کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-04 ساعت 11:52)behdadK نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 11:29)sh_mm10 نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 23:28)sh_mm10 نوشته:  عزیزان سلام و شادباش به همه دوستانی که کلیر شدند
از مدیران عزیزو دوستان مطلع خواهش می کنم ،من را راهنمایی کنید:
1-در ایمیلی که واسه کیس ما امده(از سفارت ابوظبی)فقط به نام برنده اصلی هست و این که فقط ایشون را خطاب کرده که پاسپورت را به سفارت برای ویزا ارسال کنه و برای بقیه اعضا کیس چیزی ننوشته،با توجه به اینکه در سایت سفارت و سیس هم هنوز وضعیت کیس ما AP هست ،تکلیف چیه؟یعنی واسه همه اعضا کیس ،ویزا اماده هست؟؟
3-ایا دوستان برای pick up ویزا (از اصفهان) اژانس مطمءنی را می شناسید؟ اگه اوردن نام ان در اینجا درست نیست ،لطف کنید یه پیام خصوصی در اینمورد به من بدید.
2-مدیکال ما 13 جون ،منقضی می شه ،ایا می شه ورود ما به U.s... 3-4روز مانده به اتمام این تاریخ باشه(مثلا 9 جون)؟دقیقه 90 مشکلی ایجاد نمی کنه؟
با سپاس از وقتی که می گذارید و پاسخ می دید

گویا مدیران عزیز حسابی گرفتارند...? لطفا یک نفر جواب بده.ممنون
1- اگر در ایمیل ذکر نشده که فقط شما کلیر شدید و بقیه کلیر نشدند که فکر کنم ذکر نشده باشه همگی کلیر شده اید تبریک میگم.
2- بله میشه ولی ترجیحا جا برای خطا مشکلات و ... بگذارید.
3-از دوستان اصفهانی می بایست بپرسید شاید کسی نباشه

ضمنا مدیران وظیفه پاسخگویی به پست کاربران رو ندارند. اینجا فرومه و محل تبادل اطلاعات ما هم اگر اطلاعاتی داشته باشیم مثل بقیه کاربرها به اشتراک میگذاریم و وظیفه اصلی و تنها وظیفه ما مرتب کردن اینجاست. من هم به عنوان یک کاربر به شما جواب دادم که میتونه کامل و صحیح نباشه.
دارالترجمه جواد اکبری خیابان نظر کار پبک اپ انجام میده
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، sh_mm10
ممنون بهداد جان عزیز. باید وکالت بدیم برای بقیه اعضا خانواده?و اینکه نفر اصلی بهتر ه بره یا مهم نیست هر کی بره?
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
در مورد ابوظبی هر کسی که بره مهم نیست و وکالت هم نمیخواد
در مورد آنکارا و ایروان تا جایی که میدونم هر کدوم از اعضای کیس میتونن برن و تحویل بگیرند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، jupiterx ، solid_mercury ، sh_mm10 ، Habib120
خیلی ممنون از راهنماییتون میشه لطفا ادرس جایی که باید اپدیتو ببینیمم بهم بگین خیلی ممنون میشم
تشکر کنندگان:
آخه نمیشه راجع به کار که درمانگاه دولتی ام و سابقه بیمه ام چیزی به افیسر نگم تو فرم 260 نوشتم که درحال حاضر مشغول به کارم در درمانگاه دولتی ولی بهشون بگم قراردادی ام نمی دونم تاثیر داره یا نه اخه اونا که به قانون ما اشنا نیستن فرق رسمی و قراردادیو فکر نکنم متوجه بشن همین که بگیم جای دولتی هستیم فکر میکنن کارمند دولتیم
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-04 ساعت 12:08)مهدی هژ نوشته:  خیلی ممنون از راهنماییتون میشه لطفا ادرس جایی که باید اپدیتو ببینیمم بهم بگین خیلی ممنون میشم
همون سایت سیس هست
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، مهدی هژ
هرچی هست همونو بگو.
قرار نیست شما واسه خودت صحبت کنی . اونجا افیسر سوال میپرسه شما فقط جواب سوال باید بدی نه چیزی بیشتر نه چبزی کمتر
اینم لینک
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...MWCuebHqOw==
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
ممنون بهداد جان ببخشید که زیاد سوال میپرسم فقط برای پی تی تی باید دوباره ثبت نام کنیم ؟یا همون که۴ ماه پیش گرفتیم کافیه
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ،تبريك به همه
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: goliii ، babak12 ، afrand ، jupiterx ، Reza-2015 ، mfte.teacher
اقا بابک مبارک باشه امیدوارم که بقیه راه رو هم با موفقیت طی کنید رتبه هم گرفتید این و گفتم که بقیه هم یادشون بیاد که رتبه هم وجود دارهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، jupiterx
مرسی از همه دوستان عزیزمم برای تبریکاتتون
ی تشکر حسابی از همه دوستان قدیمی و جدید که اطلاعات خوبشون در اختیار ما گذاشتن تا بتونیم این مسیر با ارامش و استرس کمتر طی کنیم
مرسی از دوستای خوبم بهداد عزیزم برای اطلاعات خوب و مفیدش و محمود و ساباتور و رضا عزیزم که کلی زحمت می کشن
امیدوارم همه کسانی که منتظر "کارنت، نامه دوم،کلیرینس" هستن این انتظار کوتاه بشه
ایشاله زودتر همه به ارزوهای زیباشون برسن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
(2015-04-04 ساعت 12:13)مهدی هژ نوشته:  آخه نمیشه راجع به کار که درمانگاه دولتی ام و سابقه بیمه ام چیزی به افیسر نگم تو فرم 260 نوشتم که درحال حاضر مشغول به کارم در درمانگاه دولتی ولی بهشون بگم قراردادی ام نمی دونم تاثیر داره یا نه اخه اونا که به قانون ما اشنا نیستن فرق رسمی و قراردادیو فکر نکنم متوجه بشن همین که بگیم جای دولتی هستیم فکر میکنن کارمند دولتیم
دوست عزیز شما انچه در فرم نوشتی بگو تا تضادی بین گفتارت ایجاد نشه. انها کاملا با ساختار ایران اشنایی دارند. حقیقت را بگو و شعار کم گوی و گزیده گوی را مد نظر داشته اش.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: lotttery2015
(2015-04-04 ساعت 12:34)goliii نوشته:  اقا بابک مبارک باشه امیدوارم که بقیه راه رو هم با موفقیت طی کنید رتبه هم گرفتید این و گفتم که بقیه هم یادشون بیاد که رتبه هم وجود دارهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

مرسی از شما گلی عزیز برای رتبه و تبریکتون
امیدوارم همسر شما هم زودتر کلیر بشن
براتون ارزوی موفقیت در تمام مراحل دارم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: jupiterx ، goliii
(2015-04-04 ساعت 11:52)masouleh نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 11:24)satan نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 10:05)Habib120 نوشته:  سلام دوستان من نوبت سوم هپاتیت باید ۱۳ اپریل بزنم با توجه به اینکه کلیر شدم و باید برم ترکیه و میخوام مدیکالمو تمدید کنم باید چه کار کنم .من با تجریش تماس گرفتم گفتن میتونی همین امروز بیای بزنی ..باید دوباره کارت زرد بگیرم بررا همین یه واکسن?? قیمت واکسن دکتر اونگان چنده?? ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن

برای بالای 18 سال اصلا هپاتیت نمیخواد الکی خودت و خسته نکن

سلام ولی اگه مدیکالو تمدید میخوای دوباره باید کارت زرد ببری اونگان کپی خودشو قبول نمیکنه سری قبل یه خانواده بودن که برای تمدید اومده بودن فلیز ازشون کارت واکسن میخواست میگفت ما به مدارکتون دسترسی نداریم

عجيبه NMCكارت زرد واكسيناسيون مارو بهمون برگردوند مگه آنكارا دكتر اونگان اينكارو نميكنه؟
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Habib120 ، bahar101 ، amir911
راستی دوستانی که من فراموش کردم رتبه بدم لطفا
اعلام کنید Smile
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، goliii ، k1_m_1358 ، Habib120 ، mfte.teacher ، jupiterx ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان