کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-26 ساعت 20:55)behdadK نوشته:  13 کیس یک کلیر گروهی به حساب میاد مخصوصا اگر کیس های 4 ماه به قبل باشن. امیدوارم بقیه منتظران هم زود کلیر بشن. اونایی که کلیر شدن سریع برن ویزا بگیرن که مدت محدودی ویزا برای شما میمونه. این سزی کلیر های ابوظبی تا 23 فوریه وقت دارن برن.
البته یه کلیر دیگه ابوظبی دبه زودی خواهد داشت و بعد با قبلش انکارا
سلام دوستان. میدونین تاریخ احتمالی کلیرنس های گروهی ابوظبی کی خواهد بود؟ و چطور میتونم وضعیت کیس های مختلف رو تو ابوظبی چک کنم؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، bahar101
دوستان عزیزم، ضمن تبریک فراوان به خاطر اتفاقات بسیار خوب این یکی دو روز اخیر با توجه به آپدیتهای گروهی خودم و همراهان عزیزم به تاریخ 26 مارچ، یعنی 5 شنبه، حوالی ساعت 8 شب و آپدیت سایت آنکارا با 10 کیس لاتاری و حذف کیس هایی که تاریخ انقضای مراجعه برای دریافت ویزایشان تا 30 مارچ اعلام شده بود، لازم دونستم یه وقتی بزارم و یه تحلیل تقریبا مشتی روی نتایج اتفاقات این یکی دو روز اخیر داشته باشم و اونها رو با شما گلها نیز به اشتراک بگذارم.

خوب در همین راستا جدول زیر رو آماده کردم:

[عکس: e88ddb2c-8795-4717-9272-670c4b51b644.JPG]

تحلیل جدول:

تمام کیس های جدید اعلام شده در سایت آنکارا بلا استثنا و تعدادی از کیس های قدیمی نیز دارای آپدیت 26 مارچ در سیس هستند، بنظر میرسه از صبح جمعه ارسال ایمیل های سفارت برای دوستان شروع شه و سایت آنکار نیز در عصر جمعه و یا نهایتا دو شنبه عصر مجدد با کیس هایی که در 26 مارچ در سیس آپدیت شده ولی در سایت سفارت آپدیت نشده اند، آپ شود.

در ضمن تعداد کیس های جدید اعلام شده 10 عدد می باشد، تعدادی از دوستان 13 کیس اعلام کرده بودند که در اینجا این مورد رو هم شفاف سازی میکنم.

راهنمای جدول:

ستون 1 (26 March): نشاندهنده کیس های آپدیت شده در تاریخ 26 مارچ می باشد.
ستون 2 (New-Old): نشاندهنده سابقه کیس بوده، یعنی در آپدیت 11 مارچ هم موجود بوده (Old) و یا جدید (New) می باشد.
ستون 3 (Last-Up-01): نشاندهنده آخرین تاریخ آپدیت نفر اول کیس در سایت سیس می باشد.
ستون 4 (Con-01): نشاندهنده آخرین وضعیت (Condition) نفر اول کیس در سایت سیس می باشد.
ستون 5 و6 / 7و8 / 9و10 : جفت،جفت نشاندهنده شرایط نفرات دوم تا چهارم هر کیس می باشند.

پاینده باشید.

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
آقا بهداد سلام، Wink
ما که نفهمیدیم بالاخره شما یک ضرب ویزا گرفتی آیا؟ اصلا کلیرنس شدی آیا؟ ویزاتو گرفتی به ماها خبر ندادی آیا؟ تازه تازه کلیر شدی آیا؟ ما سر کار بودیم آیا؟ Wink Big Grin

در هر صورت اگه کلیر شدی واقعا بهت تبریک می گم، مبارکت باشه دادا...
دوستان دیگر هم قدر این ویزای چسبیده در پاسپورت شون رو بدونن، 500/000$ حداقل می ارزهCool

(2015-03-27 ساعت 14:29)afrand نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 12:20)massii نوشته:  سلام دوستان ...ما هم كلير شديم ....مصاحبه اوايل نوامبر خانم دانشجو، آقا سربازى س.پ.ا.ه وكار آزاد.....به اميد كلير شدن همه دوستان گل مهاجر سرا
=============
هوررررررررررررررررررااااااااااااا دیگه تاپیک کلیرنس این روزا پر از شادی و انرژی و امید شده . تبریک خیلی تبریک

بهتون تبریک میگم و با آرزوی موفقیت برا خودتون و خانوادتون.
میشه بفرمایین چند تا آپدیت داشتین؟ و به نظر خودتون دلیل اصلی کلیرنس تون چی بوده؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-03-27 ساعت 14:38)ashkan.h56 نوشته:  دوستان عزیزم، ضمن تبریک فراوان به خاطر اتفاقات بسیار خوب این یکی دو روز اخیر با توجه به آپدیتهای گروهی خودم و همراهان عزیزم به تاریخ 26 مارچ، یعنی 5 شنبه، حوالی ساعت 8 شب و آپدیت سایت آنکارا با 10 کیس لاتاری و حذف کیس هایی که تاریخ انقضای مراجعه برای دریافت ویزایشان تا 30 مارچ اعلام شده بود، لازم دونستم یه وقتی بزارم و یه تحلیل تقریبا مشتی روی نتایج اتفاقات این یکی دو روز اخیر داشته باشم و اونها رو با شما گلها نیز به اشتراک بگذارم.

خوب در همین راستا جدول زیر رو آماده کردم:

[عکس: e88ddb2c-8795-4717-9272-670c4b51b644.JPG]

تحلیل جدول:

تمام کیس های جدید اعلام شده در سایت آنکارا بلا استثنا و تعدادی از کیس های قدیمی نیز دارای آپدیت 26 مارچ در سیس هستند، بنظر میرسه از صبح جمعه ارسال ایمیل های سفارت برای دوستان شروع شه و سایت آنکار نیز در عصر جمعه و یا نهایتا دو شنبه عصر مجدد با کیس هایی که در 26 مارچ در سیس آپدیت شده ولی در سایت سفارت آپدیت نشده اند، آپ شود.

در ضمن تعداد کیس های جدید اعلام شده 10 عدد می باشد، تعدادی از دوستان 13 کیس اعلام کرده بودند که در اینجا این مورد رو هم شفاف سازی میکنم.

راهنمای جدول:

ستون 1 (26 March): نشاندهنده کیس های آپدیت شده در تاریخ 26 مارچ می باشد.
ستون 2 (New-Old): نشاندهنده سابقه کیس بوده، یعنی در آپدیت 11 مارچ هم موجود بوده (Old) و یا جدید (New) می باشد.
ستون 3 (Last-Up-01): نشاندهنده آخرین تاریخ آپدیت نفر اول کیس در سایت سیس می باشد.
ستون 4 (Con-01): نشاندهنده آخرین وضعیت (Condition) نفر اول کیس در سایت سیس می باشد.
ستون 5 و6 / 7و8 / 9و10 : جفت،جفت نشاندهنده شرایط نفرات دوم تا چهارم هر کیس می باشند.

پاینده باشید.

#

اشکان خان با تشکر فراوان از زحماتی که میکشین.
میخام اگه امکانش براتون باشه یه لطفی بکنین. همین جدول بالا برای ابوظبی هم هستش؟ میتونین یه همچین کاری هم برای ماها که ابوظبی بودیم بکشین.
با تشکر فراوان و به امید کلینس هر چه سریعتر تون

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Nima4185 ، bahar101 ، kaamiran
(2015-03-27 ساعت 14:39)حاجی واشنگتن نوشته:  آقا بهداد سلام، Wink
ما که نفهمیدیم بالاخره شما یک ضرب ویزا گرفتی آیا؟ اصلا کلیرنس شدی آیا؟ ویزاتو گرفتی به ماها خبر ندادی آیا؟ تازه تازه کلیر شدی آیا؟ ما سر کار بودیم آیا؟ Wink Big Grin

دوستان دیگر هم قدر این ویزای چسبیده در پاسپورت شون رو بدونن، 500/000$ حداقل می ارزهCool

والااااااا سوال منم همين بود اما جوابي دريافت نكردم از اقا بهدادCoolShy
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: bahar101
(2015-03-27 ساعت 12:27)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 11:52)IDR نوشته:  سلام دوستان ما هم کلیر شدیمBig Grin
تبریک و هوررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا

تبریک میگم. یه دستی هم بر سر کیس ما بکشین انشالله که افاقه کنه و زودتر کلیر شیم.

تشکر کنندگان: goliii ، k1_m_1358 ، bahar101 ، amindv15
ما رو كه يادشون رفت

شماره کیس: 2015AS000027xx - رویت قبولی: MAY 1, 2014 - کنسولگری: ANKARA - تعداد افراد: 1 - ارسال فرمهای سری اول: 18may, 2014 - کارنت شدن کیس: AUG 12, 2014 - مصاحبه:Ankara19november -
آپدیت : -30dec-2jan-20feb-27march-30march-31march-3april دریافت ویزا:کلیرنس - ورود به آمریکا: - دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: goliii ، mendoosh ، mfte.teacher
سلام من که کلئرنس نشدم متاسفانه ،ولی‌ به دوستان تبریک میگم .به امید اینکه بزودی واسه همه اوکی بشه،
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: goliii ، mfte.teacher ، bahar101
تیچر عزیز، والا خوشحال میشدم اگه اطلاعاتم در خصوص سایت ابوظبی هم بیشتر بود و هم جامع تر و میتونستم کمکی هر چند کوچک انجام بدم، شرمنده رویه دوستانی شدم که اونجا مصاحبه داشتن و دارن.
ولی چون دیتا بیسی که آماده کردم فقط در ارتباط با سایت آنکاراست، فقط میتونم بگم شرمندم و Sad

پاینده باشید

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: goliii ، sahar nafisi ، k1_m_1358 ، mfte.teacher ، bahar101 ، solid_mercury
دوستان یه سوال دوستانی که کلیر شدن داخل سایت سیاک هم تغیری میبینید یا اینکه همون AP هستش تا ویزا صادر بشه؟
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، bahar101
(2015-03-27 ساعت 14:49)ashkan.h56 نوشته:  تیچر عزیز، والا خوشحال میشدم اگه اطلاعاتم در خصوص سایت ابوظبی هم بیشتر بود و هم جامع تر و میتونستم کمکی هر چند کوچک انجام بدم، شرمنده رویه دوستانی شدم که اونجا مصاحبه داشتن و دارن.
ولی چون دیتا بیسی که آماده کردم فقط در ارتباط با سایت آنکاراست، فقط میتونم بگم شرمندم و Sad

پاینده باشید

#

اقا اشكان سايت ابوظبي كه كلير شده هاي انكارا رو توش ميزنه رو ميشه بفرماييد؟هيج جا بيداش نكردمCool
کیس نامبر:*** 7تعداد اعضای کیس : فقط خودم رویت قبولی : 21 may سفارت : فعلا آنکارا کارنت شدن :؟؟؟؟ دریافت نامه دوم : ؟؟؟؟

تشکر کنندگان:
با تبریکات فراوان برای دوستان کلیر شده خصوصا دوست عزیز و زحمتکشمون آقا بهداد که واقعا بشخصه خیلی از اطلاعات ارزشمندشون استفاده کردم امیدوارم در بقیه مراحل زندگیشون موفق باشن
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: behdadK ، mfte.teacher ، goliii ، kaamiran
(2015-03-27 ساعت 14:50)goliii نوشته:  دوستان یه سوال دوستانی که کلیر شدن داخل سایت سیاک هم تغیری میبینید یا اینکه همون AP هستش تا ویزا صادر بشه؟

خیر، خانم گلی، تا زمانی که ویزا صادر نشه، یعنی پرینت نشه ، و حالا مثلا در آنکارا به اداره پست ارسال نشه، داخل سیس همون واژه AP رو میبینیم.
تشکر کنندگان: behdadK ، k1_m_1358 ، goliii ، bahar101 ، Mahboy
(2015-03-27 ساعت 14:38)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 20:55)behdadK نوشته:  13 کیس یک کلیر گروهی به حساب میاد مخصوصا اگر کیس های 4 ماه به قبل باشن. امیدوارم بقیه منتظران هم زود کلیر بشن. اونایی که کلیر شدن سریع برن ویزا بگیرن که مدت محدودی ویزا برای شما میمونه. این سزی کلیر های ابوظبی تا 23 فوریه وقت دارن برن.
البته یه کلیر دیگه ابوظبی دبه زودی خواهد داشت و بعد با قبلش انکارا
سلام دوستان. میدونین تاریخ احتمالی کلیرنس های گروهی ابوظبی کی خواهد بود؟ و چطور میتونم وضعیت کیس های مختلف رو تو ابوظبی چک کنم؟
قربان ابوظبی 2 تا کلیر گروهی داشته تو هر دوتاش هم بچه هایی که سربازی یا کار دولتی داشتن بودن. ولی چون تعداد مصاحبه ها کمه کلیر گروهی ابوظبی هم به تبعش کمه.
البته این دفعه که فکر کنم یکشنبه یا نهایتش آخر هفته بعد هست تعداد بیشتری کلیر خواهند شد.
برای چک کردن وضعیت کیس بچه های ابوظبی از سایت Abudhabiivo.net میتونید استفاده کنید.

(2015-03-27 ساعت 14:39)حاجی واشنگتن نوشته:  آقا بهداد سلام، Wink

حاجی جان بچه های 2015 کنار اومدن با کیس من شما دیگه کوتاه بیاWink
امیدوارم زودتر پروسه ات ختم به خیر بشه و بری کنار خانواده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان