کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-27 ساعت 14:52)sahar nafisi نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 14:49)ashkan.h56 نوشته:  تیچر عزیز، والا خوشحال میشدم اگه اطلاعاتم در خصوص سایت ابوظبی هم بیشتر بود و هم جامع تر و میتونستم کمکی هر چند کوچک انجام بدم، شرمنده رویه دوستانی شدم که اونجا مصاحبه داشتن و دارن.
ولی چون دیتا بیسی که آماده کردم فقط در ارتباط با سایت آنکاراست، فقط میتونم بگم شرمندم و Sad

پاینده باشید

#

اقا اشكان سايت ابوظبي كه كلير شده هاي انكارا رو توش ميزنه رو ميشه بفرماييد؟هيج جا بيداش نكردمCool

سحر خانم اگه اشتباه نکنم باید:

http://www.abudhabiivo.net

باشه.
باز از دوستانی که درگیر پروسه در ابوظبی هستن تقاضا دارم، این مورد رو تایید کنن.

شاد و پاینده باشید

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، goliii ، bahar101
آفا بهداد قبلا در یک پست مفصل علت عدم شفاف سازیشونو توضیح دادن که اتفاقا قانع کننده هم بود.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101 ، kaamiran
(2015-03-27 ساعت 14:49)ashkan.h56 نوشته:  تیچر عزیز، والا خوشحال میشدم اگه اطلاعاتم در خصوص سایت ابوظبی هم بیشتر بود و هم جامع تر و میتونستم کمکی هر چند کوچک انجام بدم، شرمنده رویه دوستانی شدم که اونجا مصاحبه داشتن و دارن.
ولی چون دیتا بیسی که آماده کردم فقط در ارتباط با سایت آنکاراست، فقط میتونم بگم شرمندم و Sad

پاینده باشید

#

اشکان خان صرف بودن بزرگوارنی مثل شما به خودی خود جای شکر داره. پاینده باشین دوست من
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: goliii ، bahar101 ، Alex 2014
عزیزان، چند تا توصیه برای دوستانی که کلییر شدن و قصد عزیمت برای دریافت ویزا رو دارن:

1-تحت هیچ شرایطی زمان رو از دست نداده و در اسرع وقت برای اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه کنید.

2-در آنکارا پیک آپ ویزای اون کشور امکان پذیر نیست.

3-همه اعضای کیس و یا یک نفر به نمایندگی از بقیه میتونه به سفارت مراجعه کنه برای دریافت ویزا.

4-اگه فردی به نمایندگی از بقیه اعضا قصد داشت به سفارت مراجعه کنه، حتما باید برگه صورتی، مدارک مورد نقص و همه پاسها رو با خودش ببره.

5-در سفارت آنکارا به هیچ وجه زودتر از ساعت 10:30 صبح به کسی برای تحویل پاس ها، اجازه ورود به سفارت رو نمیدن.

6-بهترین زمان برای مراجعه به سفارت، دوشنبه صبح، ساعت 10:30 خواهد بود.

7-قبل از رفتن به سفارت، حتما تقویم تعطیلات اون رو چک کنید.

8-قبل از مراجعه برای تحویل پاس ها، تاریخ اکسپایر مدیکالتون رو چک کنید، ویزای صادر شده، تاریخ اکسپایرش همون تاریخ اکسپایر مدیکالتون خواهد بود.

9-توصیه و پیشنهاد میکنم، به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه، دوشنبه صبح زود پروازتون رو ست کنید، در غیر اینصورت برای یکشنبه هر ساعتی خواستیت، میتونید بلیط پرواز تهیه کنید.

10-حتما بین زمان تحویل پاس به سفارت تا صدور ویزا، اقدام به شناسایی محل اداره پستتون کنید، معمولا قبل از ظهر همون روز ارسال ایمیل سفارت مبنی بر ارسال پاس به اداره پست مورد نظر، میتونید پاس مزینتون به ویزای اون کشور رو دریافت کنید.

پاینده باشید.

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Hagh81 ، goliii ، bahar101 ، oldman ، Mahboy ، lotttery2015 ، Abdorrezaa ، solid_mercury
(2015-03-27 ساعت 14:57)behdadK نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 14:38)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 20:55)behdadK نوشته:  13 کیس یک کلیر گروهی به حساب میاد مخصوصا اگر کیس های 4 ماه به قبل باشن. امیدوارم بقیه منتظران هم زود کلیر بشن. اونایی که کلیر شدن سریع برن ویزا بگیرن که مدت محدودی ویزا برای شما میمونه. این سزی کلیر های ابوظبی تا 23 فوریه وقت دارن برن.
البته یه کلیر دیگه ابوظبی دبه زودی خواهد داشت و بعد با قبلش انکارا
سلام دوستان. میدونین تاریخ احتمالی کلیرنس های گروهی ابوظبی کی خواهد بود؟ و چطور میتونم وضعیت کیس های مختلف رو تو ابوظبی چک کنم؟
قربان ابوظبی 2 تا کلیر گروهی داشته تو هر دوتاش هم بچه هایی که سربازی یا کار دولتی داشتن بودن. ولی چون تعداد مصاحبه ها کمه کلیر گروهی ابوظبی هم به تبعش کمه.
البته این دفعه که فکر کنم یکشنبه یا نهایتش آخر هفته بعد هست تعداد بیشتری کلیر خواهند شد.
برای چک کردن وضعیت کیس بچه های ابوظبی از سایت Abudhabiivo.net میتونید استفاده کنید.

(2015-03-27 ساعت 14:39)حاجی واشنگتن نوشته:  آقا بهداد سلام، Wink
ما که نفهمیدیم بالاخره شما یک ضرب ویزا گرفتی آیا؟ اصلا کلیرنس شدی آیا؟ ویزاتو گرفتی به ماها خبر ندادی آیا؟ تازه تازه کلیر شدی آیا؟ ما سر کار بودیم آیا؟ Wink Big Grin

در هر صورت اگه کلیر شدی واقعا بهت تبریک می گم، مبارکت باشه دادا...
دوستان دیگر هم قدر این ویزای چسبیده در پاسپورت شون رو بدونن، 500/000$ حداقل می ارزهCool
حاجی جان بچه های 2015 کنار اومدن با کیس من شما دیگه کوتاه بیاWink
امیدوارم زودتر پروسه ات ختم به خیر بشه و بری کنار خانواده
بهداک عزیز.
ممنون از توضیحات تون . ممنون میشم توضیح بدین از کجا متوجه شدین ابوظبی تا حالا دو تا کلیرنس گروهی داشته و تاریخ کلیرنس بعدی رو از روی چه چیزی حدس میزنین؟ ثانیا از کجا میدونین که اون کیس ها به خاطر سربازی و شغل دولتی بوده؟
با تشکر
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر

تشکر کنندگان: goliii ، bahar101
(2015-03-27 ساعت 15:23)mfte.teacher نوشته:  

پاینده باشید

#

اشکان خان صرف بودن بزرگوارنی مثل شما به خودی خود جای شکر داره. پاینده باشین دوست من

شرمنده میفرمایید، تیچر عزیز، ممنون از لطف شما و همه دوستان

#
تشکر کنندگان: goliii ، bahar101
كلير شين ديگه ... زود باشين...بزارين نوبت ما نزديك تر شه.
انقده كه اين سايت رو چك كردم خسته شدم من.
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، goliii ، bahar101 ، k1_m_1358 ، Mahboy ، solid_mercury
(2015-03-27 ساعت 14:40)mfte.teacher نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 14:29)afrand نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 12:20)massii نوشته:  سلام دوستان ...ما هم كلير شديم ....مصاحبه اوايل نوامبر خانم دانشجو، آقا سربازى س.پ.ا.ه وكار آزاد.....به اميد كلير شدن همه دوستان گل مهاجر سرا
=============
هوررررررررررررررررررااااااااااااا دیگه تاپیک کلیرنس این روزا پر از شادی و انرژی و امید شده . تبریک خیلی تبریک

بهتون تبریک میگم و با آرزوی موفقیت برا خودتون و خانوادتون.
میشه بفرمایین چند تا آپدیت داشتین؟ و به نظر خودتون دلیل اصلی کلیرنس تون چی بوده؟

با سپاس از دوستان گرامى كه تبريك گفتيد....مطمئن باشيد كه همگى دير يا زود كليير مى شيد....در جواب تيچر عزيز عرض كنم كه تعداد آپديت ها رو متاسفانه نمى دونم ولى دوتاى آخرى ٢٥ و ٢٦ مارچ بود.دليل كليير هم كه فكر كنم همين سربازى بوده باشه
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، goliii ، bahar101 ، k1_m_1358
(2015-03-27 ساعت 15:38)Samia نوشته:  كلير شين ديگه ... زود باشين...بزارين نوبت ما نزديك تر شه.
انقده كه اين سايت رو چك كردم خسته شدم من.
اگه میخایین راحت شین همه چی رو بخدا بسپارین و از اون بخایین کاراتون رو را بندازه بعدش دیگه استرس تون از بین می ره

تشکر کنندگان: Samia ، goliii ، k1_m_1358 ، jupiterx ، Aghaman
آقا یه تبریک ویژه دارم به همه عزیزانی که کلیر شدن و یه روحیه شدید به ماها دادن مخصوصا بهداد عزیز که زحمت میکشه اینجا...فقط دعا کنید تا کلیر شدن ماها ویزا تموم نشه...شاد باشید همیشه
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، behdadK ، goliii ، bahar101 ، k1_m_1358 ، lotttery2015
کسی میتونه وضعیت کلیرنس امسال را با پارسال مقایسه کنه؟
آیا واقعا امسال مشکلات مدت کلیرنس پارسال حل شده؟
آیا ایران میتونه از حداکثر ظرفیت ویزای خود استفاده کنه؟ خلاصه اینکه وضعیتمون خوب داره پیش میره؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، k1_m_1358 ، kaamiran
(2015-03-27 ساعت 16:00)A L I R E Z A 67 نوشته:  آقا یه تبریک ویژه دارم به همه عزیزانی که کلیر شدن و یه روحیه شدید به ماها دادن مخصوصا بهداد عزیز که زحمت میکشه اینجا...فقط دعا کنید تا کلیر شدن ماها ویزا تموم نشه...شاد باشید همیشه
علیرضا خان
من هم 15 مارچ مصاحبه داشتم. ایشالا عیدی مون رو از خدا تا قبل تموم شدن عید بگیریم و بیشتر از همه امیدوارم پیش بینی بهداد خان عزیز از گلیرنس گروهی ابوظبی به واقعیت بپیونده و ما هم جزو دوستان کلیر شده باشیم و بتونیم زودتر به کار و برنامه هامون برسیم

تشکر کنندگان: bahar101 ، A L I R E Z A 67
دوستان ببخشید این امضا رو من چطوری میتونم تنظیم کنم.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: k1_m_1358
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، اگه همسرم کلير بخوره، و اگه آفيسر تشخیص بده که به من ویزای یه ضرب بده، من وايسم ویزا رو بگیرم یا این که به آفيسر بگم 2 تا ویزا رو با هم بده?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، k1_m_1358
(2015-03-27 ساعت 16:05)Nima4185 نوشته:  دوستان ببخشید این امضا رو من چطوری میتونم تنظیم کنم.
برید کنترل پنل کاربر و ستون سمت راست تغییر امضا هست از اونجا می تونید کاراتون رو انجام بدید

(2015-03-27 ساعت 16:08)samirakn نوشته:  سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، اگه همسرم کلير بخوره، و اگه آفيسر تشخیص بده که به من ویزای یه ضرب بده، من وايسم ویزا رو بگیرم یا این که به آفيسر بگم 2 تا ویزا رو با هم بده?

من بودم جای شما ویزام رو می گرفتم تا بعدا مشکلی به لحاظ کم اومدن یا تموم شدن ویزا پیش نیاد

تشکر کنندگان: k1_m_1358

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان