کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-31 ساعت 20:00)arash.hs نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 19:45)rasoul3711 نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 19:28)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 19:18)rasoul3711 نوشته:  دوستان جواب سوال منو کسی اگه میدونه بده ممنون میشم
من مدرک تحصیلیم دیپلم فنی حرفه ای بود دادم پیش دانشگاهی نداشتم وآفیسر گفت پیش دانشگاهی گفتم ندارم همینه دیپلمم و اونم نگاه کرد چیزی نگفت فقط گفت تا 3ماه دیگه چک کنین سایتو به نظر شما قبول کرده مدرکمو؟

مدرک دانشگاهی نداشتین؟

نه فقط دیپلم دارم و سابقه کار تو بیمه
اگه قبول نکرده بود همون موقع ریجکتتون میکرد حداقل مدرک دیپلمه

حداقل مدرك ،ديپلم ١٢ ساله هست يعني ديپلم به اضافه پيش دانشگاهي نه ديپلم ١١ ساله فني حرفه اي، احتمالا مدارك كاري شما براش قابل قبول بوده از لحاظ سابقه كاري و يا اينكه برگه كليرنس رو داده تا در مورد امتياز شغلتون مطمئن بشه ، در هر صورت اميدرارم نتيجش براي شما رضايت بخش باشه
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Iaccept ، حاجی واشنگتن ، aaraam
(2015-03-31 ساعت 17:13)Hagh81 نوشته:  برق كل تركيه رفته
ه ه
تو صنعت ن ی ر و گا هی به این حالت میگن
B l a c k-o u t [emoji6]
خیلی خیلی چیز بدیه ، خدا قسمت نکنه [emoji23]

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Ali2020
(2015-03-31 ساعت 20:15)mel نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 20:00)arash.hs نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 19:45)rasoul3711 نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 19:28)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 19:18)rasoul3711 نوشته:  دوستان جواب سوال منو کسی اگه میدونه بده ممنون میشم
من مدرک تحصیلیم دیپلم فنی حرفه ای بود دادم پیش دانشگاهی نداشتم وآفیسر گفت پیش دانشگاهی گفتم ندارم همینه دیپلمم و اونم نگاه کرد چیزی نگفت فقط گفت تا 3ماه دیگه چک کنین سایتو به نظر شما قبول کرده مدرکمو؟

مدرک دانشگاهی نداشتین؟

نه فقط دیپلم دارم و سابقه کار تو بیمه
اگه قبول نکرده بود همون موقع ریجکتتون میکرد حداقل مدرک دیپلمه

حداقل مدرك ،ديپلم ١٢ ساله هست يعني ديپلم به اضافه پيش دانشگاهي نه ديپلم ١١ ساله فني حرفه اي، احتمالا مدارك كاري شما براش قابل قبول بوده از لحاظ سابقه كاري و يا اينكه برگه كليرنس رو داده تا در مورد امتياز شغلتون مطمئن بشه ، در هر صورت اميدرارم نتيجش براي شما رضايت بخش باشه
مرسی ممنون.
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان:
تحلیل من از اتفاقات این چند وقته ی سفارت آنکارا این هست که؛ با توجه به آپدیت های گروهی این چند روزه احتمال میدم پروسه ی AP خیلی ها به پایان رسیده و کلیر شدند منتها سفارت این هفته رو دست نگه داشته تا کسانی که پنجشنبه گذشته کلیر شدند بیان و ویزاشون رو بگیرند و بعد جمعه شب (شایدم پنجشنبه شب) سری بعدی رو اعلام کنه. اگر قضیه به این شکلی که گفتم پیش بره میشه خوشبینانه گفت که شاید کلیرهای گروهی واقعی شروع شدند و در اون صورت میشه انتظار داشت که سفارت از این به بعد در بهترین حالت هر هفته 10 تا 20 کیس رو اعلام کنه.

این تحلیل رو کاملا به صورت چارتیستی و تکنیکال بیان کردم یعنی بدون اینکه اصلا بدونیم اون پشت چی داره میگذره و دقیقا چه مراحلی داره طی میشه و تنها با بررسی آمار و اعداد و تاریخ ها و الگو هایی که این اعداد و ارقام میسازند این قضیه رو مورد بررسی قرار دادم؛ ولی خب از اونجایی که تجربه ثابت کرده که رفتارهای سفارت به شدت غیرقابل پیش بینی هستند و به زحمت میشه الگو های منظمی رو براش ترسیم کرد به همین خاطر اگر اتفاقی که گفتم نیافته یعنی تا جمعه شب آنکارا حداقل 10-20 تا کیس رو اعلام نکنه دیگه واقعا به زحمت میشه پیش بینی خاصی رو انجام داد و متاسفانه همون روال درهم ورهم و بی نظم گذشته جلو میره لذا تصور بنده این هست که باتوجه به اینکه ماه آپریل هم رسید و تقریبا 6 ماه از اولین مصاحبه ها میگذره میشه با اندکی خوشبینی آمیخته با شک و تردید گفت که احتمال آغاز شدن کلیرهای گروهی در پایان این هفته وجود داره. به همین خاطر پیشنهاد میکنم این دو سه روز باقی مونده از تعطیلات نوروز رو هم نهایت استفاده رو ازش ببرید و نیازی نیست هی دم به دقیقه سرد و گرم بشیم... تا ببینیم تا جمعه شب چه اتفاقی میافته.
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: Radwin ، milad.nas ، jupiterx ، Reza-2015 ، hashemy ، masouleh

برخورد کسی که ابتدا مدارک را می گیره (نه آفیسر مصاحبه کننده) با شما چطور بود؟ پیش را نخواست؟ در صورت امکان می توانید بگید زمان ثبت نام اولیه قرعه کشی، مدرکتان را چی زدید؟
تشکر کنندگان:
(2015-03-31 ساعت 19:07)rasoul3711 نوشته:  ای بابا ما که از24 مارچ دیگه آپ نشدیم مصاحبه 12مارچ بود چنتا آپ داشتیم فقط
سلام رسول خان من 15 مارچ مصاحبه داشتم و ذقیقا تا 24 مارچ 5 تا آپدیت داشتم. شرایط مون خیلی مثل همه و یه روند داره

(2015-03-31 ساعت 19:07)rasoul3711 نوشته:  ای بابا ما که از24 مارچ دیگه آپ نشدیم مصاحبه 12مارچ بود چنتا آپ داشتیم فقط
سلام رسول خان من 15 مارچ مصاحبه داشتم و ذقیقا تا 24 مارچ 5 تا آپدیت داشتم. شرایط مون خیلی مثل همه و یه روند داره
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: hilda60 ، matin86
(2015-03-31 ساعت 21:08)feidom30 نوشته:  

برخورد کسی که ابتدا مدارک را می گیره (نه آفیسر مصاحبه کننده) با شما چطور بود؟ پیش را نخواست؟ در صورت امکان می توانید بگید زمان ثبت نام اولیه قرعه کشی، مدرکتان را چی زدید؟

دوست عزیز من خانمم برنده اصلی بود با دیپلم هنرستان فوق دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی که بعداز فوق دیپلم گرفته بود رفتیم مدارک دیپلم روبرگردوندن ولی دو تای دیگه رو برداشتن در ضمن شما نظام قدیم بودی یا جدید این مهمه ومهمتر اینکه ازتون گرفته و چیزی نگفته کاری هم که از دستت بر نمیاد کلا بی خیالی طی کن تا بزودی انشالا کلیر شی
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان:
امروز کل کیس ما هم مجددا آپدیت شد. داره کم کم حالم خوب میشه و دوران نقاهت بیماری ناشناخته Ap رو دارم میگذرانم.
C.N : 16xx # Interview : Dec Ankara # 3 person # clearance # update : 24-30 Dec 2014/4-20 Jan,20 Feb,30-31 Mar,2-3-8-10-13 Apr 2015 # cleared after 125 day
سفرنامه آنکارا:
http://www.mohajersara.com/thread-7100-p...#pid571693
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Radwin ، حاجی واشنگتن ، jupiterx ، Reza-2015 ، Siavash-M ، نیلان
(2015-03-31 ساعت 21:34)hrghoreshi نوشته:  امروز کل کیس ما هم مجددا آپدیت شد. داره کم کم حالم خوب میشه و دوران نقاهت بیماری ناشناخته Ap رو دارم میگذرانم.

حالا تا آخر هفته کامل کلیر میشوید میروید تو فاز شادی درست حسابی. کلیر شدن بعد از چهار پنج ماه خدایی لذت زیادی داره
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، milad.nas ، hrghoreshi ، jupiterx ، Reza-2015 ، Siavash-M
(2015-03-31 ساعت 21:34)masouleh نوشته:  

دوست عزیز من خانمم برنده اصلی بود با دیپلم هنرستان فوق دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی که بعداز فوق دیپلم گرفته بود رفتیم مدارک دیپلم روبرگردوندن ولی دو تای دیگه رو برداشتن در ضمن شما نظام قدیم بودی یا جدید این مهمه ومهمتر اینکه ازتون گرفته و چیزی نگفته کاری هم که از دستت بر نمیاد کلا بی خیالی طی کن تا بزودی انشالا کلیر شی
دوست گرامی مدرک برنده اصلی مهمه که حداقل دیپلم باشه و با مدرک همراه کاری ندارن فقط در مرحله کلیرنس اونو هم زیر ذره بین می برند شما نگران نباشید ، مدرک پایین داشتن در اینجا حُسنه . دوره کلیرنستون کوتاهتر میشه
Wink
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: rbrb-2015
سلام دوستان تاپیکی با موضوع تمدید مدیکال نداریم چرا ؟ الان خیلی از ماها به تمدید مدیکال ممکنه احتیاج پیدا کنیم
کیس : 2015AS00000### رویت قبولی : 1May سفارت : آنکارا تاریخ مصاحبه : 2Dec تعداد افراد : 3 نفر وضعیت :دریافت گرین کارت
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، Radwin
سلام دوستان امروز من رفتم سفارت ابوظبي ويزاي خانمم و بچه ها رو گرفتم ،خودم كه تو ap هستم.
به اميد ويزا

دوستان من نميتونم امضا بزارم دليلش چيه
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، mfte.teacher ، milad.nas ، hilda60 ، Reza-2015

کسی که مدارک رو گرفت چیزی نگفت توفرم زدم دیپلم
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: feidom30
(2015-03-31 ساعت 22:10)zohreh-gh نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 21:34)masouleh نوشته:  

دوست گرامی مدرک برنده اصلی مهمه که حداقل دیپلم باشه و با مدرک همراه کاری ندارن فقط در مرحله کلیرنس اونو هم زیر ذره بین می برند شما نگران نباشید ، مدرک پایین داشتن در اینجا حُسنه . دوره کلیرنستون کوتاهتر میشه
Wink
مرسی ممنون ایشالا زودتر همه کلیر بشن
تشکر کنندگان: bahar101
Sadهشتاد روز بدون آپدیت
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان