کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-10-01 ساعت 15:19)ali_bf1 نوشته:  دوستان ما کسایی که پاسامون رو دادیم سفارت انکارا با یک مطلب عجیب روبرو شدیم که میگن ۷ روز دیگه پاس هاتون رو میدیم بهتون!نظرتون چیه؟؟؟؟میشه راهنمایی کنید هرمس جان یا حمید یسورنو جان؟؟؟؟مرسی

این سال سومی هستش که از نزدیک شاهد بی برنامگی سفارت هستم، هر سال هم بدتر میشه، هیچ چیز غم انگیزتر از دیدن چهره خانواده ای که همه چیش رو فروخته و آمده سفارت ولی در نهایت دست خالی برمیگرده نیست. مثل جنایت می مونه. امیدوارم حداقل به اونهایی که پاسپورتشون رو گرفتن ویزا بدن، یعنی چی آخه.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
تشکر کنندگان: Daneshjo ، moj21 ، bahar101 ، Mahboy ، نیلوفرآبی ، smpf ، Pariba ، SAMBAR ، پدی ، alireza51 ، nara ، babak90
گاهي گمان نمي كني و مي شود
گاهي نمي شود كه نمي شود كه نمي شود

گاهي هزار دوره دعا بي استجابت است
گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود

گاهي گداي گدايي و بخت نيست
گاهي تمام شهر گداي تو مي شود

به همه ي دوستان چه اونهايي كه ويزا گرفتن چه اونهايي كه ويزا نگرفتن، پيشنهاد اكيد دارم كتاب چه كسي پنير مرا جا به جا كرد رو بخونن....
روز و روزگارتون خوش
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: yesorno ، moj21 ، bahar101 ، HERMES7 ، zohreh-gh ، A2000 ، Azer ، smpf ، farrokh33 ، behjat ، APOLO5321 ، Pariba ، Linspire ، SAMBAR ، 2015reza ، ben123 ، alireza51 ، nara ، babak90 ، Siamak ، aaraam ، j.modarres
ما هم بازمانده شديم دوستان.پاسمونم نمي دن بريم دنبال زندگيمون.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: moj21 ، Arshia2000 ، homayoon1972 ، Daneshjo ، smpf ، farrokh33 ، behjat ، Pariba ، SAMBAR ، 2015reza ، elnazd ، hamed shayan ، ben123 ، alireza51 ، babak90
برای گذاشتن پست آخر خیلی فکر کردم. واقعا حرفی ندارم. جز اینکه کاش اسمم در نمیومد.... پلن بی، پلن سی... هیچ پلنی ندارم....
فقط حس میکنم باهام بازی شد، با روحم، روانم، اعصابم. مسخرمون کردن.
کاش کاش و کاش یه بار میشد گف زی زی گولو آسی پاسی درا کوتا تا به تا و همه چیز یا برمیگشت به قبل قبول شدنم، همه چیز مثل قبل میشد، یا اینکه ویزامو میگرفتم و برنامه هامو اجرا میکردم،... متاسفانه آسیبی که به زندگی من وارد شد، حالا حالا ها قابل جبران نیس.خدانگهدار همگی... به امید موفقیت برای همه
دوستان بازمانده حالتون خوبه؟
من به طرز عجیبی که برای خودمم عجیبه آروم و ریلکسم و همش به برنامه های آتیم فکر میکنم.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
(2015-10-01 ساعت 23:17)Manamehr نوشته:  دوستان بازمانده حالتون خوبه؟
من به طرز عجیبی که برای خودمم عجیبه آروم و ریلکسم و همش به برنامه های آتیم فکر میکنم.

همه چيز عاليه ، هوا تهران بارونى و خوب و در حال برنامه ريزى براى آينده اى بهتر Big Grin
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: Shaft ، HERMES7 ، Kia robani ، moj21 ، 123a ، Sara01 ، Daneshjo ، zohreh-gh ، Azer ، A2000 ، smpf ، farrokh33 ، k1_m_1358 ، behjat ، APOLO5321 ، Pariba ، SAMBAR ، 2015reza ، پدی ، َalikh ، داود یو.اس ، alireza51 ، babak90 ، litho ، aaraam
سلام به همه دوستان عزیزم
چندصفحه آخررو باکلی غصه وچشمان اشکبار خواندم، چقدر دلم میخواست که همه عزیزان این تاپیک ،شادوراضی اینجارو ترک میکردند.واقعا دلم از ویزا نگرفتن عزیزانی مثل آقایان خلیل خواه،قریشی ،ابراهیم،آرسام،areb،لیدا59و........که همیشه درکمک وراهنمایی پیش قدم بودند،گرفت.تنها کاری که ازدستم برمیاد آرزوی داشتن تنی سالم برای خودشون وخانواده های محترمشونه واینکه درزندگیشون موقعیتهای بهتر وزبیاتری پیش بیاد.
برای دوستان عزیزی هم که دراین پروسه بی درو پیکر وبی قاعده شانس گرفتن ویزا روداشتند،آرزوی موفقیت وسربلندی دارم.
بازهم ازهمه خصوصا ،مدیر گرامیHermes،اقایانyesorno،ابراهیم ،خلیل خواه ،قریشی ،arebبه خاطر زحماتشون تشکرویژه دارم،با امیدسلامتی وشادی وسربلندی همه دوستان تاپیک کلیرنس 2015وموفقیت عزیزان2016،همتون رو به خدای بزرگ میسپارم.
شماره کیس :2015AS39XX نفراصلی همسرم
تعدادنفرات کیس :3
تاریخ مصاحبه : 15مارچ 2015
محل مصاحبه: آنکارا___»خودشون تغییربه ابوظبی
آخرین آپدیتهای سیس:22مارچ،24مارچ، 1جولای (ایمیل27جون،جواب ایمیل ظهر 1جولای،آپدیت کل کیس شب1جولای)،24جولای نفراصلی,26جولای بعدازظهر کل نفرات کیس
27جولاى كل كيس اپديت وايميل كليرى
تشکر کنندگان: 123a ، yesorno ، behjan ، Daneshjo ، Rira_1982 ، Kia robani ، bahar101 ، Azer ، A2000 ، smpf ، farrokh33 ، behjat ، M.d ، Pariba ، dd7472003 ، SAMBAR ، HERMES7 ، 2015reza ، پدی ، َalikh ، ARSAMNEW ، alireza51 ، nara ، babak90 ، rahim444 ، m.ghoreishi ، j.modarres
دیروز بعد از دریافت پاسپورت از سفارت ، امروز وضعیت من به refuesed تبدیل شده در حالیکه سایر دوستانی که دیروز یا انروز پاسشون رو بدون ویزا تحویل گرفتن هنوز ap هستن . چرا اینطوری شده ؟
Refuesed شدن در شانسهای بعدی دریافت ویزاهای مهاجرتی یا غیرمهاجرتی چه تاثیری داره ؟
تشکر کنندگان: Daneshjo ، smpf ، farrokh33 ، sce ، Pariba ، moj21 ، SAMBAR ، پدی ، alireza51 ، nara ، babak90
دوستان منطقا نباید سفارتها اینقدر نامردی کنن که بخوان چاس رو یه هفته نگه دارن بعد بگن هیچی عجب سالی شده امسال بیصبرانه منتظریم تا اخر هفته که اونا با ایزا بیان

خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Daneshjo ، smpf ، farrokh33 ، sce ، Pariba ، moj21 ، behjat ، SAMBAR ، 2015reza ، پدی ، alireza51 ، nara ، babak90
(2015-10-01 ساعت 23:17)Manamehr نوشته:  دوستان بازمانده حالتون خوبه؟

آفرین. خوب کاری می کنین چون کار دیگه از دستمون یر نمیا. همه کسایی که ویزا نگرفتند هرچی از تواوشون بر میومد انجام دادن. پس بعد از این باید به آینده فکر کرد.Shy
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، sce ، Pariba ، moj21 ، SAMBAR ، پدی ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، rahim444 ، aaraam ، ahfpca
(2015-10-02 ساعت 00:13)saber_s نوشته:  دیروز بعد از دریافت پاسپورت از سفارت ، امروز وضعیت من به refuesed تبدیل شده در حالیکه سایر دوستانی که دیروز یا انروز پاسشون رو بدون ویزا تحویل گرفتن هنوز ap هستن . چرا اینطوری شده ؟
Refuesed شدن در شانسهای بعدی دریافت ویزاهای مهاجرتی یا غیرمهاجرتی چه تاثیری داره ؟

ایروان هممون رو رفیوز زده فقط شما نیستید.
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: smpf ، farrokh33 ، sce ، Pariba ، moj21 ، SAMBAR ، HERMES7 ، پدی ، Daneshjo ، ARSAMNEW ، A2000 ، alireza51 ، nara ، babak90 ، hamed shayan
I LOVE YOU HERMES7
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان: farrokh33 ، M.d ، sce ، Pariba ، moj21 ، smpf ، zohreh-gh ، Mahboy ، SAMBAR ، HERMES7 ، پدی ، Shaft ، bahar101 ، Daneshjo ، A2000 ، ben123 ، alireza51 ، nara ، Siamak ، aaraam ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 16:45)HERMES7 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 15:19)ali_bf1 نوشته:  دوستان ما کسایی که پاسامون رو دادیم سفارت انکارا با یک مطلب عجیب روبرو شدیم که میگن ۷ روز دیگه پاس هاتون رو میدیم بهتون!نظرتون چیه؟؟؟؟میشه راهنمایی کنید هرمس جان یا حمید یسورنو جان؟؟؟؟مرسی
وات ده فار؟Sad یعنی چی؟
وضعیت شما رو سیس چیه؟ اخرین اپتون کی بود؟
دوست عزیز چه کسی گفته 7روز پاسهاتون رو نگه میدارن؟
اگه سفارت گفته باید به فال نیک گرفت .ولی اگه نقل قول است جدی نگیرید
تشکر کنندگان: sce ، Pariba ، moj21 ، smpf ، SAMBAR ، پدی ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، nara ، babak90
اين لاتاري هر چي نداشت كلي دوستاي خوب پيدا كرديم و اين سفر آنكارا رو از يه سفر دپ به يكي از بهترين هاي زندگيمون تبديل كرد.سر خود آمريكايي كلاه رفت كه اين بچه هاي گل رو از دست داد.يكي از يكي بهترن.
تاريخ مصاحبه: ٩ جولاي آنكارا كليرنس برگه صورتي/ برنده اصلي همسرم ليسانس مكانيك شغل خصوصي/ سربازي س /خودم ارشد رشته غير حساس/ آپديت ها؛ ٩ و ١٤ جولاي هر دو، ١٥،١٦ جولاي نفر اصلي
تشکر کنندگان: sce ، homayoon1972 ، APOLO5321 ، SAAM_60 ، Pariba ، moj21 ، smpf ، Linspire ، behjat ، SAMBAR ، 2015reza ، پدی ، yesorno ، farrokh33 ، bahar101 ، Daneshjo ، A2000 ، alireza51 ، nara ، babak90 ، m.ghoreishi ، hamed shayan ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 00:15)m.ghoreishi نوشته:  منم همه دوستان ٢٠١٥ رو بخدا ميسپارم،
با هم خوشحالى كرديم برا يكضربيا و ناراحت شديم برا كليرنسيا،
گفتيمو خنديديم
اطلاعات جمع كرديم و با كسايى كه دقدقه ى مشتركى داشتيم وقت گذرونديم،
اميدوارم هرجا هستين موفق، شاد و سلامت باشيد
چی شد !؟
برای چی بجامانده
فقط به خاطر سربازی سپاه ؟
چقدر سیستم کلیرنسشون مسخره است
واقعا ناراحت شدم
امیدت رو از دست نده دوست و همشهری عزیز ، اگر هدف نهاییت رفتنه انشالله ایندفعه با برنامه ریزی و تقویت بنیه های فنی ، علمی و مالی حتما به آرزوت میرسی هنوز جوونی و خیلی موقعیت و شانس های بهتر در انتظارت هست.
موفق باشی و سلامت
تشکر کنندگان: smpf ، Kia robani ، 2015reza ، moj21 ، پدی ، farrokh33 ، Pariba ، bahar101 ، Daneshjo ، alireza51 ، nara ، babak90 ، m.ghoreishi ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان