کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-01 ساعت 07:39)ghsara نوشته:  دوستان عزیز،
بدانید و آگاه باشید که بنده هفته آینده یک متن انتقادی در رابطه با نحوه انجام این پروسه خواهم نوشت و روی فیسبوک US dar Farsi خواهم گذاشت. مسلما تاثیری در پروسه نخواهد داشت ولی ساکت نشستن و هیچ اعتراضی نکردن هم خوب نیست. شاید واسه آیندگان مفید باشه. ضمنا بگذارین بفهمن که مردم ایران عروسک خیمه شب بازی اینا نیستن که هرجور میخوان برقصوننشون. من شخصا که می دونین دنبال آمریکا رفتن نیستم. حداقل مزیتی هم که زندگی اینور داره آزادی های مدنیش هست. اینجا ایران نیست که از ترس زندان و اینا خفه شه آدم. من اعتراضم رو خواهم کرد واگر هر کسی هم دوست داشت یا خواست بیاد لایک کنه یا کامنت بذاره. ضمنا اگر وب سایت یا پیج دیگه هم میشناسین که فکر می کنین واسه همچین اعتراضی خوبه بگین لطفا.
مرسی.

سلام

عزیز دل! ۱۰۰ بار و ۱۰۰۰ بار گفتند و اعلام کردند، به زبان فارسی هم گفتند که همه متوجه بشن، برنده شدن در لاتاری به معنای گرفتن ویزا و اقامت دائم نیست. به چی میخواید شکایت کنید؟! بله خیلی غم انگیزه و ناراحت کنندست و من هم مثل همه کسانی که درگیر این پروسه بودند درک میکنم و ناراحت هستم ولی همه این کارایی که شما میکنید بی فایده، غیر ضروری و وقت تلف کردن هست.

خیلی شفاف به شرکت کنندگان از روز اول گفته شده که برنده شدن تضمین گرفتن ویزا نیست.
کیس نامبر : 2014AS1XXX / افراد کیس : ۲ نفر / سفارت : ایروان / خلاصه : بعد از نزدیک به ۷ ماه انتظار ویزامونو گرفتیم!
(2015-10-01 ساعت 09:23)Janilla نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 02:45)daniel_b نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:58)Azer نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:47)Srod نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:37)Azer نوشته:  آقا، خانم
به کسي بر نخوره، ولي ديپلم، بدون سابفه کار، بدون خدمت بيشترين شانس ويزا گرفتن تو لاتاري را داره.
به خانم آقاي دکترمون هم قول مي دم، اگه ويزا مي گرفتن واسه بجه (اگه دارن) خوب بود، وگرنه اول مشکلاتشون بود، چون پرشکهايي را من به شخصه مي شناسم، که بعد مهاجرت، پزشکي را يا کلاً گذاشتند کنار (يکي که من مي شناسم تو آمريکا جانک يارد داره، يعني ماشين تصادفي مي خره و اوراق مي کنه) يا خيلي ها به خصوص متخصص ها برگشتند، و يا به سختي و بعد حدافل حداقل بعد ۳ سال اجازه طبابت گرفتند.
همگي انشاء ا... موفق باشيم، و وقتي کسي تو اوج عصبانيت چيزي مي گي، قطعاً نبايد به کسي بربخوره!!! باور کنيد واسه بعضي ها خبر عدم کليرنس به اندازه خبر از دست دادن عزيزي ممکن سخت باشه. من خودم، بعضي وقت ها تو عصبانيت، به خودم چيرهايي گفتم، که بعضي ها بهشون برخورده و عمومي يا خصوصي پيام دادن. آقا اگه شخصي شرايطش حاده، آدم هاي ريلکس اگه باهاشون همراهي نمي کنند، لااقل رو زخمشون نمک نپاشن. مطمئن باشيد اگه پيغام خصوصي بدين تاثير بيشتري داره، و طرف ممکنه خيلي سريع، حرفي رو که تو اوج عصبانيت زده تصحيح کنه.
انشاء ا... که روزهاي آينده مون بهتر باشه، و هيچایوایاميدش را از حق نگيره، که هر چي حق بخواد، حق همونه، و ما بايد خودمون را با اون وفق بديم.
همگي موفق، سلامت، شادکام باشيد.

دوست عزیز من نیروی زمینی سپاه خدمت کردم و ۱۵ سال سابقه کار دولتی و غیر دولتی داشتم تمام مدارک مربوط به سابقه کار رو با خودم بردم سفارت و ۲۲ روز کلیر شدنم طول کشید
در ضمن بر خورندن برای اینه که کسی بیاد بگه لیاقتشون همین آدمهای بی سواد و ... این چیزاست
مدت زمان کلیر شدن نه به خدمت ربط داره نه به کار دولتی
اونها هم میدونن سربازی اجباریه و کجا بودنش هم دست خودمون نیست.

خوب دوست عزيز اگه شما خدمت سربازي و کار دولتي و حساس را نداشتيد، شانستون برا يک ضرب گرفتن بيشتر نبود!!!!Big Grin
يک اشتباهي که من خودم کرده بودم، و شوهرم تو مصاحبه ماس ماليش کرد، سابقه کار آموزشيم بود.
من فکر مي کردم، که گفتن سابقه کار آموزشي و فرهنگي تاثير مثبت داره و زودتر ويزا مي دن. تو مصاحبه شوهرم گفت، خانمم ۱۰ ساله کار نميکنه، و فقط تو کارهاي ngo برا توسعه فرهنگ فعاليت مي کنه، و هيچ پولي دريافت نمي کنه، پس کار نمي کنه که فرهنگي باشه، يا غيره.
آفيسر هم گفت، چون کاري نمي کنه، پس دليلي براي ap نمي بينم.

سلام
متاسفانه عضو ngo ها بودن هم خیلی خوب نیست. خیلی از ngoها هستند که بعدا مشخص میشه که وابسته به جای خاصی بودن که باز باعث گیر اونها میشده.
در کل بیکار، مدرک دیپلم و داشتن بابای پولدار والبته سربازی نرفته بهترین حالت برای لاتاری هست. متاسفانه اگر یکی از این موارد صادق نباشه آفیسر یک کنترل حسابی متقاضی رو مهمان میکنه. البته بهتره بگیم سیستم مهاجرتیشون.

آقای srod با عرض پوزش میتونم بپرسم کدوم سفارتخونه مصاحبه داشتید؟آخه امسال ابوظبی بچه های سپاه رو خوب کلیر کرد اما آنکارا نه سوال هم از اینجا پیش میاد که جواب استعلام های اینا از کجا میاد که اینقدر متفاوته

دوست گرامی هیچ ربطی به محل سربازی نداره (و نداشته) . آمار و ارقام رو (در همین فروم) اگر نگاه کنید میبینید که کلیر نشدگان بیشترشون اصلا سربازی سپاه نداشند! ولی عادت شده تا یه نفر با سربازی سپاه کلیر نمیشه یا حتی کلیرنس بهش میخوره میگن از سربازی سپاه بود!
کیس نامبر : 2014AS1XXX / افراد کیس : ۲ نفر / سفارت : ایروان / خلاصه : بعد از نزدیک به ۷ ماه انتظار ویزامونو گرفتیم!
تشکر کنندگان: Arshia2000 ، HERMES7 ، moj21 ، farrokh33 ، Pariba ، smpf ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، j.modarres ، ahfpca
(2015-10-02 ساعت 02:18)SAAM_60 نوشته:  I LOVE YOU HERMES7

give me 5
Big Grin
سلام صبح دوستان بخير
اين تاپيك بازه كه هنوز ! من دل بستن اش رو ندارم Smile
انشالله دلاتون همين جور باز بمونه Big Grin
ناظمم نيست ظاهرا Wink
سلام فعلا اینجا رونبندين ببینیم بچه های آنکارا تکليفشون چی میشه ان شاءالله خبرهای خوب ازانکارا بیاد
تشکر کنندگان: moj21 ، پدی ، farrokh33 ، bahar101 ، Pariba ، smpf ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، nara ، babak90
(2015-10-02 ساعت 09:42)HERMES7 نوشته:  سلام صبح دوستان بخير
ناظمم نيست ظاهرا Wink

نبندش رضا جان. نبندش. بذار 2016 ای هایم بیان اینجا پست بذارن. اصلا خیلی دلشونم بخواد. مدیر به این گلی از کجا میخوان گیر بیارن. مخلصیم آقا رضا . دربست. التماس دعا.
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
تشکر کنندگان: moj21 ، HERMES7 ، پدی ، farrokh33 ، SAAM_60 ، bahar101 ، Pariba ، smpf ، میثم هاشملو ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، Memolk ، babak90 ، j.modarres
سلام دوستان عزيزم
با اينكه خيلي وقت هست كه كلير شدم ولي هر روز به تاپيك سر ميزدم كه ببينم دوستان كلير شدن يا نه و از كلير شدنتون واقعا خوشحال ميشدم،يكي از دليلهايي كه آدم همش دوست داره به اين تاپيك سر بزنه وجود دوستان خوب و بزرگي مثل شما و جو دوستانه اينجا هست:
Hermes,yesorno,ghoreishi,khalilkhah,reza2015,areb,hushym,aria,lida59,shaft,حاجي واشنگتن ,alireza.sh ......
و كلي دوستان گل ديگه،و خيلي ناراحت هستم از اينكه بعضي از دوستان كلير نشدند و اميدوارم خدا راههاي بهتري را بهشون نشون بده ،در ضمن من شيرازم هر وقت اومدين خيلي خوشحال ميشم ببينمتون،پايدار ،شادو موفق باشيد.مهدي
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
(2015-10-02 ساعت 10:04)mamal amrikaei نوشته:  
ناظمم نيست ظاهرا Wink

نبندش رضا جان. نبندش. بذار ۲۰۱۶ ای هایم بیان اینجا پست بذارن. اصلا خیلی دلشونم بخواد. مدیر به این گلی از کجا میخوان گیر بیارن. مخلصیم آقا رضا . دربست. التماس دعا.
اقا قرمه سبزي من فراموش نشه ها خدمت ميرسيم انشاالله
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bahar101 ، Pariba ، smpf ، میثم هاشملو ، Daneshjo ، A2000 ، mamal amrikaei ، alireza51 ، nara ، babak90 ، moj21 ، j.modarres
(2015-10-02 ساعت 10:21)HERMES7 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 10:04)mamal amrikaei نوشته:  
ناظمم نيست ظاهرا Wink

نبندش رضا جان. نبندش. بذار ۲۰۱۶ ای هایم بیان اینجا پست بذارن. اصلا خیلی دلشونم بخواد. مدیر به این گلی از کجا میخوان گیر بیارن. مخلصیم آقا رضا . دربست. التماس دعا.
اقا قرمه سبزي من فراموش نشه ها خدمت ميرسيم انشاالله
سر این قرمه سبزی یادته چقدر غر زدم
هنوزم صبح که بیدار میشم اولین کاری که میکنم میام تاپیک...
جدا هنوز دل رفتن ب تاپیک اولین سفرو ندارم. موندم تاپیکو ببندی صبحا کجا برمSad
از اینکه در این تاپیک همراه شما عزیزان بودم و دوستان مجازی دلسوز و همراهی را پیدا کردم خوش حالم، آگر چه که این تاپیک میتونست پایان قشنگتری داشته باشد ولی‌.. به هر حال برای همه دوستان چه آنها که ویزا گرفتن و چه آنهایی که نگرفتند، بهترین لحظه‌ها را همراه با سلامتی‌ و شادابی آرزومندم .به یاد داشته باشیم
قشنگترین عکس‌ها در اتاق‌های تاریک چاپ می‌شوند،
هر وقت در تاریکترین نقطه‌ی زندگیت قرار گرفتی‌
بدان
خداوند در حال خلق زیباترین تصویر زندگیت است.
تشکر کنندگان: farrokh33 ، M.d ، behjat ، Pariba ، yesorno ، smpf ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، ریحانا ، 2015reza ، nara ، babak90 ، m.ghoreishi ، moj21 ، j.modarres
سلام من از بچه های 2016 هستم . من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.
تشکر کنندگان: Pariba ، farrokh33 ، smpf ، Daneshjo ، A2000 ، داود یو.اس ، alireza51 ، babak90 ، m.ghoreishi ، moj21
سلام دوست عزیز قبل از هر چیز براتون ارزوی موفقیت دارم
در مورد سایت سیس اول این نکته که باید شمارتونو بدون صفر وارد کنین و بعد هم تا جایی که یادمه برای بچه های 2015 چند ماه بعد از شروع پروسه سایت شماره هاشونو میشناخت شاید در مورد شما هم همین باشه اینا رو گفتم تا از استرستون کاسته شه حالا دوستانی که بیشتر اطلاع دارن بهتر میتونن راهنمایی کنن
(2015-10-02 ساعت 11:13)نیما.خوزستان نوشته:  سلام من از بچه های ۲۰۱۶ هستم . من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: mehdi_a_3084 ، Pariba ، farrokh33 ، smpf ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، 2015reza ، moj21 ، j.modarres
(2015-10-02 ساعت 11:13)نیما.خوزستان نوشته:  سلام من از بچه های ۲۰۱۶ هستم . من میخواستم بپرسم دیروز مصاحبه داشتم و کلیرنس شدم حالا امروز رفتم تو سایت caec.state.gov و کیس نامبرم را وارد میکنم نمی دانم چرا با فونت قرمز این متن را برایم مینویسدInvalid Immigrant Visa Case Number.. لطفا حتما اگر کسی اطلاعاتی دارد جوابم را بدهید. استرس زیادی دارم.

چيز مهمي نيست چند روز ديگه درست ميشه
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Pariba ، farrokh33 ، asal1372 ، smpf ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، ریحانا ، babak90 ، m.ghoreishi ، moj21
انگار بیش از 3500 ویزا واسه ایرانیها در 2013 افسانه ای بود که دیگه تکرار نمیشه! !!!
تشکر کنندگان: farrokh33 ، smpf ، میثم هاشملو ، Daneshjo ، A2000 ، Pariba ، alireza51 ، Memolk ، ریحانا ، nara ، babak90 ، moj21
نميدانم چرا چند ساله كه اخر اين تاپيك با غصه بسته ميشود به هر حال براي همه دوستان ارزوي روزهاي بهتر را دارم موفق باشيد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: smpf ، Daneshjo ، farrokh33 ، A2000 ، Pariba ، alireza51 ، ریحانا ، 2015reza ، Mahboy ، babak90 ، moj21 ، aaraam ، hamed shayan ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان