کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-04 ساعت 08:33)1352ghazal نوشته:  سلام به همگی ماهمکلیر شدیم مصاحبه نوامبر . باتشکر ویژه از رضا 2015 .راستی برای تمدید مدیکال باید دوباره از انستیتو پاستور کارت زرد بگیریم. منتظر جواب مدیران عزیز هستم . هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا

با تبريك واسه كلير شدنتان من جزو مديران نيستمBig Grin
ولي شنيدم كه ميگفتن نياز نيست ما تو مديكال كارت زردو بهمون برگردوندن و ميتونين ببينين اگه فاصله بين واكسن هاي هپاتيت و Tdجوريه كه ممكنه اونجا دوباره واكسن بزنن همينجا بزنين و وارد كارت قبليتون كنين بنظر نمياد ايراد بگيرن
موفق باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Alex 2014 ، babak12 ، SAAM_60
(2015-04-04 ساعت 03:17)babak12 نوشته:  سلامممم به همه دوستای عزیزممم
امیدوارم که همه خوب باشید
ی نبریک حسابی به همه دوستانی که کلیر شدن کلی جای خوشحالی داره
و امیدوارم هر چه زودتر همه دوستان منتظر کلیر بشن که این خوشحالی چندین برابر بشه
خوب در اخر اعلام می کنم که
..........
من هم کلیر شدم
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

....................
خوب از اینجا به بعد خیلی مهم هست و باید با برنامه ریزی حساب شده عمل کنیم
برای همه عزیزان ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دارممم
به امید کلیر شدن هر چه زودتر همه منتظراااااا

خیلی مبارک باشه بابک عزیز
از تمام تلاشهاتون هم ممنونم
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، p00ya2001 ، jupiterx ، ARSAMNEW ، amindv15 ، babak12 ، goliii ، Reza-2015
سلام نیلان جان اخه خودم نتونستم پست هام رو بخونم رو صفحه کامپیوترم نمیاد فکر کردوپاک شده . راستی ما پاسپورت مون رو تعوض کردیم( تمدید کردیم) دوباره باید ptt پر کنیم با شماره پاسپورت جدید؟
تشکر کنندگان: نیلان
(2015-04-04 ساعت 08:45)1352ghazal نوشته:  سلام ما هم کلیر شدیممصاحبه نوامبر . با تشکر ویژه از رضا 2015 . برای تست مدیکال دوباره باید انستیتو پاستور کارت زرد بگیریم . ضنمنا 2 تا دختر های من دوباره تست ptt دارن ؟. منتظر جواب مدیران عزیز هستم . چرا پست های من پاک میشن
سلام
مبارک باشه به سلامتی و دل خوش Smile
خواهش میکنم، نه نیازی ندارین بهتر بود یه کپی ازش میگرفتین که برای تمدید مدیکال همراهتون باشه ولی ایمیل قبولی روببرید با نامه سفارت و پاسپورت .
اونجا سوابق شما موجوده و دوباره مدیکال میگیرن.
تشکر کنندگان: نیلان ، jupiterx ، Alex 2014 ، Mahboy ، babak12 ، goliii
(2015-04-04 ساعت 08:59)1352ghazal نوشته:  سلام نیلان جان اخه خودم نتونستم پست هام رو بخونم رو صفحه کامپیوترم نمیاد فکر کردوپاک شده . راستی ما پاسپورت مون رو تعوض کردیم( تمدید کردیم) دوباره باید ptt پر کنیم با شماره پاسپورت جدید؟

متوجه شدم عزیزم
تبریک بابت کلیر شدن
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، goliii
(2015-04-04 ساعت 08:53)varchandi نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 03:17)babak12 نوشته:  سلامممم به همه دوستای عزیزممم
امیدوارم که همه خوب باشید
ی نبریک حسابی به همه دوستانی که کلیر شدن کلی جای خوشحالی داره
و امیدوارم هر چه زودتر همه دوستان منتظر کلیر بشن که این خوشحالی چندین برابر بشه
خوب در اخر اعلام می کنم که
..........
من هم کلیر شدم
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

....................
خوب از اینجا به بعد خیلی مهم هست و باید با برنامه ریزی حساب شده عمل کنیم
برای همه عزیزان ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی دارممم
به امید کلیر شدن هر چه زودتر همه منتظراااااا

خیلی مبارک باشه بابک عزیز
از تمام تلاشهاتون هم ممنونم

مبارك باشه بابك جان
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: babak12 ، goliii
(2015-04-04 ساعت 08:59)1352ghazal نوشته:  سلام نیلان جان اخه خودم نتونستم پست هام رو بخونم رو صفحه کامپیوترم نمیاد فکر کردوپاک شده . راستی ما پاسپورت مون رو تعوض کردیم( تمدید کردیم) دوباره باید ptt پر کنیم با شماره پاسپورت جدید؟

سلام بله بله حتما Smile
تشکر کنندگان: goliii

بله دوباره یه جدید بگیرید Smile
تشکر کنندگان: Mahboy
دوستان کم لطف کلیر شده لطفا یه سر به منتظر سرا بزنند. من میخواستم خواهش کنم حالا که کلیر شدید ما رو دست تنها نگذارید بعضی ها اونقدر کم لطفی میکنند به پرکردن منتظر سرا هم نمیشه امیدی داشت.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، babak12 ، SAAM_60 ، jupiterx ، goliii ، Reza-2015 ، lotttery2015 ، Mahmood129 ، somayeh1363
سلامبه همه و تبریک فراوان بابا این کلیرها ، به نظر شما خودمون بریم ویزارو بگیریم یا از طریق آژانس پیک آپش کنیم؟

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، goliii
الان این همه ادم مصاحبه رفته و کلیر شده داریم .
خواهشا سفرنامه بنویسید که ما واسه ما تجربه بشه !
با تشکر

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، babak12 ، SAAM_60 ، goliii ، Reza-2015 ، behdadK ، fati.d ، m.ghoreishi
سلام دوستان من نوبت سوم هپاتیت باید ۱۳ اپریل بزنم با توجه به اینکه کلیر شدم و باید برم ترکیه و میخوام مدیکالمو تمدید کنم باید چه کار کنم .من با تجریش تماس گرفتم گفتن میتونی همین امروز بیای بزنی ..باید دوباره کارت زرد بگیرم بررا همین یه واکسن?? قیمت واکسن دکتر اونگان چنده?? ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: satan ، goliii
(2015-04-04 ساعت 08:39)نیلان نوشته:  دوستان کلیر شده، تبریک به همه و من جمله بابک عزیز
کاربر عزیز mfte teacher شما هم اگه کلیر شدی بیا و اطلاع بده و خوشحالومون کن، من خیلی تو فکر شما هستم.
امیدوارم این صفحه همیشه اینطوری پر از اخبار خوب باشه.
مچکرم نیلان عزیز. به امید خدا ما هم زود تر کلیر بشیم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Alex 2014 ، SAAM_60 ، goliii ، Reza-2015
سلام آقا رضا 2015 دخترام دوباره باید تست سل رو تو انکارا انجام بدن و دو روز قبل باید اونجا باشیم .
تشکر کنندگان:
2. Bring a valid passport. If you renewed your passport since the visa interview, please send us a scanned copy of the passport's first and second pages via the Contact Form below.

3. Register with PTT. Each family member applying for a visa needs to register their pickup location individually with the Turkish postal service (PTT), and to provide a copy of their registration to the Embassy. This registration must be completed every time applicants bring passports and documents to the Immigrant Visa Unit. To register, please click on the Courier Info link or call +90 850 2526355 from Turkey or (703) 439-2348 from the United States.

4. Confirm medical clearance validity. Immigration/refugee medical examinations are valid for 6 months or less. The validity of your immigrant visa will be limited to match the validity of your medical clearance. If your medical report has expired, or will expire before you intend to arrive in the United States, you are required to renew your medical examination and to submit an updated medical report to our office. Please do not send us a copy of your x-ray results.

5. Check Visa Bulletin. Before sending passports or coming to the Embassy, applicants for family-preference immigrant visas (ex. F1, F2, F3, F4) should check the current month's visa bulletin for their visa class and foreign state of chargeability. Visa numbers are available only for applicants whose priority date is earlier than the cut-off date listed in the bulletin.

6. Bring any other documents that were requested by a consular officer. Please refer to your purple, orange, or yellow 221g letter and the Applicant Detail section of this email.

Status Lookup

Contact Form

Visa Bulletin

Courier Info

Consular Schedule

Visitor Info
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان