کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-26 ساعت 13:47)sahar nafisi نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 13:18)behdadK نوشته:  دوستان امروز هم 4 کیس از ابوظبی کلیر شدند.
همگی مصاحبه برای نوامبر بوده و آپدیت اول نفرات اصلی از آمریکا 23 ام و آپدیت دوم کل نفرات کیس از ابوظبی 24 ام.

با توجه به اینکه کسی از مصاحبه های نوامبر نمیمونه که شرایط بنده رو داشته باشه و کلیر نشده باشه از همین الان میتونید رسمی به بنده تبریک بگید چون بالاخره این دفعه یا قبلا کلیر شده بودم Big Grin

هووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا تبریک به همگی.

ضمنا بقیه کیس های مصاحبه تا 16 دسامبر (به جز یک کیس که مصاحبه اکتبر بود و دفعه پیش هم جا موند) 25 ام نفر اصلی از آمریکا و 26 ام همه نفرات از ابوظبی آپ خوردند که اونها هم تا آخر هفته بعد شاید حتی یکشنبه هفته بعد شاید همین امروز پیش بینی میکنم کلیر بشن. البته من کلیر این 4 کیس رو هم از 23 مارچ پیش بینی کرده بودم اما نخواستم باز تاپیک با حس کاذب حتی با احتمال کم خراب بشه.

اقا بهداد تبريك بابت كلير شدنتون انشالله بريد امريكا و جاي مارو هم خالي كنيد.اما ميشه يه سوال كنم؟؟؟ دليل اينكه با اينكه خيلي وقته كلير شديد و انكار ميكرديد. تا به امروز جي بوده؟؟؟ جدي اين.رو خيلي وقته ميخواستم ازتون سوال كنم

با عرض تبريك اقا بهداد، ميشه راهنمايي كنيد كجا ميتونم كلير هاي ابوظبي رو ببينم در ضمن سايتي كه سفارت معرفي كرده شماره كيس ما رو نميشناسه چي كار بايد كرد؟
شماره کیس:2015AS4XXX ، کنسولگری:آنکارا بعد ابوظبي، افراد کیس: 2،کارنت شدن: ژانویه ، مصاحبه:Coolمارچ، دریافت ویزا:برنده اصلي خودم يه ضرب ، شوهرAp?, اپديت ٢٤ جون ، ١جولاي ، ٢جولاي كلير همسر?
تشکر کنندگان: behdadK ، k1_m_1358 ، goliii
دوستان كجا ميشه آپديت و كليرها رو چك كرد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
(2015-03-26 ساعت 17:12)Shaft نوشته:  دوستان كجا ميشه آپديت و كليرها رو چك كرد

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، goliii
تبریک مدیر عزیز
سالی که نکوست از بهارش پیداست
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، Alex 2014 ، babak12 ، k1_m_1358
به مدیر محترم آقای بهداد تبریک میگم انشاالله موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، Alex 2014 ، نیلان ، babak12 ، k1_m_1358
(2015-03-26 ساعت 17:22)arash.hs نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 17:12)Shaft نوشته:  دوستان كجا ميشه آپديت و كليرها رو چك كرد

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==

با اين ميشه كيس خودم رو چك كنم درسته؟
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
بهداد جان شادباش فراوان
امسال سال شماست اقا بهداد
اميدوارم قدر ثانيه ثانيه اش و بدوني
پيروز باشيد
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، Alex 2014 ، k1_m_1358
نقل قول:
(2015-03-26 ساعت 13:18)behdadK نوشته:  دوستان امروز هم 4 کیس از ابوظبی کلیر شدند.
همگی مصاحبه برای نوامبر بوده و آپدیت اول نفرات اصلی از آمریکا 23 ام و آپدیت دوم کل نفرات کیس از ابوظبی 24 ام.

با توجه به اینکه کسی از مصاحبه های نوامبر نمیمونه که شرایط بنده رو داشته باشه و کلیر نشده باشه از همین الان میتونید رسمی به بنده تبریک بگید چون بالاخره این دفعه یا قبلا کلیر شده بودم Big Grin

هووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا تبریک به همگی.

ضمنا بقیه کیس های مصاحبه تا 16 دسامبر (به جز یک کیس که مصاحبه اکتبر بود و دفعه پیش هم جا موند) 25 ام نفر اصلی از آمریکا و 26 ام همه نفرات از ابوظبی آپ خوردند که اونها هم تا آخر هفته بعد شاید حتی یکشنبه هفته بعد شاید همین امروز پیش بینی میکنم کلیر بشن. البته من کلیر این 4 کیس رو هم از 23 مارچ پیش بینی کرده بودم اما نخواستم باز تاپیک با حس کاذب حتی با احتمال کم خراب بشه.
خيليييي خوشحالم. مباركتون باشه. ايشالا براي همه بچه ها روزهاي شادترو پر از كلير شدن داشته باشيم. بازم تبريك
تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، babak12 ، k1_m_1358 ، lotttery2015
سلام، مرسی از راهنماییتون، ممکنه بفرمایید kcc کجا هست و آدرس ایمیلش چی هست؟ چون من فقط آدرس ایمیل سفارت رو دارم و هر بار ایمیل زدم اعلام کردن پروثه فعلا از دست اونها خارجه
مصاحبه:نیمه اول دسامبر آنکارا. افراد کیس: 3 نفر. برنده اصلی: خانمم. دریافت ویزا:همسر و فرزند یکضرب و خودم در آپریل
تشکر کنندگان:
دوستان همسر من دوباره به تاريخ ٢٦ مارچ آپديت شد
مصاحبه: ١٥ اكتبر

شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
تشکر کنندگان: Siavash-M ، goliii ، k1_m_1358 ، jupiterx
(2015-03-26 ساعت 18:20)afshin138t نوشته:  سلام، مرسی از راهنماییتون، ممکنه بفرمایید kcc کجا هست و آدرس ایمیلش چی هست؟ چون من فقط آدرس ایمیل سفارت رو دارم و هر بار ایمیل زدم اعلام کردن پروثه فعلا از دست اونها خارجه
KCCDV@state.gov موفق باشید
تشکر کنندگان: k1_m_1358
دوستان كيس ما ٢٥ و ٢٦ مارچ آپديت داشته، با توجه به اينكه مصاحبمون ٢ مارچ آنكارا بوده معني خاصي ميتونه داشته باشه؟ امكان داره همسرم با اين گروه كلير بشه؟
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: Siavash-M ، goliii ، k1_m_1358
(2015-03-26 ساعت 10:31)lotttery2015 نوشته:  سلام دوستان من چک خوردم حالا منم اومدم به جمعتون مخلص همگی
سلام, چرا اف بى آى چک خوردين؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: lotttery2015
هوررررررررررررررراااااااااااااا
بهداد جان تبریک. امیدوارم بقیه مراحل رو هم بخوبی و خوشی طی کنی. موفق باشی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: behdadK ، Siavash-M ، goliii ، Alex 2014 ، babak12 ، k1_m_1358
تبریک فراوان به آقا بهداد عزیز امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشند

دوستان بنده امروز هم دوباره آپدیت شدم! به غیر از مواردی که با ایمیل آپدیت شده بودم، یک بار 20 ژانویه و یک بار دیروز(25 مارچ) و یک بار هم امروز(26 مارچ) آپدیت شدم فکر کنم جدی جدی داره خبرایی میشه!

دوستان دیگه هم لطفا چک بفرمایید که ببینیم آیا آپدیت امروز هم گروهی هست؟
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: goliii ، Alex 2014 ، m.ghoreishi ، sunn789 ، behdadK ، babak12 ، rbrb-2015 ، Mahboy ، k1_m_1358 ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان