کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-01 ساعت 02:22)Manamehr نوشته:  همسر من بنده خدا تو ایروانه تنها
از بیکاریش اونجا نشسته یه برنامه برای ایروان نوشته هرکی آپ میشه به تلگرامش شماره کیسش میاد!

خب میگفتید میومد پیش ما
اینجا شبا با دوستان کلی خوش میگذره به ماهاSmileSmile
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان: Manamehr ، sce ، SAMBAR ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، smpf ، ARSAMNEW ، Pariba ، A2000 ، alireza51 ، Daneshjo ، آزاده_امین ، j.modarres
اينجا رو محفوظ نگه داشتم كه بعدا آمار بزارم
البته اينو قفل ميكنن نميزارن ويرايش كنيم كه
عاقا خب اصلا اومدم حرفاتونو ميخونم Big Grin
(2015-10-01 ساعت 02:32)yesorno نوشته:  اينجا رو محفوظ نگه داشتم كه بعدا آمار بزارم

خب حمید جون این امضاتو عوض کن دیگه
ما هم که بازمانده شدیم باید عوض کنیم
موفق باشی دوست عزیز
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
یکی آمار نهایی رو میده ببینیم چه اتفاقی افتاد؟! SadSad
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، SAMBAR ، farrokh33 ، smpf ، Pariba ، حاجی واشنگتن ، matin86 ، alireza51
(2015-10-01 ساعت 01:58)Azer نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:47)Srod نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:37)Azer نوشته:  آقا، خانم
به کسي بر نخوره، ولي ديپلم، بدون سابفه کار، بدون خدمت بيشترين شانس ويزا گرفتن تو لاتاري را داره.
به خانم آقاي دکترمون هم قول مي دم، اگه ويزا مي گرفتن واسه بجه (اگه دارن) خوب بود، وگرنه اول مشکلاتشون بود، چون پرشکهايي را من به شخصه مي شناسم، که بعد مهاجرت، پزشکي را يا کلاً گذاشتند کنار (يکي که من مي شناسم تو آمريکا جانک يارد داره، يعني ماشين تصادفي مي خره و اوراق مي کنه) يا خيلي ها به خصوص متخصص ها برگشتند، و يا به سختي و بعد حدافل حداقل بعد ۳ سال اجازه طبابت گرفتند.
همگي انشاء ا... موفق باشيم، و وقتي کسي تو اوج عصبانيت چيزي مي گي، قطعاً نبايد به کسي بربخوره!!! باور کنيد واسه بعضي ها خبر عدم کليرنس به اندازه خبر از دست دادن عزيزي ممکن سخت باشه. من خودم، بعضي وقت ها تو عصبانيت، به خودم چيرهايي گفتم، که بعضي ها بهشون برخورده و عمومي يا خصوصي پيام دادن. آقا اگه شخصي شرايطش حاده، آدم هاي ريلکس اگه باهاشون همراهي نمي کنند، لااقل رو زخمشون نمک نپاشن. مطمئن باشيد اگه پيغام خصوصي بدين تاثير بيشتري داره، و طرف ممکنه خيلي سريع، حرفي رو که تو اوج عصبانيت زده تصحيح کنه.
انشاء ا... که روزهاي آينده مون بهتر باشه، و هيچایوایاميدش را از حق نگيره، که هر چي حق بخواد، حق همونه، و ما بايد خودمون را با اون وفق بديم.
همگي موفق، سلامت، شادکام باشيد.

دوست عزیز من نیروی زمینی سپاه خدمت کردم و ۱۵ سال سابقه کار دولتی و غیر دولتی داشتم تمام مدارک مربوط به سابقه کار رو با خودم بردم سفارت و ۲۲ روز کلیر شدنم طول کشید
در ضمن بر خورندن برای اینه که کسی بیاد بگه لیاقتشون همین آدمهای بی سواد و ... این چیزاست
مدت زمان کلیر شدن نه به خدمت ربط داره نه به کار دولتی
اونها هم میدونن سربازی اجباریه و کجا بودنش هم دست خودمون نیست.

خوب دوست عزيز اگه شما خدمت سربازي و کار دولتي و حساس را نداشتيد، شانستون برا يک ضرب گرفتن بيشتر نبود!!!!Big Grin
يک اشتباهي که من خودم کرده بودم، و شوهرم تو مصاحبه ماس ماليش کرد، سابقه کار آموزشيم بود.
من فکر مي کردم، که گفتن سابقه کار آموزشي و فرهنگي تاثير مثبت داره و زودتر ويزا مي دن. تو مصاحبه شوهرم گفت، خانمم ۱۰ ساله کار نميکنه، و فقط تو کارهاي ngo برا توسعه فرهنگ فعاليت مي کنه، و هيچ پولي دريافت نمي کنه، پس کار نمي کنه که فرهنگي باشه، يا غيره.
آفيسر هم گفت، چون کاري نمي کنه، پس دليلي براي ap نمي بينم.

سلام
متاسفانه عضو ngo ها بودن هم خیلی خوب نیست. خیلی از ngoها هستند که بعدا مشخص میشه که وابسته به جای خاصی بودن که باز باعث گیر اونها میشده.
در کل بیکار، مدرک دیپلم و داشتن بابای پولدار والبته سربازی نرفته بهترین حالت برای لاتاری هست. متاسفانه اگر یکی از این موارد صادق نباشه آفیسر یک کنترل حسابی متقاضی رو مهمان میکنه. البته بهتره بگیم سیستم مهاجرتیشون.
تشکر کنندگان: Daneshjo ، SAMBAR ، farrokh33 ، smpf ، 2015reza ، Pariba ، A2000 ، alireza51
(2015-10-01 ساعت 02:40)ebrahim1e نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:32)yesorno نوشته:  اينجا رو محفوظ نگه داشتم كه بعدا آمار بزارم

خب حمید جون این امضاتو عوض کن دیگه
ما هم که بازمانده شدیم باید عوض کنیم
موفق باشی دوست عزیز

من هنوز اميد دارم
صبر ميكنم تا فردا...
انشالا كه بازم دلمون خوش بشه فردا ...
(2015-10-01 ساعت 02:43)Mahboy نوشته:  یکی آمار نهایی رو میده ببینیم چه اتفاقی افتاد؟! SadSad

من مال ابوظبی را بلدم میگم #

# کیسهای کلیر نشده
کیس نصفه و نیمه : 12 کیس ، 12 نفر
کیس کامل: 55 کیس ، 127 نفر
مجموع 139 نفر بازمانده از ابوظبی

جالبه که از این تعداد فقط 75 نفرش مال ماه آگوسته یعنی
یه حال اساسی به آگوستیها دادن منجمله خود من Sad((((((
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
(2015-10-01 ساعت 02:55)areb1356 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:43)Mahboy نوشته:  یکی آمار نهایی رو میده ببینیم چه اتفاقی افتاد؟! SadSad

# کیسهای کلیر نشده

کلا دیدن وقت نمیشه به کیسهای آگوست دست نزدن. فقط پول مصاحبه و اینا رو از ملت گرفتن. خوب می گفتن این پول رو می ریختیم به حسابشون اینهمه هم ما رو تو دردسر نمینداختن. Big Grin
تشکر کنندگان: yesorno ، m.ghoreishi ، mehdi_a_3084 ، smpf ، moj21 ، Jefferson ، Pariba ، A2000 ، SAMBAR ، alireza51 ، j.modarres
جا مونده ها پاشین بیاین کانادا همه دور هم حالشو ببریم. بعد میریم آمریکا رو می ترکونیم ثابت می کتیم خطرناکیممممم. Big Grin
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، smpf ، moj21 ، Pariba ، A2000 ، alireza51 ، j.modarres
سلام عزیزان، برای همتون آرزوی سلامتی و آرامش میکنم ،
این نیز بگذرد ...یاعلی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-10-01 ساعت 02:55)areb1356 نوشته:  

# کیسهای کلیر نشده

ممنونم دوست عزیز Sad
فقط می تونم براتون آرزوی بهترینها رو بکنم در سایر مراحل زندگی Rolleyes
اگه دوستان آمار آنکارا و این ارمنستان غریب افتاده رو دارن هم ممنون میشم بذارن
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: smpf ، moj21 ، nara ، h_researcher ، farrokh33 ، SAMBAR ، alireza51 ، j.modarres
دوستان عزیزم به لحظات انتهایی لاتاری 2015 نزدیک میشویم. طرف صحبتم دوستانی هستند که از قطار لاتاری جاماندند. عزیزان به هیچوجه از نرسیدنتان به قطار نباید متاسفم گفت چون مهم اینستکه از قطار زندگی جانمانید. بسیاری از دوستانی که کلیر شدند و حتی سالها از قبولیشان گذشته میگویند کاشکی لاتاری اصلا قبول نمیشدند. دوستانی هم که سوار قطار شدند خودشان را برای یک زندگی پرچالش آماده کنند. درهرصورت به هر کدام از دوستان که اکنون خوشحال هستند تبریک میگویم و به سایر دوستان هم میگویم اگر هم میخواهید غصه بخورید بر این یکسال و اندی که از عمرتان به انتظار گذشت غصه بخورید که آنهم قابل جبران است. و لی در همین یکسال و اندی که گذشت درعوض دوستیها و مهربانیهایی را به چشم دیدید که قبلا باور نداشتید با عزیزانی در این دنیای مجازی روبرو شدید که نمونه بارز آنها قریشی عزیز هستند که علیرغم کلیر نشدن تا لحظه آخر به دوستان یاری رساندند کسانی بودند که با کیس نامبر بالا به افرادی که احتمال ویزا گرفتنشان بیشتر بود آرامش و کمک میدادند. دوستان چیزی که میماند همین محبتهاست، آمریکا و ایران و هرجای دیگر با این محبتها برای شما گلستان میشود. درهرصورت من به پاس آشنایی با شما عزیزان و دوستیهایتان بر خودم میبالم و در مقابل شما سر تعظیم و احترام فرود میاورم و در آخر از رضای مدیر دوست داشتنی از طرف تمام دوستان نهایت تشکر را دارم و کلیر شدنش را تبریک میگویم.
همه دوستان را به خدا میسپارم و آرزوی شادی و بهروزی برای همه دارم
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
سلام دوستان گل مهاجر سرایی
ما دیشب یه اپ مشکوک خوردیم (ساعت 12 شب دیدیم البته تا ساعت 7 خبری نبود )فقط کیس اصلی به تاریخ 30 سپتامبر در حالیکه تو ایرانیم و پاس به سفارت تحویل ندادیم
خوب الان یکی نیست بهشون بگه این وقت کلیر کردنتونه؟ حالا چی کار کنیم شما که میدونین سفارتهاتون دیگه کار نمیکنن ما هم قبول کردیم تموم شدو نشستیم داریم واسه فرداها برنامه ریزی میکنیم حالا این چه کاریه شما هم این اپ اخرو نزن میخوای دلتو خوش کنی که چند تا کلیر کردی. به قول معروف حالا ای موقع! به هر حال موفق شدن یه شب دیگه خوابو از چشم ما بدزدن اما خیالی نیست
برای همتون ارزوی سعادت دارم ویزا گرفته و نگرفته

شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: ghsara ، sunn789 ، moj21 ، Mahboy ، h_researcher ، smpf ، Pariba ، A2000 ، Hopeman ، farrokh33 ، behjat ، ben123 ، matin86 ، samane1363 ، SAMBAR ، alireza51 ، j.modarres
خدایا سرنوشت همه ما را ختم به خیر گردان. تبریک به تمام دوستان کلیر شده و آرزوی سرنوشتی بهتر برای تمام عزیزان جامانده. تشکر از مدیران دلسوز و مهربان خصوصا آقارضای هرمس . و بازهم زندگی همچنان جریان دارد. برخیز و دوباره بشتاب. خیرپیش.
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
تشکر کنندگان: sunn789 ، moj21 ، nara ، حاجی واشنگتن ، Mahboy ، smpf ، HERMES7 ، A2000 ، farrokh33 ، mfte.teacher ، behjat ، SAMBAR ، alireza51 ، Daneshjo
دوستان عزیز،
بدانید و آگاه باشید که بنده هفته آینده یک متن انتقادی در رابطه با نحوه انجام این پروسه خواهم نوشت و روی فیسبوک US dar Farsi خواهم گذاشت. مسلما تاثیری در پروسه نخواهد داشت ولی ساکت نشستن و هیچ اعتراضی نکردن هم خوب نیست. شاید واسه آیندگان مفید باشه. ضمنا بگذارین بفهمن که مردم ایران عروسک خیمه شب بازی اینا نیستن که هرجور میخوان برقصوننشون. من شخصا که می دونین دنبال آمریکا رفتن نیستم. حداقل مزیتی هم که زندگی اینور داره آزادی های مدنیش هست. اینجا ایران نیست که از ترس زندان و اینا خفه شه آدم. من اعتراضم رو خواهم کرد واگر هر کسی هم دوست داشت یا خواست بیاد لایک کنه یا کامنت بذاره. ضمنا اگر وب سایت یا پیج دیگه هم میشناسین که فکر می کنین واسه همچین اعتراضی خوبه بگین لطفا.
مرسی.

(2015-10-01 ساعت 07:33)babak90 نوشته:  سلام دوستان گل مهاجر سرایی
ما دیشب یه اپ مشکوک خوردیم (ساعت 12 شب دیدیم البته تا ساعت ۷ خبری نبود )فقط کیس اصلی به تاریخ 30 سپتامبر در حالیکه تو ایرانیم و پاس به سفارت تحویل ندادیم
خوب الان یکی نیست بهشون بگه این وقت کلیر کردنتونه؟ حالا چی کار کنیم شما که میدونین سفارتهاتون دیگه کار نمیکنن ما هم قبول کردیم تموم شدو نشستیم داریم واسه فرداها برنامه ریزی میکنیم حالا این چه کاریه شما هم این اپ اخرو نزن میخوای دلتو خوش کنی که چند تا کلیر کردی. به قول معروف حالا ای موقع! به هر حال موفق شدن یه شب دیگه خوابو از چشم ما بدزدن اما خیالی نیست
برای همتون ارزوی سعادت دارم ویزا گرفته و نگرفته

میوان بگن ما کار راه میندازیماااا.
تشکر کنندگان: moj21 ، Mahboy ، mf1357 ، smpf ، alireza51 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان