کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-01 ساعت 13:42)nimashariat نوشته:  yes or no عزیز با تشکر فراوان از تمام زحمات شما ودیگر دوستان.می خوام خواهش کنم زحمت آخر رو هم بکشید و یه آمار نهایی از تعداد کل ویزا های صادر شده و بچه های کلیر نشده هر سفارت رو بزارید.
و یه خواهش دیگه....
می دونم مسافرید و حالا حالاها سرتون حسابی شلوغه ولی عاجزانه خواهش می کنم ما بچه های ۲۰۱۶ رو تنها نزارید........
امیدوارم همیشه شاد و سر بلند و موفق باشید....

من هم به نوبه خودم به دوستانى كه وبزا گرفتن تبريك ميگم و مراتب تأسف خودم رو به دوستانى كه ويزا شاملشون نشد رو اعلام ميكنم .
ميشه لطفا اون ليست ٨٠نفرى كه تهيه كرده بودين هم بزاريد و بگيد كيا ويزا گرفتن و كيا موندن؟ممنون ميشم و آرزوى موفقيت تك تكتون رو در زندگى دارم !پيروز و شاد و سربلند باشيد!
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
اقا ابراهیم خیلی دلم شکست هم ارادت به شما داشتم و خواهم داشت و هم شرایطم تقریبا مثل شما هست چی بگم......
سرت سلامت باشه .....با چه عشقی و سختی پاشدی رفتی اما نا امیدت کردن از خدا میخوام هرکسی که مسبب کم کاری و یا بیتفاوتی روی کلییرایرانیا بوده زندگیش برکت نداشته باش
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
۲۰۱۵ ایی ها انصافا با لیاقتیت از ۲۰۱۶ و۲۰۱۴ ایی ها هم در حد بضعشون چه دعا وچه راهنمایی کم نذاشتن اما .........اصلا بیخیال سرتون سلامت.....
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: yesorno ، 123a ، A2000 ، mehdi_a_3084 ، mfte.teacher ، غنچه ، SAMBAR ، smpf ، hasanhamedi2000 ، alireza51 ، Daneshjo ، moj21 ، farrokh33 ، Pariba ، nara ، babak90 ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 15:19)ali_bf1 نوشته:  دوستان ما کسایی که پاسامون رو دادیم سفارت انکارا با یک مطلب عجیب روبرو شدیم که میگن ۷ روز دیگه پاس هاتون رو میدیم بهتون!نظرتون چیه؟؟؟؟میشه راهنمایی کنید هرمس جان یا حمید یسورنو جان؟؟؟؟مرسی
یعنی یک هقته آنکارا بمونین؟ اونوقت ممکنه بهتون ویزا یدن ؟ آیا خبر ایشودی تون رو جایی دیدین ؟ آیا این الزامیه یا اختیاریه ؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، smpf ، hasanhamedi2000 ، alireza51 ، Daneshjo ، moj21 ، farrokh33 ، Pariba ، nara ، babak90
(2015-10-01 ساعت 15:19)ali_bf1 نوشته:  دوستان ما کسایی که پاسامون رو دادیم سفارت انکارا با یک مطلب عجیب روبرو شدیم که میگن ۷ روز دیگه پاس هاتون رو میدیم بهتون!نظرتون چیه؟؟؟؟میشه راهنمایی کنید هرمس جان یا حمید یسورنو جان؟؟؟؟مرسی
وات ده فار؟Sad یعنی چی؟
وضعیت شما رو سیس چیه؟ اخرین اپتون کی بود؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، smpf ، A2000 ، alireza51 ، moj21 ، farrokh33 ، Pariba ، nara ، babak90 ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 16:45)HERMES7 نوشته:  
وات ده فار؟Sad یعنی چی؟
وضعیت شما رو سیس چیه؟ اخرین اپتون کی بود؟

اقا پاسامون دستشونه اجباری!اختیاری وجود نداره!گفتن بین 5 تا 7 روز طول میکشه پاستون رو بفرستیم.همه بچه هایی که پاس ها تحویل دادیم سر جمع 15 الی 20 نفریم و 28 و 29 و 30 سپتامبر اپ داشتیم پراکنده!ینی هممون یه اپ 28 یا 29 یا 30 رو داشتیم!بچه ها نظرتون چیه؟؟؟؟اینا از جووون ما چی میخوان؟؟؟؟
تشکر کنندگان: SAMBAR ، smpf ، alireza51 ، moj21 ، farrokh33 ، Pariba ، nara ، babak90 ، j.modarres
چی بگم والا .
خیره انشالله هر کی توان مالی داره بمونه دیگه تیم ورک شید اونجا .Smile
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، SAMBAR ، smpf ، alireza51 ، ریحانا ، moj21 ، farrokh33 ، Pariba ، nara ، babak90
(2015-10-01 ساعت 15:41)tamana2016 نوشته:  اقا ابراهیم خیلی دلم شکست هم ارادت به شما داشتم و خواهم داشت و هم شرایطم تقریبا مثل شما هست چی بگم......
سرت سلامت باشه .....با چه عشقی و سختی پاشدی رفتی اما نا امیدت کردن از خدا میخوام هرکسی که مسبب کم کاری و یا بیتفاوتی روی کلییرایرانیا بوده زندگیش برکت نداشته باش

ممنون دوست عزیز بابت همدردی
منم واسه شما و همه دوستان دیگه آرزوی موفقیت میکنم امیدوارم همه دوستان به آرزوهاشان برسند
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
کلیرنس 2015 تو این وبلاگ به چیزای قشنگی شناخته خواهد شد.
دوستی
رفاقت
همکاری
بزرگ منشی
تلاش
امید
جسارت
برای من این وبلاگ دو چیز همه
اول اینکه گاهی به گذشته خودم و دوستانم نگاه کنم و برای آینده درس بگیرم.
دوم که شیرین تر هست برام چیزی هست که تاحالا نداشتم . اون هم دفتر خاطراتی از چند ماه زندگیم با افرادی که از هم کمکم کردند و هم هرروز حتی بعد از کلیرشدنم هم احساس میکردم که انقدر نزدیکشون هستم که دلم براشون تنگ میشه.
شب عید حضرت امیر هستش و علیرغم نداشتن تفکر مذهبی جمله جالبی از ایشون تو ذهنم هست که شایسته الان هستش
انسان به همه آرزوهای خود نمیرسد
کاری کن که اراده تو آرزویت باشد
بسیار بسیار خوشحالم نه بخاطر شانس ویزا. بلکه بخاطر بودن در جمع حضرات و عزیزان که به جا صحبت کردند و به جا خاموش بودند.
روی میز کارم اسم چندتایی رو نوشته بودم که حتی یه لحظه هم دعای موفقیتتون رو فراموش نکنم. ولی حیف که بعضی ها رو کماکان باید دعا کنم که انرژی ازدست رفتشون رو سریعتر بدست بیارن و به فکر مراحل بعد زندگی باشن.

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

این وبلاگ هم دریچه ای بود بسوی داستان زندگی .....

امیدوارم با اراده خودمون چه تو ایران یا هرجای دیگه رنگ مورد آرزومون رو از منشور زندگی ببینیم نه با شانس....

در پناه خدا
خوش شانس تر از من نیست ......
هیچوقت فکر نمیکردم آخر این قصه این طوری تموم بشه و وقتی به دوستانم فکر میکنم نتونم جلوی سرازیر شدن اشکهام و بگیرم ما به صورت معجزه واری ویزا گرفتیم ولی به خاطر دوستان این ویزا نصیب ما شد اگر شما دوستان خوب و عزیزم من رو ترغیب به رفتن نمی کردین من پام و از خونه بیرون نمی گذاشتم دلم خیلی گرفته تمام مدتی که با شما بودم فقط خدا رو شکر کردم که دوستی شما رو نصیب من کرد تمام لحظه های عمرم دعا میکنم که همه شما موفق و سلامت و شاد باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
دوستان عزیز دفعه قبلی که یکسری از دوستانمون کارنت نشدند بسیار ناراحت بودم و حالا درد بزرگتری را تجربه میکنم واقعا خیلی متاسفم و حیف که کاری از عهده ام برنمی آید بدی لاتاری همینه کاری از عهده هیچکس بر نمی آید و همه چیز خارج از کنترل ماست .

امیدوارم شانس بزرگتری در انتظار یکایک شما دوستان عزیزم باشد و بهترین ها نصیبتون بشه.می دونم چه شرایط سختی هست حتی لحظه ای خودم را جای شما میگذارم احساس خفگی میکنم ولی مطمئنم در دیگری به رویتان باز خواهد شد فقط بایداینقدر هوشیار باشید که به این در بسته لعنتی خیره نمونید امیدوارم این شرایط سخت به سرعت بگذرد و شروع بهتری را آغاز کنید.

شرمنده ام که نمیتونم کاری بکنم ولی همیشه به یاد شما عزیزان هستم و آرزوی بهترینها را براتون دارم. موفق باشید
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
امريكا لياقت شما رو نداشت؛ اينقدر دلهاتون زلاله و اونقدر قلب بزركي دارين كه اين كشور وحشي نتونست جوابي براي خوبيهاتون داشته باشه؛ مطمينم كه جواب اين همه انتظار و تلاشتون روزهاي طلايي خواهد بود كه بيش روي تك تك شماست؛ با ديده اشك بار تك تك شما همسفرهاي خوبم رو به خداي مهربان ميسبارم، اي كاش جور ديكه اي تموم ميشد...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
واقعا عمر آدمی زود می گدره ، حدود یکسال و چهار ماه است که مرتب از مطالب این فروم استفاده کردم که واقعا مفید بود و در طی این مسیر با دوستان همراه شدم. از طرفی خوشحالم برای خودم و تمامی عزیزان که تونستند ویزا رو بگیرند و به آمریکا مهاجرت کنند هر چند که حالا هم باید با کوشش فراوان در این مملکت گلیم خودشون رو از آب بیرون بکشند و از طرفی ناراحت برای دوستانی که یا اصلا کارنت نشدند و یا کلیر نشدند. اما وقتی خودم به زندگیم نگاه میکنم ، می بینم از این موقعیت ها در طول زندگی همه ما ممکن است اتفاق بیفته حالا از یکیش استفاده میکنیم و از یکی دیگر به هر دلیلی نمیتونیم . قبل از این اتفاق من موقعیت تحصیل در اروپا رو فقط به این دلیل که به موقع نتونستم محلی برای سکونت رزرو کنم از دست دادم و خیلی ناراحت بودم تا اینکه این شانس بزرگ سر راه زندگیم قرار گرفت. پس برای دوستانی که امروز ناراحت هستند و کاملا هم درک میکنم شرایطشون رو (چون کمی از این ناراحتی را خودم در زمان انتظار کلیر شدن تجربه کردم ) یک و فقط یک جمله بگم و اینکه به آینده امید داشته باشید و به خدا توکل و آماده تا هر زمان در مسیر زندگی موقعیت دیگری براتون ایجاد شد ازش به خوبی استفاده کنید.
برای عزیزانی هم که قصد مهاجرت دارند باید بگم خوشبختانه الان موقعیتهای زیادی برای مهاجرت وجود داره ، این راه نشد یک راهه دیگه و این اتفاق اصلا نباید تاثیری در هدف نهایی شما یعنی مهاجرت داشته باشه پس از همین امروز روی فرصتهای دیگه مثل کانادا ، استرالیا ، دانمارک و ... فکر کنید و اصلا فرصت رو از دست ندهید.
همواره سلامت، پیروز و شادکام باشید.
شماره کیس : ---1 ارسال فرم ٢٦٠ : سپتامبر، تعداد افراد كيس : ١ نفر، تاريخ مصاحبه : ٢٢ آوريل 2015 ، محل مصاحبه : آنكارا ⬅️ ابوظبي
آپديتها : ٢٢، ٢٣، ٢٤ آوريل - ٢٣ ژوئن - 1 جولای
اعلام کلیر در سایت سفارت 2 جولای 2015
دريافت ويزا : ٩ جولاي 2015
مقصد : كاليفرنيا
اولین ورود به آمریکا : 18 سپتامبر 2015
دوستان عزیزم ، واقعا متاسفم که به بعضی از بچه های گل مهاجرسرا، ویزا ندادند، واقعا هم جای تعجب داره که روی چه معیاری انتخاب میکنند و چطور از اینهمه نیروی فعال و تحصیلکرده و موفق میگذرند، از حکمت خدا نمیشه غافل شد، من خودم از وقتی آمدم مرتب دارم تلاش میکنم که زندگی بهتری داشته باشم، قبلا تو ایران ، داشتم به روزمرگی میرسیدم و عملا از دور زندگی خارج شده بودم ، اگرم خودم میخواستم اطرافیان و جامعه منو به رخوت و سستی کشیده بودند، ولی اینجا دارم تلاشمو میکنم که از نو شروع کنم و چیزهای جدیدرو تجربه کنم ، من همیشه مثل یک مادر کنارتون هستم کمکی، راهنمایی هر چی از دستم بربیاد برای همه دوستان ،انجام میدم، دوستانی هم که که ویزا نگرفتند، انشاالله از راههای دیگر در رحمت خدا به روشون باز میشه مثل دخترهای خودم که اقدامشون برای کانادا تا چند ماه دیگه جواب میده، پس ناامید نباشید، برای همتون آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم ...... از این صفحه خداحافظی میکنم ولی از دل دوستان هرگز ..یاعلی
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
ثبت نام لاتاری 2017 شروع شد!!!

اگه واستون نیومد Ctrl + F5 بزنین..

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان