کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان من لازم دونستم یه نکته ای را بگم گرچه میدونم بعضی از دوستان ممکن هست که ناراحت بشن
دوستان خواهشا خواهشا کلیر شدن را حق مسلم خود ندانید کما اینکه خیلی از دوستان 2014 هم مثل شما بودند و تا اخر سپتامبر هم کلیر نشدن و چیزی برایشان نموند جز یک سال عقب افتادن از زندگی و یک عالمه رویا که خود را کلیر شده و مسافر میدونستند البته کمی انتظار و استرس کشیدن خوبه ولی نه به قیمت زندگی نکردن و فقط گذراندن زمان .
مطمئن باشید خیلی چیزها خیلی راحتر از اون چیزی هست که ما فکر میکنیم بذارید کلیر شدنتون سورپرایز باشه نه رفع تکلیف و خلاص شدن از مصیبت انتظار و ناراحتی
امیدوارم بر من خورده نگیرید با سپاس و ارزوی کلیری همه دوستان گلم
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
ماهم امروز برای بار سوم همین الان اپدیت شدیم هورررررررراااااااا خبرای خوبی در راه دوستان Big GrinBig GrinBig Grin
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
(2015-03-26 ساعت 13:18)behdadK نوشته:  دوستان امروز هم 4 کیس از ابوظبی کلیر شدند.
همگی مصاحبه برای نوامبر بوده و آپدیت اول نفرات اصلی از آمریکا 23 ام و آپدیت دوم کل نفرات کیس از ابوظبی 24 ام.

با توجه به اینکه کسی از مصاحبه های نوامبر نمیمونه که شرایط بنده رو داشته باشه و کلیر نشده باشه از همین الان میتونید رسمی به بنده تبریک بگید چون بالاخره این دفعه یا قبلا کلیر شده بودم Big Grin

هووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا تبریک به همگی.

ضمنا بقیه کیس های مصاحبه تا 16 دسامبر (به جز یک کیس که مصاحبه اکتبر بود و دفعه پیش هم جا موند) 25 ام نفر اصلی از آمریکا و 26 ام همه نفرات از ابوظبی آپ خوردند که اونها هم تا آخر هفته بعد شاید حتی یکشنبه هفته بعد شاید همین امروز پیش بینی میکنم کلیر بشن. البته من کلیر این 4 کیس رو هم از 23 مارچ پیش بینی کرده بودم اما نخواستم باز تاپیک با حس کاذب حتی با احتمال کم خراب بشه.

اقابهداد مدیر عزیز تبریک فراوان بخاطر ویزاتون امیدوارم که بهترینها در انتظارتون باشه واقعا خوشحال شدم
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، behdadK ، babak12 ، k1_m_1358 ، حاجی واشنگتن ، jupiterx
خب فکر کنم آپدیت امشب هم گروهی بوده، من دوباره دوستان دیگه رو هم چک کردم همگی آپدیت شدند! دوستان خودتون رو آماده کنید امشب یا فردا به امید خدا خبرای خوبی در راهه!
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، goliii ، behdadK ، rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، jupiterx
(2015-03-26 ساعت 19:45)Siavash-M نوشته:  خب فکر کنم آپدیت امشب هم گروهی بوده، من دوباره دوستان دیگه رو هم چک کردم همگی آپدیت شدند! دوستان خودتون رو آماده کنید امشب یا فردا به امید خدا خبرای خوبی در راهه!

من از صمیم قلب امیدوارم که یه کلیر بزرگ گروهی همه چیز رو تکون بده
برای همه تون دعا می کنم
ایشالا فردا تو این صفحه همش بیام و بگم هورا
Big Grin

(2015-03-26 ساعت 19:36)goliii نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 13:18)behdadK نوشته:  دوستان امروز هم 4 کیس از ابوظبی کلیر شدند.
همگی مصاحبه برای نوامبر بوده و آپدیت اول نفرات اصلی از آمریکا 23 ام و آپدیت دوم کل نفرات کیس از ابوظبی 24 ام.

با توجه به اینکه کسی از مصاحبه های نوامبر نمیمونه که شرایط بنده رو داشته باشه و کلیر نشده باشه از همین الان میتونید رسمی به بنده تبریک بگید چون بالاخره این دفعه یا قبلا کلیر شده بودم Big Grin

هووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا تبریک به همگی.

ضمنا بقیه کیس های مصاحبه تا 16 دسامبر (به جز یک کیس که مصاحبه اکتبر بود و دفعه پیش هم جا موند) 25 ام نفر اصلی از آمریکا و 26 ام همه نفرات از ابوظبی آپ خوردند که اونها هم تا آخر هفته بعد شاید حتی یکشنبه هفته بعد شاید همین امروز پیش بینی میکنم کلیر بشن. البته من کلیر این 4 کیس رو هم از 23 مارچ پیش بینی کرده بودم اما نخواستم باز تاپیک با حس کاذب حتی با احتمال کم خراب بشه.

اقابهداد مدیر عزیز تبریک فراوان بخاطر ویزاتون امیدوارم که بهترینها در انتظارتون باشه واقعا خوشحال شدم
هوررررررررا برای بهداد
امریکا خوش بگذره
برامون از میامی بیچ عکس بفرست
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تو 1روز برای دومین بار آپ شدیم این بار به 26 مارچ . 26 مارچ که فرداست ما چجوری الان آپ دیت شدیم آخه Smile)))))))))))))))))))
کیس : 2015AS00000### رویت قبولی : 1May سفارت : آنکارا تاریخ مصاحبه : 2Dec تعداد افراد : 3 نفر وضعیت :دریافت گرین کارت
تشکر کنندگان: Siavash-M ، goliii ، rbrb-2015 ، babak12 ، k1_m_1358
دوست عزیز امروز 26 مارچ بود، فردا 27 ام مارچ هست...

اینا اثرات کلیر زدگی هاBig Grin
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: goliii ، rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، jupiterx
انکارا اپدیت شد.هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا
شیرینی ما فراموش نشه
تبریک به همتون دوستای گلم
تبریک
تبریک
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: goliii ، babak12 ، rbrb-2015 ، Mahboy ، Kaveh ، HERMES7 ، k1_m_1358
کیس های خیلی کمی رو اعلام کردند، فکر کنم دوباره میخوان یکسری هارو با ایمیل کلیر کنند

تشکر کنندگان: goliii ، Mahboy ، k1_m_1358
[quote='ashkan.h56' pid='587723' dateline='1427384729']
انکارا اپدیت شد.هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا
شیرینی ما فراموش نشه
تبریک به همتون دوستای گلم
تبریک
تبریک

خوش خبر باشی دوست عزیز
هورررررررااااا
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: goliii ، rbrb-2015 ، babak12 ، k1_m_1358
از اونجا که اولین باره 5شنبه سایت آپدیت میشه به احتمال خیلی خیلی زیاد فردا شب هم سایت دوباره آپدیت میشه، همچنین ایمیل هارو هم چک کنید به احتمال زیاد مثل کلیر گروهی دفعه قبل تعداد زیادی رو با ایمیل کلیر میکنند...

تشکر کنندگان: goliii ، rbrb-2015 ، arash.hs ، k1_m_1358 ، jupiterx
سلام , ضمن تبریک فراوان به آقا بهداد و تمامی دوستانی که کلیر شدن؛ میشه لطفا بفرمایید چرا روند کار در سفرات ایوظبی اینقدر کند پیش میره تا آنکار . آفیسر به من گفت بین دو هفته تا دو ماه زمان میبره و از سایت چک کنم ولی هنوز هیچ آپدیتی نداشتم. مصاحبه من هم نیمه فوریه بود.
امیدوارم همه خبر های خوب دریافت کنند.
تشکر کنندگان: goliii ، behdadK ، rbrb-2015 ، babak12 ، HERMES7 ، k1_m_1358
سايت آنكارا آپديت شد ولي به نظر ٤-٣ كيس بيشتر كلير نشدند

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان:
کیس نامبرهایی که کلیر شدن مبارکشون باشه ما که نشدیمSad
3046و2702 و2864.2948.344.797.67.6.560.3464.2549.1810.1155
تشکر کنندگان: behdadK ، Mahboy ، rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، jupiterx ، Alex 2014
دوستان به هیچ وجه نگران نباشید مطمئنم فردا هم سایت دوباره آپدیت میشه ایمیل ها رو هم امشب تا آخر وقت و همچنین فردا هم چک کنید، وقتی همه آپدیت گروهی شدیم برای همه رو اعلام میکنند...

از دوستان ما فقط یک خانم رو الان کیس نامبرش رو سایت زدند که بازنشسته آموزش و پرورش بودند، که برای ایشون هم بعد از ظهر ظاهرا ایمیل اومده بوده. بقیه ـمون رو هیچ کدوم رو اعلام نکردند همه منتظر هستیم...

تشکر کنندگان: goliii ، rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان