريع، حرفي رو که تو اوج عصبانيت زده تصحيح کنه.
انشاء ا... که روزهاي آينده مون بهتر باشه، و هيچ شخصي اميدش را از حق نگيره، که هر چي حق بخواد، حق همونه، و ما بايد خودمون را با اون وفق بديم.
همگي موفق، سلامت، شادکام باشيد.

Azer عزیز فرمایش شما درمورد نداشتن مدرک برای لاتاری کاملا درسته
خود من به سفارش یه وکیل تو کالیفرنیا مدرک لیسانس ریاضی رو بیخیال شدم و دیپلم اعلام کردم و مدارک مایکروسافت و کلی سابقه کار رو کنار گذاشتم و فن خانوادگیم رو بعنوان شغلم اعلام کردم.
حالا که دارم میرم اونجا به هیچ عنوان نمیتونم مدرک دانشگاهیم رو اعلام کنم و ازش محروم هستم.
ولی یک نکته هست که همه میخوایم به کشوری بریم که دید طبقاتی به ما و شهرونداش نداشته باشه.
حالا هرچقدر از پیشامد ها ناراحت باشیم کسی رو نمیشه از خودمون پایین تر ببینیم.
آرزوی من برای شما و جناب افشین هم چیزی بالاتر از یک شانس (لاتاری) هست و امیدوارم این تجربه بی مزه صرفا باعث محکمتر شدن اراده و تصمیم شما برای تجربه ها و تغییرات بزرگتر در زندگیتون باشه.
خوش شانس تر از من نیست ......
تشکر کنندگان: ben123 ، matin86 ، farrokh33 ، Daneshjo ، SAMBAR ، Pariba ، ttrz ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 01:58)لیدا59 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:56)Manamehr نوشته:  الان کیس ما برنده اصلی آپ ۲۸ سپتامبر برای تحویل پاسها داره
من نفر دوم آپ ۱۰ سپتامبر
پاسامونم دستشونه
کدوم سفارت؟

ليدا جان ارمنستان هستند
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Pariba ، SAMBAR
(2015-10-01 ساعت 01:51)ben123 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:38)ghsara نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 23:00)sunn789 نوشته:  چه دنیایی بدیه به خاطر قدرن ثروت مردم بیچاره باید قربونی بشن اخه این انصافه اگر ما می خواستیم مثل قدرتمندا باشیم تو کشور خودمون می موندیم چرا بریم جای دیگه که سختی و اوارگی دوری از خانواده ای بابا اینو درک کنید ما نه خراب کاریم نه ت ر ور ی س ت ما تمام تلاشمون برای بهتر زندگی کردنه دولت مردا حالشو میبرن مردم باید سختی بکشن اونا که چیزیشون نمیشه تحریم می کنن سختیش برای ملت بیچاره اخه صدای مردم رو کسی میشنوه؟؟؟؟چه دنیایی بدی داریمSadSadSadSadSad

جالب اینجاست که هم دولت خودمون حالمونو میگیره هم بقیه دولتها. Cool

بی ادبیم میشه حالا ولی اصطلاح قدیمیه
قدیمیا میگفتن "چوب دو سر نجس" شنیدین؟ شده حکایت ما بیچاره ها Sad

ممنونم ..... واقعا عالی اشاره کردین.... و من همیشه به این موضوع فکر کردم و همیشه در گفتگو ها به این نکته اشاره می کنم که : ملت ایران هم از بیرون تحریم شدن و تحت بی حرمتی و فشارهای گوناگونی قرار دارن و عین این فشارها و تحریمها و زورگویی و بی احترامی ها در شکل و قالب دیگه ای از داخل براشون هست..... متاسفانه میشه گفت تنها کشوری با این همه موقعیت و انرژی و غیره در بدترین فشارهای داخلی و خارجی زندگی میکنیم..... و بدتر از همه روز به روز امکان سکونت و زندگی درش کمتر و در آینده غیر ممکن خواهد بود.... امیدوارم که این مسائل در این کشور حل بشه برای همه....
موفق باشین دوستان عزیزم....
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: sunn789 ، ben123 ، matin86 ، Pariba ، SAMBAR
(2015-10-01 ساعت 01:58)لیدا59 نوشته:  
من نفر دوم آپ ۱۰ سپتامبر
پاسامونم دستشونه
کدوم سفارت؟

ایروان
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Pariba ، SAMBAR
من در سرزمینی زندگی می کنم که دویدن سهم کسانی ست که نمی رسند و
رسیدن سهم کسانی ست که نمی دوند!

به امید شنیدن خبرهای خوب
شب همگی بخیر

(2015-10-01 ساعت 00:04)Srod نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 23:54)nara نوشته:  نتیجه گیری اخلاقی از کلیر نشدن من تو لاتری ۲۰۱۵::
۱. سازمان سی.آی. ای....خیلی ضعیف تر سازمان ا.ط.ل.ا.ع.ات. ایرانه...چون من شخصا پر نده خوبی برای رفتن داشتم...
۲. بی عدالتی تو بررسی های اونا دقیقا به اندازه ایرانه...
۳. مواردی که تو کشورهای دیگه ارزش محسوب میشه....مثل نمره تافل و مدارک بین المللی و تحصیلات بالاو سابقه کار تو شرکت های"": های تکنولوژی""" برای اونا امتیازی محسوب نمیشه....

متاسفم که کلیر نشدین

این فرایند اداری مربوط به سارمان سیا نیست و حدود ۱۳ مرحله در سازمان های متفاوت داره (البته طبق چیزی که میشه تو اینترنت پیدا میشه)
هر چی میزان تحصیلات و سابقه کار بالاتر باشه مخصوصا در رشته های حساس که های تک هم به جورایی جزوشونه. حساسیت و دقت آمریکایی ها هم بیشتر میشه و زمان بیشتری برای اینکار میذارن.
در حالی که جاهایی مثل استرالیا و کانادا بدون نخصص و سابقه کار اصلا نمیشه براشون اپلای کرد که اونم یه جور بی عدالتی به حساب میاد
میشه یه جورایی این بی عدالتی رو به اون بی عدالتی در کرد

دوست عزيز من جز سربازي هيچ چيزي براي چك كردن نداشتم ، كار ازاد و مدرك ديپلم پس اين ١٣ جاي كه ميگي بايد چك كنه براي من چه چيز رو ميخواست چك كنه ؟؟؟. اين حرفها حتي اگه تو اينترنت هم باشه قابل قبول نيست فقط خدا ميدونه اين پروسه چطور هدايت ميشه.
چون بعينه ديده شده دو كيس مشابه يكي كلير ميشه يكي نه.
فقط ميخوام بگم براي ما ايرانيها فقط استرس اين پروسه ميمونه ، حني اگه كلير بشيم . چون تمام كشورها ي ديگه اين مسخره باريها براشون اتفاق نميوفته و راحت ساكشون رو ميبندن و ميرن ، ما تا آخرين لحظه بايد فقط دعا كنيم.
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، ghsara ، ben123 ، farrokh33 ، APOLO5321 ، Daneshjo ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، samane1363 ، moj21 ، 123a ، Janilla ، 2015reza ، Jefferson ، A2000 ، Pariba ، bahar101 ، aaraam ، j.modarres
کیس نامبر: **7 2015as
تعداد نفرات : 2 نفر
کیس اول معافیت و شغل آزاد
تاریخ مصاحبه: 4فوریه
سفارت : ارمنستان
آخرین آپدیت 19 August
مقصد : فعلا کالیفرنیا

کار خوبه که خدا درست کنه
تشکر کنندگان: SAMBAR ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، Pariba ، j.modarres
دوستان فکر نکنید سفارت اریکاااااااا چه نظمی داره...... واقعا بی نظمن شما فقط خودتون پیگیر باشید و حتی دست پیش بگیرید
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، Jefferson ، Pariba ، SAMBAR
(2015-10-01 ساعت 01:58)Azer نوشته:  خوب دوست عزيز اگه شما خدمت سربازي و کار دولتي و حساس را نداشتيد، شانستون برا يک ضرب گرفتن بيشتر نبود!!!!Big Grin
يک اشتباهي که من خودم کرده بودم، و شوهرم تو مصاحبه ماس ماليش کرد، سابقه کار آموزشيم بود.
من فکر مي کردم، که گفتن سابقه کار آموزشي و فرهنگي تاثير مثبت داره و زودتر ويزا مي دن. تو مصاحبه شوهرم گفت، خانمم ۱۰ ساله کار نميکنه، و فقط تو کارهاي ngo برا توسعه فرهنگ فعاليت مي کنه، و هيچ پولي دريافت نمي کنه، پس کار نمي کنه که فرهنگي باشه، يا غيره.
آفيسر هم گفت، چون کاري نمي کنه، پس دليلي براي ap نمي بينم.

من تفاوتی بین ۲۲ روز با یکضرب نمیبینم.
تو سایت سفارت بخونین کاملا واضح نوشته ایرانی ها و عراقی ها و ... بدون استثنا فرایند اداری رو باید بگذرونن
این فرایند اداری وقتی شروع میشه که شما مدارک رو برای سفارت پست میکنین
اونی که یکضرب ویزا میگیره در حقیقت جواب فرایند اداریش موقع مصاحبه اومده
وگرنه امکان نداره کسی بدون این فرایند اداری ویزا بگیره
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، farrokh33 ، داود یو.اس ، A2000 ، Pariba ، bahar101 ، SAMBAR ، j.modarres ، ahfpca
(2015-10-01 ساعت 01:54)Manamehr نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:43)ebrahim1e نوشته:  اینم نشانه دیگری از نبوغ و صلح جویی ما ایرانیها
حالا APبزنید کلیر نکنید

USAdarFarsi (وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی)
اخیرا در خبرها آمده بود که «ناسا» احتمال وجود آب مایع در کره مریخ را تایید کرده است. دکتر فیروز نادری که پیشتر نیز میهمان برنامه «گفتگو با نامداران» این صفحه بوده اند، دعوت ما را برای پاسخ به پرسش های کاربران این صفحه در این مورد پذیرفته اند. لطفا پرسش های خود را در این باره برای مدیرکل اکتشافات منظومه خورشیدی ناسا مطرح کنید

ابراهیم جان دقیقا چی بهت گفتن؟
پاسای ما هم دست سفارته هنوز
چه خبره؟!!!
توروخدا جواب بده

هیچی داستان داشت
رفتم تو
گفتم اومدم پاسم را بگیرم
گفت منتظر بمون تا زنگت بزنیم
گفتم فردا بلیط دارم
گفت باشه بدون ویزا بهت میدم الان اگه بخاهی. برو فردا بیا
گفتم باشه فردا میام
نمیدونم حالا گیج میزد یا فردا شاید واسه بعضی دوستان ایشود بشه
اما اگه ایشود شده بود سیس نشون میداد
فکر کنم بنده خدا اصلا نمیدونست
داستان بعدش جالب بود
اومدیم بیرون تو ایستگاه دم سفارت نشته بودیم داشتیم با یکی خانمها صحبت میکردیم که اینا خراب کردن و از این چیزا یک خانمی کنار من نشسته بود داشت گوش میکرد که یک دفعه بلند شد گفته شما واسه چی اومدید اینجا و نباید میومدید اینجا البته به انگلیسی من گفتم شما ؟؟؟ که کارت سکیوریتی را در اورد گفت من سکیوریتی هستم و تا فهمید ما خطری نداریم گیر داد به یک عراقی که اونم تو ایستگاه بود و سریعا بش گفت برو
کاملا مشخص بود که اوضاع کاملا تحت کنترلشون بود و همه جیز را پیش بینی کرده بودند
منم کلی باهاش حرف زدم گفتم این چه وضعیتی هست درست کردید و از این حرفا که گفت من فقط سکیوریتی هستم و باید با بخش کنسولی صحبت کنی و رفت
نتیجه اینکه: مراقب صحبتهاتون توی اون ایستگاه اتوبوس باشید چون همیشه یکی از سکیوریتیها اونجا نشسته
دفعه اول هم که ما رفتیم یکی نشسته بود و حرفهای بقیه را با دقت گوش میداد
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-09-30 ساعت 22:10)afshin2 نوشته:  سلام دوستان ما هم جا مونديم ٥١٣٣ زن و شوهر هر دو پزشك متخصص برنده خانمم من كلير شدم ولي جواب خانم كه كيس اصلي بود نيومد ما تازه فهميديم خيلي ادماي خطرناكي هستيم و امريكا به ادماي تحصيل كرده نيازي نداره دفعه ديگه ميگيم ديپلمه ايم خانه داريم و تا ميتونيم دروغ تحويلشون ميديم اينا لياقتشون همينه ادماي چلمن.
دکی جون شما که بهتر میدونید حرص و جوش خوردن چقدر برای سلامتیتون مضر هستش....بهتر خودتونو و برای ثبت نام 2017 آماده کنین....Big Grin
یک دیپلمه بیکار خانه دار.....
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: sce ، SAMBAR ، behjat ، smpf ، ARSAMNEW ، Pariba ، A2000 ، aaraam ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 02:10)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:43)ebrahim1e نوشته:  اینم نشانه دیگری از نبوغ و صلح جویی ما ایرانیها
حالا APبزنید کلیر نکنید

اخیرا در خبرها آمده بود که «ناسا» احتمال وجود آب مایع در کره مریخ را تایید کرده است. دکتر فیروز نادری که پیشتر نیز میهمان برنامه «گفتگو با نامداران» این صفحه بوده اند، دعوت ما را برای پاسخ به پرسش های کاربران این صفحه در این مورد پذیرفته اند. لطفا پرسش های خود را در این باره برای مدیرکل اکتشافات منظومه خورشیدی ناسا مطرح کنید

چه خبره؟!!!
توروخدا جواب بده

هیچی داستان داشت
رفتم تو
گفتم اومدم پاسم را بگیرم
گفتم فردا بلیط دارم
گفتم باشه فردا میام
داستان بعدش جالب بود
اومدیم بیرون تو ایستگاه دم سفارت نشته بودیم داشتیم با یکی خانمها صحبت میکردیم که اینا خراب کردن و از این چیزا یک خانمی کنار من نشسته بود داشت گوش میکرد که یک دفعه بلند شد گفته شما واسه چی اومدید اینجا و نباید میومدید اینجا البته به انگلیسی من گفتم شما ؟؟؟ که کارت سکیوریتی را در اورد گفت من سکیوریتی هستم و تا فهمید ما خطری نداریم گیر داد به یک عراقی که اونم تو ایستگاه بود و سریعا بش گفت برو
منم کلی باهاش حرف زدم گفتم این چه وضعیتی هست درست کردید و از این حرفا که گفت من فقط سکیوریتی هستم و باید با بخش کنسولی صحبت کنی و رفت
نتیجه اینکه: مراقب صحبتهاتون توی اون ایستگاه اتوبوس باشید چون همیشه یکی از سکیوریتیها اونجا نشسته

ینفرو بزارن مهاجرسرا رو بخون بیستر چیز دستگیرشون میشه
میفهمن چقد ماهو مظلومیم!
بخدا!
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، ebrahim1e ، Daneshjo ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، smpf ، moj21 ، Pariba ، A2000 ، ttrz ، Linspire ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 02:19)Manamehr نوشته:  
حالا APبزنید کلیر نکنید

چه خبره؟!!!
توروخدا جواب بده

هیچی داستان داشت
رفتم تو
گفتم اومدم پاسم را بگیرم
گفتم فردا بلیط دارم
گفتم باشه فردا میام
داستان بعدش جالب بود

میفهمن چقد ماهو مظلومیم!
بخدا!

از کجا میدونی نذاشتن ؟؟؟؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، smpf ، Pariba
همسر من بنده خدا تو ایروانه تنها
از بیکاریش اونجا نشسته یه برنامه برای ایروان نوشته هرکی آپ میشه به تلگرامش شماره کیسش میاد!

(2015-10-01 ساعت 02:22)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:19)Manamehr نوشته:  
حالا APبزنید کلیر نکنید

چه خبره؟!!!
توروخدا جواب بده

هیچی داستان داشت
رفتم تو
گفتم اومدم پاسم را بگیرم
گفتم فردا بلیط دارم
گفتم باشه فردا میام
داستان بعدش جالب بود

میفهمن چقد ماهو مظلومیم!
بخدا!

از کجا میدونی نذاشتن ؟؟؟؟؟
چه میدونم
شایدم..‌
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، samane1363 ، smpf ، A2000 ، matin86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان