کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-26 ساعت 13:18)behdadK نوشته:  دوستان امروز هم 4 کیس از ابوظبی کلیر شدند.
همگی مصاحبه برای نوامبر بوده و آپدیت اول نفرات اصلی از آمریکا 23 ام و آپدیت دوم کل نفرات کیس از ابوظبی 24 ام.

با توجه به اینکه کسی از مصاحبه های نوامبر نمیمونه که شرایط بنده رو داشته باشه و کلیر نشده باشه از همین الان میتونید رسمی به بنده تبریک بگید چون بالاخره این دفعه یا قبلا کلیر شده بودم Big Grin

هووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا تبریک به همگی.

ضمنا بقیه کیس های مصاحبه تا 16 دسامبر (به جز یک کیس که مصاحبه اکتبر بود و دفعه پیش هم جا موند) 25 ام نفر اصلی از آمریکا و 26 ام همه نفرات از ابوظبی آپ خوردند که اونها هم تا آخر هفته بعد شاید حتی یکشنبه هفته بعد شاید همین امروز پیش بینی میکنم کلیر بشن. البته من کلیر این 4 کیس رو هم از 23 مارچ پیش بینی کرده بودم اما نخواستم باز تاپیک با حس کاذب حتی با احتمال کم خراب بشه.

اقا بهداد تبريك بابت كلير شدنتون انشالله بريد امريكا و جاي مارو هم خالي كنيد.اما ميشه يه سوال كنم؟؟؟ دليل اينكه با اينكه خيلي وقته كلير شديد و انكار ميكرديد. تا به امروز جي بوده؟؟؟ جدي اين.رو خيلي وقته ميخواستم ازتون سوال كنم
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، elmira behdad ، goliii ، Alex 2014
(2015-03-26 ساعت 12:08)shhak نوشته:  سلام دوستان عزیز ،من از جا ماندگان لاتاری ۲۰۱۴ هستم
از شما عزیزان خواهش میکنم به این آپدیتها دل خوش نباشید ،من ۱۷ بار بدون ایمیل ونامه آپدیت شدم ،از روز مصاحبه تا حتی زمانی که طی ایمیل هایی که دوستان به سفارت میفرستادند و در جواب میگفتن سقف ویزاهای مناطق ....پر شده
انگار با آپدیت ها ما رو سرگرم میکردن و باورمون می شد که دارن روی پرونده ما کار می کنن
اما افسوس،فقط ما رو بازی دادن و جلوی ایمیل های ما رو می گرفتن و ماهم زمان رو از دست میدادیم
از طرفی دوستم که اکتبر مصاحبه داشت اصلا آپدیتی نداشت بعد از ۲۰۰ روز کلیر شد،چند تا آپدیت فقط هفته قبل و شب قبل ،و ظهر کلیر شد،البته از چند هفته قبل از کلیر شدن به سفارت و kcc ایمیل زده بود
دوستانی هم بودندکه در سپتامبر به kcc ایمیل زده بودند و kcc هم گفته بود به سفارت بستگی داره وکار اونها تموم شده،همین جواب رو برای سفارت فرستادن وخلاصه کلیر شدن
منظورم اینه که وقت رو از دست ندید و به kcc و سفارت ایمیل بزنید و به این آپدیت ها دلخوش نباشید
خصوصا که سهمیه شما کمتر از ۲۰۱۴ هست ،گرچه آخرش سهمیه ما هم مثل شما شد، آمار یک ضربی ها هم هست ،خلاصه تا سر بجنبانید میبینید سهمیه تموم شد
باور کنید نمی خوام نا امیدتون کنم،فقط واقعیت رو گفتم
دوست دارم ازتون خواهش کنم لاتاری رو جدی نگیرید ،چون با روندی که آمریکا نسبت به ایران پیدا کرده،در مورد مهاجرت سخت گیرانه تر عمل میکنه،گرچه میدونم خیلی سخته که آدم خودش رو درگیر لاتاری نکنه، هنوز اثر ضربه ای که خوردم بعد از ۶ ماه نه تنها از بین نرفته بلکه در بعضی مواقع شدت هم پیدا میکنه.
زمانی که به ما میگفتن سیستم ها خراب شده،تند تند ویزای کشورای دیگه رو میدادن،در سپتامبر هم گفتن ویزاها تمام شده ،اما به چشم خودم در آنکارا دیدم که چند نفری ویزا گرفتند.
نمی دونم چرا انقدربه دروغ حساسیت نشون میدن!
خلاصه زمان رو از دست ندید و آپدیت ها رو ندید بگیرید ،البته تعداد خیلی کمی هم با این آپدیت ها امکان داره کلیربشن ولی شما که نمیدونید جزو کدوم دسته اید پس هر کاری از دستتون بر میاد انجام بدید
با آرزوی بهترینها برای شما دوستان

سلام، راستش رو بخواهید من به سفارت حدود یک ماه پیش ایمیل زدم و همون جواب همیشگی رو گرفتم که گر صبر کنی ... ! میشه لطف کنید لینک یا آدرسی از kcc بهم بدید، ممنون میشم.Smile
تشکر کنندگان: goliii
(2015-03-26 ساعت 13:18)behdadK نوشته:  دوستان امروز هم 4 کیس از ابوظبی کلیر شدند.
همگی مصاحبه برای نوامبر بوده و آپدیت اول نفرات اصلی از آمریکا 23 ام و آپدیت دوم کل نفرات کیس از ابوظبی 24 ام.

با توجه به اینکه کسی از مصاحبه های نوامبر نمیمونه که شرایط بنده رو داشته باشه و کلیر نشده باشه از همین الان میتونید رسمی به بنده تبریک بگید چون بالاخره این دفعه یا قبلا کلیر شده بودم Big Grin

ضمنا بقیه کیس های مصاحبه تا 16 دسامبر (به جز یک کیس که مصاحبه اکتبر بود و دفعه پیش هم جا موند) 25 ام نفر اصلی از آمریکا و 26 ام همه نفرات از ابوظبی آپ خوردند که اونها هم تا آخر هفته بعد شاید حتی یکشنبه هفته بعد شاید همین امروز پیش بینی میکنم کلیر بشن. البته من کلیر این 4 کیس رو هم از 23 مارچ پیش بینی کرده بودم اما نخواستم باز تاپیک با حس کاذب حتی با احتمال کم خراب بشه.

تبررررریک فراوون
هم به شما هم بقییه دوستان کلیر شده
نوش جونتون باشه
امیدوارم زندگی در امریکا سرشار از موفقییت و خوشی باشه براتون
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، behjat ، behdadK ، babak12 ، goliii ، Alex 2014
(2015-03-26 ساعت 14:10)rbrb-2015 نوشته:  [quote='behdadK' pid='587609' dateline='1427359732']
دوستان امروز هم 4 کیس از ابوظبی کلیر شدند.

هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااا
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، behdadK ، babak12 ، goliii ، Alex 2014 ، p00ya2001 ، حاجی واشنگتن
(2015-03-25 ساعت 23:27)Radwin نوشته:  آپدیت شده های سایت سیس در 25 مارچ مخصوصا آنهاییکه مصاحبه شان از اکتبر تا دسامبر بوده، اطلاع رسانی کنند. چون با توجه به کیس من و گلی عزیز احتمال اینکه یک کلیر در حدود یکهفته آینده بصورت گروهی داشته باشیم وجود دارد.

سلام، شرمنده بابت تاخیر در جواب، ما هم یه آپدیت 25 مارچ داشتیم، امروز هم یه ایمیل اومده خطاب به یکی دیگه است در مورد اینکه شماره پاس فکر کنم همسرش رو نیاز دارن! الان موندم ایمیل من هم اشتباهی زدن برای یکی دیگه یا نه!
Wink
تشکر کنندگان: goliii ، mandikhanum
سلام مصاحبه من هم نیمه دوم دسامبر بود ولی فقط خودم 25 اپ داشتم .به امید روزهای خوب
شماره کیس$$31 تعداد افراد 2نفر مصاحبه نیمه اول دسامبر سفارت انکارا سربازی ارتش کیلرنس اپ دیتها :12 دسامبر و 16دسامبر 20 فوریه 25و 26 و 30و 31مارچSmile 1آپریل3اپریلBig Grinکلیر 3اپریل ایشود 9اپریل مقصد ایالت واشنگتن ورود به امریکا17سپتامبر2015شهر کرکلند ایالت واشنگتن
تشکر کنندگان: goliii ، p00ya2001
(2015-03-26 ساعت 13:20)amirmz نوشته:  سلام بالاخره بعد از 113 روز ما هم اولین آپ دیت خودمونو داشتیم البته فقط برنده اصلی آپ شد .
آقا بهداد مبارکا باشه . انشاله اونطرف هم روزگارت بهاری باشه.برای ما عقب افتاده ها(ازنظر شماره کیس
Smileهم دعا کن.موفق باشی
باز مانده از لاتاری 2015Tongue

تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، goliii ، Alex 2014 ، k1_m_1358
درسته که آپدیت به معنی کلیر شدن نیست ولی آپدیتهای این چند روز خیلی فرق داره و کیسهای زیادی بعد از مدت طولانی بصورت همزمان و گروهی آپدیت شدن.
23، 24 و 25 مارچ حدود 50 کیس از آنکارا و چند کیس هم از ابوظبی و ایروان آپدیت شده که مصاحبه اکثرشون نوامبر و اوایل دسامبر هست.
از طرفی طبق آمار CEAC، از بین کیسهای آسیایی که ماه گذشته نامه دوم گرفتن، فقط کیس 4483 (یک نفره) برای مصاحبه در اپریل به آنکارا دعوت شده و
بقیه کیسهای آسیایی آنکارا به سفارتهای دیگه منتقل شدن (در سایت آنکارا 5 کیس در اپریل مصاحبه دارن که یکی 4483 هست و بقیه ماههای قبل تاریخ مصاحبه داشتن که عوض کردن)
یعنی ماه اپریل تقریبا همه سهمیه آسیایی آنکارا به کلیرنس ها اختصاص داده میشه و امیدوارم بزودی شاهد چند کلیر گروهی باشیم.

ضمنا یک کیس هم از ایروان کلیر شد. (23 و 24 مارچ آپدیت شده بود - بعد از 111 روز)
پس آنکارا اینسری این همه کم کیس برای مصاحبه گرفته واسه اینه که میخواد به کلیر ها رسیدگی کنه؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، Alex 2014 ، lotttery2015
(2015-03-26 ساعت 16:18)satan نوشته:  پس آنکارا اینسری این همه کم کیس برای مصاحبه گرفته واسه اینه که میخواد به کلیر ها رسیدگی کنه؟

به احتمال زیاد چون تعداد کلیرهای اپریل آنکارا زیاد بوده، کیس جدید آسیایی به مصاحبه دعوت نکردن و همه کیسهای دعوت شده اپریل اروپایی هست (به جز 5 مورد)
تشکر کنندگان: satan ، rbrb-2015 ، behdadK ، Siavash-M ، goliii ، Alex 2014 ، Mahboy ، p00ya2001 ، k1_m_1358 ، mandikhanum
هوووووووووووررررررراا تبریک به همه D:
شماره کیس: 2015ASXXXX1XXX تاریخ رویت قبولی:14 May کنسولگری: Ankara ---->Abu Dhabi تعداد افراد منظور در کیس : 1 ارسال فرمهای سری اول: 27 may
کارنت شدن کیس: 12 Augest مصاحبه: Nov هفته سوم دریافت کلیرنس: هفته سوم March دریافت ویزا: سه هفته بعد ورود به آمریکا: May دریافت گرین کارت: Big Grin

تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015 ، behdadK ، Siavash-M ، goliii ، Alex 2014 ، k1_m_1358
به به سال نو با خبرای خوب تبریک به همه دوستای کلیر شده مخصوصا آقا بهداد
تاریخ مشاهده:1می / شماره کیس : ***2 as /اعضای کیس :2نفر برنده اصلی همسرم / تاریخ مصاحبه: اول نوامبر / وضعیت:کلیرنس خوردیم /آپدیت ها: 19dec-30jun-1feb /سفارت :ابوظبی Big Grin /کلیر: 3 feb ورود به آمریکا:21 جولایBig Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، rbrb-2015 ، behdadK ، Siavash-M ، goliii ، Alex 2014 ، k1_m_1358
(2015-03-26 ساعت 16:30)Kaveh نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 16:18)satan نوشته:  پس آنکارا اینسری این همه کم کیس برای مصاحبه گرفته واسه اینه که میخواد به کلیر ها رسیدگی کنه؟

به احتمال زیاد چون تعداد کلیرهای اپریل آنکارا زیاد بوده، کیس جدید آسیایی به مصاحبه دعوت نکردن و همه کیسهای دعوت شده اپریل اروپایی هست (به جز 5 مورد)

دوست عزیز, احترام امامزاده را باید متولی داشته باشه
بی زحمت امضایتان را بگذارید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: goliii ، k1_m_1358
بهدا عزیزم
تبریک فروان
هوراااااااااااااااااااااااااااااا داره خیلی
ارزوی موفقیت در مراحل بعدی دوست خوب من
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
سلام
من امروز مصاحبه داشتم من ap شدم ولي همسر و دو فرزند م ويزا شدند.
من سپاه خدمت كردم البته بيمارستان سپاه .
امروز چندتا كيس بودند كه يضرب گرفتند
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان