کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
اون روزى كه من واسه مديكال رفتم، يه آقايى اومده بود واسه تمديد. پا به پاى ما كارش طول كشيد. نكته جالب اينجاست كه اون واكسن هاش رو سرى قبل پيش دكتر اونگان زده بود، همه مطمئن بوديم ديگه واكسن نميخوره، اما در كمال ناباورى نه يكى بلكه چند تا واكسن خورد! حالا شما فكر كنيد دكتر واكسن هايى كه قبلا خودش زده رو هم ممكنه حساب نكنه، چه برسه اينكه بخواين از سابقه قبلى براتون پيدا كنه! به نظرم بهتره حتما كارت زرد رو مجدد از پاستور بگيرين، پاستور به من گفتن كه از كارت زرد قبليت كپى داشته باش، اما حتما سابقه ها رو دارن خودشون.

Radwin عزيز نه، من شك ندارم كه اگر قصد تمديد داريد، حتما اول بايد تشريف ببريد مديكال و سفارت هيچ برگه اى در اين خصوص به شما نميده. توى سفرنامه ها كه بخونيد، بعضا دوستان از فرودگاه سريع خودشونو رسوندن به مديكال كه كارشون يك روز بيفته جلو.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، jupiterx ، Radwin ، bahar101
(2015-04-01 ساعت 01:18)Radwin نوشته:  در مورد مدیکال دوستان باید مثل زمان مصاحبه اول مدیکال را انجام بدهیم و بعد با پاکت و عکس برویم سفارت، یا قبلش باید با برگه صورتی به سفارت رفته باشیم؟

سلام رادوين جان
اينجور كه بنده از صحبتهاي دوستان برداشت كردم بايد مطابق زمان مصاحبه عمل كنيم، يعني اول مديكال بعد سفارت.
به اميد كليري هر چه زودتر Smile
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Radwin ، bahar101
دوستان چطور ميشه امضا رو فعال كرد؟
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
دوستان عزیزم، با توجه به آپدیت های این اواخر و به امید خدا، احتمال کلییر شدن عده زیادی از بچه ها در همین چند روز، با اجازه بزرگترا لازم دونستم به دلیل اهمیت موضوع، یکی از پستهای قبلیم رو مجدا تکرار کنم:

عزیزان، چند تا توصیه برای دوستانی که کلییر شدن و قصد عزیمت برای دریافت ویزا رو دارن:

1-تحت هیچ شرایطی زمان رو از دست نداده و در اسرع وقت برای اخذ ویزا به سفارت مربوطه مراجعه کنید.

2-در آنکارا پیک آپ ویزای اون کشور امکان پذیر نیست.

3-همه اعضای کیس و یا یک نفر به نمایندگی از بقیه میتونه به سفارت مراجعه کنه برای دریافت ویزا.

4-اگه فردی به نمایندگی از بقیه اعضا قصد داشت به سفارت مراجعه کنه، حتما باید برگه صورتی، مدارک مورد نقص و همه پاسها رو با خودش ببره.

5-در سفارت آنکارا به هیچ وجه زودتر از ساعت 10:30 صبح به کسی برای تحویل پاس ها، اجازه ورود به سفارت رو نمیدن.

6-بهترین زمان برای مراجعه به سفارت، دوشنبه صبح، ساعت 10:30 خواهد بود.

7-قبل از رفتن به سفارت، حتما تقویم تعطیلات اون رو چک کنید.

8-قبل از مراجعه برای تحویل پاس ها، تاریخ اکسپایر مدیکالتون رو چک کنید، ویزای صادر شده، تاریخ اکسپایرش همون تاریخ اکسپایر مدیکالتون خواهد بود.

9-توصیه و پیشنهاد میکنم، به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه، دوشنبه صبح زود پروازتون رو ست کنید، در غیر اینصورت برای یکشنبه هر ساعتی خواستیت، میتونید بلیط پرواز تهیه کنید.

10-حتما بین زمان تحویل پاس به سفارت تا صدور ویزا، اقدام به شناسایی محل اداره پستتون کنید، معمولا قبل از ظهر همون روز ارسال ایمیل سفارت مبنی بر ارسال پاس به اداره پست مورد نظر، میتونید پاس مزینتون به ویزای اون کشور رو دریافت کنید.

اینم تقویم تعطیلات سفارت اون کشور در آنکارا:

[عکس: 26082d24-2fd9-4221-8e75-3433142073f3.JPG]

پاینده باشید.

#
2015AS00001xxx : C/N ، رویت قبولی : May 1 ، ارسال فرم 260 : May 30 ، سفارت : آنکارا ، کارنت : 12 Aug ، نامه دوم : 23 Oct ، زمان مصاحبه : هفته اول Des ، وضعیت اخذ ویزا : AP ، کلیر : انجام شده- حضور در آمریکا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، rezasadeghi ، Mahboy ، mendoosh ، Radwin ، zohreh-gh ، satanicboy1 ، Reza-2015 ، Siavash-M ، bahar101 ، amirh20 ، jupiterx
(2015-04-01 ساعت 03:15)Shaft نوشته:  دوستان چطور ميشه امضا رو فعال كرد؟

ده پست که داشته باشید، در پورتال کنترل پنل کارگر، می تونید امضا داشته باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
واقعا خیلی بی انصافیه مدیرا و کسایی که حرفه ای هستن فقط در مورد آنکارا مطلب میذارن کاری به سفارت های دیگه ندارن. حداقل راهکاری هم نمیدن تا بقیه مثل خودشون اطلاعات این سفارتها رو استخراج کنن.
با این روند بهتره کلیرنس هر سفارت رو در تاپیکی جداگانه بذارن
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: rima4499 ، lotttery2015 ، hilda60 ، bahar101 ، tandis_n_m ، kaamiran ، jupiterx ، mel
(2015-04-01 ساعت 11:39)mfte.teacher نوشته:  واقعا خیلی بی انصافیه مدیرا و کسایی که حرفه ای هستن فقط در مورد آنکارا مطلب میذارن کاری به سفارت های دیگه ندارن. حداقل راهکاری هم نمیدن تا بقیه مثل خودشون اطلاعات این سفارتها رو استخراج کنن.

دوست گرامی شاید این برمیگرده به روند فعالیتهای افراد مصاحبه شده در انکارا که پرکارتر هستند. دوستان ایروان و ابوظبی اندکی حرکت. Smile
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: bahar101 ، jupiterx
امروز كسي آپديت داشته؟
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا مباحث مربوط به مدیکال رو در تاپیک در نظر گرفته شده دنبال کنید، ممنون

تشکر کنندگان: Radwin ، milad.nas ، Reza-2015 ، bahar101 ، k1_m_1358 ، jupiterx
(2015-04-01 ساعت 11:39)mfte.teacher نوشته:  واقعا خیلی بی انصافیه مدیرا و کسایی که حرفه ای هستن فقط در مورد آنکارا مطلب میذارن کاری به سفارت های دیگه ندارن. حداقل راهکاری هم نمیدن تا بقیه مثل خودشون اطلاعات این سفارتها رو استخراج کنن.

تیچر محترم در بحث کلیرنس که سفارت با سفارت فرقی ندارد. در بحث مثلا مدیکال مجدد هم اگر منظور شماست، دوستان همه سفارتها میتوانند مشکلات و نظرات خودشان را بگذارند چون تابلو که ندارد از کدام سفارت نظر بگذارند. ولی تعدد تاپیک اتفاقا بدتره چون ممکنه یک تاپیک خالی خالی باشد. در ضمن یک علت بیشتر بودن آنکاراییها میتواند تعداد بیشتری باشد که برای مصاحبه آنکارا رفته اند. و در مورد مثلا مدیکال کسی که ابوطبی رفته که اطلاعی از آنکارا یا ایروان نداره و بالعکس. تازه مدیران محترم فکر کنم همشون ابوظبی بوده اند قطعا اگر سوالی پرسیده شود جواب خیلی خوب و قابل اطمینانی هم خواهد گرفت.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: hilda60 ، jupiterx
(2015-04-01 ساعت 12:13)حاجی واشنگتن نوشته:  دوستان لطفا مباحث مربوط به مدیکال رو در تاپیک در نظر گرفته شده دنبال کنید، ممنون

حاجی جان توصیه درستیه ولی چون این مدیکال با اون مدیکال توفیر داره و بعد از کلیرنسه و ممکنه اگر اونجا مطرح میشد در بین مدیکالهای مصاحبه گم میشد و جواب نمیگرفت اینجا مطرح شد. ( البته میگم ممکنه چون خودم مطرح کننده بحث نبودم و تنها پیگیری کردم) شما به بزرگواری خودتان ببخشید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: ashkan.h56 ، Nima4185 ، satanicboy1 ، zohreh-gh ، bahar101 ، jupiterx
ایران و 5+1 مثل اینکه توافق کردن تموم شد انشالالله در روند کلیرنس هم تاثیر بزاره و زودتر همه کلیر بشیم.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Ali2020 ، bahar101 ، jupiterx ، mel
یا سلام
امروز ابروان به کلیز گروهی 10 نفره دلشت .
مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: Radwin ، Reza-2015 ، HERMES7 ، milad.nas ، hilda60 ، behjat ، m.ghoreishi ، Mahboy ، bahar101 ، k1_m_1358 ، jupiterx ، mel
(2015-04-01 ساعت 13:01)Peyman123 نوشته:  یا سلام
امروز ابروان به کلیز گروهی 10 نفره دلشت .
مبارکههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

تبریک بسیار زیاد به ایروان، حالا نوبت آنکارا و ابوظبیه
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، HERMES7 ، khalilkhah ، milad.nas ، hilda60 ، behjat ، m.ghoreishi ، bahar101 ، Siavash-M ، SAAM_60 ، k1_m_1358 ، jupiterx
من گفتم به توافق ربط داره ؛) ???
تشکر کنندگان: نیلان ، bahar101 ، Mahboy ، omid man ، k1_m_1358 ، Alex 2014 ، varchandi ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان