کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
با سلام دوباره این ایمیلی که برامون اومده و شماره 2 اون برام نامفهومه من contact form رو از opra باز کردم ولی جایی برای اسکن پاسپورت نداره چیکار کنم .چطوری باید صفحه اول و دوم پاسپورت جدید رو از طریق این فرم به سفارت اسکن کنیم.
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان از صمیم قلب خوشحالم برا همه کلیریها انشاا... بقیه هم شاد بشن
تشکر کنندگان: amindv15 ، jupiterx ، goliii ، Reza-2015
میگم ببخشید یه نفر ادرس دقیق چک کردن اپدیتو برام میفرسته میدونم تو سیس هست ولی سردر نمیارم لطفا بهم بگین من هنوز کارنتم نشدم ولی میگن کیس نامبرهای بالا ممکنه قبل از مصاحبه هم اپدیت بشن

میگم عزیزانی که کلیر شدن اگه امکان داره بگن شغلشون چی بود تا من تکلیف خودمو بدونم
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، goliii
(2015-04-04 ساعت 10:33)1352ghazal نوشته:  سلام آقا رضا 2015 دخترام دوباره باید تست سل رو تو انکارا انجام بدن و دو روز قبل باید اونجا باشیم .
نمیدونم بهتره به دکتر ایمیل بزنید و دقیقا از خودشون بپرسین
تشکر کنندگان: goliii ، p00ya2001
(2015-04-04 ساعت 10:05)Habib120 نوشته:  سلام دوستان من نوبت سوم هپاتیت باید ۱۳ اپریل بزنم با توجه به اینکه کلیر شدم و باید برم ترکیه و میخوام مدیکالمو تمدید کنم باید چه کار کنم .من با تجریش تماس گرفتم گفتن میتونی همین امروز بیای بزنی ..باید دوباره کارت زرد بگیرم بررا همین یه واکسن?? قیمت واکسن دکتر اونگان چنده?? ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن

برای بالای 18 سال اصلا هپاتیت نمیخواد الکی خودت و خسته نکن
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: goliii ، r.bazargan
(2015-04-03 ساعت 23:28)sh_mm10 نوشته:  عزیزان سلام و شادباش به همه دوستانی که کلیر شدند
از مدیران عزیزو دوستان مطلع خواهش می کنم ،من را راهنمایی کنید:
1-در ایمیلی که واسه کیس ما امده(از سفارت ابوظبی)فقط به نام برنده اصلی هست و این که فقط ایشون را خطاب کرده که پاسپورت را به سفارت برای ویزا ارسال کنه و برای بقیه اعضا کیس چیزی ننوشته،با توجه به اینکه در سایت سفارت و سیس هم هنوز وضعیت کیس ما AP هست ،تکلیف چیه؟یعنی واسه همه اعضا کیس ،ویزا اماده هست؟؟
3-ایا دوستان برای pick up ویزا (از اصفهان) اژانس مطمءنی را می شناسید؟ اگه اوردن نام ان در اینجا درست نیست ،لطف کنید یه پیام خصوصی در اینمورد به من بدید.
2-مدیکال ما 13 جون ،منقضی می شه ،ایا می شه ورود ما به U.s... 3-4روز مانده به اتمام این تاریخ باشه(مثلا 9 جون)؟دقیقه 90 مشکلی ایجاد نمی کنه؟
با سپاس از وقتی که می گذارید و پاسخ می دید

گویا مدیران عزیز حسابی گرفتارندShy لطفا یک نفر جواب بده.ممنون
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
تشکر کنندگان:
(2015-04-04 ساعت 11:12)مهدی هژ نوشته:  میگم ببخشید یه نفر ادرس دقیق چک کردن اپدیتو برام میفرسته میدونم تو سیس هست ولی سردر نمیارم لطفا بهم بگین من هنوز کارنتم نشدم ولی میگن کیس نامبرهای بالا ممکنه قبل از مصاحبه هم اپدیت بشن

میگم عزیزانی که کلیر شدن اگه امکان داره بگن شغلشون چی بود تا من تکلیف خودمو بدونم
هر بار که افسر مربوطه در امریکا و یا کشوری که مصاحبه در ان انجام میشود فایل را باز کند، سایت به تاریخ ان روز اپدیت میشود. اپدیت شدن قبل از مصاحبه به معنای این است که پرونده شما در حال اماده شدن برای مصاحبه و بررسی ان است. اما اپدیت بعد مصاحبه در صورتی که موفق به اخذ ویزای یک ضرب نشده باشید به معنای بررسی مطالب پرونده و مصاحبه انجام گرفته و روند دیگر مراحل اداری جهت صدور ویزا می باشد. اگر شما سربازی رفته اید یک مرحله ، اگر کار دولتی دارید مرحله ای دیگر و همینطور مسائل دیگری که ممکن است برای افیسر و یا پرسنل بررسی کننده مورد سوال باشد . پس از الان زیاد نگران نباشید و امید که بتوانید بعد از مصاحبه ویزای یک ضرب را بگیرید.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان:
من که رشته ام کاردان مامایی کارشناس عملیات امداد و نجاتم 7-8 سال قسمت اتفاقات به عنوان پرستار بودم درمانگاه خصوصی دوساله درمانگاه دولتی بصورت قرارداد ازاد قسمت بهداشت و مامایی هستم به نظرتون 10-15 روز مانده به مصاحبه برم استعفا بدم که به افیسر بگم الان دیگه کار نمیکنم اخه من که کارمند رسمی دولت نیستم هیچ تعهدی هم ندارم هر موقع خودم بخوام میتونم بیام برم حالا اگه خدای نکرده ویزا نیومد برام میرم درمانگاه خصوصی طبق سابقه کارم هر جا برم میگیرنم چیکار کنم یه نفر راهنماییم کنه همسرم شغلش ازاده معاف از سربازی یه پسر دوساله هم داریم
درضمن گواهی اشتغال به کار از درمانگاه بگیرم بهتره یا سابقه بیمه ام رو بدم؟؟
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماییتون حالا میشه بهم دقیق ادرس جایی که اپدیتارو میبینیمو برام بفرستین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان مدیکال ما ۵۰ روز دیگه تموم میشه ایا ما نیازداریم تمدید کنیم سفارت ایراد نمیگیره?ما این هفته میریم انکارا.
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
(2015-04-04 ساعت 11:43)Habib120 نوشته:  سلام دوستان مدیکال ما ۵۰ روز دیگه تموم میشه ایا ما نیازداریم تمدید کنیم سفارت ایراد نمیگیره?ما این هفته میریم انکارا.

اگر قبل از 50 روز عازم امریکا هستید لازم نیست تمدید کنید. ضمنا لازم نیست همه برید و یک نفر از خانواده بره کافیه.

(2015-04-04 ساعت 11:37)مهدی هژ نوشته:  ممنون از راهنماییتون حالا میشه بهم دقیق ادرس جایی که اپدیتارو میبینیمو برام بفرستین
پست اول این تاپیک رو بخونید لینکش هم هست.
الانم لینک بدن میخواهید بپرسید چه طوری چک کنم چه معنی ای میده.Wink

(2015-04-04 ساعت 11:32)مهدی هژ نوشته:  من که رشته ام کاردان مامایی کارشناس عملیات امداد و نجاتم 7-8 سال قسمت اتفاقات به عنوان پرستار بودم درمانگاه خصوصی دوساله درمانگاه دولتی بصورت قرارداد ازاد قسمت بهداشت و مامایی هستم به نظرتون 10-15 روز مانده به مصاحبه برم استعفا بدم که به افیسر بگم الان دیگه کار نمیکنم اخه من که کارمند رسمی دولت نیستم هیچ تعهدی هم ندارم هر موقع خودم بخوام میتونم بیام برم حالا اگه خدای نکرده ویزا نیومد برام میرم درمانگاه خصوصی طبق سابقه کارم هر جا برم میگیرنم چیکار کنم یه نفر راهنماییم کنه همسرم شغلش ازاده معاف از سربازی یه پسر دوساله هم داریم

استعفای شما هیچ کمکی به کوتاهتر شدن پروسه تون نمیکنه. بهتره این کار رو نکنید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، Reza-2015 ، lotttery2015
(2015-04-04 ساعت 11:29)sh_mm10 نوشته:  
(2015-04-03 ساعت 23:28)sh_mm10 نوشته:  عزیزان سلام و شادباش به همه دوستانی که کلیر شدند
از مدیران عزیزو دوستان مطلع خواهش می کنم ،من را راهنمایی کنید:
1-در ایمیلی که واسه کیس ما امده(از سفارت ابوظبی)فقط به نام برنده اصلی هست و این که فقط ایشون را خطاب کرده که پاسپورت را به سفارت برای ویزا ارسال کنه و برای بقیه اعضا کیس چیزی ننوشته،با توجه به اینکه در سایت سفارت و سیس هم هنوز وضعیت کیس ما AP هست ،تکلیف چیه؟یعنی واسه همه اعضا کیس ،ویزا اماده هست؟؟
3-ایا دوستان برای pick up ویزا (از اصفهان) اژانس مطمءنی را می شناسید؟ اگه اوردن نام ان در اینجا درست نیست ،لطف کنید یه پیام خصوصی در اینمورد به من بدید.
2-مدیکال ما 13 جون ،منقضی می شه ،ایا می شه ورود ما به U.s... 3-4روز مانده به اتمام این تاریخ باشه(مثلا 9 جون)؟دقیقه 90 مشکلی ایجاد نمی کنه؟
با سپاس از وقتی که می گذارید و پاسخ می دید

گویا مدیران عزیز حسابی گرفتارند...? لطفا یک نفر جواب بده.ممنون
1- اگر در ایمیل ذکر نشده که فقط شما کلیر شدید و بقیه کلیر نشدند که فکر کنم ذکر نشده باشه همگی کلیر شده اید تبریک میگم.
2- بله میشه ولی ترجیحا جا برای خطا مشکلات و ... بگذارید.
3-از دوستان اصفهانی می بایست بپرسید شاید کسی نباشه

ضمنا مدیران وظیفه پاسخگویی به پست کاربران رو ندارند. اینجا فرومه و محل تبادل اطلاعات ما هم اگر اطلاعاتی داشته باشیم مثل بقیه کاربرها به اشتراک میگذاریم و وظیفه اصلی و تنها وظیفه ما مرتب کردن اینجاست. من هم به عنوان یک کاربر به شما جواب دادم که میتونه کامل و صحیح نباشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، milad.nas
(2015-04-04 ساعت 11:24)satan نوشته:  
(2015-04-04 ساعت 10:05)Habib120 نوشته:  سلام دوستان من نوبت سوم هپاتیت باید ۱۳ اپریل بزنم با توجه به اینکه کلیر شدم و باید برم ترکیه و میخوام مدیکالمو تمدید کنم باید چه کار کنم .من با تجریش تماس گرفتم گفتن میتونی همین امروز بیای بزنی ..باید دوباره کارت زرد بگیرم بررا همین یه واکسن?? قیمت واکسن دکتر اونگان چنده?? ممنون میشم از دوستان اگه راهنمایی کنن

برای بالای 18 سال اصلا هپاتیت نمیخواد الکی خودت و خسته نکن

سلام ولی اگه مدیکالو تمدید میخوای دوباره باید کارت زرد ببری اونگان کپی خودشو قبول نمیکنه سری قبل یه خانواده بودن که برای تمدید اومده بودن فلیز ازشون کارت واکسن میخواست میگفت ما به مدارکتون دسترسی نداریم
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-04-04 ساعت 11:32)مهدی هژ نوشته:  من که رشته ام کاردان مامایی کارشناس عملیات امداد و نجاتم 7-8 سال قسمت اتفاقات به عنوان پرستار بودم درمانگاه خصوصی دوساله درمانگاه دولتی بصورت قرارداد ازاد قسمت بهداشت و مامایی هستم به نظرتون 10-15 روز مانده به مصاحبه برم استعفا بدم که به افیسر بگم الان دیگه کار نمیکنم اخه من که کارمند رسمی دولت نیستم هیچ تعهدی هم ندارم هر موقع خودم بخوام میتونم بیام برم حالا اگه خدای نکرده ویزا نیومد برام میرم درمانگاه خصوصی طبق سابقه کارم هر جا برم میگیرنم چیکار کنم یه نفر راهنماییم کنه همسرم شغلش ازاده معاف از سربازی یه پسر دوساله هم داریم

من تجربه راهنمایی ندارم اما میدونم بهتره فقط مدارک خواسته شده رو تحویل بدید ،من جاتون بودم اشاره ای به شغل دولتی و بیمه نمیکردم و تنها سابقه کار تو درمانگاه خصوصی رو میگفتم،هر چی جواباتون کوتاه و مختصر باشه بهتره
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: مهدی هژ
1- هرگز زندگی اینجا را تا زمانی که ویزا به پاسپورتتان نخوره بر هم نزنید.
2- هرگز دروغ به افسر نگویید. انها خیلی زرنگ هستند و تشخیص می دهند.
3- سوالاتی که معمولا میپرسند در حد این است که کجا خدمت کردید؟ در جایی که شاغلید شما چه کار می کنید؟ شغل شما موردی که امنیتی باشد نیست پس دل نگران نباشید.
4- گرفتن نامه اشتغال به کار ضرر نداره ترجمه کرده و همراه خود داشته باشید. ضمنا محض احتیاط برای خود یک رزومه بنویسید و به همراه داشته باشید تا در صورت لزوم ارائه دهید.
5-هرگز حرفی بیشتر از انچه از شما می پرسند نگویید.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، مهدی هژ ، lotttery2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان