کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-27 ساعت 15:58)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 15:38)Samia نوشته:  كلير شين ديگه ... زود باشين...بزارين نوبت ما نزديك تر شه.
انقده كه اين سايت رو چك كردم خسته شدم من.
اگه میخایین راحت شین همه چی رو بخدا بسپارین و از اون بخایین کاراتون رو را بندازه بعدش دیگه استرس تون از بین می ره

همينكارو كردم تيچر جان ولي از خدا كه پنهون نيس؛از شما چه پنهون كنم كه استرس رو دارم Smile
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: Ali2020 ، mfte.teacher ، bahar101 ، k1_m_1358
(2015-03-27 ساعت 16:05)Nima4185 نوشته:  دوستان ببخشید این امضا رو من چطوری میتونم تنظیم کنم.

اول باید ۱۰ عدد پست داشته باشید تا بتونید امضا رو تغییر بدین
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، Nima4185
بهداد جان مبارك باشه ما كه اون اولش گفتيم
با كلير شما رسما زمان كليرنس ٤ ماه حساب ميشه
حالا ببينيم بچه هاي ديگه با سربازي مختلف چطوري كلير ميشن ؛)
(2015-03-27 ساعت 16:23)رضا2015 نوشته:  بهداد جان مبارك باشه ما كه اون اولش گفتيم
با كلير شما رسما زمان كليرنس ٤ ماه حساب ميشه
حالا ببينيم بچه هاي ديگه با سربازي مختلف چطوري كلير ميشن ؛)

با سلام و تبريك به بهداد عزيز و همه دوستاني كه كلير شدن اميدوارم همينطور كه شما گفتين پروسه كلير شدن همون چهار ماه باشه چون واقعا دارم نگران ميشم كم كم ، من يك اپديت بيشتر ندارم و هنوز هيچ خبري نشده !Sad
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان: behdadK ، goliii ، bahar101 ، k1_m_1358 ، babak12 ، Siavash-M ، HERMES7
ضمن تبريك به دوستاني كه كلير شدن ، براي ماهايي كه از اكتبر و نوامبر هنوز منتظريم هم دعا كنيد كه زودتر خلاص بشيم [emoji120][emoji120][emoji120]

Case# : 2015AS2XX
Interview: 10th Nov
Status: waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: نیلان ، Radwin ، satanicboy1 ، Samia ، goliii ، bahar101 ، mehdiii82 ، k1_m_1358 ، babak12 ، Siavash-M
ضمن تبريك به دوستاني كه كلير شدن ، براي ماهايي كه از اكتبر و نوامبر هنوز منتظريم هم دعا كنيد كه زودتر خلاص بشيم [emoji120][emoji120][emoji120]

دوست عزیز به امید خدا دیگر زمان زیادی از انتظارتان نمانده است. با این روند کلیر که میبینیم و در ضمن آپدیت سیس که انجام شده به احتمال قوی در طول این هفته اتفاقات خوشایندی را شاهد خواهیم بود.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: milad.nas ، mfte.teacher ، goliii ، bahar101 ، k1_m_1358 ، Siavash-M
سلام دوستان
من هم اومدم به این تاپیک. امیدوارم همه زود از این تاپیک خلاص بشن
چقدر تعداد صفحات بالاست Sad
دوستان من فقط همون سایت سفارت امریکا تو ایروان قسمت AP رو چک کنم کافیه؟
دوستانی که با این پروسه آشنا هستن یکم به من حقیر کمک کنید در مورد کلیرینس و کلیر شدن و کارهای مربوطه که باید انجام بدم Sad
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: milad.nas ، bahar101 ، mfte.teacher ، k1_m_1358 ، babak12 ، Alex 2014 ، goliii
(2015-03-27 ساعت 15:29)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 14:57)behdadK نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 14:38)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 20:55)behdadK نوشته:  13 کیس یک کلیر گروهی به حساب میاد مخصوصا اگر کیس های 4 ماه به قبل باشن. امیدوارم بقیه منتظران هم زود کلیر بشن. اونایی که کلیر شدن سریع برن ویزا بگیرن که مدت محدودی ویزا برای شما میمونه. این سزی کلیر های ابوظبی تا 23 فوریه وقت دارن برن.
البته یه کلیر دیگه ابوظبی دبه زودی خواهد داشت و بعد با قبلش انکارا
سلام دوستان. میدونین تاریخ احتمالی کلیرنس های گروهی ابوظبی کی خواهد بود؟ و چطور میتونم وضعیت کیس های مختلف رو تو ابوظبی چک کنم؟
قربان ابوظبی 2 تا کلیر گروهی داشته تو هر دوتاش هم بچه هایی که سربازی یا کار دولتی داشتن بودن. ولی چون تعداد مصاحبه ها کمه کلیر گروهی ابوظبی هم به تبعش کمه.
البته این دفعه که فکر کنم یکشنبه یا نهایتش آخر هفته بعد هست تعداد بیشتری کلیر خواهند شد.
برای چک کردن وضعیت کیس بچه های ابوظبی از سایت Abudhabiivo.net میتونید استفاده کنید.

(2015-03-27 ساعت 14:39)حاجی واشنگتن نوشته:  آقا بهداد سلام، Wink
ما که نفهمیدیم بالاخره شما یک ضرب ویزا گرفتی آیا؟ اصلا کلیرنس شدی آیا؟ ویزاتو گرفتی به ماها خبر ندادی آیا؟ تازه تازه کلیر شدی آیا؟ ما سر کار بودیم آیا؟ Wink Big Grin

در هر صورت اگه کلیر شدی واقعا بهت تبریک می گم، مبارکت باشه دادا...
دوستان دیگر هم قدر این ویزای چسبیده در پاسپورت شون رو بدونن، 500/000$ حداقل می ارزهCool
حاجی جان بچه های 2015 کنار اومدن با کیس من شما دیگه کوتاه بیاWink
امیدوارم زودتر پروسه ات ختم به خیر بشه و بری کنار خانواده
بهداک عزیز.
ممنون از توضیحات تون . ممنون میشم توضیح بدین از کجا متوجه شدین ابوظبی تا حالا دو تا کلیرنس گروهی داشته و تاریخ کلیرنس بعدی رو از روی چه چیزی حدس میزنین؟ ثانیا از کجا میدونین که اون کیس ها به خاطر سربازی و شغل دولتی بوده؟
با تشکر

من یه اسکریپت دارم روزی دو مرتبه صبح و عصر وضعیت کل کیس های ابوظبی رو چک میکنه. هم در سی اک هم در سایت سفارت ابوظبی.از روی اطلاعات بدست آمده تحلیل کردم. جزو امراض کلیرنسه که درمانش زمانبره.
این وضعیت سربازی و کار دولتی رو هم خود برنده ها به من گفتند. خیلی هاشون در محیط عمومی علاقه ای به بیان شرایطشون ندارن ولی به بنذه لطف دارند و اعلام میکنند و نظر میخوان. منم اگر اطلاعی داشته باشم خذمتشون میگم البته معمولا چیزی نمیدونم.

باز تاکید میکنم سی اک رو جدی نگیرید. در بهترین حالت میشه 4 روز قبل از کلیر حدس زد تا 90 درصد کلیر میشید نه بیشتر. فقط اینجوری نگاه بهش بکنید که اگر 1 هفته بیشتره که اپدیت نخوردید تا 2-3 روز اینده خبری نیست و به کارتون برسید. اگر یک اپدیت خشک و خالی نفر اصلی خپرد و فردا پس فرداش خبری نشد برید به کارتون برسید.
اگر سربازی دارید یا شغل دولتی برید تا 2-3 ماه به زندگیتون برسید که فعلا ها باید اپ استعلام بخورید و زیاد جدی نگیرید. بیخودی هم با 63 تا اپ نزدیک مصاحبه پز ندید که نه خوبه نه بد. اون اپ معروف کلیر کلا 2 تاس یکیش برای کلیرنس خورده های کیس در شب که از امریکاست دومیش فردا پس فرداش کل کیس صبح از سفارت. تازه به شرطی که اولی و دومیش با مصاحبه شوندگان همزمان شما باشه و نوبت کیس شما باشه. پس شمایی که ژانویه رفتی مصاحبه فعلا صبر.
اینا رو خواستم بگم که راحت تر بگذرونید این دورانو.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2015-03-27 ساعت 16:04)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 16:00)A L I R E Z A 67 نوشته:  آقا یه تبریک ویژه دارم به همه عزیزانی که کلیر شدن و یه روحیه شدید به ماها دادن مخصوصا بهداد عزیز که زحمت میکشه اینجا...فقط دعا کنید تا کلیر شدن ماها ویزا تموم نشه...شاد باشید همیشه
علیرضا خان
من هم 15 مارچ مصاحبه داشتم. ایشالا عیدی مون رو از خدا تا قبل تموم شدن عید بگیریم و بیشتر از همه امیدوارم پیش بینی بهداد خان عزیز از گلیرنس گروهی ابوظبی به واقعیت بپیونده و ما هم جزو دوستان کلیر شده باشیم و بتونیم زودتر به کار و برنامه هامون برسیم

تیچر عزیز من فک میکنم اگه بخوایم واقع بینانه نگاه کنیم با توجه به روندی که تا الان بوده تا اواخر تیر ماه نباید منتظر اتفاق خاصی باشیم...مگر اینکه واقعا سفارتها برنامه هاشونو یه مقدار تغییر بدن و سرعتشون رو بیشتر بکنن که سفارت انکارا اینکار رو کرده ولی نمیدونم برای رسیدگی به پروسه کلیرنس برنامشو سبک کرده یا هدف برنامه دیگه ای داره...
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، goliii ، p00ya2001
(2015-03-27 ساعت 18:20)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 16:04)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 16:00)A L I R E Z A 67 نوشته:  آقا یه تبریک ویژه دارم به همه عزیزانی که کلیر شدن و یه روحیه شدید به ماها دادن مخصوصا بهداد عزیز که زحمت میکشه اینجا...فقط دعا کنید تا کلیر شدن ماها ویزا تموم نشه...شاد باشید همیشه
علیرضا خان
من هم 15 مارچ مصاحبه داشتم. ایشالا عیدی مون رو از خدا تا قبل تموم شدن عید بگیریم و بیشتر از همه امیدوارم پیش بینی بهداد خان عزیز از گلیرنس گروهی ابوظبی به واقعیت بپیونده و ما هم جزو دوستان کلیر شده باشیم و بتونیم زودتر به کار و برنامه هامون برسیم

تیچر عزیز من فک میکنم اگه بخوایم واقع بینانه نگاه کنیم با توجه به روندی که تا الان بوده تا اواخر تیر ماه نباید منتظر اتفاق خاصی باشیم...مگر اینکه واقعا سفارتها برنامه هاشونو یه مقدار تغییر بدن و سرعتشون رو بیشتر بکنن که سفارت انکارا اینکار رو کرده ولی نمیدونم برای رسیدگی به پروسه کلیرنس برنامشو سبک کرده یا هدف برنامه دیگه ای داره...
هدف زودتر کلیر شدن و ویزا گرفتنه چه جوری این کار رو میکنن حداقل برای من چندان اهمیتی نداره
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، goliii
اقا یه سوال چرا هیچ صحبتی از ایروان و کلیر شدن کیس هاش نیست؟
یعنی نداره؟
کلن این ایروانی ها غریب افتادن یه گوشه خدائیش.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: hilda60 ، goliii
(2015-03-27 ساعت 19:02)k1_m_1358 نوشته:  اقا یه سوال چرا هیچ صحبتی از ایروان و کلیر شدن کیس هاش نیست؟
یعنی نداره؟
کلن این ایروانی ها غریب افتادن یه گوشه خدائیش.

آره بخدا . هیچ حرفی در مورد ایروان نیست ...
کلا غریبیم . چند نفر که بیشتر تا الان از ایروان نیستن..
امیدوارم که نشونه خوبی باشه و سرشون خلوت باشه و زود کلیر کنه هم بقیه رو هم همسر منوSmile
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، goliii
ای بابا اینام رسما دیوانه کردند مارو! شل کن سفت کن راه انداختن، هی امروز فردا امروز فردا... نزدیک 5 ماهه اینجا نشستیم...

این آپدیت های گروهی دو روز پیش هم ظاهرا صرفا جهت خنده بود دور هم باشیم. فقط دعا کنید قضیه مارو به 6 ماه 7 ماه نکشونند چون واقعا دیگه خسته و کلافه شدیم...

ببخشید بابت موج منفی خیلی اعصابم خورد بودSad
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: jupiterx ، hashemy ، mfte.teacher ، goliii
(2015-03-27 ساعت 16:17)Samia نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 15:58)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 15:38)Samia نوشته:  كلير شين ديگه ... زود باشين...بزارين نوبت ما نزديك تر شه.
انقده كه اين سايت رو چك كردم خسته شدم من.
اگه میخایین راحت شین همه چی رو بخدا بسپارین و از اون بخایین کاراتون رو را بندازه بعدش دیگه استرس تون از بین می ره

همينكارو كردم تيچر جان ولي از خدا كه پنهون نيس؛از شما چه پنهون كنم كه استرس رو دارم Smile

همیشه وارد شدن به یک شرایط مکانی و زمانی تازه با استرس همراه است اما سعی کنیم با اعتماد به نفس و اشنایی بیشتر با ان روبرو شیم که زیاد واسمون اعصاب خورد کن نباشه.تو همین سایت خودشون هم گفتن که پروسه یک سال طول میکشه با این طرز دید میشه کنترل کرد اگر زودترم شد که سوپرایزه.Tongue
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، bahar101 ، goliii
باسلام
ضمن تبریک به اقا بهداد عزیز و بقیه دوستان کلیر شده
ما هم دوباره به تاریخ 26 اپدیت شدیم اما باز هم فقط خودم و خانوم نه متاسفانه. این اپدیت نشدن خانوم به نظر اساتید مشکل دار خواهد بود؟؟
به امید کلیر شدن تک تک دوستان و همه دوستان که هنوز منتظر مصاحبه هستند
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: Siavash-M ، bahar101 ، goliii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان