کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-03-31 ساعت 23:09)hamidrezamg نوشته:  Sadهشتاد روز بدون آپدیت

دوست عزیز من 120 روز بدون آپدیت بودم، هشتاد روز که چیزی نیست
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: hilda60 ، jupiterx ، rbrb-2015 ، bahar101 ، ashkan.h56
(2015-03-31 ساعت 22:26)amirmz نوشته:  سلام دوستان تاپیکی با موضوع تمدید مدیکال نداریم چرا ؟ الان خیلی از ماها به تمدید مدیکال ممکنه احتیاج پیدا کنیم

برای تمدید مدیکال در آنکارا باید کارهای زیر را بکنیم:
1- گرفتن مجدد کارت زرد پاستور
2- گرفتن وقت از اونگان
3- فرم واکسیناسیون قبلی هم به همراهمان باشد.
اگر مورد دیگری هست دوستان و اساتید و مدیران لطفا بگویند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: jupiterx ، Siavash-M ، bahar101 ، ashkan.h56
(2015-03-31 ساعت 23:31)Radwin نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 22:26)amirmz نوشته:  سلام دوستان تاپیکی با موضوع تمدید مدیکال نداریم چرا ؟ الان خیلی از ماها به تمدید مدیکال ممکنه احتیاج پیدا کنیم

2- گرفتن وقت از اونگان

مرسی بابات اطلاعاتی که دادین RolleyesRolleyes
امیداوارم کار هیچکس به اینجا نکشه چون واقعا" دوباره این همه پول دادن به اونگان زور داره.
فقط میدونین پروسه تمدید چند روز طول میکشه و نفری چقدر باید به دکتر پرداخت کنیم ؟
کیس : 2015AS00000### رویت قبولی : 1May سفارت : آنکارا تاریخ مصاحبه : 2Dec تعداد افراد : 3 نفر وضعیت :دریافت گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-03-31 ساعت 23:58)amirmz نوشته:  

2- گرفتن وقت از اونگان

مرسی بابات اطلاعاتی که دادین RolleyesRolleyes
امیداوارم کار هیچکس به اینجا نکشه چون واقعا" دوباره این همه پول دادن به اونگان زور داره.
فقط میدونین پروسه تمدید چند روز طول میکشه و نفری چقدر باید به دکتر پرداخت کنیم ؟

پروسه تمدید همان دو روز طول میکشه هزینش هم که 100 دلار خود اونگان و 70 دلار آزمایشات و عکسش هست. واکسن هم که طبیعتا نباید دیگه بزنه ولی از اونگان کاری بعید نیست
تشکر کنندگان: amirmz ، Abdorrezaa ، jupiterx ، Siavash-M ، bahar101 ، ashkan.h56

2- گرفتن وقت از اونگان

در مورد کارت زرد که شک میدونم نیاز باشه چون بالاخره کارت زرد دست خودشونه و سوابق واکسن. همچنین یکی از دوستان ما که جزو کلیرهای سری قبل که اعلام شد بودن و رفتند برای تمدید مدیکال همراهشون کارت زردی نداشتند و مشکلی هم نبود .
در مورد وقت دکتر گرفتن هم با توجه به اینکه معمولا واسه مدیکال نیاز هست یک ماه قبل وقت بگیریم چطور باید طی چند روز که مطمئنا وقتها هم پر هستش وقت گرفت؟؟؟ البته من یادمه که توی یکی از پستها یکی از دوستان باسابقه گفته بودن که وقت نیاز نیست . من خودمم چند بار واسه همین قضیه به دکتر ایمیل زدم ولی جوابی دریافت نکردم . دوستان اگه اطلاعی دقیقی دارن اعلام کنند
ضمنا این دوستمونم که تقریبا یک ماه قبل رفتن ویزا گرفتند و واسه تمدید رفتند دکتر به خانومشون واکسن زده یک عدد پس خیلی نمیشه روی کار دکتر حساب کرد
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Siavash-M ، bahar101 ، amirmz

2- گرفتن وقت از اونگان

سلام دوست عزيز
شما مطمئنيد بايد دوباره از پاستور كارت زرد بگيريم؟!
چون سوابق مديكال ما در مطب دكتر اونگان موجوده و ديگه بعيد به نظر ميرسه دوباره نيازي به كارت زرد باشه.
از طرفي اصلا پاستور مجددا كارت زرد صادر ميكنه؟ اگر آره، اونوقت سوابق واكسيناسيون رو از كجا مياره؟ در اينصورت سوابق واكسنهايي كه خارج از پاستور تزريق شده و در كارت پاستور درج شده رو از كجا مياره؟
ممنون ميشم دوستان توضيح بدن.
سپاس
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: jupiterx
2- گرفتن وقت از اونگان
[/quote]

در مورد کارت زرد که شک میدونم نیاز باشه چون بالاخره کارت زرد دست خودشونه و سوابق واکسن. همچنین یکی از دوستان ما که جزو کلیرهای سری قبل که اعلام شد بودن و رفتند برای تمدید مدیکال همراهشون کارت زردی نداشتند و مشکلی هم نبود .
در مورد وقت دکتر گرفتن هم با توجه به اینکه معمولا واسه مدیکال نیاز هست یک ماه قبل وقت بگیریم چطور باید طی چند روز که مطمئنا وقتها هم پر هستش وقت گرفت؟؟؟ البته من یادمه که توی یکی از پستها یکی از دوستان باسابقه گفته بودن که وقت نیاز نیست . من خودمم چند بار واسه همین قضیه به دکتر ایمیل زدم ولی جوابی دریافت نکردم . دوستان اگه اطلاعی دقیقی دارن اعلام کنند
ضمنا این دوستمونم که تقریبا یک ماه قبل رفتن ویزا گرفتند و واسه تمدید رفتند دکتر به خانومشون واکسن زده یک عدد پس خیلی نمیشه روی کار دکتر حساب کرد
[/quote]

بله حرفهای شما منطقی است. من هم چکیده گفته های دوستان را گفتم. طبیعتا کارت زرد نباید بخواهد ولی مسئله اینه که نمیشه روزه شک دار گرفت پس بهتره بگیریم که خیالمون راحت باشه. در مورد وقت گرفتن، شروع وقت گرفتن باید از یکماه قبل از مصاحبه باشه و زودتر از یکماه از مصاحبه نمیشه و منطق حکم میکنه و شرط عقله که وقت بگیریم وگرنه اونجا ممکنه رو هوا باشیم. در مورد واکسن هم که دیگه اصلا هیچ چیز مشخص نیست همون دفعه اول هم که ما همه را زده بودیم نباید واکسن میزد ولی زد. در هرصورت این مشکلی نیست چون یا میزنه یا نه و اونجا وضعیت مشخص میشه.
تشکر کنندگان: jupiterx ، bahar101
(2015-04-01 ساعت 00:37)Reza-2015 نوشته:  

2- گرفتن وقت از اونگان

سلام دوست عزيز
چون سوابق مديكال ما در مطب دكتر اونگان موجوده و ديگه بعيد به نظر ميرسه دوباره نيازي به كارت زرد باشه.
از طرفي اصلا پاستور مجددا كارت زرد صادر ميكنه؟ اگر آره، اونوقت سوابق واكسيناسيون رو از كجا مياره؟ در اينصورت سوابق واكسنهايي كه خارج از پاستور تزريق شده و در كارت پاستور درج شده رو از كجا مياره؟
سپاس

نه دوست عزیز مطمئن نیستم چون در اینمورد هم نقل و قولها از افرادی که رفته اند متنوع است. ولی روزه شک دار نمیشه گرفت.اونکه قطعا صادر میکنه. سوابق توی کامپیوتر که گویا اسمش واحد بین الملل بود وجود دارد و داخل کارت زرد وارد میشود و دکترشون مهر و امضاء میکند
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، jupiterx ، Siavash-M ، bahar101
پاستور کارت زرد رو دوباره صادر میکنه چون پرونده شما و واکسن هایی که قبلا در کارت قبلی ـتون زده بودید رو دارند من خودم این موضوع رو حضورا ازشون پرسیدم. همچنین برای صدور کارت زرد مجدد از شما میخوان که برگه واکسیناسیون دکتر سفارت و تمام واکسن هایی که احیانا تو این مدت زدید رو بیارید تا تو کارت جدید وارد کنند... هزینه ی صدور کارت زرد مجدد هم حدود 58 هزار تومن هست که در تهران هم خود پاستور (واقع در میدان پاستور) و هم شعبه تجریش اینکار رو انجام میدند.

مطمئنا وقتی کارت جدید که واکسن هایی که اونگان قبلا زده هم توش درج شده رو به دکتر ببرید دیگه اونگان واکسن جدیدی نباید تزریق کنه، و البته اینها از قبل سابقه واکسیناسیون و همون برگه سفید واکسیناسیون که الان همراهتون هست رو هم دارند و قاعدتا اونگان نباید به هیچ وجه واکسن جدیدی رو تزریق کنه.

حالا در مورد اینکه آیا این کارت زرد دوباره لازم هست یا نه؟

متاسفانه از دوستان قبلی که کلیر شدند جواب های ضد و نقیضی شنیدم برخی گفتند که میخواد و برخی هم گفتند لازم نیست ولی به نظر من ریسک نکنیم و بگیریم و حالا به خاطر یک کارت اونجا درگیری برای خودمون درست نکنیم... حالا بازم از دوستانی که به تازگی کلیر شدند در مورد این قضیه توضیحی بدند ممنون ـشون میشیم.
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: jupiterx ، Radwin ، Reza-2015 ، bahar101
در خصوص کارت زرد موقع مصاحبه هم خیلی از دوستان اصرار داشتند که حتما باید مهر پاستور بخوره یا فقط پاستور صادر میکنه کارت رو در حالی که اینطور نبودو ما توی شهر خودمون گرفتیم و مشکلی هم نبود برای تمدید هم من تجربه دوستمون که دقیقا مصاحبشون اکتبر بود و سری قبل کلیر شدند و بدون کارت زرد رفتند و مشکلی نبود گفتم . اینکه حالا دوستان بخواهند پیگیر کارت زرد باشن مجدد تصمیم خودشون هستش ولی فک نمیکنم که مجدد صادر کنه پاستور یا هر جایی که صادر کرده باشه واستون
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Reza-2015 ، bahar101
(2015-04-01 ساعت 00:52)Radwin نوشته:  
(2015-04-01 ساعت 00:37)Reza-2015 نوشته:  

2- گرفتن وقت از اونگان

سلام دوست عزيز
سپاس

نه دوست عزیز مطمئن نیستم چون در اینمورد هم نقل و قولها از افرادی که رفته اند متنوع است. ولی روزه شک دار نمیشه گرفت.اونکه قطعا صادر میکنه. سوابق توی کامپیوتر که گویا اسمش واحد بین الملل بود وجود دارد و داخل کارت زرد وارد میشود و دکترشون مهر و امضاء میکند

با سلام
من از پاستور تجریش مجددا کارت زرد رو تهیه کردم . کپی کارت قبلی رو بردم (اگر هم همراهتون نیاشه داخل دیتابیس اونها هستش). هزینه صدور مجدد 50 +هزینه ویزیت دکتر 8 تومان شدش.
من همراه خودم نامه مدیکال رو آنکارا رو نبرده بودم که دکتر خواست از من. دلیلش رو که پرسیدم گفتند واکسن جدید که آنکارا زدی رو تو کارت جدید اضافه میکنیم.
تشکر کنندگان: Siavash-M ، Radwin ، Reza-2015 ، jupiterx ، bahar101
دوستان عزیز در مورد تمدید مدیکال تنها کارها باید بدون ریسک باشد چون وقتی پا میشید و میروید یک کشور دیگر نمیشود ریسک کرد وگرنه با داشتن برگه واکسیناسیون طبیعتا نباید کارت زرد بخواهد ولی تنها شرط عقله که محکمکاری بکنیم.
تشکر کنندگان: Siavash-M ، jupiterx
در مورد مدیکال دوستان باید مثل زمان مصاحبه اول مدیکال را انجام بدهیم و بعد با پاکت و عکس برویم سفارت، یا قبلش باید با برگه صورتی به سفارت رفته باشیم؟
تشکر کنندگان:
اول مدیکال دیگه رادوین جان، چون قرار هست اعتبار ویزا رو براساس تاریخ جدید مدیکال که 6 ماه هست صادر کنند... در ضمن جواب تمدید مدیکال رو من از چندتا از دوستان پرسیدم یک روزه میدند.

روزی که به دکتر مراجعه میکنید برای تمدید مدیکال فردای اون روز مدیکال جدید رو به شما میدند و شما بعد از اون پاسپورت، برگه صورتی و مدیکال جدید رو میبرید سفارت تحویل میدید تا پروسه ی صدور ویزا شروع بشه...
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: jupiterx ، Radwin ، hilda60 ، hashemy ، bahar101
(2015-04-01 ساعت 01:20)Siavash-M نوشته:  اول مدیکال دیگه رادوین جان، چون قرار هست اعتبار ویزا رو براساس تاریخ جدید مدیکال که 6 ماه هست صادر کنند... در ضمن جواب تمدید مدیکال رو من از چندتا از دوستان پرسیدم یک روزه میدند.

علت اینکه پرسیدم این بود که گفتم سفارت هم شاید برگه ای برای مدیکال مجدد بدهد که آنرا هم برای مدیکال ببریم و بعد جواب را دوباره سفارت ببریم . در اینمورد هم اطلاعات زیاد نیست حتما باید پرسیده شود که رفع ابهام شود. در هرصورت از پاسختان ممنونم.
تشکر کنندگان: Siavash-M ، hilda60 ، hashemy ، bahar101 ، jupiterx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان